IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Kurš ir ātrākais torentu klients???, besii vislaik no 30-60 kbps vilkt
Righorn
post Jan 26 2006, 01:00
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 242
Joined: 11-February 05
From: Pie kompja




Kursh tad iisti ir aatraakais man pagaidaaam ir bitcomets,(aatrumu redzat augshaa)???
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Revol
post Jan 26 2006, 01:10
Post #2


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 944
Joined: 5-October 04




Aatrumu shajaa gadiijumaa torrent clients ietekmee vismazaakajaa zinjaa, viss ir atkariigs no konkreetaa torrenta velkoshaas publikas upload aatruma un seedu aatruma, jo kaa vienmeer total download==total upload, un tur neviens torrent clients neko neizmainiis. aatrumu vareetu striideeties tikai sisteemas noslogotiibas jautaajumaa kur viens no vieglaakajiem ir µTorrent, pats personiigi lietoju Azureus.


--------------------
IPB Image
The man in black fled across the desert, and the gunslinger followed.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Jan 26 2006, 01:17
Post #3


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




Nav ātrāku/lēnāku torrentu klientu, visi ir +/- vienādi, tik jautājums ir kurš no viņiem visiem ir labāks.
Vienu brīdi kad pārgāju no BitComet uz uTorrent, tad likās ka tam ir daudz ātrāks ātrums. Ok, uz to brīdi tā bija, bet tas bija tikai laika jautājums. Izsecināju ka visi vairāk vai mazāk vienādi ātri velk.
Un ātrums ir atkarīgs arī cik daudz seederu kopā ir. Ja tur tik kādi 5 seedi un 20 peeri, ta protams ka ātrums nebūs liels + ja viņi vēl ie piegriezuši ul ātrumu ta nekas labs tur nesanāks.

Te arī paceļas jautājums - vai tiešām ir grūti pagaidīt pāris dienas kamēr atnāks tev vēlamais fails? 50-60kb/s ir ļoti labs ātrums priekš ārzemju torrenta... viena/pāris dienas un kas ir vajadzīgs būs klāt.
Ja es no pusbeigtiem torrentiem atrodu to ko man vajag, vienalga velku lai arī kāds ātrums būtu, kaut vai 2kb/s un gaidu mēnesi kamēr atnāk, galvenais ka nāk.

Samierinies ar to kas ir pieejams, un iemācies būt pacietīgs, tā tu sapratīsi ka gandrīz viss ir pieejams, tikai vajadzīgs laiks un pacietība.

Phe... izlepuši te ar lielajiem ātrumiem. Mani torrenti visulaiku turās ap 10-30kb/s, taa pat nesanāk laika visu noskatīties un diski tik krājās kaudzēm


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Jan 26 2006, 08:37
Post #4


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




gandriiz vai joka peec dereetu arii pollu, kaadu klientu lieto tauta? bet par origjinaalo postu / jautaajumu .. ja ir vismaz nedaudz virs 10KBytes/s upload per torrent, tad download speed parasti tiek ierobezhots vai nu ar konkreeta torrenta dziiviigumu - seed/leech skaitu, cipari skaistaaki protams 0day reliizeem un populaaraakiem showiem, kaa arii no tava ISP. pats lietoju origjinaalo klientu vai taa minimaali modificeeto paveidu, bittornado. btlaunchmanycurses.py vai btdownloadcurses.py ar --max_upload_rate 40 zem screen-a. aatruma atshkjiriibas klientiem vareetu saakties pie aatrumiem virs MByte/s, kur vareetu lielaaku lomu speeleet klienta resursu pateerinjsh, keshoshanas/diska aloceeshanas algoritmi un citas lietas.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Jan 26 2006, 10:27
Post #5


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




besii vislaik no 30-60 kbps vilkt? blink.gif OMG cik tev labs ātrums!! Es arī gribu sev tādu ātrumu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Jan 26 2006, 13:02
Post #6


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




pat uz mDSL (kas, laikam, skaitiijaas bremziigaakais piesleegums of them all) shaads aatrums jaunaakajaam reliizeem ir normaals, taa kaa, Hikaru, laiks mainiit provaideri tongue.gif

un pa teemu, es lietoju Azureus, kas vienaadi labi straadaa uz Windows un uz Linux, tam ir visas fiichas kaadas es teoreetiski vareetu gribeet, pietiekoshi aatrs, atbalsta UPnP (kas man ir svariigi), nu un arii diez gan smuks.


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bbad
post Jan 26 2006, 14:30
Post #7


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 52
Joined: 27-October 04




pie maziem ātrumiem visi bittorrent klienti strādā apmēram vienādi.

ir dzirdēts, ka pie laba neta ar rtorrent ir panākti daudz lielāki upload ātrumi
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Jan 26 2006, 14:44
Post #8


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




BitComet ir agresīvākais nevis ātrākais. Pie kam izmanto kreisas metodes (DHT network) - konektējas ar klientiem ne tikai caur trackeri bet arī pa tiešo, kas nepatīk daudzu trackeru saimniekiem jo čakarē reitingus.
Principā BitComet cenšas izspiest maksimumu no kanāla, ļoti labs klients vājiem/aizsistiem linkiem, kādi ir vairumam Rīgas guļamrajonu vienastrepjutelpas "provaideriem".
Azureus ir rakstīts Javā un drausmīgi rij datora resursus, pēc vairāku dienu downloada - CPU load 100% (3GHz CPU!!!), 1GB RAM - full, nu ziniet...

Bet Hikaru mums vienkārši ir megakonservatīvs, lieto provaideri, kas šķērē ātrumu, raksta CD matricās, labi ka vēl uz P166MMX animi neskatās un neraud ka bilde raustās smile.gif

Piedevām trackerī var apgriezt ātrumus - teiksim neļaut kačāt ātrāk par xx kb/sek, vai arī pie zināmiem download % strauji nomest ātrumu. Ir novērots dažiem trackeriem, ka tuvojoties 80% ātrums neganti nokrītas bez iemesla. mDSL lietotāji ļoti cieš arī no dažos trackeros praktizētā stila DLspeed=1/2 UL speed. Tā kā mDSL upstreams ir tikai 128kbit=16Kb, tad downloads iet tikai ar 8kb/sek. Bet šādu trackeru par laimi ir mazums.
DSL jau sen nav sliktākais interneta pieslēgums Latvijā un bez tam - ārpus Rīgas tas bieži vien ir vienīgais.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Righorn
post Jan 26 2006, 15:41
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 242
Joined: 11-February 05
From: Pie kompja




QUOTE(Taka @ Jan 26 2006, 13:44)
BitComet ir agresīvākais nevis ātrākais.
*


Tad jau man varteikt ir "labaakais no klientiem", vai kaa???
tagad ar braalja stulbo dc++ vispaar uz 15 tik velkas

This post has been edited by Righorn: Jan 26 2006, 15:46
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sword
post Jan 26 2006, 15:48
Post #10


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 126
Joined: 18-November 05
From: Starp debesim un elli.




Tas vienalga ar kadu progu tu kača galvenais ir kads ātrums ir tavam netam. Tad vinš kača ar visu iespejamo ātrumu. mellow.gif


--------------------
IPB Image
"Peace is a shadow of death, desperate to forget it's painful past." ©
Angels banished from heaven have no choice but to become demons
IPB Image
Be the Ultimate Ninja! Play Billy Vs. SNAKEMAN today!

IPB Image

http://www.erepublik.com/en/referrer/SwordZero
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Jan 26 2006, 16:15
Post #11


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




BitComet ir ērtakais un parocīgākais torrent klients.
Protams, manas domas. Katram patīk kas savs, bet jāatceras viens - ja nets ir lēns, nekāds klients to nepaātrinās.
Daudzu kļūme ir pieļaut torrent klientam izmantot visu linku, viņš no tā aizrijas, ieteicamais max DL speed mDSL klientiem ir 54kb/sek - 80% no linka. Nevar dot visus 64 - aizrīsies.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Jan 26 2006, 16:28
Post #12


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




QUOTE(Taka @ Jan 26 2006, 13:44)
Bet Hikaru mums vienkārši ir megakonservatīvs, lieto provaideri, kas šķērē ātrumu, raksta CD matricās, labi ka vēl uz P166MMX animi neskatās un neraud ka bilde raustās smile.gif
*


Es jau sen rakstu DVD matricās. rolleyes.gif Un Pentium 4, 3GHz man pagaidām vispār anime gandrīz nebremzē. Tāpēc paskatoties skaidrojošā vārdnīcā, varu teikt ka īpaši konservants..t.i konservs... vai ka tas vārds..... es neesmu, kaut gan parasti (bet ne vienmēr) visi izgudrojumi ir, jo jaunāki, jo dumjāki. biggrin.gif

Es jau pats torrent klientam lieku, lai nevilktu ar maksimālu ātrumu, lai normāli vilktos viss pārējais caurr DC++. Vispār torrenti ļoti neerti, slikti informācijas sūkšanas rīki. Obligāti vajag, lai vilktu no tevis, tikai tad vilksies no citiem. blink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Janus
post Jan 26 2006, 16:37
Post #13


CLRAWE
****

Group: Chuunin
Posts: 265
Joined: 24-March 05
From: Soul society




Atrums ir labs lielaku atrumu tu varetu varetu iegut kacajot no latvijas torrentiem, bet ta es nesaprotu par ko tu sudzies. blink.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Jan 26 2006, 16:40
Post #14


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




O! Tad jau mana infa ir novecojusi, sorry smile.gif

Tas pats attiecināms uz animēm - jo jaunākas jo imbecīlākas. Diemžēl.
Tā ir normāla tehnoloģiju evolūcija: CD-->DVD-->Blu-Ray/HD-DVD, pieaug ietilpība.

Tā ir torrentu ideoloģija - dalies ar visiem. Bet tu pārspīlē, jo lai dalītos ar citiem, vispirms torrent klientam ir jāsavelk tavā datorā kaut kāds minimums lai sāktu seedot, principā parasti kādi 5% vismaz.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Righorn
post Jan 26 2006, 20:03
Post #15


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 242
Joined: 11-February 05
From: Pie kompja




Vienaa lapaa man bija 200 kbps bet kad biju novilcis jau 4 gb lielu seriaalu , naacas samierinaaties ar to ka vajag samaksaat lai dabuutu koodu kursh ir jaaraaksta lai atzipotu sad.gif

mans pagaideejais aatrums 45-50 kbps [svaarstaas, citreiz uz iisu laiku nokriit uz 30kb] "5/8[5/17]" tie ir tie peeri un seedi, iipashi daudz nav...

kaads nezin kaadu labu latvieshu anime torrentu lapu??? tongue.gif

This post has been edited by Righorn: Jan 26 2006, 20:06
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 23 April 2024 - 12:35