IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Latvijas Go Federācija, hmmm....
lastguru
post Aug 14 2005, 17:12
Post #1


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




diivaini, es atradu latvijaa GO federaaciju:
http://www.kontakti.lv/lv/infopage.php?code=C719_00054511

vai kaads ir dzirdeejis par shaadu briinumainu organizaaciju? vai taa reaali existee un kaut ko dara? varbuut mums (labi, man) nezinot tiek riikoti GO chempionaati un apmaaciibas? interesanti vienkaarshi... webs vinjiem nav, Eiropas Go Federaacijas sastaavaa (http://www.european-go.org/) vinji nav... mans domaat ka latvijas go fedraacija ir mirusi smile.gif

Anyway, buushu pateiciigs par informaaciju par sho organizaaciju.


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
slay3r
post Aug 14 2005, 17:29
Post #2


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 171
Joined: 20-April 04




QUOTE(lastguru @ Aug 14 2005, 16:12)
diivaini, es atradu latvijaa GO federaaciju:
http://www.kontakti.lv/lv/infopage.php?code=C719_00054511

vai kaads ir dzirdeejis par shaadu briinumainu organizaaciju? vai taa reaali existee un kaut ko dara? varbuut mums (labi, man) nezinot tiek riikoti GO chempionaati un apmaaciibas? interesanti vienkaarshi... webs vinjiem nav, Eiropas Go Federaacijas sastaavaa (http://www.european-go.org/) vinji nav... mans domaat ka latvijas go fedraacija ir mirusi smile.gif

Anyway, buushu pateiciigs par informaaciju par sho organizaaciju.
*



Nope, neko nezinu.
Wtf is GO!? smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Aug 14 2005, 18:04
Post #3


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




QUOTE(slay3r @ Aug 14 2005, 17:29)
Nope, neko nezinu.
Wtf is GO!? smile.gif

Paklau, slayer, tevi neviens neluudza komenteet sheit. Ja nezini kas ir GO, tad nevajag komenteet shai speelei speciaali atveeleetajaa subforumaa. It iipashi njemot veeraa ka shajaa pat subforumaa ir patstaastiits kas taa ir par speeli. Un it iipashi njemot veeraa kaa tu sevi pozicionee, vareetu jau nebojaat iespaidu par sevi un uzmekleet to ieksh google.com , jaa jau esi tik neveeriigs lai pamaniitu kur tu komentee.

Ja man jautaat, tad no tevis vispaar paaraak daudz spama naak, bet shitais nu jau ir paari tai robezhai kad es kluseeju. taatad ieteikums tev ir stop spamming, better bring some content to this forum. Agreed?


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dero
post Aug 14 2005, 18:14
Post #4


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 337
Joined: 17-June 05




Varbuut ieliec kaadu screenshotu, lai arii citi saprot par ko ir runa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Aug 14 2005, 18:18
Post #5


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




Eu nu... Neuzdodiet stulbus jautājumus. Use google, vai izstudējiet kārtīgāk forumu -> http://otaku.lv/index.php?showtopic=1581&v...indpost&p=43217


lastguru zvanīt mēģināji viņiem? Pazvani, paprasi kas un kā vai tāda vēl eksistē.


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Aug 15 2005, 09:08
Post #6


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




QUOTE(lastguru @ Aug 14 2005, 17:12)
diivaini, es atradu latvijaa GO federaaciju:
*



blink.gif blink.gif Ļoti dīvaini.... Tā kā Eiropas Go federācijā Latvijas nav, tad es domāju, ka Latvijā vispār Go nav. Vispār par Latvijas Go federāciju neesmu dzirdējis. blink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Aug 15 2005, 21:40
Post #7


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




QUOTE(JurCHiX @ Aug 14 2005, 18:18)
lastguru zvanīt mēģināji viņiem? Pazvani, paprasi kas un kā vai tāda vēl eksistē.

shodien vairaakas reizes darba laikaa esmu zvaniijis - neviens klausuli necelj... pameegjinaashu riit veel... tagad jau negribaas zvaniit - veels, bet riit kaut kur ap 20-iem meegjinaashu arii.

QUOTE(Hikaru @ Aug 15 2005, 09:08)
QUOTE(lastguru @ Aug 14 2005, 17:12)
diivaini, es atradu latvijaa GO federaaciju:


blink.gif blink.gif Ļoti dīvaini.... Tā kā Eiropas Go federācijā Latvijas nav, tad es domāju, ka Latvijā vispār Go nav. Vispār par Latvijas Go federāciju neesmu dzirdējis. blink.gif

tieshi taa, blink-blink blink.gif blink.gif ... mans bija domaajis tieshi taapat (hmm... paaraak biezhi muusu domas sakriit,ne?) ... pat regulaari naaca galvaa idejas shaadu organizaaciju dibinaat... ja neizdosies sazvaniit, pameegjinaashu aiziet uz to adresi un paarliecinaaties ka principaa taa ir dziivojamaa maaja un nekaadu noraazhu uz to kuraa dziivoklii vareetu buut pieregjistreeta federaacija nava. varbuut kaadam ir pieeja uznjeemumu regjistram? tur vareetu buut pilniigaaka info par to kaa ar vinjiem sazinaaties.


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Aug 15 2005, 22:38
Post #8


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




var meegjinaat taadu fishku kaa 118, kuram, domaajams, ir pieeja uznjeemumu regjistram. Citaadi, man arii pirmaa dzirdeeshana.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Aug 15 2005, 23:07
Post #9


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




QUOTE(Sigfa @ Aug 15 2005, 22:38)
var meegjinaat taadu fishku kaa 118, kuram, domaajams, ir pieeja uznjeemumu regjistram. Citaadi, man arii pirmaa dzirdeeshana.

a zini ko, ieksh 118 es to nespeeju atast... un kaa es uzreiz neiedomaajos lursoftaa pamekleet (tie tachu uztur uznjeemumu regjistru) - vinjiem arii shiis federaacijas nav... varbuut bodiite ciet jau labu laiku (piemeeram, kad SO vajadzeeja par biedriibaam paarregjistreet, vinji to neizdariija)? ja tas taa ir, vai kaads (Hikaru?) grib dibinaat jaunu go federaaciju, kas (cerams) buus aktiivaaka?


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Aug 16 2005, 11:32
Post #10


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




fishka ir pozitiiva, bet vai apnjeemiiba pavilks?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Aug 16 2005, 11:55
Post #11


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




QUOTE(lastguru @ Aug 15 2005, 23:07)
vai kaads (Hikaru?) grib dibinaat jaunu go federaaciju, kas (cerams) buus aktiivaaka?
*



ideja ļoti laba...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Aug 16 2005, 11:58
Post #12


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




OK, tad nokaartosim kaigana regjistraaciju, tad varam saakt go federaaciju regjistreet... iespeejams ka pat septembrii...

Lai mums veicas... smile.gif


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Aug 30 2005, 11:43
Post #13


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




es te iedomaajos, ka nemaz nevajag Go federaaciju veidot, mees sho pasaakumu varam popularizeet kaa Kaigan pasaakumu Ietvaros. Nav tas pats un sakara maz, bet divas atsevishkjas organizaacijas ar tiem pashiem biedriem... kam tas vajadziigs?

Doma Nr. 2 - vareetu sariikot kaadu online pasaakumu ar Go speeleeshanu, visticamaak ieksh Kiseido. Uzveidot pashiem savu game ruumu un aiziet. varam apmaaciit speeleetaajus no muusu pashu sabiedriibas (Lijai tas ir vitaali svariigi, lai nebojaatu apkaarteejiem entuziasmu) un citaadi veidot sabiedriibu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lija
post Aug 30 2005, 18:25
Post #14


(yaoi) rota 69
******

Group: Chuunin
Posts: 761
Joined: 22-March 04
From: look behind you... maybe i`m there?




QUOTE(Sigfa @ Aug 30 2005, 10:43)
Doma Nr. 2 - vareetu sariikot kaadu online pasaakumu ar Go speeleeshanu, visticamaak ieksh Kiseido. Uzveidot pashiem savu game ruumu un aiziet. varam apmaaciit speeleetaajus no muusu pashu sabiedriibas (Lijai tas ir vitaali svariigi, lai nebojaatu apkaarteejiem entuziasmu) un citaadi veidot sabiedriibu.
*



Gomen nasai, taču vai tiešām es bojāju citiem entuziasmu... T.T unsure.gif whis... never play go EVER!!!! dry.gif

p.s. nevarēju noturēties... tev tā tiešām ir 2.doma VISPĀR? OMG! cool.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Aug 30 2005, 18:40
Post #15


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




QUOTE(Lija @ Aug 30 2005, 18:25)
Gomen nasai, taču vai tiešām es bojāju citiem entuziasmu...  T.T  unsure.gif whis... never play go EVER!!!!  dry.gif

p.s. nevarēju noturēties... tev tā tiešām ir 2.doma VISPĀR? OMG!  cool.gif
*


Kurš to saka?? Sigfa? mad.gif Ni! Lija entuziasmu nebojā! Lija bez apmācības 2. reizi spēlē Go un jau tik labi.
Kā zināms, Lija ir ļoti gudra un iemācās ko jaunu (šajā gadijumā spēlēt Go) ļoti ātri ģeometriskajā progresijā, ka pilnīgi var brīnīties. tongue.gif
Lija, tu taču gribēsi vēl uzspēlēt go? Es labprāt vēl uzspēlētu. smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
5 User(s) are reading this topic (5 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 March 2024 - 23:30