IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Gakuen Heaven, warning-shounen ai
Yume
post Apr 12 2006, 22:50
Post #1


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Šodien viens no friendiem Livejournal'ā pamanījās iepostot tādu tekumu kā.."..I've found the real episode of Gakuen Heaven..".Līdz sirds dziļumiem biju pārsteigta, ka uz populāro spēli tika uzzīmēta ne tikai manga, bet arī seriāls.
Pirmā sērija jau ir nosubota, un ir atrodama torrentu massu dzīvesietās.

Īsumā, tas ko varēju izspriest noskatoties pirmo sēriju.
Mūzika ir standarta šāda veida seriāliem, animācija samērā laba, kvalitatīvi izzīmēti varoņi, ļoti tuvu spēles grafikai.

Tiem kas ir lasījuši mangu, vai spēlējuši spēli- cik saprotu, sižeta līnija ir krasi izmanīta, love story ir aizgājis uz citu pusi.
Un te būs pāris uzskates materiāli.

image

image

image

image

image


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Apr 12 2006, 23:45
Post #2


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




Lasījusi esmu. Neko neatceros. XD *iet lādēt* Yup, šis ir absolūti useless posts, taču vajag izrādīt atbalstu jauniem seriāliem., citādi neviens nekad par to eksistenci neuzzinās. Eh, kā piemēram Host Club... Kuram pat topika nav...


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Apr 13 2006, 14:17
Post #3


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




nu host club es neatbalstu, lasīju mangu... beigās gribēju kādam iesist, vislabāk ja tā būtu mangaka... nu grrr...
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
kāpēc viņam vajadzēja būt meitenei?

Labi, tādas mangas kā... Power!!! ar crossdressing'u es vēl es vēl pieļauju, bet Host Club.. grrr...


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Apr 13 2006, 14:59
Post #4


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




tsk tsk, crossdressing ir sliktaak par shounen ai / yaoi?
par vecu esmu shai pasaulei. nespeeju tikt jaunajaam veesmaam liidz ;>
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Apr 13 2006, 15:48
Post #5


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




QUOTE(Church @ Apr 13 2006, 13:59)
tsk tsk, crossdressing ir sliktaak par shounen ai / yaoi?
par vecu esmu shai pasaulei. nespeeju tikt jaunajaam veesmaam liidz ;>
*


nē, es nesaku labāk vai sliktāk, es saku - patīk, nepatīk.. un Host Club, sižets kā komēdija ir forš, bet viņš tāds arī varēja palikt, nevis pārtapt par parastu school romance..


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Apr 14 2006, 13:21
Post #6


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




Nu, tā kā visā pirmajā sērijā nebija nekāda school romance, bet vienkārši ļoooooooooooti smuki zīmēta komēdija, tad man patīk. Yup, yup. Tas tāpat kā ar Peach Girl. Shojo, bet nevar tikt no tā vaļā. I'm doomed, honestly.

Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
un tas, ka viņa ir meitene, neko nemaina, jo tur vēl arvien paliek lieliskais twincest. XD


Un jā. cik es esmu dzirdējusi, animi slavē daudz vairāk kā mangu. Tieši komēdiskā elementa dēļ.


Gakuen Heaven. Mmmm. Viss ir tik tipiski standartiski shounen-ai'īgi. Var kā piemēru rādīt tam, kādām fīčām obligāti jāparādas shounen ai.

Bet galvenais puika un puika ar fangs (kas izskatās gandrīz vai absolūti vienādi), ir nudien kjūt. Un man patika hammster talk.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lija
post Apr 14 2006, 14:28
Post #7


(yaoi) rota 69
******

Group: Chuunin
Posts: 761
Joined: 22-March 04
From: look behind you... maybe i`m there?




he he he... beidzot es ar noskatiijos...
nju ja godiigi tad visu laiku kad vinjs brauca autinjaa gaidiiju to pashu sizetu kaa bija mangaa, bet arii shis atrisinaajums nav slikts.. rolleyes.gif
vien bishinju deelj ir veerts pacholeet.. *drool drool*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Apr 14 2006, 14:36
Post #8


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




QUOTE(Lija @ Apr 14 2006, 13:28)

vien bishinju deelj ir veerts pacholeet.. *drool drool*
*




vai tur ir kas cits, kā vērts to skatīties? rolleyes.gif honetly, tā vienkārši ir bauda acīm.. XD

Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Es nenormāli gribu redžet animē to memomentu, kad visi pārējie viņu apsveic ar ierašanos akadēmijā. Tam jābūt skatam worth dying for. XD Jo vienā kadrā satilpināt tik daudz pika pika bishounenu.... XD


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Apr 14 2006, 18:45
Post #9


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




wuuu, es tā nobijos, kad noskatījos 1 sēriju. (Mangu neesmu lasījusi, nezinu, kas būs tālāk)
Ceru, ka viņš necieta.
Nu, tas jau arī nebūtu loģiski, ja viņš aizietu bojā, bet tikuntā visai negaidītas beigas, ar nepacietību gaidu turpinājumu.
Un tas puisis ar zobiņiem ir miiiiiiļš...


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikumi
post Apr 15 2006, 00:28
Post #10


Ecchi-san
********

Group: Chuunin
Posts: 1286
Joined: 3-May 04
From: Rīga




Ouuu, šitas ir labs! Man žoklis pazuda zem galda, kad ieraudzīju. Viss, ko es līdz šim varu pateikt: more, more, more! Gribu ļoti redzēt, kas būs tālāk! ^^


--------------------
Go and die, please.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ragana
post Dec 24 2006, 00:37
Post #11


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 172
Joined: 9-March 06
From: yume no sekai




Nu vispār, pēc pirmās sērijas te neviens nav komentējis... Es gan noskatījos visu, un rakstīšu arī par visu.

Tā, gan openings, gan endings man ļoti patika, abi bija labi, it sevišķi nostaļģiskais endings, kas palīdzēja paildzināt kaifu... Pirmo reizi mūžā man kaut kur patīk spēļu lācīši. Mūzika ir pieņemama.
Animācija bija jauka, lielākā daļa tēlu uzzīmēti pietiekami smuki, kaut gan Ito izskatījās... vājprātīgs. Tāds crybaby uke tips, Kazuki man patika labāk, kaut gan izskatījās pārāk vecs. Vispār, man nepatika tā ķēpa ar Kazuki vecumu, es jau biju domājusi, ka vienreiz būs normāls šovs bez pedofilijas.
Shounen-Ai scēnas šajā animē bija diezgan baudāmas, apskāvienu bija diezgan daudz, bet man pamatīgi pietrūka skūpstu, ciest nevaru, kad viss pašai jāgudro... Kā var būt tādas animes kā Papa to Kiss in the Dark, kas par Shounen-Ai tiek saukts tāpēc, ka "ar ēnām prasmīgi paslēptas ģenitālijas", un šādi gabali, kur tu, nabaga skatītāja, nogribējusies līdz nāvei, dabū tikai vienu skūpstu?
Bet man patīk tas, ka šī anime ir viena no tām, par kuru var labi domāt - tas ir, nosist laiku, fantazējot par to, ko tik varoņi varētu sadarīt...
Vēl pēdējais - Gakuen Heaven pēc noskatīšanās man atstāja teju tādu pašu sajūtu kā Loveless. Vienkārši atstāt mierīgo, patīkamo endingu skanam, truli blenzt ekrānā un kaifot... To laikam sauc par animes izbaudīšanu.

P.s. Es gribētu lasīt mangu, bet kāds varētu pateikt, vai tajā tiešām būs cits pairings? Negribu lasīt mangu, kurā Ito paliek kopā ar kādu citu, nevis Endo...


--------------------
Hey, the world is pretty, isn't it?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Dec 24 2006, 06:35
Post #12


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




..nez kāpēc, bet liekas, tas tika rakstīts, kad vēl viss nebija iznācis?? Un, trust me, visticamāk, ka to post-u autori arī visu noskatījās..
anyway.. likās tīri skatāms. -un man pat patika gaidīt, jo zvaigžņu lietus likās tā vērts.. (so cute!!)
bet ja negribi nekādus citus pairing-us, tad nekādā gadījumā nelasi manga un nemeklē spēli, jo tur patiešām notiek īsts Boys' Love Scramble laugh.gif


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Dec 24 2006, 11:23
Post #13


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Šī anime man likās pilnīgi neinteresanta un garlaicīga. Sižets ļoti garlaicīgs. Uzzīmēts itkā labi, bet šitais čaru dizains, kur skolnieki izskatās kā pieugušie, galīgi nepatīk. Un čaru uzvedība bija kaut kā galīgi garām. Tas ar fangiem bija vienīgais normāls. Principā man te gandrīz nekas nepatika.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ragana
post Dec 24 2006, 11:38
Post #14


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 172
Joined: 9-March 06
From: yume no sekai




QUOTE(Ginta @ Dec 24 2006, 05:35) *

..nez kāpēc, bet liekas, tas tika rakstīts, kad vēl viss nebija iznācis?? Un, trust me, visticamāk, ka to post-u autori arī visu noskatījās..
anyway.. likās tīri skatāms. -un man pat patika gaidīt, jo zvaigžņu lietus likās tā vērts.. (so cute!!)
bet ja negribi nekādus citus pairing-us, tad nekādā gadījumā nelasi manga un nemeklē spēli, jo tur patiešām notiek īsts Boys' Love Scramble laugh.gif

Saprotu, ka visu noskatījās, bet kāpēc pēc pirmās sērijas neviens vairs nekomentēja? Bija taču vērts kaut vai spoileri iepostot pēc pēdējās sērijas...
Nav tā, ka es negribētu citus pairingus - animē jau tādu bija diezgan daudz - bet man bail lasīt, ja var izrādīties, ka galvenais pāris patiesībā ir Keita ar kādu citu, nevis Kazuki, vai, piemēram, Masuoka un Hiroya...


--------------------
Hey, the world is pretty, isn't it?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaitou-lala
post Dec 24 2006, 15:17
Post #15


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 71
Joined: 10-August 05
From: liepaja




Hm. Nostījos visas sērijas bet tā nepārāk.Ir redzētas labākas anime!(pēc manām domām)
Nepiesaista sižets, vajadzētu tur būs kaut kam interesantākam! ph34r.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 20 April 2024 - 00:37