IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

> Kanon
kaarleens
post Feb 18 2004, 00:18
Post #1


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




cool.gif Eh nu kaarteejais 2 peec kaartas romantiskais gabals kur daudz daudz smuku meitenju un viens viiriitiitis kuraas vinjas visas samiilaas, nu bet tas taa attiistoties seriaalam sizhets kljuust intresantaaks finaals ir negaidiiti labs man beigaas bija patiikamas emocijas noskatoties sho seriaalu, takaa vinsh 13 ep garsh vareesiet aatri novilkt aatri noskatiities wink.gif
ph34r.gif mans veerteejums 7/10 tieshaam intregjeejoshs negaidiits atrisinaajums vismaz 2 varonju liktenjos


Attached image(s)
Attached Image

--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Replies(1 - 14)
CryRat
post Feb 18 2004, 01:40
Post #2


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 273
Joined: 12-February 04




es pirms kāda laika savā saitā rakstīju par šito anime un spēli...

QUOTE
par Kanon... be warned - posible spoilers ahead !

no story puses mazliet dīvaini ir tas ka itkā pavisam normālā pasaulē tomēr ir diezgan daudz pārdabiskā... itkā jau nekas man nav pretī bet... nu nav tā ka visi personāži apzinātos ka kaut kas tāds eksistē kamēr galvenais varonis nez kāpēc ar to sastopās patstāvīgi un tie kuri tiek iesaistīti neizrāda nekādu īpašu izbrīnu... kaut kā īsti neiederās...

vēl dīvaini ir tas ka anime itkā sadalīta kādās četrās daļās... nu teiksim trešajā epizodē Yuichi ( galvenais characters ) satiek Mai ( cutest character happy.gif ) tālāk līdz astotajai epizodei viņu attiecības attīstās un viss liekās ka notiksies - paliks abi kopā uz mūžiem - happy end... bet devītajā epizodē vairs nekā... nav vairs Mai un Yuichi viņu ne reizi nepiemin lidz vienai no pēdējajām epizodēm kur ar viņš vienkārši un auksti atvadās un viss... līdzīgi tas atkārtojās vēl kādas divas reizes tikai ar kādu citu no galvenajām varonēm... skumji savā ziņā... laikam jau tas tādēļ ka anime ir cēlusies no spēles... ja nemaldos...

runājot par spēli... cik nu man ir bijusi laime viņu paspēlēt ( sakarā ar to ka tikai daļēji iztulkota )... ir tā ka story ir līdzīgs bet ne vienāds katrā ziņā ja patīk spēle / anime tad ir vērts skatīties anime / spēlēt spēli nebūs garlaicīgi... vienīgā problēma līdz 100% angļu valodas patcham priekš spēles vēl labi ilgs jāgaida... tiko paskatījos un vēl joprojām tikai 25% ir iztulkoti... diemžēl...

ā nokaitināja mani tas ka kad pēdējajā epizodē Nayuki ieraudzīja kaut kādu plāksnīti ar man nelasāmā valodā rakstītu tekstu Elite-Fansubs tulkojums bija "[The E-F staff feels that the episode is better if you don't know what this sign say.]" dmn it ! >.< kuru tas interesē kā jūs jūtaties ! es gribu zināt kas tur rakstīts ! agh... tagad jāvelk tā epizode no kāda cita fansuba... neciešu ka tā dara... kapēc viņi iedomājās ka zin labāk nekā autors... vispār jau tā nav pirmā reize kad kaut ko tādu no Elite-Fansubs redzu - Saikano desmitā epizode - "A FRIENDLY WARNING FROM THE TEAM: THIS IS THE END OF HAPPINESS IN SAIKANO. IF YOU WOULD PREFER THE ANIME TO HAVE A HAPPY END, CONSIDER STOPPING HERE AND PRETENDING THERE ARE NO MORE EPISODES, CONTINUING WILL ONLY BRING MISERY AND PAIN, YOU HAVE BEEN WARNED..." huh... pēdējās epizodes bija pašas nozīmīgākās bez pēdējajām epizodēm Saikano man nebūtu i ne tuvu tik mīļš kā vīņš ir tagad kad es noskatījos visu... nu labi... vismaz tās epizodes bija tulkotas...

lai ar kā... Kanon ir ļoti patīkama un interesanta anime noteikti vērts skatīties...

@kaarleens tev ar Elite-Fansubs ? ja nē tad plz paskaties kas tur rakstīts uz tās plāksnes... oki ?


--------------------
my megabusters :X
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Feb 18 2004, 19:36
Post #3


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




QUOTE (CryRat @ Feb 18 2004, 12:40 AM)
@kaarleens tev ar Elite-Fansubs ? ja nē tad plz paskaties kas tur rakstīts uz tās plāksnes... oki ?

jap man tas pats briineshkjiigais uzraksts The E-F staff feals that the episode is better you don't know what this sing say ph34r.gif
Nee nu es domaaju ka tur vienkaarshi ir vaards uzvaards un viss rolleyes.gif


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CryRat
post Feb 18 2004, 23:28
Post #4


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 273
Joined: 12-February 04




QUOTE
jap man tas pats briineshkjiigais uzraksts
sad.gif

QUOTE
es domaaju ka tur vienkaarshi ir vaards uzvaards un viss
nedomāju gan... ta jau nebūtu iemesla viņiem netulkot... tur kaut kas nopietnāks...


--------------------
my megabusters :X
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aardark
post Feb 22 2004, 10:18
Post #5


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 30
Joined: 12-February 04




(no http://people.cornell.edu/pages/kf49/anime...aily/Apr02.htm)
QUOTE
What the heck is that line "the E-F staff feels that this episode is better if you don't know what the sign says?" For those poor curious souls, the hospital ward name sign says "Kitsumaya Ayu," the girl who fell from the tree and was in coma for seven years. What's so creepy of the sign? Why would it be a better episode without knowing the sign? You will know that Ayu wake up from her coma after watching Ep13. I personally feel nothing wrong about knowing the sign...


--------------------
With wealth and fame
He's still the same!
I'll bet you five you're not alive
If you don't know his name!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CryRat
post Feb 27 2004, 04:57
Post #6


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 273
Joined: 12-February 04




@Aardark thx par to... tagad naktīs varēšu mierīgi gulēt smile.gif kaut kāds idiotisms... tiešām nesaprotu kādēļ viņi to nevarēja tulkot...


--------------------
my megabusters :X
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
NOLF
post Mar 1 2004, 22:18
Post #7


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 90
Joined: 17-February 04




Nupat kā pats noskatījos un arī nesapratu kāda mārrutka pēc viņi to zīmi nevarēja iztulkot. Lai gan, spriežot pēc http://www.elite-fansubs.com [E-F] ir diezgan aptaurēts kantoris. Kā arī, tīri derīgi bija viņu paskaidrojošās 'culture notes' pārējās sērijās


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Feb 20 2006, 02:11
Post #8


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Es iesāku skatīties, tiku līdz pirmajai sērijas pusei, diemžēl, bet mani ieinteresēja šī anime no vienas fanfilmas, kurā skanēja ļoti burvīga dziesma! Tāpēc sameklēju un tagad noteikti zinu, ka nostīšos līdz galam! smile.gif
P.S._ Ja nu kāds vēlas to fanfilmiņu nostīties Te tā ir


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
~Nefi~
post Feb 20 2006, 20:02
Post #9


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 54
Joined: 18-January 06
From: I'm hiere and that's good




Esmu tikusi tikai l'idz k'adai 4 s'erijaui un nek'adi nespeeju saprast- kaapeec tas Juiichi visu ir aizmirsis?


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Feb 27 2006, 13:12
Post #10


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




QUOTE(Lonesome @ Feb 20 2006, 19:02)
Esmu tikusi tikai l'idz k'adai 4 s'erijaui un nek'adi nespeeju saprast- kaapeec tas Juiichi visu ir aizmirsis?
*


Noskaties liidz galam sapratiisi wink.gif


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikumi
post Jul 11 2006, 17:39
Post #11


Ecchi-san
********

Group: Chuunin
Posts: 1286
Joined: 3-May 04
From: Rīga




Pašlaik esmu tikusi līdz pusei. Jāsaka, ka man patīk. Pat ļoti! Neuzbāzīga, mīļa un sirsnīga anime (nevis kā dažas citas... Cough, Naruto, cough...). Ļoti patīk čaru dažādība. Pagaidām vienīgais tēls, kas man ļooooti nepatīk, tas ir Yuuichi. Nepatīk viņa attieksme un, manuprāt, viņa ierunātājs ir neveiksmīgi izvēlēts (varbūt tas tikai man tā liekas, tā kā nemest man tomātus virsū).

Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Ļoti patika moments, kad Mai pievarēja savas dzīves rēgus un Sayuri uzupurēja sevi viņas labā... Palika tik silti ap sirdi...


Cerams, ka drīz beigšu skatīties, tad varēšu arī ielikt galējo vērtējumu. Lai gan tagad jau tai varētu droši ielikt 7.5. happy.gif


--------------------
Go and die, please.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
LeoR
post Sep 12 2006, 01:36
Post #12


Unregistered









Nav vairs meenesis liidz Kanon Remake pirmai ezpiodei. Pirmaa epizode paredzeeta raadiit 05.10.
Spriezhot peec AniDb info, shovs buus shoreiz 24. epizozhu garumaa.
Buus taa pati balss aktieru grupa, kas bija ieprieksheejaa Kanonaa.
Patiikami, ka charu dizains buus taads pats kaa Air TV. Vismaz Yuuichi vairs neizskatiisies peec jociiga citplaneetiesha biggrin.gif
Oficiaalaa web lapa

Dazhi screeni:
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image

This post has been edited by LeoR: Aug 5 2008, 23:41
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Oct 7 2006, 21:47
Post #13


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Beidzot iznākusi pirmā sērija! smile.gif Noskatījos to tikko. Tiešām prieks, ka Yuichi tēls ir pārveidots un pārējie atstāti tādi, kā bija, tikai pārveidot Air Tv stilā. smile.gif Pat osti tie paši palikuši. happy.gif Pirmā sērija tikai nedaudz atšķīrās no iepriekšējā Kanon, varētu teikt, ka saskatīju tikai kādas, augstākais, 5 atšķirības. Tā kā es iepriekšējo Kanon visu nenoskatījos, būs cītīgi jāskatās šis te! happy.gif

Pirmā Rimeika Sērija


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Mar 22 2007, 02:03
Post #14


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Piedodiet par dubultpostu. Gribeejaas atdziivinaat vnk sho pavedienu, esmu beidzot (pirms mirklja) nostiijusies sho anime liidz galam, rimeika versiju, jo saakotneejo taa arii neredzeeju liidz galam, biju tikusi tikai liiz Makoto un Mai lietai, kaa arii uzzinaajusi nedaudz par Shiori, bet par pashu galveno tikai tagad.
Animes atmosfeera ir aarkaartiigi gaisha. Vareetu teikt, ka, taapat kaa Parcheballd (vai nu kaa vinju tur, shajaa mirklii esmu piemirsusi) skanjdarbs Kanon, arii shii anime ir tikpat glaasmaina un maiga, vismaz es to taa saredzu. Biezhi vien, lai vienkaarshi pasapnjotu, man tieshaam patiik paskatiities ko taadu. happy.gif
Patiik, ka animes sizhets shaadi samudzinaas un tieshi veids, kaa tas tiek animee aklaats. Tas ieintrigee.
Teeli izstraadaati diezgan liidziigi viens otram, tieshi rakstura zinjaa, tachu vinju liktenji ir tik dazhaadi. Un taa animaacija! happy.gif Tik ljoti saistaas ar Air! happy.gif
Animes osti arii ir ljoti labi. Daudzas melodijas un dziesmas man tieshaam ljoti patiik.
Kopumaa, apmeeram tas, ko no shiis animes biju sagaidiijusi, pat vairaak! happy.gif Shobriid gan nespeeju spriest pilniibaa objektiivi, jo tikko kaa pabeidzu sho anime skatiities. Bet tomeer- ljoti ljoti patika. smile.gif

P.S- ja kaads zina adresi, kur var novilkt visu animes soundtraku, padalieties, pliiz!

9+/10

This post has been edited by Kaede: Mar 22 2007, 02:04


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rociel
post Mar 26 2007, 06:27
Post #15


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 20
Joined: 17-February 07




Iz mana bloga
Kanon 2006
Īsta fiesta pedofīliem. Un tās meiteņu acis ar tām nenormāli lielajām atstārpēm man vispār liekas šausminošas, goda vārds atgādina debīlus, bet neko darīt... Sākums lika domāt, ka būs pamatīga vilšanās (kas arī tā patiešām varēja izvērsties, jo pamatā visa anime bija par studentu "idiottownā"), bet, paldies dievam, ar laiku sižets kļuva nedaudz interesantāks, pamazām un pārdomāti atrisinoties. Ļoti gan neapmierināja visu personāžu raksturi un personības un tas, cik tālu no realitātes tas viss bija. Un arī patiešām dīvaini, ka visas sievietes izskatījās un uzvedās kā stipri jaunākas priekš sava vecuma, bet vīrieši kā stipri vecāki, bet laikam jau otaku pedofīliem kas tāds ļoti patīk. Robu iecirta pakā trūkstošās 2 epizodes (17. un 23.), tāpēc man vēljoprojām liekas, ka esmu ko palaidis garām.
Nezinu, ko vēl lai pasaka. Skatīties var, bet manuprāt šī anime ir nepelnīti populāra.


--------------------
Dzēsto nicku kapsēta.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 23:30