IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

2 Pages V < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Kanon
Skyfall
post Mar 26 2007, 15:10
Post #16


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 23
Joined: 8-February 07
From: Lost in my Dreams...




Jā! Viss ir pedofīliem! Kā es to agrāk nepamanīju!

Tad jau tādas lietas kā The Melancholy of Haruhi Suzumiya ir vispār pedofīļu paradīze, ņemot vērā ka Makoto ir garāka kā Haruhi, (par Mai un Nayuki nerunājot), un Shiori un Ayu ir garākas kā Mikuru vai Yuki.

http://img401.imageshack.us/my.php?image=heightchart1qi3.jpg

ZOMG, japāņu animēs meitenēm tiek zīmētas nereāli lielas acis. Tikko pamanīji, vai ?

Ja nepatīk drama tipa animes, tad neskaties, nevis noskaties un tad svaidies ar tukšiem argumentiem kā "nereāli personāži" un citas muļķības. Ayu uzvedās be gluži savam vecumam atbilstoši jo viņa pēdējos 7 gadus bij komā, un viņas "spokam" ko mēs vislaik redzējām bija faktiski 10 gadus vecas meitenes prāts. Makoto bija lapsa kura pārvērtās par cilvēku - kādu ģenialitāti no viņas tu gaidīji ? Personāži kāreiz uzvedās atbilstoši tam kas viņi patiesībā ir... un tu būtu to pamanījis, ja pamēģinātu mazliet iedziļināties.

Ir lietas par ko šeit var piesieties - Deus Ex mašīna ko viņi uzmeistaroja beigās lai uztaisītu 100% happy end, ļoti sekmīgi ignorējot faktu ka visi brīnumi nāk ar cenu, ko viņi darīja zināmu jau kopš Makoto. Kā arī sasteigtais sižets 19-20 episodē, kā arī tas ka laika trūkuma dēļ viņi nevarēja izstāstīt visu Mai/Sayuri story, kā arī apcirpa SHiori, nepaskaidrojot visus viņas motīvus kas viņai lika uzvesties tā kā viņa uzvedās. Iemesls aiz Nayuki patstāvīgās miegainības arī netika izskaidrots, par ko es esu vīlies, jo psiholoģiska trauma tika pārvērsta vienkāršā "moe comic relief trait". Shiori un Mai nozušana no zemes virsas līdzko viņu arc bij galā arī nenāk par labu... izskatījās pēc lēta trika kā palielināt screentime palikušajiem personāžiem.

Animācija un voice actor sniegums bija fantastiski, bet to tu protams nepamanīji.

Kopumā nav meistardarbs, bet no visām H-game adopcijām noteikti viens no aukšgala produktiem, un vairāk kā galvastiesu pārāks par 2002 versiju, un nav pārāk daudz lietu kam piesieties. Noteikti augstāks par vidusmēra animi, ne mazāk iespaidīgs kā Air, un es ceru ka Clannad būs ne mazāk kvalitatīvs.

This post has been edited by Skyfall: Mar 26 2007, 16:12


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rociel
post Mar 26 2007, 23:31
Post #17


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 20
Joined: 17-February 07




Tu to uztvēri personiski - tavas problēmas.
Pat necentīšos strīdēties ar tevi, vari ieskrieties.


--------------------
Dzēsto nicku kapsēta.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Skyfall
post Mar 27 2007, 00:00
Post #18


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 23
Joined: 8-February 07
From: Lost in my Dreams...




Kā personisku - nē.
Kā pilnīgi neobjektīvu un nepārdomātu "argumentu" - jā.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ragana
post Mar 29 2007, 19:58
Post #19


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 172
Joined: 9-March 06
From: yume no sekai




QUOTE(Rociel @ Mar 26 2007, 06:27) *

Iz mana bloga
Kanon 2006
Īsta fiesta pedofīliem. Un tās meiteņu acis ar tām nenormāli lielajām atstārpēm man vispār liekas šausminošas, goda vārds atgādina debīlus, bet neko darīt... Sākums lika domāt, ka būs pamatīga vilšanās (kas arī tā patiešām varēja izvērsties, jo pamatā visa anime bija par studentu "idiottownā"), bet, paldies dievam, ar laiku sižets kļuva nedaudz interesantāks, pamazām un pārdomāti atrisinoties. Ļoti gan neapmierināja visu personāžu raksturi un personības un tas, cik tālu no realitātes tas viss bija. Un arī patiešām dīvaini, ka visas sievietes izskatījās un uzvedās kā stipri jaunākas priekš sava vecuma, bet vīrieši kā stipri vecāki, bet laikam jau otaku pedofīliem kas tāds ļoti patīk. Robu iecirta pakā trūkstošās 2 epizodes (17. un 23.), tāpēc man vēljoprojām liekas, ka esmu ko palaidis garām.
Nezinu, ko vēl lai pasaka. Skatīties var, bet manuprāt šī anime ir nepelnīti populāra.


Zni, par acīm tev taisnība - lielums ir normāls, bet atstarpe pārāk liela - SHnY bija tāpat, liekas, ka "charater designer" nav lielu zināšanu anatomijā.(Atstarpei starp acīm jābbūt tādai, lai tur relatīvi varētu ievietot trešo aci!)
Patiesību sakot, es šo anime neesmu skatījusies un netaisos skatīties, pašlaik mana prioritātenop harēma šoviem ir Mahou Sensei Negima!
IPB Image

This post has been edited by Ragana: Mar 29 2007, 20:09


--------------------
Hey, the world is pretty, isn't it?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Apr 23 2007, 15:40
Post #20


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Nu es arī noskatījos šo brīnumdarbu. Izbaudīju animaciju (it sevišķi maģiskajā Openingā). Seriāla pirmā puse likās kaut kā pārāk pasīva. Otrā puse man patika vairāk, kur parādījās mazliet Action (smuki pakāvās ar zobenu) un sāka palikt mazliet skaidrāk par sižetu, kad atsevišķas sižeta līnijas tika atrisinātas. Pēdējās 2 sērijās kaut kāda putra sāka veidoties, ka sāku nesaprast kas notiek. Liekas, ka saraustītas beigas bija. Būs jānoskatās vēlreiz, varbūt skaidrāk kļūs. Vispār anime ļoti laba.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mimi
post May 20 2007, 08:10
Post #21


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 440
Joined: 31-December 06




skaisti. tiešām skaisti. man nav svarīgi tās acu atstarpe, jo tomēr 2 versija ir labāka par pirmo, un ļoti atgādina ma nu mīļāko un aizkustinošāko Air. Pašlaik esmu noskatījusies tikai 2 epizodes, bet jau tagad man patīk tas, ka viss ir tik jauki, mīļi. Nevaru sagaidī brīdi, kad atradīšu pārējās 2006 gada sērijas. Iesaku. Patīk.
Varbūt man vienkārši sākās nostaļģija pēc Air, ja jau es to skatos? wink.gif

Neviens nevar pateikt, kur dabūt Key versiju? unsure.gif būtu ļoti jauki no jūsu puses :I

This post has been edited by Roserette: May 20 2007, 20:49


--------------------
(sun)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mimi
post May 25 2007, 16:21
Post #22


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 440
Joined: 31-December 06




nu neviens nevar pateikt? wink.gif Luudzu.


--------------------
(sun)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
LeoR
post May 25 2007, 23:18
Post #23


Unregistered









Kas skaitaas Key versija?
Go to the top of the page
+Quote Post
Mimi
post May 27 2007, 00:10
Post #24


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 440
Joined: 31-December 06




QUOTE(LeoR @ May 25 2007, 23:18) *

Kas skaitaas Key versija?


Nu kā... Kanon ir filmēts divreiz. Pirmajā versijā bija ap 13 epām, un tad to pārfilmeja Key, Air veidotājs, un tur ir ap 26 epizodēm, labāk uzzīmēts, sīkāk viss paskaidrots.... Nu laikam tas ir Kanon 2, jeb Kanon 2006, remake.


--------------------
(sun)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Skyfall
post Jun 6 2007, 00:00
Post #25


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 23
Joined: 8-February 07
From: Lost in my Dreams...




QUOTE(Roserette @ May 27 2007, 00:10) *

Nu kā... Kanon ir filmēts divreiz. Pirmajā versijā bija ap 13 epām, un tad to pārfilmeja Key, Air veidotājs, un tur ir ap 26 epizodēm, labāk uzzīmēts, sīkāk viss paskaidrots.... Nu laikam tas ir Kanon 2, jeb Kanon 2006, remake.


Drusku savādāk smile.gif Key nefilmē neko - Key ir studija kas ražo vizuālās noveles ... Kanon un Air ir divas no šīm novelēm, kuras vēlāk tika uztaisītas par anime.

Par Kanon 2002 ir atbildīgi Toei animation; par Kanon 2006 un Air: Kyoto animation.

http://a.scarywater.net/ishin/Kanon.torrent < Kanon 2002 torrents.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mimi
post Jun 22 2007, 16:10
Post #26


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 440
Joined: 31-December 06




Owk, mans jautājums būs līdzīgs Kaedes jautājumam. Kur var dabūt openinga dziesmu? Man arī ļoti patika... Tik forši, ka es vienkārši nevvaru. happy.gif
Un vēl viens jautājums, tam nav obligāti jāatbild, vienkārši moš kādam ir NOTIS Kanonam? Es Gūgles tanti spīdzinu, bet šamējā nesaka. Nevaru nekur atrast, ja nu kādam ir, tad lūdzu, palīdziet... smile.gif


--------------------
(sun)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Jun 22 2007, 18:04
Post #27


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Lūk te ir notis daudzām Kanon dziesmām, vnk pabrauc uz leju un pēc nosaukuma atrodi.

Te ir kaut kas no Kanona un Te arī ir pāris dziesmas no Kanon.
Te arī ir Kanon osti. Īsāk sakot- tikai jāmāk meklēt un jāzin, kur. smile.gif

This post has been edited by Kaede: Jun 22 2007, 18:08


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 19:25