IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

21 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Daile, edg maaksla!
edg
post Jun 13 2005, 23:33
Post #1


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Taa, neieshu atkaartoties un likt, kas jau bijis. Uzziimeeju jaunu darbu. Man ir ljoti gruuti izteeloties sarezhgjiitas kostrukcijas (kaa cilveeka augumu, jo iipashi, ja tas paarklaats ar dreebeem) un veel gruutaak to uzziimeet. Taapeec es sadaliiju ziimeeshanu 3 stadijaas:

1. Uzziimeeju augumu, uz kura ziimeet apgjeerbu. Man ir daudz vieglaak uzziimeet apgjheerbu, ja es redzu, kur tas noseediisies, kaa "apvilksies" ap cilveeku. Un augumu kaa taadu uzziimeet kaut kaa ir vieglaak... Dazham var likties perversi, bet rezultaatu uzskatiit par ecchi ir pagruuti.
image

2. Uzziimeeju kleitu.Gribeejaas jau, lai veejsh puustu to uz saanu, bet mati jau bij' uzziimeeti uz leju kriitoshi. Ja nu vieniigi vinja ar zheleju taisnus uz leju smeeree blink.gif *edg citaa realitaatee*
image

3. Saakumaa gribeeju ziimeet kaut ko pieguljoshu, bet tad no raamja nekaadas jeegas nebuutu. Taapeec uzziimeeju valjiigu gjemperi. Un galaa sanaak rezultaats!
image

Kad buus iedvesma, buus veel smile.gif

Aa, jaa, es gribeeju pajautaat: Ko dariit, ja pele ir uz leenaako aatrumu ir paaraak strauja - aciimredzami dreb un neiet liinijas kaa gribeetos. Ko iesakaat dariit? Es domaaju kaadu vienkaarshu risinaajumu (ieksh mspaint). Ir idejas?


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Jun 14 2005, 11:34
Post #2


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Rokas, shkiet nedaudz par garu..
bet varbuut attureeshos no detalizeetas ziimeejumu komenteeshanas.. labaak.. tongue.gif
Anyway..
QUOTE
Dazham var likties perversi, bet rezultaatu uzskatiit par ecchi ir pagruuti.

Perversi..?.. nu.. var jau buut.
Nez.. nevaru iedomaaties citu veidu(ja vien neesi kaads maakslas geenijs, kursh speej izteeloties galvaa visu cilveeku ar vissiikaakajaam apgeerab detalaam), ka pareizaas proporcijaas uzziimet cilveeku, kaa vien saakt ar vina(s) kermeni un tad pakaapeniski dzeest aaraa kermena kontuuras un ziimeet dreebes pa virsu. Tikai parasti gan stadijas `bez dreebeem` parasti neuzskata par pabeigtu ziimeejumu, ja nu vien tas arii taa sakuumaa bij domaats, vai paredzeets prieksh tutorial.
Jaapiebilst, ka kaadreiz es arii meeginaaju ziimeet uzreiz ar dreebeem. Apmeeram seciibaa : galva-jakas apkakle-pleci-jaka-rokas-bikses-kurpes- un, ja veel bij pacietiiba, tad arii plaukstas. Toreiz likaas pat labi. Tagad, kad kaadu laiku izmantoju metodi, kuraa saaku ar cilveka vienkarshotu skeletu un paskatos uz kaadu no vecajiem ziimeejumiem, uzreiz aciis kriit labi daudz kluudu tieshi proporcijaas.

Respect cilveekiem, kas par savu maakslas izpausmes softu ir izveeleejushies shim noluukam ar gauzaam mazu funkcionalitaati apveltiito `Paint` smile.gif .
Nevareetu teikt, ka pats nebuutu meeginaajis tur ziimeet, tikai kaut kaa neaizraava. Labaak izmantot kaadu softu, kam ir kautkas liidziigs automaatiskai liiniju korekcijai. Tad nav jaauztraucas par siikaam rokas notriiceeshanaam.

Huh.. blink.gif pele uz leenaako aatrumu paaraak strauja? Nnnjaa.. nez.. labaak nemeeginaat ziimeet uz pashu leenaako aatrumu, bet uzlikt kaut kur bishku zem videejaa. Uz leenaako aatrumu galds ir par mazu, lai, nepaarcelot peli, kursoru vareetu aizbiidiit no viena ekraana stuura uz otru, turklaat tieshi mazus ziimeejumus ziimeejot(maz paarvietojot roku) tie sanaak labaaki. Lielus ziimeejumus(vai arii tos pashus mazos pie liela zoom) ir gruuti paarskatiit un iespeeja, ka rokas notriicees velkot garu liiniju ir daudz lielaaka, nekaa, velkot iisu.

Rezumee veel viens ietekums edg. Nesaac jau pat ar kermeni ziimeet. Varbuut saac ziimeet ar taadu kaa vienkaarshotu cilveeka skeletu (mugurkaula liinija, plecu/gurnu liinija, roku/kaaju liinijas, peedas/plaukstas..) pareizaas proporcijaas. Un tad ziimee klaat visu paareejo, dzeeshot aaraa vairs nevajadziigaas lietas.
Taa tik turpini un varbuut peec laicina vareshu skatiitiesuz taviem darbiem ar izbriinu -`Un tas ir ziimeets Paintaa??! NETICAMI` biggrin.gif


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Aug 6 2005, 21:56
Post #3


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Papriekshu visus pabiedeeshu:
image

Ircaa besen bija taada saruna:
[21:09] <edg> all the pictures except the last are mine
[21:09] <budn3kkid> -_-
[21:09] <budn3kkid> no thanks... i plan to keep my supper :P


Un tad veel viena nervu nomierinaashanai:
image

Jo vairaak es, uz to ziimeejumu skatos, jo tuvaaks man tas ir. Gandriiz dveeseles pashportrets.

Ne par ko netieku valjaa no paaraak taisnu liiniju ziimeeshanas. Man liinijas ir vai nu horizontaalas vai vertikaalas. jippii.lv mazaak puulu jaaspeelee. Un mspaint dzeeshgumija nekam neder. Un taas lietoshanas truukums nav nepamanaams.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Aug 6 2005, 22:02
Post #4


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




Nu otrais ir labs, uzreiz gaishaak ap sirdi palika!!!! ( paldies tev ), bet pirmais atgaadina Elfen Lied ( tagad to skatos ), bet ar nav suudiigi.
Pameigjini izpausties uz lapas un ar ziimuli, man ir aizdomas, ka tev tieshaam vareetu kaut kas jeedziigs sanaakt!!!!! laugh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Aug 6 2005, 22:28
Post #5


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Es izpaudos tikko ar jaunu paint fiichu - Airbrush. Nebuus pirmaa reize, bet man ar laiku paliek labaaka vizuaalaa domaashana (domaajams uz atminjas reekjina), taapeec varu labaak izteeloties galvaa to, ko gribu rezultaataa. Airbrush rullee! Vieniigaa nelaime ir tikai 3 iespeejamie lielumi. Taapeec siikas detaljas uzziimeet ir murgs. Es ilgi mociijos ar to seju. Un pirksti - pat nemeegjinaashu normaalus uztaisiit. Lai paliek kaartiiga mezhcirteeja pirksti! Rokas tik iisas taapeec, ka bildes izmeers mani piechakareeja. Un nez kaapeec neiedomaajos palielinaat. Un galva tik maza taapeec, ka pielaagojusies roku garumam. Un vispaar nav nemaz maza. Maza liekas deelj taam zvejnieka kjetnaam.

Atrodi 100 nepareizas proporcijas:
image

P.S. Taa meicha izskataas liidziiga tai ieprieksheejaa bildee. Pietiek vienu charu uzziimeet, un visi paareejie buus tas pats chars...


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Aug 7 2005, 15:02
Post #6


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Nuuuu.. jaaaa imo shitais peedeejais jau kaut kas daudz labaaks par ieprieksheejiem, lai gan taa kopbilde ar nemaz nav tik slikta..
Ineresanti, kas cilveekus tik loti piesaista ieksh paint? Ir 100+ citas ziimeeshanas programmas, kuras pat, iespeejams, airbrush izmeeru var briivi pats mainiit..
Mosh tas ir kaut kaads sava veida izaicinaajums, kas piespiez cilveeku mociities ieksh paint, meeginot pieraadiit pasaulei, ka taa nav nemaz tik slikta programma.. ? huh.gif
Ak, jaa peedeejaa ziskatiitos bish labaak, ja kakls buutu iisaaks..
QUOTE
Pietiek vienu charu uzziimeet, un visi paareejie buus tas pats chars...

Tur gan tev taisniiba.. biggrin.gif


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Aug 7 2005, 15:43
Post #7


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Man likaas, ka esmu jau kaadreiz teicis, ar ko paint labaaks. Varbuut arii neesmu. Profesionaalaas programmaas fju un iespeeju ir paaraak daudz. Es neesmu speejiigs, ne veelos vinjas samaaciities. Es gribu vienkaarshi ziimeet. Un profesionaalaas programmaas parasti (cik man ir gadiijies) vienkaarshi ziimeet nav tik vienkaarshi kaa mspaint. Ir daudz visaadu pogu, praatu chakareejoshu funkciju, kas traucee samekleet un uzstaadiit man vajadziigo ljoti vienkaarsho. Un veel vairaak par to: man nepatiik taa sajuuta, ka ir fjas, kuras es neprotu lietot, bet zinu, ka var panaakt labaakus efektus. Un es negribu vinjas maaciities! Ziimeeshana manaas aciis nav taa veerta. Un, ja man arii uznaak melnie un saaku uz dullo izmeegjinaat fjas, tad beigaas tas noved tikai pie sacuukota ziimeejuma un sevis nokaitinaashabas. Un veel: ja ziimeejumaa vienaa vietaa tiek smalki piestraadaats, tad vinjsh ne peec kaa neizskataas, liidz viss ziimeejums nav tikpat ruupiigs. Liidz ar to sanaak, ka daudz ilgaak un ruupiigaak tiek straadaats pie ziimeejuma. Un tas manaas aciis ir zemee nomests laiks. Bet, ja tu zini kaadu pusprofesionaalu programmu, kura taisiita tieshi peec "lamer see, lamer like" principiem aka viss ir ljoti vienkaarshi un luuzerim uztverami, bet, ja zin, tad var panaakt arii ljoti labus efektus - tad dod tik man progas nosaukumu un luukoshu izmeegjinaat.

Es pameegjinaaju peedeejai bildei paiisinaat kaklu. Galva tad izskataas sen par mazu. Kameer vinja taalaak no rumpja, tikmeer gruutaak saliidzinaat tongue.gif


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eidorian
post Aug 9 2005, 20:56
Post #8


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 53
Joined: 19-July 05
From: Latvija, Ventspils




Ev, zin, šajos zīmējumos ir kaut kas tāds, kas pievērš uzmanību. Tas ir kaut kas pozitīvā nozīmē.

edg, tev ir kaut kāds ar roku zīmēts darbs? Ja ir tad parādi!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
-kumori-
post Aug 10 2005, 01:05
Post #9


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 322
Joined: 5-February 05
From: 【 My Own Paranoia 】




<< MIMI sak briesmigi smieties. >> Cik smiekligas bildites!!! Pedeja ir vissmukaka. Ta tev visrealak sanaca. Un tas vientulnieks [2. maxlas darbs] izskatas itka vinam butu depresija. Sry, bet ta izskatas.


--------------------
IPB Image
。・:*:・゚★ homeless maniac || IPB Image || MySpace || Gaia || Fotolog || Life couldn't get better! ☆彡.。・:*:・
[ ♥ my.icon.owned.by.steph.and.blinkie.by.cheryl: SJ*FH ♥ ]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Isabel Carmin fon Edelhain
post Aug 10 2005, 22:52
Post #10


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




Pedejais tev normāli sanācis.Tiešām labi un interesanti.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
rebel
post Aug 11 2005, 12:41
Post #11


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 447
Joined: 7-February 05
From: artifical life




wispaar burwiigi ziieejumi,it iipashi,ja njem wera pejnta lietojumu. un taj peedeejaj seja wispaar izskataas kaa labos roku ziimeejumos. wispaar,peedeejaj galwa ir wnk superiiiga.


--------------------
it's never too late to start wasting your life...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Aug 15 2005, 02:11
Post #12


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Airbrush 4eva! Puut tik melno, cik uziet. Peec tam puut atkal balto pa virsu. Tad atkal melno. Un shitaa var njemties, liidz sanaak kaut kas pienjemams. Bet droshi vien man uznaaks jupis un samekleeshu taadu riiku, ar kuru airbrush ir eertaak lietojams.

Taisniiba ir, ka galvas man sanaak daudz labaak nekaa jebkas cits. Bet ausis ciest nevaru. Un taa kaa man patiik ziimeet garus matus, tad naakamreiz visdriizaak buus smuka (bez naivuma dziive ir stienis) meitene gariem matiem paari ausiim...

S.U.D., man ir veseli 2 (vai 4?) anime-style ziimeejumi uz papiira - maza formaata galvas. Tikko kaa biju noskatiijies savu pirmo anime un nespeeju neizteikt savas emocijas, neuzziimeejot kaut ko... Bet labaaki kaa shie mspaint vinji nav.

http://otaku.lv/index.php?showtopic=741&vi...indpost&p=48925

image


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
flasherr
post Aug 15 2005, 08:10
Post #13


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 115
Joined: 11-July 05
From: zaru būdiņa dziļi mežā




edg ir izaudzis ! Pēdējais vispār labs. Man patika.
Gribās novilkt Ms paintu un pazīmēt biggrin.gif
Kāds nezin, kur var dabūt paintu? Man nav . Nopietni


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Aug 15 2005, 14:18
Post #14


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Man mspaint airbrush nepatiik 2 lietas:
1) Tikai 3 airbrush lielumi.
2) Nevar puushanas aatrumu reguleet. T.i., maziem airbrush ljoti aatri aizpildaas melns viss.

Izmeegjinaaju PSP8, gan Photoshop, bet tiem airbrush nestraadaa taa, kaa vajadziigs. Tas nevis pakaapeniski piepuush visu, bet saakumaa straujaak, tad leenaak, liidz galiigi tumsham pat netiekot. Vismaz sajuuta taada ir, ja saliidzina ar mspaint. Pie tam, ja peli kustina tad puush labaak, nekaa, ja uz vietas tur. Viens no vinjiem vismaz ar labo pogu puuta man otru kraasu (nevis atveera nekam nevajadziigu izveelni). Diemzheel, labo pogu dzeeshanai izmantot ir gandriiz neiespeejami. Vai kaads zin riiku ar normaalu airbrush? Neba man pasham buus jaataisa?


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Aug 15 2005, 16:22
Post #15


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Mekleejot normaalu airbrush, es aizraavos ar kaut kaadu idiotisku SmoothDraw. Un sanaaca kaut kas labs.
image
Bet seja ne par ko negribeeja ziimeeties klaat:
image
Lai kaadu seju arii neziimeetu, taa izskataas kaa uzziimeeta ar flomasteru virsuu. Droshi vien taapeec, ka sejas dabiskaa forma nav aplis... Un man piebesiija. Rezultaats:
image


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

21 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 20 April 2024 - 03:42