IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Save the Art !
CryRat
post Jul 17 2005, 00:49
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 273
Joined: 12-February 04




Klausās cilvēki, kādēļ iekš Art nav nekādas kvalitātes ? Nevienam neliekās ka bišku pa traku jau ir un vajadzētu kaut ko lietas labā darīt ?

Mani ieteikumi:
* wallpaperus, screencapus, oekaki, fanartu postot _tikai_ speciālos, tam paredzētos, topicos;
* izvairīties no pastmarkām ( < 400x400 );
* wallpaperus vismaz 1280x980 izmērā;
* animewallpapers.com utml., ne-anime, repost instant perma-ban;
* viena bilde postā, max trīs posti dienā;
* topicus vai nu daudz vairāk vai vispār jaunus netaisīt... ?
* domājiet, vienkārši domājiet, damn it !

Viss... tālākais no jums atkarīgs.

</rant>


--------------------
my megabusters :X
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Jul 17 2005, 11:21
Post #2


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(CryRat @ Jul 16 2005, 23:49)
Klausās cilvēki, kādēļ iekš Art nav nekādas kvalitātes ?
*


Kvalitātes nav, tur man tev jāpiekrīt, un tas ir viens no iemesliem, kāpēc es tur vairs neko nepostoju. Labie attēli nogrimts sliktu skanu un bezgaumīgu attēlu jūklī.

Tevis piedāvātie pasākumi ir visi kā viens atbalstāmi.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Jul 17 2005, 11:33
Post #3


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




Piekrītu! Tās bildes ir tik daudz savairojušās. Iepriekš tika vismaz liktas kvalitatīvas, izlasītas un vienkārši skaistas bildes, bet tagad tur liek visu kas vien pagadās.
Un šķiet ka icewirm te ir atradis labu vietu kur uplodot visas savas bildes. dry.gif
CryRat ieteikumi ir visumā labi, tik nez vai to tā ir iespējams izdarīt.
Bet ar bildēm būtu kautkas jādara, savādāk es jau redzu sliktu nākotni tam visam ph34r.gif


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Jul 17 2005, 11:41
Post #4


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Viss ok, bildes tiešām jāliek kvalitatīvas un izlasītas, bet pirmkārt-ieskaidrojiet to cilvēkiem, kas nedomā par to, bet liek vienkāŗši likšanas pēc. Es šaubos ja jūs to mēģinājāt darīt, a es mēģināju, un varu pateikt ka klausa tam 2 no 5 labākajā gadījumā. Arī ar Icewirm ir runāts, viņam neaiziet.

Un otrs- ja likt bildes extra kvalitātē, tad ir problēma ar to attiasīšanos laiku, vietu, un pārskatāmību.
Tāpēc piemēram es lieku bildes kas ir redzamas bez scrolliem, jo tas manuprāt ir neerti. Atdzīstu, ja viņas printēt tad vajag kvalitātī tādu kā vajag, bet te viņas pārsvarā skatās, un skatīties ir ērtāk bildes kas nav lielākas par pašu logu.

Bet pastmarkas, tas gan. Ar tām vajadzētu nost.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Jul 17 2005, 13:06
Post #5


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




QUOTE
* wallpaperus, screencapus, oekaki, fanartu postot _tikai_ speciālos, tam paredzētos, topicos;
* izvairīties no pastmarkām ( < 400x400 );
* wallpaperus vismaz 1280x980 izmērā;


amen..


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CryRat
post Jul 17 2005, 13:11
Post #6


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 273
Joined: 12-February 04




QUOTE(Yume @ Jul 17 2005, 10:41)
ieskaidrojiet to cilvēkiem, kas nedomā par to, bet liek vienkāŗši likšanas pēc
*
Ja nevar ar labu, tad ar banu gan jau sapratīs.

QUOTE(Yume @ Jul 17 2005, 10:41)
ja likt bildes extra kvalitātē, tad ir problēma ar to attiasīšanos laiku, vietu, un pārskatāmību
*
Problēma ir ar daudzumu nevis izmēru. Viena bildīte postā novērstu problēmas ar ielādes laiku un vietu. Kā arī, kā jau pieminēju, wallpaperiem būtu jābūt tikai speciālos topikos, kas visu padarītu vēl vieglāku un pārskatāmāku.


--------------------
my megabusters :X
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Jul 17 2005, 13:51
Post #7


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




bet tas nemaina faktu, par to ka logā bilde tāpat nelien, un jāskatās viņa ir scrollojot.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Jul 17 2005, 14:14
Post #8


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




citos forumos ir redzēts ka bildes tiek piedāvātas kā linki (ne jau uz citām lapām bet uz to pašu). Šajā gadījumā pārlūks pats tiktu galā ar resaizošanu un pirms vērt vaļā bildi varētu redzēt arī kādu komentāru kas tur īsti ir iekšā un vai vai vērts taisīt vaļā.


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Jul 17 2005, 14:41
Post #9


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




pēdējias variants-esmu pilnīgi pret, tad tā vairs nav galerija. man tas uzreiz atsit jebkuru vēlēsanos katīties, ja bilde ir zem linka. Tas aizņem daudz vairāk laika, un manā izpratē vairs nav tā vērts.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hideki
post Jul 17 2005, 16:12
Post #10


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 321
Joined: 16-February 04
From: Rīga, Imanta




QUOTE(Yume @ Jul 17 2005, 13:41)
pēdējias variants-esmu pilnīgi pret, tad tā vairs nav galerija. man tas uzreiz atsit jebkuru vēlēsanos katīties, ja bilde ir zem linka. Tas aizņem daudz vairāk laika, un manā izpratē vairs nav tā vērts.
*


Jā, tad būs visām jāģenerē preview lai būtu pārskatāmi un tas būs lieks darbs.
Laigan vallpaperiem un īpaši augstas izšķirtspējas bildēm tas derētu.


--------------------
"And so long as the irresponsible explore unknown
lands, we need never fear..."

"Not too late?
- Everyone is still alive. Inside of you.
I might be able to do it. Another universe. A universe where everyone is still alive. I'll create it out of myself. Take me to everyone.
- Are you really sure?
I'm not alone. I'm going back to everyone.
The other universe inside me has started to move forward in time. ... beyond the time."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Jul 17 2005, 16:58
Post #11


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




QUOTE(CryRat @ Jul 17 2005, 00:49)
* wallpaperus vismaz 1280x980 izmērā;
</rant>
*


blink.gif vismaz tādā milzīgā izmērā ?? Tādus var kaut kur atrast? Normāli ir, ja ir vismaz 800x600 un 1024x768, ne?
Vai arī es atpalieku no dzīves...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Jul 17 2005, 17:48
Post #12


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




QUOTE(CryRat @ Jul 17 2005, 00:49)
Klausās cilvēki, kādēļ iekš Art nav nekādas kvalitātes ? Nevienam neliekās ka bišku pa traku jau ir un vajadzētu kaut ko lietas labā darīt ?

nu jaa, ir neliela nekaartiiba Art sadaljaa... galerijaa taa nekaartiiba ir veel lielaaka... kaa tikai tam serverim diska pietiek to visu glabaat...

Es esmu *ljoti* taals no fanarta un wallpaper izveeles (nemekleeju un netaisos mekleet nekaadas bildes, taapat ir labi), taa kaa mani kommenti ir taads skats no malas shoreiz.

QUOTE(CryRat @ Jul 17 2005, 00:49)
Mani ieteikumi:
* wallpaperus, screencapus, oekaki, fanartu postot _tikai_ speciālos, tam paredzētos, topicos;

es laikam nesapratu sho fraazi, jo man likaas ka paarsvaraa taa arii tiek dariits

QUOTE(CryRat @ Jul 17 2005, 00:49)
* izvairīties no pastmarkām ( < 400x400 );

Jaa, dereetu, bet tikai "censties izvairiities" - var jau buut iznjeemumi

QUOTE(CryRat @ Jul 17 2005, 00:49)
* wallpaperus vismaz 1280x980 izmērā;

Kas taa par izshkjirtspeeju? Peec widescreen neizskataas (tur buutu apmeeram 1280x800) bet pa 44 pixeljiem mazaaka vertikaali nekaa ir pienjemts (1280x1024) ... Ir taadi cilveeki kas lieto 1024 un nesuudzas... Taa kaa buutu manupraat jaaizsaka ieteikums lai buutu vismaz 1024x768 un veelams vismaz 1280x1024.

QUOTE(CryRat @ Jul 17 2005, 00:49)
* animewallpapers.com utml., ne-anime, repost instant perma-ban;

nekad neintereseejos no kurienes naak tie wallpapers, bet ja tu gribi aizliegt konkreetaas vietnes, tad luudzu sarakstu nevis "utml", vai arii kaa alternatiivu - atljauto saitu saraxtu, bet tas nu tieshaam buutu dumji.

Un par instant ban... taa nedara, no saakuma izsaka divus vai triis briidinaajumus... instant ban pat man (un es laikam esmu paziistams ar savu neiecietiibu pret tiem kas spamo un rupji lamaajas) liekas paaraak rupji.

QUOTE(CryRat @ Jul 17 2005, 00:49)
* viena bilde postā, max trīs posti dienā;

atkal, taa buutu rekomendaacija. maksimumu es ieteiktu atljaut *vismaz* kaadas 10 bildes dienaa *dazhaados* topikos. vienaa topikaa, jaa, var padomaat par trim, bet tad ir jaaatljauj visas triis iemest vienaa postaa. tev ko, gribas lai cilveeki triis postus taisa peec kaartas? double un triple-postoshanu arii dereetu protams aizliegt... (kaut kad es pat soliijos foruma noteikumu projektu izveidot tikliidz par adminu iecels smile.gif bet ja kaads ljoti veelas, varu arii aatraak saraxtiit)

QUOTE(CryRat @ Jul 17 2005, 00:49)
* topicus vai nu daudz vairāk vai vispār jaunus netaisīt... ?

iespeejams ka shis ieteikums ir OK.

QUOTE(CryRat @ Jul 17 2005, 00:49)
* domājiet, vienkārši domājiet, damn it !

Shis ir noteikti atbalstaams ieteikums


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jul 17 2005, 19:33
Post #13


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Ieteikumi protams ir cienaami un ieveerojami, bet probleema buus ar to ieveeroshanu. Uztasiit automatizeetu ierobezhotaaju buutu ljoti kompliceeti, it iipashi kaa add-on'u IPB, un noriikot cilveekus ir stipri bezjeedziigi, jo tei cilveeki nav online 24/7.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Jul 18 2005, 14:39
Post #14


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Nez, biezhi peec uploadoshanas man pamatiigi nosit bildei izmeeru/kvalitaati. =/ Taa kaa pat citreiz gribeedams neieliksi labaa kvalitaatee.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Jul 18 2005, 15:29
Post #15


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Manuprāt dažos ieteikumos CryRat ir pārāk kategorisks.
Lai gan, atzīstu, ārta sadaļa ir diezgan mežonīga un nekontrolējama kļuvusi, tomēr nevajadzētu banot cilvjus par stuffa, kas neatbilst anime, ievietošanu. Sliktākajā gadījumā šīs bildes varētu vienkārši izdzēst.

Ideāli, protams būtu adminu komanda, kas sekotu līdzi tam, kas notiek ārta sadaļa, un ievietotās bildes kategorizētu un pārnestu uz galerijām.

Bez tam pastāv arī gaume, ne viss kas vienam patīk, otram arī...

Vārdu sakot, mans ieteikums būtu sadabūt adminu(-us), kas sekotu līdzi tieši galerijās un ārta sadaļā notiekošajam un samazinātu offtopica postus līdz minimumam.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29 March 2024 - 16:04