IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> PS2 emulators, These things destroy the game industry..
xikes
post Mar 1 2004, 12:51
Post #1


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Kaads zin vai existee vispaar kaads normaali straadaajoshs Playstation 2 emulators? Es kaadreiz kaut kur lasiiju, ka taads veel tiekot izstraadaats...
Ja taads ir, tad kur taadu var novilkt un kaadas vinam tur aptuveni taas prasiibas.....


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Saiko
post Mar 1 2004, 17:12
Post #2


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 238
Joined: 12-February 04
From: planet 34r7h




... ja pateikšu ka nav ticēsi?


--------------------
There is no one who loves pain itself, who seeks after it and wants to have it, simply because it is pain.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Fxp
post Mar 1 2004, 17:26
Post #3


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 35
Joined: 15-February 04




Ir, bet līdz 100% visu komerciāli izlaisto spēļu emulēšanai vēl ļoti tālu.
Vairāk informācijas emulatora mājas lapā.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Mar 20 2004, 12:07
Post #4


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




heh .. nu ja shkiet ka veel ilgi buus jaagaida ... smile.gif


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seven_of_zero
post Mar 30 2004, 03:49
Post #5


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 826
Joined: 30-March 04
From: Riga




PSX 2 emulators ir paradijies un var pameklet caur dc, un prasiba ir tada DVD ROM, pats es ari esmu novilcis divus tadus emulatorus bet vel nesmu meginajis tos palaist, Man ir daudzi dazadi PSX 1 emulatori bet no visiem normali strada tikai divi , 1 kuram neko nevajag konfiguret Un OTRS kurs mani padara vai traku kad japalaiz kads cits disks un japarkonfigure visi video settingi un vis cits. kapec es izmantoju divus? kuru speli nenem viens to nem otrs. cool.gif


--------------------
There is nothing imposible.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rags
post Apr 3 2004, 00:02
Post #6


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 259
Joined: 25-February 04
From: Riga - mazs, mierīgs nostūrītis...




NAV normali stradajošu PS2 emulatoru mad.gif
labākais uz ko vini ir spējīgi ir palaist paris spēles lidz loading ekrānam, vai nedaudz no gameplay ar max 10 fps laugh.gif

p.s. Seven_of_zero nevajag cilvekus maldināt...


--------------------
Хентайная табуретка!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seven_of_zero
post Apr 3 2004, 00:29
Post #7


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 826
Joined: 30-March 04
From: Riga




Tas tikai ir sakums, labakais naks un pirmie jau ir!


--------------------
There is nothing imposible.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Apr 3 2004, 21:31
Post #8


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Ehh... ir jau ir emulatori bet tie visi ir tiiri suudiigi, nezheeliigi velk kompi un tad veel daudz sliktaaka grafika arii ir... lielaaka jeega ir nopirkt ps2...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seven_of_zero
post Apr 4 2004, 01:15
Post #9


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 826
Joined: 30-March 04
From: Riga




Poblema ir tada ka uz pc monitora uzreiz ir asaka grafika, caur kadu no jaunakajam kartem geefors 4 piesledz tv tad grafika ir normala, un ja tu laid emulatoru uz 1000 mgz procesora 128 ram un tev ir XP protams ka vilksies.
optimala geimeru sistema ir nevis XP , 2000 vai ME bet 98 windows, es esmu datortehnikis un es varu pateikt optimalo OS lai varetu spelet speles, ja tev ir dators lidz 1000 mgz raksti ieksa 98, tam vindowsam vajag tikai 16 - 24 ramu pasam, parejais, ja tev ir 128 , paliek spelem, un tas nu ir petiekami prieks PS1 un Ps2, protams prieks jaunakajam spelem vajag 256 ramu 2000 procesoru + geefors 5 vai ATI radeon 128 vai krutaku. Ps1 procesoram jauda ir tikai 166 mgz!!!! Ps2 500 mgz un rams 64 vai nedaudz vairak. Atskiriba ir tada Ps1 un Ps2 nav WINDOWSA kurs aped ramu un procesora resursus, turklat man problema ar emulatoru bija tada ka es nevareju uzlikt normalu artrumu, bija pa atru vai pa leenu, ps2 emulatori man ir divi vel nesmu pameginajis bet tas ir tikai sakums, bus citi un labaki, Ps1 emulatorus es tomar noreguleju lai vini iet normali ari grafiku, vienam vispar nav vajadziga konfiguresan tas automatiski noregulejas,tikai ka jau teicu visas speles katrs emulators nenem!!! , pamkle interneta noteikti bus vai ari ja vajag es varu vinus, aizsutit caur meilu!


--------------------
There is nothing imposible.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rags
post Apr 5 2004, 12:16
Post #10


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 259
Joined: 25-February 04
From: Riga - mazs, mierīgs nostūrītis...




Hmm... nē nu jāsaka ka:
1. ir psone emulatori kas ņem visas spēles (nu maybe izņemot dažas), tikai var būt vajadzīgs vēl patch tai spēlei.
2. PS2 emulatoru kuri vispār laistu vairāk kā 3 spēles, un pie tam strādātu atrāk par 10fps nav !!!
Saprotiet ka ja ps2 emulatoru var dabūt, tas nenozīmē ka vinš ir strādājoš, pirmie release māk labi ja tehniskās demo palaist laugh.gif

p.s. un tas psone emu kurš pats visu konfigurē nav nekas labs...


--------------------
Хентайная табуретка!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Guest
post Apr 7 2004, 15:44
Post #11


Unregistered









QUOTE (Seven_of_zero @ Apr 4 2004, 12:15 AM)
Poblema ir tada ka uz pc monitora uzreiz ir asaka grafika, caur kadu no jaunakajam kartem geefors 4 piesledz tv tad grafika ir normala, un ja tu laid emulatoru uz 1000 mgz procesora 128 ram un tev ir XP protams ka vilksies.
optimala geimeru sistema ir nevis XP , 2000 vai ME bet 98 windows, es esmu datortehnikis un es varu pateikt optimalo OS lai varetu spelet speles, ja tev ir dators lidz 1000 mgz raksti ieksa 98, tam vindowsam vajag tikai 16 - 24 ramu pasam, parejais, ja tev ir 128 , paliek spelem, un tas nu ir petiekami prieks PS1 un Ps2, protams prieks jaunakajam spelem vajag 256 ramu 2000 procesoru + geefors 5 vai ATI radeon 128 vai krutaku. Ps1 procesoram jauda ir tikai 166 mgz!!!! Ps2 500 mgz un rams 64 vai nedaudz vairak. Atskiriba ir tada Ps1 un Ps2 nav WINDOWSA kurs aped ramu un procesora resursus, turklat man problema ar emulatoru bija tada ka es nevareju uzlikt normalu artrumu, bija pa atru vai pa leenu, ps2 emulatori man ir divi vel nesmu pameginajis bet tas ir tikai sakums, bus citi un labaki, Ps1 emulatorus es tomar noreguleju lai vini iet normali ari grafiku, vienam vispar nav vajadziga konfiguresan tas automatiski noregulejas,tikai ka jau teicu visas speles katrs emulators nenem!!! , pamkle interneta noteikti bus vai ari ja vajag es varu vinus, aizsutit caur meilu!

Bljed! Nopeerc PS2 un VGA adapteri. Tad vareesi speeleet PS2 geimus uz PC monitora ar visu savu aso grafiku. Besii man taadi kaa tu... PC`isti...
Go to the top of the page
+Quote Post
Seven_of_zero
post Apr 8 2004, 00:21
Post #12


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 826
Joined: 30-March 04
From: Riga




ES RUNAJU PAR PS1 SPELU GRAFIKU UZ PC MONITORA!!!!!!! mad.gif
Pret Ps2 spelem man nav pretenziju!


--------------------
There is nothing imposible.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seven_of_zero
post Apr 8 2004, 00:24
Post #13


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 826
Joined: 30-March 04
From: Riga




TV nav tik ass un Ps1 speles izskatas normali, uz PC paradas visi sturi un asumi.


--------------------
There is nothing imposible.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Guest
post Apr 8 2004, 08:17
Post #14


Unregistered









QUOTE (Seven_of_zero @ Apr 7 2004, 11:21 PM)
ES RUNAJU PAR PS1 SPELU GRAFIKU UZ PC MONITORA!!!!!!! mad.gif
Pret Ps2 spelem man nav pretenziju!

Es rakstiiju PS2 !!! Iemaacies lasiit!
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Apr 8 2004, 14:21
Post #15


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




(guest) mad.gif nu baac ... ir gan visaadi ...
zini varbuut ir arii cilveeki, kuriem nemeetaajas ~150 Ls uz galda un kuri nevar izdomaat, kaa tos izteereet lai vareetu nopirkt PS2... mad.gif
zini kas man besii? .. fakts, ka speelu kompaanijas dazas speeles izlaiz TIKAI uz PS2 prieksh cilveekiem kaa tu ... mad.gif


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 16 April 2024 - 20:42