IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> what kind of anime do girls ( would ) like !?, ...
Saiko
post Oct 18 2004, 23:57
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 238
Joined: 12-February 04
From: planet 34r7h




ko tad īsti skatās meitenes? un ko varētu skatīties tās kas nav anime redzējušas vispār? smile.gif


--------------------
There is no one who loves pain itself, who seeks after it and wants to have it, simply because it is pain.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Oct 19 2004, 06:32
Post #2


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




nu, ja gribi savu meiteni pielauzt skatiities anime, tad laikam jau jaasaak ir ar kautko jautru... excel saga (ja vinja ir gana izgliitota), samurai champloo u.c.

Bet citaadi uz sho topiku arii jaaatbild meiteneem biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Oct 19 2004, 09:27
Post #3


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Pameegjini iebarot kaadu romance/drama anime. Visas kuraam esmu meegjinaajis iebarot ( nav daudz - aptuvenbi 6), ir slinkas subtitru lasiitaajas un nespeej sekot liidzi sizhetam, esmu atmetis ar roku shim nodomam piespiest skatiities. Pat ja vinjaam patiik, tik un taa valodas barjera ir milziiga, un ta veel man gandriiz nekas nav angliski(iznjemot tos kuraam 2 ir skanju celinji).
Nu bet ja tomeer tu esi gatavs sviist. Tad meegjini ar Miyazaki saakt.
Domaaju ka visas taas bishoujo anime vinjai pie sirc neies, jo shaubos vai taveejaa buus staraa kstaiities kaa ekraana priekshaa "kawai onna no ko" lociisies visaadaas pozaas neko praatiigu nepasaciidama.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pick
post Oct 19 2004, 17:19
Post #4


Unregistered









Nu vai nu jāskatās kaut kas tikpat jauks, kā Ghibli studijas Whisper of the heart, Kiki's delivery service... vai arī jāiesāk ar kādu šokējošu, aizraujošu, psiholoģiski spēcīgu anime... piemēram, ar Neon Genesis Evangelion (uz mani iedarbojās, ja vēl ņem vērā, ka tas bija End of Evangelion). Pie hentai ķerties uzreiz gan neieteiktu tongue.gif
A, jā... lai skatītos Excel sagu, jābūt nesliktam anime ekspertam, diezin vai kādai iesācējai meitenei būs saprotami tie jociņi un atsauces uz citiem darbiem... dry.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Oct 19 2004, 19:13
Post #5


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




excel saga jau nav atsauces TIKAI no anime...

bet romance manupraat jau ir visai nodraazts... to pashu var skatiities pa TV ziepju operaas...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Oct 19 2004, 23:37
Post #6


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Hmm, nev, ja mēģina kādam "iesmērēt" anime skatīšanos tad manuprāt gan ir jāsāk ar Mijazaki, nevajag nekādus gauži kawai seriālus vai dižo romance, cilvēks tāpat neidziļināsies, un vispār var izstrādāties aizsardības refleks uz tādām lietā. Ne viena-vien reize mēģināta, un nonācu pie viedokļa ka jādod skatīties Totoro vai Kiki, tas parasti piesaista.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Oct 21 2004, 13:20
Post #7


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




uhu piekrītu par ziepju operām bet nu naz laikam manī sēž veca tantiņa kas neizlaiž ne sēriju no Hameleonu rotaļām , jo man romance anime šausmīgi patīk čobits un fruits basket un arī Hana Yori Dango obožaju vienkārši cool.gif
a beibēm toč ar kau ko līdzīgu totoro vai spirited away jāsāk cool.gif


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MitSuki
post Oct 21 2004, 14:36
Post #8


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 309
Joined: 13-August 04




Man liekas ka jasak ar Romance/Drama un tad ja iepatiksies tad jaiet talak(es domaju ecchi,mecha,Action utt.) smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pick
post Oct 21 2004, 18:28
Post #9


Unregistered









QUOTE(Sigfa @ Oct 19 2004, 19:13)
bet romance manupraat jau ir visai nodraazts... to pashu var skatiities pa TV ziepju operaas...
*


Oh, pleeeaaaase... Katra trešā meitene uzķersies uz romace+mystery+ecchi... bet tikai katra divdesmitā uz fight+ecchi+drama (nežēlīga kombinācija). Turklāt, ja vēl iesācēja sad.gif Jo depresīvāka anime, jo dziļāks iespaids paliek, bet ne obligāti pozitīvs. Un ja es iesāktu savā laikā ar, teiksim, Metropolis, diezin vai es pašlaik interesētos par anime.
Go to the top of the page
+Quote Post
Ito no Kazuki
post Oct 22 2004, 08:19
Post #10


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 183
Joined: 10-October 04
From: Girl Next Door




Njus, tās dažas indivīdes, kuras es aplipināju, faktiski pašas izvēlējās - ieraudzījušas to, ko es skatos, viņas vnk uzlasīja attiecīgos diskus - viena pat paņēma Seraial Experiments Lain (par ko es biju rather izbrīnīta, jo tā nav no sižetiski vieglākajām), bet gan parasti izvēlas kaut ko jautrāku - Kare Kano, Getbackers etc...Nu ja, arī Ghibli produkciju ^^ Bet tas, man šķiet, ir dziļi individuāli...


--------------------
image


Boundless Love
These falling dreams
One life one flower for the frail reality
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Martins
post Oct 22 2004, 12:25
Post #11


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 18
Joined: 30-July 04
From: The World. Joprojām nevaru izlogoties.




Imo tas ir bezcerīgi. Ja cilvēku (vienalga kāda dzimuma) nesaista animācijas filmas vai kino vispār, tad nekas nelīdz. Kompānijas pēc viņa skatīsies, protams, bet tas arī viss. Pēc zināmas dozas animes ir pieredzēta vienkārši klusa iemigšana dīvāna stūrī. Bez komentāriem.

Ja interesēs, tad nemaz nebūs tik svarīgi, ko dot skatīties, tak, ja viņu anime neinteresē - atslābsti un samierinies ar to.


--------------------
[ i miss you / but i havn't met you yet / so special / but it hasn't happened yet ]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hideki
post Oct 22 2004, 14:14
Post #12


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 321
Joined: 16-February 04
From: Rīga, Imanta




Var pamēģināt Vampire Princess Miyu OVAS + TV.
Vai Shamanic Princess. Pēc tam pastāsti kas no tā sanāca. ^^


--------------------
"And so long as the irresponsible explore unknown
lands, we need never fear..."

"Not too late?
- Everyone is still alive. Inside of you.
I might be able to do it. Another universe. A universe where everyone is still alive. I'll create it out of myself. Take me to everyone.
- Are you really sure?
I'm not alone. I'm going back to everyone.
The other universe inside me has started to move forward in time. ... beyond the time."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Saiko
post Oct 22 2004, 14:28
Post #13


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 238
Joined: 12-February 04
From: planet 34r7h




QUOTE(Hideki @ Oct 22 2004, 14:14)
Var pamēģināt  Vampire Princess Miyu OVAS + TV. 
Vai Shamanic Princess. Pēc tam pastāsti kas no tā sanāca. ^^

Vampire Princess Miyu man nepatīk pašam tāpēc nav arī vēlmes to rādīt kādam citam... vispār es jau neesmu teicis ka man ir to visu kam rādīt laugh.gif vienkārši interesanti zināt kas daiļajam dzimumam varētu iet pie sirds smile.gif


--------------------
There is no one who loves pain itself, who seeks after it and wants to have it, simply because it is pain.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hideki
post Oct 22 2004, 14:35
Post #14


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 321
Joined: 16-February 04
From: Rīga, Imanta




QUOTE(Saiko @ Oct 22 2004, 13:28)
Vampire Princess Miyu man nepatīk pašam tāpēc nav arī vēlmes to rādīt kādam citam... vispār es jau neesmu teicis ka man ir to visu kam rādīt laugh.gif vienkārši interesanti zināt kas daiļajam dzimumam varētu iet pie sirds smile.gif
*


Nu tas vel nenozīmē ka viņām tā nepatiktu. wink.gif


--------------------
"And so long as the irresponsible explore unknown
lands, we need never fear..."

"Not too late?
- Everyone is still alive. Inside of you.
I might be able to do it. Another universe. A universe where everyone is still alive. I'll create it out of myself. Take me to everyone.
- Are you really sure?
I'm not alone. I'm going back to everyone.
The other universe inside me has started to move forward in time. ... beyond the time."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikumi
post Oct 24 2004, 20:56
Post #15


Ecchi-san
********

Group: Chuunin
Posts: 1286
Joined: 3-May 04
From: Rīga




Tad tā, mani kā meiteni piesaista action un mystery tipa anime. Ja grib kaut ko "iesmērēt", tad, lai skatās Noir vai kaut ko uz to pusi. Jāņem vērā arī tas, ka ne visas meitenes ir gatavās melanholiķes... dry.gif


--------------------
Go and die, please.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 14:37