IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> My Drama List, MDL
Arta
post Apr 27 2011, 15:41
Post #1


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 877
Joined: 30-April 08
From: Paintbucket.




Hello.
Sākšu ar to, ka īsti nezinu, kur labāk iederētos šāds topiks, lieku pie filmām, saprotot, ka tās ir kā real life acting filmas, bet, ja neder, lūgšu pārvietot tur kur vajag..?

Tātad. Domāju, ka daļa/daži/mazākums/vairākums iespējams skatās arī japāņu/korejiešu/ķīniešu/taivānas vai vēl nez kādas citas āzijas valstu filmas, seriālus un šovus. Iespējams, ka ir jau zināms, bet ja nē, tad [cik saprotu] nesen atvērusies mydramalist.com lapa, kas pēc idejas ir bāzēta [lol, piemērotāku vārdu, lūdzu?] uz MAL, jeb myanimelist.com.
Sen jau kaut ko šādu meklēju, jo sāk jukt viss kopā, kas redzēts, kas iesākts, kas paticis un kas ne tik ļoti. Pabeidzu beidzot listēt visu, ko varu atcerēties, viena filma gan man iztrūka, hm, laikam nav vēl pievienota.. Lai nu kā, noderīgi, kā jau pazīstamais MAL.

Kā vispār ir ar jums? Kaut ko skataties, ir ieteikumi kādam must-see?
Man personīgi uznāk tādi gribu-skatīties-tikai-drāmas un tad nostopēju pēkšņi uz kkādu pus gadu un tad skatos anime un tad atkal otrādāk & so on.. :'D
Man jau patīk šie salkanie un jaukie comedy+romance stāstiņi, kas ir vairums un ko parasti nemeklēju animēs. Jo tajās man kaut kā galīgi ātri garlaicīgi paliek skatīties kaut ko normālu. Turpretī drāmās šie reālie aktieri un viņu emocijas uztur interesi.

Mans lists: http://www.mydramalist.com/front/list.php?uid=993


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Apr 29 2011, 00:21
Post #2


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




No ķīniešiem, bez obligātās videotūras, kā Džona Vū vesterni, neregulāri tiek skatīti kung-fu/ vēsturiskie fliki (crouching tiger; house of flying daggers; ip man uc.), korejiešu gore kino, kā oldboy, un šo to arī no drāmām/ mākslas kino. Varu rekomendēt "Summer, Autumn, Winter…and Spring". No japāņiem redzēts daudz vairāk. Malā noliekot tādu klasiku kā visas kurosawas filmas, pirms pāris gadiem izgāju cauri lielai daļai "Beat" Takeshi daiļrades, kur gandrīz visas filmas, kurās viņš ir vai nu tēlojis, vai arī režisējis, kā viena ir meistardarbi. Es, šķeit pavelkos uz viņa mūždien depresīvo ģīmi. Rekomendēju "Kikujiro" un "Achilles and the Tortoise". Otrā gan ir diezgan... specifiska, līdz ar ko visiem nepatiks. Tad vēl psihedēliskai pieskaņai var iemest aci "The Glamorous life of Sachiko Hanai", kur ir japāņiem rakstūrīgais fucked-up humors, sociālais un politiskais komentārs un neesoša budžeta kvalitāte. Also, "The Twilight Samurai" bija awesome. Tas laikam arī viss, ko varu uz sitiena atcerēties.

uz MAL pamata veidota
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29 March 2024 - 02:23