IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

9 Pages V < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Japanese music, it's not only anout traditional music...
ShinChan
post May 14 2004, 17:22
Post #31


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Juusu ietekmee saaku vilkt HackSign OST. Noklausiijos pirmaas 5 gabalas, nju nez, kaut kaa neiet pie sirds. Pavelk uz estraades muuziku, kaut ko meegjina glaabt taas vijoles, bet leetais sintezatora pavadiijums un ne iipasji kvalitatiivais siev. vokaals to lietu man padara ne iipasji klausaamu, bet kaa jau daudzi katra teksta beigaas ieraksta - "par gaumi nestriidaas".
Taa kaa esmu kljuvis par "Paranoia agent" miili uzskatiiju par savu pienaakumu arii dabuut OST. Jap, nelika vilties, kvalitaate spraucas aaraa pa visiem galiem. Iesaku visiem kam patiik mazliet sjiziiga muuzika. Komponeejis Susumu Hirasawa, ja kaadam tas ko izsaka.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post May 14 2004, 19:13
Post #32


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Tsukihime OST iz da best... tieshi fona muuzika 80% bija par iemeslu, ka tik ljoti par Tsukihime fanoju.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post May 14 2004, 21:08
Post #33


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE (edg @ May 14 2004, 06:13 PM)
Tsukihime OST iz da best... tieshi fona muuzika 80% bija par iemeslu, ka tik ljoti par Tsukihime fanoju.

Varu tikai pievienoties tavai sajuusmai


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Saiko
post May 14 2004, 23:04
Post #34


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 238
Joined: 12-February 04
From: planet 34r7h




QUOTE (ShinChan)
Juusu ietekmee saaku vilkt HackSign OST. Noklausiijos pirmaas 5 gabalas, nju nez, kaut kaa neiet pie sirds.

nevaru piekrist... manuprāt .hack//SIGN OST1 & OST2 ir pat vairāk nekā tikai labi un Key of the Twilight jo īpaši bet nu tā jau ir ka par gaumi nestrīdās smile.gif vienīgais varu ieteikt varbūt noskatīties pašu anime tad iespējams ka attieksme mainīsies...

QUOTE (ShinChan)
Pavelk uz estraades muuziku, kaut ko meegjina glaabt taas vijoles, bet leetais sintezatora pavadiijums un ne iipasji kvalitatiivais siev. vokaals to lietu man padara ne iipasji klausaamu...

... blink.gif


--------------------
There is no one who loves pain itself, who seeks after it and wants to have it, simply because it is pain.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
keitaro
post May 14 2004, 23:33
Post #35


Unregistered









QUOTE
vienīgais varu ieteikt varbūt noskatīties pašu anime tad iespējams ka attieksme mainīsies...
vot, vot! patika rodas ar skatīšanos! es visvairāk fanoju par ending theme, tikai neatceros nosaukumu.
QUOTE
Tsukihime OST iz da best... tieshi fona muuzika 80% bija par iemeslu, ka tik ljoti par Tsukihime fanoju.

.hack//Sign ost jau arī ir fona mūzika, bet kā jau tu teici, par gaumi nestrīdas, tāpēc 'nekulsim tukšus salmus' tongue.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post May 14 2004, 23:57
Post #36


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Es HackSign skatiijos kaut kad ljoti ljoti sen... gribeeju uzzinaat vai laba anime, vai veerts skatiities. Peec kaadu 15 seeriju noskatiishanaas sapratu, ka tas nav manaa gaumee, un viss. Muuzika praataa nav palikusi - taatad nekaada izcilaa tad nelikaas. Tagad gan vareetu paklausiities, gaume mainaas. Bet patiesiibaa taa tiiraakaa patiesiiba, ka to, vai patiks muuzika, aarpraatiigaa meeraa nosaka anime... nesaistiija anime, nesaistiija muuzika. Man liekas, ka shie teikumi neseko viens otram, klejo pashi savaa pasauliitee katrs, un vispaar es murgoju, luudzu piedot man par to, man sevishkji jociigs periods smadzeneem iestaajies.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post May 15 2004, 00:27
Post #37


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE (Saiko @ May 14 2004, 10:04 PM)
QUOTE (ShinChan)
Pavelk uz estraades muuziku, kaut ko meegjina glaabt taas vijoles, bet leetais sintezatora pavadiijums un ne iipasji kvalitatiivais siev. vokaals to lietu man padara ne iipasji klausaamu...

... blink.gif

Laikam buusim katrs kaut ko savu klausiijusies, bet lai nu paliek, briesmiiga taa muuzika nebij, tacju neredzeeju iemeslu dziedaat taadas slavas dziesmas. Sakaraa ar pasju anime, laikam buus japameklee kaada infa par HackSign, varbuut tiesjaam veerts skatiit.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Saiko
post May 15 2004, 02:12
Post #38


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 238
Joined: 12-February 04
From: planet 34r7h




imho mūzika ir labākais kas ir iekš .hack//SIGN bet tās jau tikai manas domas...


--------------------
There is no one who loves pain itself, who seeks after it and wants to have it, simply because it is pain.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
keitaro
post May 15 2004, 21:28
Post #39


Unregistered









QUOTE
Sakaraa ar pasju anime, laikam buus japameklee kaada infa par HackSign, varbuut tiesjaam veerts skatiit.

noteikti! tā ir viena riktīgi dziļa filma! bet varbūt vienīgi drusku izstiepts tas seriāls... to visu varēja īsāku uztaisīt, bet kaut kā viņiem iegājies taisīt anime 26 sērijās
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post May 15 2004, 22:36
Post #40


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE (keitaro @ May 15 2004, 08:28 PM)
noteikti! tā ir viena riktīgi dziļa filma! bet varbūt vienīgi drusku izstiepts tas seriāls... to visu varēja īsāku uztaisīt, bet kaut kā viņiem iegājies taisīt anime 26 sērijās

Es ar savu lejuplaades aatrumu neko glaunaaku par 26 seeriju seriaaliem nemaz nevaru atljauties (pie nosaciijuma, ka veelos redzeet visu seriaalu un tajaa pasjaa laikaa nepiedziivot pensijas gadus). Taapeec man eksistee vien Tsukihime, Hellsings, NGE, Paranoia agent, S. E. Lain un tam liidziigi. Par taadiem apjomiigiem "monstriem" kaa Naruto, Kenshins nemaz nerunaajot par Inuyasjaam un One Piece es paarredzamaa naakotne varu nesapnjot (ja vien provaideris neuzsaaks radikaalu modernizaaciju).


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
keitaro
post May 16 2004, 12:44
Post #41


Unregistered









nu man jau līdzīga situācija... lielos seriālus ir jāņem no draugiem! laugh.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post May 16 2004, 13:35
Post #42


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE (keitaro @ May 16 2004, 11:44 AM)
nu man jau līdzīga situācija... lielos seriālus ir jāņem no draugiem! laugh.gif

Manaa pazinju lokaa es esmu vieniigais, kam ir iterese par anime. Vieniigais ko es veel vareeju vinjiem "iebarot" bija Animatrix.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rune
post May 16 2004, 15:04
Post #43


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 261
Joined: 12-February 04
From: Kur pagadās.




Manupraat, Hack Sign ir tas, kas notiek, ja paarspeeleejas MMORPG. Es vinu neesmu sapratis un nesaprotu. Vieniigi liminality bija jeedziigs.

Heh, man ir mDSL un es jau paguvu nolaadeet Kenshinu + HnG. Par 26 seerijnikiem nemaz nerunaajot.

P.S. No soundtrackiem man patiik Noir, HnG un veel kaut kas, tik tagad atcereeties nevaru.


--------------------
Elitärer Niedergangsdiagnostiker
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
keitaro
post May 16 2004, 17:56
Post #44


Unregistered









ej tu nost. tu gribi tekt, ka Kenshinam VISAS sērijas novilki? cik tas ilgu laiku prasīja?
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post May 16 2004, 19:17
Post #45


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Man tas pats jautaajums interesee. Veelams pievienot videejo lejuplaades aatrumu. Esvinjam tikai pirmaas piecas seerijas esmu novilcis un prologa OVA's. Ir doma novilkt arii epiloga OVA's, tacju kaa noprotu taa buutu liela apgreeciiba.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

9 Pages V < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29 March 2024 - 02:02