IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> mucc
rebelstrik
post Oct 15 2007, 23:47
Post #1


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 40
Joined: 6-March 05




vai tiešām neviens šeit neklausās šo grupu? man personīgi tā ir mīļakā j-rock grupa closedeyes.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zeloco
post Oct 16 2007, 00:45
Post #2


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




hmm.. bija kāda pāris dziesmas dzirdētas, bet tagad pat lāgā neatceros, vai patika... :/


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shaisuke
post Oct 16 2007, 15:38
Post #3


shinigami
******

Group: NERV
Posts: 685
Joined: 3-January 05
From: LV




Protams, ka klausās.. un jau sen.

Dievinu Kuchiki no Tou garo versiju ^^


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
rebelstrik
post Oct 16 2007, 16:39
Post #4


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 40
Joined: 6-March 05




man pārsvarā patīk viņu vecās indie dziesmas, piemērm, kā yoru un kumo, bet es uzskatu ka ir pa dziesmām, kas der pie viena noskaņojuma, citas pie otra noskaņojuma, jo viņu repertuārs ir ļoti plašs smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Oct 17 2007, 12:02
Post #5


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




a! tas viss sākās tā.. (I just feel like talking, tāpēc, ja negribat visu lasīt, varat to mierīgi nedarīt, bet ziniet, ka pievienojos tiem, kam patīk happy.gif)

Reiz, kad ar vienu pazīstamo sākām pļāpāt par attiecīgās valsts attiecīgajiem mūziķiem un grupām, man tika nosaukti daži nosaukumi, kurus iesaka paklausīties. Pāris jau zināju pirms tam, daži bija dzirdēti (meaning: biju dzirdējusi viņu nosaukumu, nevis to, ko spēlē) un daži, protams, pilnīgi sveši. Ar Mucc bija tā, ka biju lasījusi kkādā vācu popcorn (patiešām nav ne jausmas, kā kaut kas TĀDS nokļuva manās mājās) nelielu interviju, bet tā nebija tik ārkārtīgi interesanta, lai es ņemtu un meklētu viņus paklausīšanās nolūkos. Tad nu sāku dažus ie-check-ot, bet daļa likās tik vienveidīgi, ka atmetu cerību atrast ko sev, tā arī līdz saraksta beigām netikusi. Pēc kāda laika, kad biju devusies man jau zināmu un tīkamu artistu mūzikas/video meklējumos, manā īpašumā nokļuva viena festa video ieraksts (liekas, ka 2003.gada Beautifool's, bet neesmu pārliecināta). Tad nu tā diezgan vienaldzīgi skatos, pa starpai priecājoties par tiem pāris, kas man jau patika un pie sevis (iekšēji- pilnā rīklē) smejoties par pāris ridiculously lame ones, kad pēkšņi man uznāk vēlme viniem no praktiski nezināmajiem izpildītājiem attīt dziesmu, lai to noklausītos atkārtoti.. Tas tad bija pēdējais klikšķis, kas lika man atrast ko vairāk no Mucc. Ja tā labi padomā, liekas, ka viens no iemesliem, kāpēc man viņi sāka patikt bija manām ausīm tik ļoti tīkamā Tatsuro balss. Bet, protams, kad sāku viņus pa īstam klausīties, arī pašas dziesmas man aizķērās.

Ja būtu jānosauc konkrētas dziesmas, kas man īpaši patīk.. n'yaa.. pat grūti pateikt. Lielākā daļa man liekas vienkārši burvīgas, bet ja vadās pēc manas last.fm listes, tad tā vēsta, ka: Suimin; Aka; Waga, Arubekibasho; 1979.. bet nu ja.. kā jau teicu- man šamējie ir (vieni no retajiem) no kuriem patīk patiešām lielākā daļa. happy.gif



p.s. ir patiesībā vēl daži pat ļoti labi myuuzishan, kuri noteikti būtu pelnījuši savu topic-u, bet.. nu ja.. happy.gif ..man nav īsti motivācijas viņiem tādus veidot, bet ja kāds to izdarīs, es pat ļoti labprāt ko iekomentēšu.


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
rebelstrik
post Oct 17 2007, 18:50
Post #6


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 40
Joined: 6-March 05




es mucc sāko klausīties pēc tam kad biju redzējis saishuu ressha klipu pa viva+ un nekādi tā melodija negāja ārā no manām ausīm, tad sākās albumu lejulādēšana un vēl citu j-rock grupu meklēšana tongue.gif
p.s. atceros ka pa pro7 skatījos raidījuma atkārtoujumu par gothic lolitām, tur meitenes baigi fanoja par mucc utt beigās iznāca ka grupu biju redzējis jau pirms sashuu ressha, un kā izskatās tad vāciešiem viņi patīk smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bitter_me
post Oct 17 2007, 20:15
Post #7


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 137
Joined: 28-April 05




Haah.. Peec ilga laika ieliidu otaku muuzikas lapaa vai iechekotu, kas jauns un tieshi tagad izveidots topic par Mucc.. YAY! Mana miilsetiiba pret vinjiem arii sakaas ar dziesmu Saishuu ressha. tajaa dienaa, kad atradu vinjus, lidoju prom uz 2 meeneshiem no LV. Nezinaaju, kas tas ir un vnk sametu i-podaa.Klausiijos abus meeneshus.( bisk bija ierobezots playlists)
Atbraucu majaas un noleemu beidzot ieraudziit, kas tad vinji ir un uzduuros burviigajam shizo videoklipam ware arubeki basho. Tad varu teikt iemiileejos pilniibaa.. biggrin.gif

Un tagad varu teikt- Libra Libra Libra- mana Mucc addictive dziesma. smile.gif


--------------------
IPB ImageIPB ImageIPB Image

http://quietquietshee.deviantart.com/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
rebelstrik
post Oct 17 2007, 20:22
Post #8


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 40
Joined: 6-March 05




es dievinu libra klipu, man patīk kā parādīta cīņa starp tumšo un gaišo tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shaisuke
post Oct 20 2007, 19:28
Post #9


shinigami
******

Group: NERV
Posts: 685
Joined: 3-January 05
From: LV




MUCC - Fuzz ir orgasmiska.. vienkārši ģeniāls gabals ^^


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
rebelstrik
post Oct 21 2007, 00:43
Post #10


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 40
Joined: 6-March 05




QUOTE(Shaisuke @ Oct 20 2007, 19:28) *

MUCC - Fuzz ir orgasmiska.. vienkārši ģeniāls gabals ^^

tu arī dzirdēji? tongue.gif negaidīju kko tik elektrisku no viņiem bet rezultāts ir interesants. klipu arī redzēji? tatsu atkal ir atgriezies pie neetīras mutes stila biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tjen
post Oct 21 2007, 18:44
Post #11


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 215
Joined: 10-September 05
From: Riga




Netīrais mutes stils.. manuprāt viņam ir visraksturīgākais O_o.
Tik elektrisku ?
Viņi ko sāka ar operetēm XD ?
Ja godīgi stulbi ka Fuzz sāka izplatīt bišku pa ātru @_@.
Vismaz kādas 2-3 dienas pirms m-singla iznākšanas..
+ preview kvalitāte galīgi nederīga :| .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bitter_me
post Oct 31 2007, 01:22
Post #12


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 137
Joined: 28-April 05




Es vakar ar redzeeju Fuzzz. Sajuusmaa nokritu pagaldee... laugh.gif (nopietni). Laikam jau biju sailgojusies peec vinu jaunrades.
Veel nevaru pateikt liidz galam vai taa dizesma ir pilniiga, tachu, manupraat, nudien jauki, ka vinji saak atgriezties pie vecaa stila+ kkas pilniigi jauns.

Labi. klausoties to dziesmu es saaku domaat ka vinja ir ne tikai orgasmiska, bet arii iedzen sava veida transaa...


--------------------
IPB ImageIPB ImageIPB Image

http://quietquietshee.deviantart.com/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29 March 2024 - 13:02