IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Anime related LV resources
Church
post Aug 19 2011, 11:34
Post #1


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




Cik noveerots peedeejo gadu(s), ja foruma dziives izpausmes ir posti, shis forums ir mirstoshs penss, kam pa retam cauri izshaujas rets posts kaa kardiogrammas piikjis pielietojot defibrilaacijas elektroshoku.

Gribeetos paintereseeties, kaadi resursi/community veel joprojaam ir dziivi? Uz kurieni buutu jeega paarvaakties? anime.lv? kaut kas veel?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anishuara
post Aug 19 2011, 14:46
Post #2


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 614
Joined: 11-February 05
From: somewhere deep inside




QUOTE(Church @ Aug 19 2011, 11:34) *

Cik noveerots peedeejo gadu(s), ja foruma dziives izpausmes ir posti, shis forums ir mirstoshs penss, kam pa retam cauri izshaujas rets posts kaa kardiogrammas piikjis pielietojot defibrilaacijas elektroshoku.

Gribeetos paintereseeties, kaadi resursi/community veel joprojaam ir dziivi? Uz kurieni buutu jeega paarvaakties? anime.lv? kaut kas veel?


Saulīt, visi forumi ir jandrīz dead, sad.gif jo tagad cilveki ir pārāk aizņemti lai sēdētu forumos, un tāpēc te sēž chatos, vai vēl sazin kur.... lai atdzīvinatu forumu vajag vismaz uzsākt ko interesantu, bet tā kā nekā interesanta mūsdienās īpaši nenotiek..... līdz ar to te arī nekas nenotiek....


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
yukito-San
post Aug 19 2011, 20:19
Post #3


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 54
Joined: 14-June 10
From: Mucā skujkoku paēnā




Vajadzētu izveidot kaut kādu projektiņu kurā otakieši varētu piedalīties, pietiekami interesantu lai katram būtu vēlēšanās kaut ko darīt. Nešaubos ka šo forumu apmeklē talantīgi cilvēki kas apvienojot savas prasmes varētu radīt kaut ko ievērības cienīgu.
Piemēram izveidot kādu ar anime saistītu 2D spēlīti. Šeit ir labi zīmētāji, noteikti arī programmētāji un ganjau arī skaņu efektus un mūziku atrastos kas izveido.
Šobrīd vienķārši te nekas tāds nenotiek kas cilvēkus piesaista.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anishuara
post Aug 19 2011, 22:01
Post #4


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 614
Joined: 11-February 05
From: somewhere deep inside




oki, gadijumā ja kādam ir spīdoša ideja tad laipni gaidīti... biggrin.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Aug 19 2011, 23:08
Post #5


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Man liekas normāli. Kāreiz nav pārāk daudz jaunu postu katru dienu. Nevajag tērēt daudz laika uz to lasīšanu. Var dažreiz ienākt, izlasīt, šad tad kaut ko iepostot un aiziet darīt kaut ko citu lietderīgāku.
Bet anime.lv ir pārāk daudz postu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Aug 19 2011, 23:33
Post #6


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Ko darīt ja anime fani ir tik klusi un introverti ka neko par to, ko skatās, nepasaka?
Pašlaik vienīgais kaut cik aktīvais resurss, ko esmu atradis ir draugiem.lv anime domubiedru grupa. Protams, tur ir daudz mazu meiteņu un zēnu, kuri bieži vien arī attiecīgi uzvedas, taču ir arī interesantas sarunas.

Kā arī, jau agrāk teicu - šis forums savulaik sevi parādīja ne no labākās puses, kas aizbaidīja daudzus, kuri būtu varbūt palikuši.

Mierinājumam varu teikt, ka arī kurbijkurne.lv ir līdzīgā stāvoklī - salīdzinoši protams.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Aug 20 2011, 00:58
Post #7


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




Par intravertumu nedaudz nepiekritiishu, jo dazhus gadus atpakalj bija subjektiivi daudz pietiekoshi aktiivu (t.sk. taadaa ataviskaa sirreaalaa lietaa, kaa reaalaa dziive smile.gif), arii taada nodarbe kaa kosplejoshana imho intravertiem/kautriigiem nebuutu iespeejama. Imho driizaak "vecos" aizvilka dziive (darbs/studijas aarzemees; gjimene; daudz darba vispaariigi; hobiju prioritaashu mainja;utml. utjp.), bet aizbaidiita tika "zaljaa galja", kas neaizvietoja/nenomainiija aizejoshos pensionaarus (hhe, negatiiva dzimstiiba, kaut kas dzirdeets smile.gif).

Hrm, ja tik ilgu laiku attureejos no regjistraacijas traukos, tad potenciaali taa grupa vien laikam nebuus pietiekoshs stimuls paarvareet sevi.

Iznjemot draugiem/anime.lv ar sho tematiku veeraa njemamu resursu @LV nav? Doma ir - kur tauta veel pietiekoshi aktiiva tieshi shovu apspriedee (ok, varbuut +manga). Offtopic-a/cosplay/art tematikas personiigi man liekas sekundaaras/mazintereseejoshas.

P.S.
Pie shaadas teemas/jautaajumiem mani noveda it kaa mazbuutisks fakts, ka biju pats un arii viens cits izsens otakietis iemaniijushies vairaak kaa gadu nepamaniit st. Ghibli filmu The Borrower Arrietty. It kaa liekas pietiekoshi buutisks jaunums, kaa neredzeeshana sheit lika beidzot ar ciniski skeptisku skatienu noveerteet speejo aktivitaates diluma tendenci sheitan.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Aug 20 2011, 21:11
Post #8


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Jā, intravertums (vai tā neesamība) laikam šeit nav pie vainas. Varbūt elementārs slinkums vai sajūta, ka šeit postēt ir bezjēdzīgi vai pat bīstami - var norauties kārtējo izsmejošo atbildi?

Par animes pasaules jaunumiem runājot - dīvaini ka nelieto anidb.net vai tā analogus - infa par jaunajiem šoviem/filmām taču tur regulāri parādās.

Vēl resursi, kurus apmeklēju ir animeblog.lv (kur šad tad kaut ko uzrakstu) - nav labākā zurce kur jaunumus uzzināt, jo atjaunojas reti, un tie, kas kaut ko pasaka par redzēto vai uzzināto ir gaužām maz. Un myanimelist.net Latvijas anime klubs, kas arī ir faktiski ded.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Aug 24 2011, 16:30
Post #9


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Izsmejošās atbildes neaizbaidīja to publiku, kura te pieklīda foruma jaunībā. Jautājums tad ir, kur ir šīs publikas garīgie pēcnācēji? Varbūt vērts spriedelēt par jaunatnes tumsonību, vai vispārīgas mentālās trajektorijas nobīdi. Manuprāt, gan drīzāk ir iestājusies stagnācija, kurā jauni cilvēki nenāk, jo te ir maza aktivitāte, un arī vecie zauri vairs neizjūt baudu postēt, jo uz palaga garuma postu, vai anime revjū var, ja veicās, sagaidīt vienu līdz divus līdzjūtības postus no sērijas "Jā, man arī tā anime likās cool!", vai "Kad būs laiks iemetīšu aci."

Vot, tā, vot.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lilion
post Aug 25 2011, 12:01
Post #10


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 315
Joined: 2-May 06
From: Braindead land




Nez, varbūt ir iemesls, ka es personīgi nesajūtu, kādu vēlmi postot, jo esmu atgājusi no aktīvas animes skatīšanās. Labi, ja noskatos vienu seriālu gadā, un pacenšos tikt līdzi gintamai. Mangu vēl lasu, bet nevaru teikt, ka pa to ir vēlme taisīt diskisijas(jā es esmu mazs nabaga zaķītis XD,)

Par kospleju diskusiju veidot, kospleju grupu šajā forumā veidot? Kāda jēga ? Tāpat neviens nebūs ieinteresēts, un tad vēl būs jauzklausa interesanti komentāri, no daļas publikas. Kurai dažbrīd šķiet, ka ir iecementēts viedoklis kāds ir tautietis, kas nodarbojas ar cospleju, cik viņš ir introverts, ekstraverts un kādas ir viņa cerības kļūt par prezidentu. Nu es atvainojos , bet tas atbaida.
Un pat tagad, ja gribētos darīt, pati karājos ārzemēs pilnīgā neziņā.
Protams nedrīkst aizmirst arī slinkumu, kas ir nozīmīgs faktors un ietekmē ne tikai manu, bet visu cilvēku darbību.
____
Runājot par ghibli noskatījos tales of earthsea . Pilnīga vilšanās. Sākums bija interesants, bet ap vidus daļu palika neinteresanti


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Aug 25 2011, 19:07
Post #11


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




offtopiks offtopikaa - juurzemes burvi der lasiit graamatveidaa, relatiivi ljoti neslikts fantasy cikls (vinjai ir arii kosheriigs sci-fi Heines cikls) Tikai iesaku EN/RU variantos, LV tulkojums burvim ir briesms/necieshams.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Aug 25 2011, 23:02
Post #12


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Es arī kā Lilion skatos animu pietiekami reti, parasti gan iemūžinu te savu mazo viedoklīti par redzēto.
Kas attiecas uz pārējām tēmām- reizēm lasot kādu postu, gribās kaut ko piebilst, iebilst vai citādi iepukšķināt, bet tad es padomāju vēl, un saprotu, ka tas būtu ļoti mazsvarīgi un nevērtīgi. Tā kā tagad.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anti
post Aug 26 2011, 10:31
Post #13


Draņķītis
*******

Group: Jounin
Posts: 922
Joined: 2-April 05
From: Latvija, Rīga




Un es te lielākoties tikai atnāku un spamu izdzēšu - kas arī, starp citu, ir reti. Pat spamotājiem negribās ar mums komunicēt!


--------------------
ALWAYS, I WANNA BE WITH YOU
AND MAKE BELIEVE WITH YOU
AND LIVE IN HARMONY, HARMONY, OH LOVE
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lilion
post Aug 26 2011, 11:07
Post #14


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 315
Joined: 2-May 06
From: Braindead land




Tad jau laikam forumam ir pienākusi dabīgā nāve, ko tur ,lai saka?
Un es saprotu, koFuschichO, jo man tā ar ir gadījies.
Church paldies paņemšu izlasīt, kad pabeigšu Wheel of time seriju.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anti
post Aug 26 2011, 22:11
Post #15


Draņķītis
*******

Group: Jounin
Posts: 922
Joined: 2-April 05
From: Latvija, Rīga




lilion, ja patīk fantasy un tā, iesaku B. Sandersona "Mistborn". Nesen lasīju (well, audiogrāmatu klausījos), baigi patika.

Kāds ir tas Wheel of Time, btw? Itkā gribās iesākt, bet kad paskatos, ka tur savas 13-14 grāmatas (un vēl nav pabeigts)...


--------------------
ALWAYS, I WANNA BE WITH YOU
AND MAKE BELIEVE WITH YOU
AND LIVE IN HARMONY, HARMONY, OH LOVE
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 04:57