IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

6 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Otakieši un nodzīvotais laiks
Intereses pēc kads ir jusu vecums?
Intereses pēc kads ir jusu vecums?
1-10 [ 0 ] ** [0.00%]
11-13 [ 8 ] ** [8.33%]
14-16 [ 31 ] ** [32.29%]
17-19 [ 23 ] ** [23.96%]
20-22 [ 25 ] ** [26.04%]
23-25 [ 5 ] ** [5.21%]
26-30 [ 1 ] ** [1.04%]
pāri 30.... [ 3 ] ** [3.12%]
Total Votes: 96
Guests cannot vote 
Isabel Carmin fon Edelhain
post Sep 18 2005, 02:35
Post #1


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




Man vispar interesē otakiešu vidējais vecums.
Un galvenais iemesls pieradīt ka stereotips anime - mazu bērnu padarīšana ir %&#&^.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Isabel Carmin fon Edelhain
post Sep 18 2005, 13:36
Post #2


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




Starpcitu pastav vēl viena kategorija pēcpadomijas skatītāju vidū - tie kuri skatijās kreisas kasetes. Uuu... es ir lepna atrastises starp tiem 10%.
Par maziem bērniem runājot tie jau skatīsies visu ko priekšā liek. Pat visdrausmīgakos slima suņa murgus, galvenais ka kautkas kustas.



--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CirvjaKaac
post Sep 18 2005, 14:26
Post #3


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 206
Joined: 13-January 05
From: Kačoku zāle




Anime pagaidām, tomēr, pārsvarā, ( biggrin.gif ) ir sabiedrības jaunākās daļas aizraušanās, jo tas Latvijā plaši pieejams/a parādījies/usies salīdzinoši nesen un ar jaunām lietām aizraujas jauni cilvēki, paaudzes vēl nav nomainījušās. Es, piemēram, nevaru iedomāties, ka mans vecais, izkārtu mēli, skatās uz brāļu Elriku alķīmijas izvirtībām.
P.S. Pie kādas dzimtas pieskaitāms vārds "anime"?


--------------------
Mainu mopēda pumpi un 6 flomasterus pret dzīvu sesku
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Sep 18 2005, 15:16
Post #4


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




Anime - tā. Siev. dz.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
X_Kamui
post Sep 18 2005, 16:44
Post #5


CLAMP Fan
********

Group: Chuunin
Posts: 1352
Joined: 17-November 04
From: Дома...




biggrin.gif 14-16 rullee.... tie bija mani labakie dziives gadi mmmm bet driiz man buus 17 sad.gif


--------------------
IPB Image
"Peace is but a Shadow of Death desperate to forget it`s Painful Past..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenjou
post Sep 18 2005, 19:56
Post #6


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 30
Joined: 29-July 05
From: Latvia, Ogre




To Shoune:

Un kads tad ludzu ir vecuma ierobezhojums tiem, kas skatas/peeta/or something anime ar noslieci. Kad tas civleks ir maxlinieks un vinju piesaista tieshi zimeshanas tehnika + varbut vinju vel tas iedvesmo, m?

Vai sanak maxlinieki ir cilveki bez tuvaka drauga/draudzenes vai privatas dzives?
Manuprat vinjiem tieshi ir visraibaka dzive...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anti
post Sep 18 2005, 20:04
Post #7


Draņķītis
*******

Group: Jounin
Posts: 922
Joined: 2-April 05
From: Latvija, Rīga




vai, spriežot pēc a.god Shounes teiktā, man vajadzētu iet ārstēties.

tāpat arī jums pārējiem - 18 gadu slieksni pārkāpušajiem plānprātiņiem!
iesim kopā, kopā jautrāk (varēsim ārstnieciskajā iestādē slepus animi palūrēt, wī)


--------------------
ALWAYS, I WANNA BE WITH YOU
AND MAKE BELIEVE WITH YOU
AND LIVE IN HARMONY, HARMONY, OH LOVE
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shoune
post Sep 18 2005, 20:04
Post #8


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 119
Joined: 13-July 05
From: tagad uz kadu laiku parvacos uz Londonu... =(




Heh nu tad padoma, ja tev maksatu Amerika vai pasi Japani, par tavam zimetam animem, nu tad nezinu vai tu atteiktos, bet tie pasi otaku, jo vairak skatas, jo vairak grib pirkt anime, action figures, mangas utt., mes maksajam, un tiem kas to taisijusi vai zimeju pelna, es no tadas dzives neatteiktos, bet lielaka dala anime ir nemtas no viss visadakam Novelem, un tad kads izdoma uzzimet anim pec Noveles stasta un sak naudu pelnit... Tie kuri zime, viniem ir pat labak neka parejiem, jo vieniem tikai jazime, un nauda nak maka heh =D, bet tie kuri pavada pie daora sezot anime skatas, pazaude daudz ko(mes lidz 18 ne bet tie kuriem ir pari 18, tad ja)... =)


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deleted-ray
post Sep 18 2005, 20:05
Post #9


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 0
Joined: 14-June 04




Nav jau tā, ka tas teksts būtu galīgi aplams. Tomēr nepiekrītu, ka skatīties animi nozīmē būt ar kautkādu noslieci psihisku. Īpaši, ja cilvēks vairs neietilpst tevis nosauktajā vecuma robežā. Manuprāt, galvenais - zināt robežu. Sēdēt un skatīties 10 stundas no vietas vairs nav labi (gan jau ka te kāds oponēs). Man anime ir kā izklaides veids-brīvā laika pavadīšana. Jebkura pārmērība labumā neiet. Sākot ar ēšanu un beidzot ar sportošanu. Respektīvi - vajag sadalīt laiku visam daudz maz proporcionāli. Pareizās devās anime ir veselīga (tāpat kā sports, ēšana uu.c. lietas). Īstenībā atkal kautkāds filozofējums sanāca biggrin.gif Kas par daudz, tas par skādi(tas nu ir pierādīts, grozi kā gribi). Es cenšos dažādot savu brīvā laika pavadīšanas veidus (ne tikai pie pc). Un īstenībā - sanāk arī smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Sep 18 2005, 20:06
Post #10


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




Shoune
Man te izlasot tavu postu radās jautājums - tu vēl 2 gadus skatīsies animi un tad beigsi skatīties jo būs pienākuši 18 gadi?
Un tātad es skaitos psihiski slims + vēl visi 50% no visiem forumiešiem?


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Sep 18 2005, 20:07
Post #11


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




A čo, mums visiem ir kādas psihiskas novirzes, veselu cilvēku nav, bez tam kas tur slikts, atvelcies vakarā mājās, pa TV piecdesmit kanāliem nekā jēdzīga nerāda, kur tik griez tizli realitātes šovi, tusēt darba nedēļas vidū tomēr nav labi, jo no rīta darbs, skola, atliek pie datora piesēsties vai iet gulēt.
Varētu jau nokačāt kādu filmu, bet tagad labi ja 1 no 10 ir skatām (un es domāju vispasaules kino, netikai Holivudas), bet vecās, kur tu tādas atradīsi, pie tam, lai niokačātu 10 min. un uzreiz skatītos. Tātad paliek mūzika vai, kas kuram pie sirds tuvāk - man un lielākai daļai šeit Anime.


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenjou
post Sep 18 2005, 20:08
Post #12


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 30
Joined: 29-July 05
From: Latvia, Ogre




Shoune ieteiktu papetit Anime vesturi... Anime vispar sakuma tika radits kaa maxlas darbs.. un tikai pectam vinjsh tika izmantots komericalam vajadzibam. Kas ir tikai logjiski, jo dzive lai kautko varetu daudzmaz realizet jabut - naudai.

Neesmu normals, skatos anime(neipashi daudz ... 2-3h nedelja), nav pilnigi nekada velme pirkt mangas animes un action figurinjas.

Pats esmu uz tadas ka maxlinieka takas un anime man ir vairak ka iedvesmas objekts dzivee. Jo tas ieturetais stils piedod atteliem ljoti jutamu dveseles klatbutni.

Un JAA, Anime nav domata prieksh sabiedribas pelekajiem. Jo vinji to nesaprot, es lepojos, kad, es to saprotu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Isabel Carmin fon Edelhain
post Sep 18 2005, 20:26
Post #13


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




Shoune vari arī pamatot savu viedokli? Ko tad skatoties animes gan cilvēks pazaudē pelēkās masas statusu? Kas tad tavu prat ir normāli pielakšanās līdz lopa stadijai un nemšanās pa visiem kaktiem? Sorry pat ja nav ar ko staigat pie rociņas dzīvē pastāv ari citas lietas. Tas nav nekads pasaules gals. Patav arī tadas lietas kā skola, darbs, draugi u.c. Anime ir tikai neliela no dzives sastavdaļām, kas padara dzīvi kasaināku.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CirvjaKaac
post Sep 18 2005, 20:51
Post #14


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 206
Joined: 13-January 05
From: Kačoku zāle




QUOTE
Un JAA, Anime nav domata prieksh sabiedribas pelekajiem. Jo vinji to nesaprot, es lepojos, kad, es to saprotu.


Nu pilnīgi auzās... Sabiedrības "pelēkie", cik tādus zinu, ir dziļdomīgi, nosvērti un, gribētos teikt, inteliģenti cilvēki, un viņiem anime uztveršana nesagādā nekādas problēmas.


--------------------
Mainu mopēda pumpi un 6 flomasterus pret dzīvu sesku
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenjou
post Sep 18 2005, 21:00
Post #15


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 30
Joined: 29-July 05
From: Latvia, Ogre




Ahh, ... negribas raxtit psihologjijas lekcijas, bet tieshi, tie sabiedribas "pelekie", nav dziljdomigi. Cik, es zinu tadi cilveki ir specigi piesieti materialam lietam, ja vinji ir inteligjenti, tad tadi, kas macas padziljinati xtraktos priekshmetus ... kuras ir pretejas garigajam zinashanam. Es NETEICU, kad pelekie nesaprot. Vinji, vinju neuztver tadu, kadu, tas ir domats, vinji uztver, vinju materialistiska nozime, virspuseji .. multenes .. bernu padarishana etc.

Tieshi tadus vardus saka tie, kas nekad nav atshkjirushies no sabiedribas ar savu personibu...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

6 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 13:48