IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

17 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> The Art of Mortals, and here we are...
xikes
post Nov 25 2004, 11:18
Post #1


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Atļāvos uztaisīt arī sev vienu topiku, kur lik savus zīmējumus, citādi visus iepriekšējos liku Pika topikā.. nu jau jau šim nolūkam speciāla sadaļa izveidota..

Ceru uz jūsu veerteejumiem..
image
image
image

PS. visi shie nav liidz galam pabeigti, bet nu shkiet, ka es vinjus arii nepabeigshu, jo daudz kas cits daraams. Tad jau driizaak kaadu jaunu veel saakshu..


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Nov 25 2004, 12:12
Post #2


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




:woot: xikes.. tev vairs nav problēmu ar ķermeņa zīmēšanu.. hehe, godīgi apsveicu ar to.
Tišām smuki. tagad tikai pietīrīt tās spurainās līnijas un vairs pilnai laimej neko nevajag.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Nov 25 2004, 12:16
Post #3


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Pēdējā laikā arī centos pie šīs problēmas piestrādāt un, škiet pūles vainagojušās panākumiem. smile.gif Tagad paskatoties uz kādu savu senāku zīmējumu arī beidzot saprotu un redzu, kad tur nebija tā, kā vajag. cool.gif


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Nov 25 2004, 12:22
Post #4


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




xikes tev riktiigi labaas sievietes sanaak! Gandriiz vai izskataas kaa taadas latvietes! tongue.gif


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Nov 25 2004, 12:43
Post #5


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




mmm, aha, xikes, ļoti etnogrāfiksi piederīgas mūsu valstīj izskatās, bet to es jau sen pamanīju, tēl no vasaras "projekta" happy.gif
bet smuki, nu re, es teicu ka tev veinīga problēma bija ķermeņa zīmēšanā, laikam kādreiz arī man ir taisnība.
bet tiešam labi.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Nov 25 2004, 14:13
Post #6


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




kritikai jaaska ka peedeeajm ziimeejumam ta beibei kas ir pakasheejaa kreisaa.. ir koka blukji kaaju vietaa.. varbuut pacenties elegantaakas kaajinjas uzbliezt taadas kad rodas elegances sajuuta. Rokas nedaudz par resnu, sajuuta taada ka celuliits ir uz rokaam, ne visaam bet ir. Plecu liinijas ir aarpus balansa videejaa un apaksheejaa ziimeejumaa. praktsiki visaam ir shkjiibs acu balansa, vajag pielabot.
Klibo eenojums uz kjermenja. 3 ateelaa videejai ir nepareiza galvas forma vinja slimo ar dauna sindromu. Un visu beidzot nepamet sajuuta ka seja ir uzliimeea uz kjermenja, jo tev sejas ir zimeetaas taadas pozaas it kaa taas buutu portretriska liidz ar to neiet kopaa ar paareejo atmosfeeru ko rad kjermenju pozas jo taas ir atslaabinaatas savukaart sejas ir saspringtas.. pameegjini ziimet emociju izpoausmi plakstinjos tas ir no vieto uzacis taa lai atteelotu skumjas bezruupiibu, atpuutu, tev vinjas visas ir "plain" tas ir kaa peec shablona, praktiski to var teikt par visaam aciim kopumaa. taalaak meegjini ziimeet nevis to uz nerviem kriitosho neitraalo smaidu, bet gan teiskim paveertu muti, tipa kaa Yumei, nu kaut ko savaadaak nekaa taao izliekto liiniju,


P.S. veeleejis kritiku tad nu arii dabuuji... bet kopaa njemot ir atziistami, jo pats neko neesmu taadu radiijis biggrin.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Nov 25 2004, 20:02
Post #7


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




...omg... O_O
Es ar gribu taa maaceet plaukstas ziimeet <_>... par visu paareejo vispaar nerunaajot...... super... ._.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Guest
post Nov 25 2004, 23:01
Post #8


Unregistered









QUOTE
kritikai jaaska ka peedeeajm ziimeejumam ta beibei kas ir pakasheejaa kreisaa.. ir koka blukji kaaju vietaa.. varbuut pacenties elegantaakas kaajinjas uzbliezt taadas kad rodas elegances sajuuta. Rokas nedaudz par resnu, sajuuta taada ka celuliits ir uz rokaam, ne visaam bet ir. Plecu liinijas ir aarpus balansa videejaa un apaksheejaa ziimeejumaa. praktsiki visaam ir shkjiibs acu balansa, vajag pielabot.
Klibo eenojums uz kjermenja. 3 ateelaa videejai ir nepareiza galvas forma vinja slimo ar dauna sindromu. Un visu beidzot nepamet sajuuta ka seja ir uzliimeea uz kjermenja, jo tev sejas ir zimeetaas taadas pozaas it kaa taas buutu portretriska liidz ar to neiet kopaa ar paareejo atmosfeeru ko rad kjermenju pozas jo taas ir atslaabinaatas savukaart sejas ir saspringtas.. pameegjini ziimet emociju izpoausmi plakstinjos tas ir no vieto uzacis taa lai atteelotu skumjas bezruupiibu, atpuutu, tev vinjas visas ir "plain" tas ir kaa peec shablona, praktiski to var teikt par visaam aciim kopumaa. taalaak meegjini ziimeet nevis to uz nerviem kriitosho neitraalo smaidu, bet gan teiskim paveertu muti, tipa kaa Yumei, nu kaut ko savaadaak nekaa taao izliekto liiniju,

* smej par Shinobi-sama kritiku * tā teikt, tieši un bez aplinkiem. biggrin.gif

Xikes, ir, ir progress. Salīdzinājumā ar taviem iepriekšējiem darbiem ir pat baigi oukaj.
Vienīgi tās pozas, šķiet, ir uzspēlētas, nedabīgas. Ienes savos darbos vairāk telpiskuma, gaismojuma... blah, blah, blah
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Nov 26 2004, 08:08
Post #9


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Kritikai jaabuut. Taa paliidz attiistiities, taatad ir laba lieta. Nu man katraa zinaa ir lielaks prieks, ja cilveeki nokritizee manus darbus, neka vispaar neko nepasaka. smile.gif
Tagad zinaashu, ko veel vajag meeginaat pielabot.

PS.
Lasot Shinobi-sama textu arii man briizos paraava smieklu leekme smile.gif Reizeem aizdomaajos, kur var rast iedvesmu taadiem textiem? Laikam jau tikai taadus vien lasot. Te es nedomaaju, par faktu, ka kritizee, bet kaadaa formaa to dara (idejas un izteicieni). Nothing personal, just my thoughts.


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pikis
post Nov 27 2004, 17:45
Post #10


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 263
Joined: 9-March 04




Nu veciit, gribot vai negribot tu progreesee, vel kaads laicinsh paies un buus pavisam OK wink.gif Galva, kaajas, rokaas itkaa jau tiek normaali ieliktas proporcijaaas, principaaa vairaak + nekaa -. Un ja nem veeraa ka tie ir nepabeikti darbi ....!!!!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Dec 1 2004, 16:10
Post #11


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Nothing personal Xikes bet kopumaa njemot man kritika tev palidizeeja?

Es siikaak pastudiereeju taas bildes... un noraadu taas kljuudas kuras lec aciis, bet ja tev man kritika nepatiikm liekas nevaidziiga vairs neko neteikshu. Jo man principaa ir vienalga, bet ja cilveeks luduz tad es miilu piekasiities.. un pofig ka tikkai maacaas biggrin.gif.. kaa redzams tad tu ziimee nevis maakslinieciskaaa stilaa bet gan ir reaalasi atteelojums, tpaaec shaadas lietas manupraat ir pareizi noraadiit


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Dec 3 2004, 11:19
Post #12


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Kritika vienmeer paliidz. Kaa jau augstaak teicu, man tomeer labaak patiik, ja kaads kaut ko pasaka (lai arii labi kritizeejoshu), neka vienkaarshi izlasa un neizdvesh ne skanas (ne simbola).. smile.gif
Taapeec visi miili aicinaati izteikties biggrin.gif


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Dec 4 2004, 12:06
Post #13


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Taa, beidzot arii es ieliidu shajaa sadaljaa. Par nelaimi (vai laimi) xikes, shoreiz nedoshu nekaadu taadu kritiku kaa kaadreiz (paarspiileejot: kaa shinobi te laida valjaa).

Tomeer, man ljooti patiik taas bildes. Droshi vien taapeec, ka saliidzinu ar ieprieksheejaam galvaa... Visaadaa gadiijumaa vislabaakaas ir apaksheejaa bildee taa pa kreisi un taa, kas muguru pagriezusi (taapeec, ka sejas vietaa redzu matus, un mati man patiik, atshkjiriibaa no taas, kas labajaa pusee). Un lai shinobi iet deet ar savaam blukja kaajaam. Tas vienkaarshi ir momentfoto, kur labi redzams, ka vinja ir ljoti sanervozeejusies, meegjina buut eleganta, bet tajaa pashaa laikaa ir ljoti saspringusi, pat scepteri kaartiigi sazhnjaugusi. Un kaa es vispaar to situaaciju veel taalaak savaa galvaa izteelojos, vinjai ljoti patiik fotografeetaajs (ziimetaajs?), taapeec vinja arii ir taa satraukusies, tajaa pashaa laikaa meegjinot izskatiities eleganti, un acis sapnjaini staro. Un kaa skatiitaajam ir patiikami uz taadu bildi skatiities.

Jaa, un vispaar, apgjeerbs arii patiik.

Labi, taads nu bija mans tiiri subjektiivais viedoklis (shodien negribas domaat - gribas teikt, ko domaaju).


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Dec 6 2004, 21:24
Post #14


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




QUOTE(edg @ Dec 4 2004, 11:06)
(paarspiileejot: kaa shinobi te laida valjaa).
*


huh mmm es negribeetu teikt ka es paarspiileeju, runaajot par koka blukjiem esmu gatavs apzveereet kaa tai beibei kaajas peec nesacirstaam pagaleem izskataas, nu kur tu esi redzeejis vecenei potiites taadas.....
Un deet es neprotu taakaa diezvai aizieshu. Un starpiiba sheit ir taada ka es kritizeju sveshu ziimeejumu, kad pats veel neesmu uzmaalejis neko, kad pats kaut ko uzziimeshu tad iespeejams es, izjutis uz savas aadas ko noziimee ziimulja "piejauceeshana", speehsu vieniigi slavinaajumus un cildinaajumus baarstiit. Ja es tagad izliktu apskatei savu shviikaajumu, tad es noteikti sarktu un baaleetu par mazaako detaljinju.
Taalaak sheit es domaaju ir nevietaa teikt visulaiku dzildinoshas fraazes un ar asaraam aciis rokas veecinot seekt "kaada daile" "kaadas liinijas" "tu esi maakslas alkjiimikjis". un pie katra naakamaa zimeejuma neaizmisrt paslaveet ka shoreiz ir labaak un naakmareiz jau varees notirgot. Izteikt pieziimes noraadot gadiijumus tikkai kad pagadiijusies galiigi neikdienishkja kljuume, tip treshaa roka, mute vertikaali, mati aizmirsushies uziimeet - tas viss nav pareizi. Muusu topshais artists, nav beerns kuram, lai neizsiiktu kaare ziimeet, nemitiigu jaaklaaj priekshaa lauri. Takaa es domaaju nedaudz papushkojot ar nelielu devu sarkastiska humora, pie reizes pavelkot uz 1 vai vairaakiem zobiem rolleyes.gif ir tiiri vietaa.

nu nezinu es laikam esmu nelabojams ideaalists un pie rezes ariii fraazes "saaaaidjot DLJA kovhoza dry.gif " pielietotaajs.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Dec 6 2004, 23:14
Post #15


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Shinobi-sama @ Dec 6 2004, 20:24)
QUOTE(edg @ Dec 4 2004, 11:06)
(paarspiileejot: kaa shinobi te laida valjaa).
*


*


Ehh, biju jau uzrakstiijis kaarteejo 500 vaardus garo referaatu, shoreiz par teemu: "Kaa tu taa nesaprati manu postu, un kaa tev vajadzeeja saprast!", bet kaads kretiins uztaisiija iiso, taapeec dators nebriidinaadams un smiedamies izsleedzaas.

Bet neesmu no tiem cilveekiem, kas tagad saaks visu no saakuma. Taapeec iisos vaardos:
"(paarspiileejot: kaa shinobi te laida valjaa)." - tulkojas kaa "(es paarspiileetu, ja teiktu, ka buutu devis taadu kritiku kaa Shinobi te rakstiija)"
Taapat arii citas lietas, ieskaitot "lai shinobi iet deet" ir jaatulko ar labestiigumu, jo, ja veelos pret kaut ko izteikt nepatiku, tad tas buus garsh un argumenteets referaats. Jebkura manis teikta iisa fraaze ir labestiiga.
Taapat no tevis neizpratnes par manis teikto izrieteeja tavi paskaidrojumi, kaapeec tiesha kritika ir veelama. Kaa jau vareeji ieveerot no manas fraazes "nedoshu nekaadu taadu kritiku kaa kaadreiz" - arii man ir tieksme tieshi teikt to, kas man maakslas darbaa patiik un kas nepatiik, taapeec nekaadi neoponeeju tevis teiktajam.
Un par blukja kaajaam - nu, kad tu taa pateici par taam potiiteem, tad es arii ieveeroju, bet tas nekaadi nemaina lietas buutiibu, vieniigi to, ka es runaaju par visaam kaajaam kopumaa, bet tu par to apaksheejo dalju, taadeejaadi, mans pienaakums buutu luugt atvainoshanu par divdomiigo izteicienu "ej deet", ja tevi tas aizskar. Nu, ja tevi tas aizskar, tad atvaino! Bet ceru, ka nee, jo viss shii fraaze nebija ne ar dusmu, ne ar aizvainojumu, bet vieniigi ar beernishkjiigu paarspiileejumu izteikta, taadeejaadi nebija teemeeta aizvainot. Un es vispaar nemeedzu apzinaatu aizvainot cilveekus! Kaa arii, ja ir iipashs specgadiijums, un es tik tieshaam patieshaam esmu par kaut ko apvainojies, tad tas, ko uzrakstiishu, noteikti paarsniegs tuukstots vaardus, un nevis divdomiigus, bet tieshus kaa ar nazi muguraa.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

17 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 March 2024 - 23:34