IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

12 Pages V « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> kur maaciities, kur iemācīties japāņu valodu
Kikyou
post Apr 4 2006, 16:47
Post #61


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




edg laikam šito domāja -> http://members.aol.com/writejapan/index.htm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
karuna
post Apr 8 2006, 06:50
Post #62


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 8
Joined: 10-February 06




Paldies visiem un it īpaši Edgaram par iedvesmu mācīties hiraganas. Es jau saprotu, ka te daudzi ir ļoti talantīgi vai pat lingvistiskie ģēniji, bet visiem pārējiem tos hiraganas mudžekļus nav tik viegli iegaumēt. Bet ko darīt, ja ir interese, bet nav tik lielas apņēmības.

Es nopirku Heisinga grāmatu, kas sola iemācīt hiraganas 3 stundu laikā, un jāsaka, ka tā man ļoti patika. Ļoti atjautīgi apraksti, kas sākumā nedaudz kaitina, bet jo absurdāki tie ir, jo labāk paliek atmiņā. Piemēram, tu paņem bumerangu, kuram viens gals ir pastiepts nedaudz garāks. Šajā garākajā galā ir izurbts caurums, caur kuru izvēra suņa aste un sasieta mezglā, lai neizslīd laukā. Tagad tu met šo bumerangu sacensībās, bet skatītāji tevi apmētā ar olām (angliski olas dzeltums – yolk). Un tā arī izskatās hiragana yo – よ – tāds kā bumerangs ar suņa asti galā smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lilion
post May 2 2006, 15:14
Post #63


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 315
Joined: 2-May 06
From: Braindead land




QUOTE(Yanka_ronin @ Dec 10 2005, 20:33)
QUOTE(Faplo @ Dec 10 2005, 00:17)
Pagooglojot dažas stundas neko jēdzīgu par Rīgas kultūras vidusskolu neatradu. Tāpēc man radās pāris jautājumi kautvai tīri intereses pēc. Tad nu lūk:
1. Par iestāšano videjo atzīmi un tādām lietām piem cik grūti iestāties gribētos dzirdēt
2. Ja iestājies tad 10 klasē sak no pašiem pamatiem? Vai arī viņi to apgūst tur jau no 6. klases or so?
3. Tiem kuri tur mācās gribētos uzzināt piemērām cik iemācas (kādu apjomu, lietas tīri tā piemērām iemācas hiragana katakana paris kanji un ap 200 vardiem + gramatikas sākumu.)pirmā semestra laikā 10. klasē?
Tad laikam pagaidām viss ko gribas zināt. Jau iepriekš paldies.  smile.gif
*



Taax,
1. min. vid. atziime vispaar ir 6.5, atsevishkos priekshmetos 6, valodaas-7. ja kaadaa priekshmetaa zemaaka, jaliek iestaajeksaamens- radoshais domraksts. Cispaar visa skola ir balstiita uz radosho darbiibu.

2. Jaa, 10 klasee jap. val. tiek maaciits no pashiem pamatiem. tiek apguuta jau saakumskolaa, bet 10. klasee maaca no pamatiem.

3. Tagad, cik esmu skaitiijis, vaardu kraajums vareetu buut divtik, cik tu mineeji. Protams, ir iemaaciita kana, un arii diezgan daudz gramatikas (vispaar vairaak, kaa biju domaajis). Kanji pagaidaam veel taa iisti nemaaca, bet var iemaaciities pats, kaa es wink.gif
*





Labi varbūt likšos pavisam blonda kurā vietā tā skola Rīgā atrodas


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yanka_ronin
post May 2 2006, 22:05
Post #64


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 345
Joined: 9-October 04
From: Liepāja




Shiten te:

image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
minta
post May 8 2006, 01:08
Post #65


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 120
Joined: 12-April 06




vai tajaa skolaa ir kaada iespeeja maaciities japaanju valodu arii cilveekiem no citaam skolaam? es shaubos vai man buus tik labas atziimes lai tiktu tur iekshaa, bet ljoti gribas maaciities


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lilion
post May 31 2006, 09:59
Post #66


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 315
Joined: 2-May 06
From: Braindead land




Man viens jautājums vai man būtu cerības iestāties Rīgas kultūru vidusskolā ar šādām atzīmēm( saukšu tikai gada atzīmes):

Latv.val - 6
Litertūra-8
Angļu val. -6
Vācu val. -6
Matene -5
Informātika -10
Bioloģija -7
Ģeogrāfika -8
Vēsture -10
Mūzika -7
Mājturība -7
Vizuālā māksla -9
Sports-6
Ētika- i


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
wesee
post May 31 2006, 13:24
Post #67


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 7
Joined: 28-May 06




Cik es zinu tad viņi to māca tikai no 10 klases smile.gif Un nu tur ir jaliek iestājeksameni lai tiktu uz 10. klasi. Tur, ja tu gribi mācīties japāņu valoda, tad tā iet kopā ar komplekta ar fraņču valodu smile.gif lūk sanāk ka arī fraņcū valoda jāmacas būs smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yanka_ronin
post May 31 2006, 14:41
Post #68


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 345
Joined: 9-October 04
From: Liepāja




QUOTE(wesee @ May 31 2006, 13:24)
Cik es zinu tad viņi to māca tikai no 10 klases smile.gif Un nu tur ir jaliek iestājeksameni lai tiktu uz 10. klasi. Tur, ja tu gribi mācīties japāņu valoda, tad tā iet kopā ar komplekta ar fraņču valodu smile.gif lūk sanāk ka arī fraņcū valoda jāmacas būs smile.gif
*



Nu taa vis tas nav. Maca arii agraak, bet vislabaak maaciities no 10. klases. Iestaajeksaamens jaaliek tikai tad, ja atziimes neatbilst kriteerijiem.

Franču valoda nav obligaata. ir 2 programmas- B(cilveekziniibu) un A(valodu) (vai otraadi, nav svariigi).

Valodu programmaa bez english, kas ir obligaats pats par sevi, ir jaizveelas 2 valodas:
1) japaanju vai spaanju
2) kjiinieshu vai franchu

Cilv.zin. programmaa ir tik krievu/anglju val.

ir arii katraa programmaa viens papildu priekshmets (var izveeleeties no trim, tip maaciities padziljinati)

Uzmaniibu tiem, kuri ''nav sevishkji apdaavinaati'' (domaaju, taadu sheit nav=]), jo 2 stundas nedeeljaa ir maakslinieciskaa pashdarbiiba, t.s. piespiedu briivpraatiigais pulcinsh, kaa nekaa pati skola balstiita uz jaunradi. Ir izveele starp kori, orkjestri, teaatri, viz.maakslu u. tml.

1.uznemsanas kaarta jau pagaajusi, otrajai kkad driiz juunija saakumaa(!) jau jaabuut. Vislabaak pashiem piezvaniit uz skolu ja ir interese.

This post has been edited by Yanka_ronin: Jun 4 2006, 14:36
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hinata
post Jun 1 2006, 00:30
Post #69


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 54
Joined: 28-April 06
From: LV




QUOTE(lilion @ May 31 2006, 08:59)
Man viens jautājums vai man būtu cerības iestāties Rīgas kultūru vidusskolā ar šādām atzīmēm( saukšu tikai gada atzīmes):

Latv.val - 6
Litertūra-8
Angļu val. -6
Vācu val. -6
Matene -5
Informātika -10
Bioloģija -7
Ģeogrāfika -8
Vēsture -10
Mūzika -7
Mājturība -7
Vizuālā māksla -9
Sports-6
Ētika- i
*



biggrin.gif domaaju ka droshi iestaasies, apreekjini videejo atziimi! mums shogad iestaajaas viena meica kurai vid atziime bija 5


--------------------
^_^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
minta
post Jun 1 2006, 02:16
Post #70


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 120
Joined: 12-April 06




iisteniibaa es jau esmu dzirdeejusi tik daudz stulbiibas par to skolu ka vairs pat iisti iestaaties neveelos...


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hinata
post Jun 1 2006, 11:17
Post #71


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 54
Joined: 28-April 06
From: LV




njaa iisteniiba nekaa laba tur naw! juus te taa to skolu slaveejat...bet kaut wai par to pashu japaanju valodas maaciishanos-ucene ir japaaniete kura latviski neko nerubii un angliski ar taa nevisai taa kaa neviens iisti vinju neklausaas. tas taa ja tew pasham ir apnjeemiiba maaciities tad tu tur kko wari iemaaciities. sad.gif

pietam naakamajaa gadaa skola paarvaxies uz sarkandaugavu kur beernudaarza telpaas buus jaamaacaas un weel + klaat kristiigaa vidusskola. tas tapeec ka skolaa buus tjipa baigais remonts


--------------------
^_^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CirvjaKaac
post Jun 1 2006, 12:33
Post #72


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 206
Joined: 13-January 05
From: Kačoku zāle




Nesen manā īpašumā nonāca kāda grāmata: image
Sastādījusi Brigita Baiba Krūmiņa.
Grāmatā ir Kandži, Hiragana, Furigana, Katakana un visa pārējā figņa, no kuras man pagaidām nav nekāda sajēga. Tur atrodama arī teikumu veidošana, vārdu veidošana, apvienotājpiedēkļi (?), kalendārs utt.
Grāmata maksā ~8Ls.
Cik esmu pašķirstījis liekas, ka japāņu valodas macītiesgribētājiem tāda noteikti noderētu. Tā lūk..


--------------------
Mainu mopēda pumpi un 6 flomasterus pret dzīvu sesku
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yanka_ronin
post Jun 1 2006, 13:10
Post #73


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 345
Joined: 9-October 04
From: Liepāja




QUOTE(Hinata @ Jun 1 2006, 11:17)
njaa iisteniiba nekaa laba tur naw! juus te taa to skolu slaveejat...bet kaut wai par to pashu japaanju valodas maaciishanos-ucene ir japaaniete kura latviski neko nerubii un angliski ar taa nevisai taa kaa neviens iisti vinju neklausaas. tas taa ja tew pasham ir apnjeemiiba maaciities tad tu tur kko wari iemaaciities.  sad.gif
*



Es nezinu, kursh to skolu slavee, es jau nu noteikti nee. tikai saku visu kaa ir. ko nepasaku es, pasaka citi. kad es nonaacu tanii skolaa, mana atzinja peec nomaaciita gada ir taada, ka pa sho gadu neesmu iemaaciijies neko taadu, ko pats nebuutu iemaaciijies ieprieksh pashmaaciibaa. Taa kaa ja nav veelme kkaadu apsveerumu deelj uz to skolu iet, un ir stipra apnjeemiiba, tad laipni luudzam autodidaktu pulkaa, prieksh jums ir graamatniica ''Gora'' jēzusbaznicas 7/9 (krievu val. paarsvaraa) biggrin.gif tomeer prakses nekad nav par daudz, taa ka domajiet pashi, es tik informeeju. wink.gif

Hmmm, cien. CirvjaKaac, veiksmi, bet, gadiijums no dziives, kaa man pateica Za4peedinja, vinji (tb vinjas klase) 6. (vai kuraa) klasee vnk esot njeemushi ziimuli un skolotaaja pavadiibaa labojushi kljuudas. Tagadeeja jap. val. skolotaaja saka, ka ne tik slikta, tomeer kljuudu daudz. taa luuk wink.gif

Pats lietoju krievu un anglju vaardniicas, piem. pilniigam noobam japaanju valodaa imo, pietiek ar ''Oxford Japanese minidictionary'' (Globusaa pa 6 Ls), protams, ja jeedz anglju valodu.
Bet pat to latvieshu vardniicu veru tik pateikt tik to, ka man vinja jau gadu staav plauktinjaa un kraaj putekljus... rolleyes.gif

This post has been edited by Yanka_ronin: Jun 1 2006, 13:25
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Šigeru
post Jun 1 2006, 19:58
Post #74


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 46
Joined: 2-February 06
From: Babīte, Retāk Cēsis, LV Lauki un meži




QUOTE(CirvjaKaac @ Jun 1 2006, 11:33)

man nelikās īpaši noderīga sad.gif . vienīgais + manuprāt bij tās sākumā hiragana katagana pamācība, bet pati vārdnīca trūcīga ar vārdiem. Es tomēr palieku pie dator programas, bet ja kādam sagribas raxtīt ar roku uz japānu, tad tas ir ieguldijums pareizraxtībā. tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinya
post Jul 10 2006, 08:52
Post #75


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 151
Joined: 30-September 05
From: Dir en Grey-land




Shis vardnicas sastaditaja ir izdevusi jaunu vardnicu - plashaku un pilniigaaku, kaa taa izskataas un kur taa dabuujama nezinu, bet nu ja kadam interesee tad taada esot....


--------------------
IPB Image
~~~Taion~~~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

12 Pages V « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 20 April 2024 - 05:07