IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Horror, iesakiet
deleted-ray
post Oct 21 2004, 21:52
Post #1


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 0
Joined: 14-June 04




Ievietojos te, jo nezinu vai ir kaada Japanese sausmu filma manaa gaumee.
Proti - nepiedaavaat taas filmas kuraas darbojas kautkaadi psihiski vai veel kautkaadi "cilveeki". Gribu sausmeni ar mistisku piegarshu, ar kaadiem alieniem, galvenais, ka nav tjipa par kautkaadu uzskeerdeeju. Un jo vairaaak paardabiskaa jo labaak.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Oct 21 2004, 22:38
Post #2


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Tada jau tev vajag nevis horror, bet Mistery... un .. hm.. es nezinu nevienu tādā žanrā.. kautkas uz to pusi gadas, bet tīri.. nep..


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tador
post Oct 21 2004, 23:23
Post #3


Hakushaku
******

Group: Kaigan Valde
Posts: 699
Joined: 20-October 04




hmmmz...
daljeeji varu ieteikt Wich hunter Robin...
veel var buut kaads specifisks Hentai gabalinjsh, bet nu to laikam neviens iipashi neskatiisies
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post Oct 22 2004, 00:23
Post #4


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




btw grasoties taisīt Ring 2.

Fear comes full circle.
http://www.dreamworks.com/trailers/ring2/r..._tsr_qt_640.mov

Režisors būšot Hideo Nakata.


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MitSuki
post Oct 22 2004, 07:38
Post #5


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 309
Joined: 13-August 04




Tad jau forsi ka taisis Ring 2..Pirmais bija forss..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Oct 22 2004, 08:12
Post #6


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Ray @ Oct 21 2004, 20:52)
Ievietojos te, jo nezinu vai ir kaada Japanese  sausmu filma manaa gaumee.
Proti - nepiedaavaat taas filmas kuraas darbojas kautkaadi psihiski vai veel kautkaadi "cilveeki". Gribu sausmeni ar mistisku piegarshu, ar kaadiem alieniem, galvenais, ka nav tjipa par kautkaadu uzskeerdeeju. Un jo vairaaak paardabiskaa jo labaak.
*



Cik man zinaams, visas japaanju shausmenes ir psihiskas un ar "cilveekiem". Es tev gribeetu ieteikt asa sizheta komeediju, kur shauj, dur, kaujas, bet tas laikam paaraak tuvinaas uzhkjeerdeejam, kaut arii doma tur ir tongue.gif Saucas: Versus. Bet neskaties, jo mistiska nav smile.gif


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Oct 22 2004, 10:01
Post #7


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




nee nu tas pats Ring japaanju variantaa ir ljoti labs
zheel ka visiem taga saturs ir zinaams un nebuss intesanti skatiities jo visi jau redzeejushi holivudas pakaljdarinaajumu


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Oct 22 2004, 12:25
Post #8


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(kaarleens @ Oct 22 2004, 09:01)
nee nu tas pats Ring japaanju variantaa ir ljoti labs
zheel ka visiem taga saturs ir zinaams un nebuss intesanti skatiities jo visi jau redzeejushi holivudas pakaljdarinaajumu
*



Ring ir shausmene, kas ietilpst kategorijaa "kuraas darbojas kautkaadi psihiski vai veel kautkaadi "cilveeki"".

Bet par Ring runaajot, es arii skatiijos peec holivudas razhojuma, taatad, zinot visu jau idejas liimenii, bet sizhetu nesapratu taapat kaut kaa - diezgan samurgots. Un ar japaanju aktieru "augsto" profesionalitaati ph34r.gif taa filma bija man nebaudaama...


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Saiko
post Oct 22 2004, 13:13
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 238
Joined: 12-February 04
From: planet 34r7h




Ringu -> Ringu 2 -> Rasen -> Ringu 0: Baasudei ( tieši tādā secībā - tas nekas ka Rasen ir vecāks par Ringu 2 .. un ja kāda no daļām neiepatīkas tad tālāk nav vērts skatīties ) vēl manuprāt skatāms ( lai arī nekas īpašs ) bija Dark Water ( nebūs maniakālu uzšķērdēju ) kā arī Ju-On daļas tiesa pats vēl neesmu noskatījies...

QUOTE(Outlawz @ Oct 22 2004, 00:23)
btw grasoties taisīt Ring 2. 

Fear comes full circle.
http://www.dreamworks.com/trailers/ring2/r..._tsr_qt_640.mov

Režisors būšot Hideo Nakata.
*



šodien itkā būtu jāiznāk arī amerikāņu Ju-On: The Grudge versijai ar SMG galvenajā lomā happy.gif huh.gif blink.gif


--------------------
There is no one who loves pain itself, who seeks after it and wants to have it, simply because it is pain.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deleted-ray
post Oct 22 2004, 14:50
Post #10


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 0
Joined: 14-June 04




Sorry - laikam aizmirsu piebilst ka filma var buut ne tikai Japaanju, vienalga kuras valsts razojums (a little misunderstanding sanaaca)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Oct 22 2004, 16:49
Post #11


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Saiko @ Oct 22 2004, 12:13)
Dark Water ( nebūs maniakālu uzšķērdēju )


Nu ja shitaadas skaitaas, tad The Eye ir ljoti laba (daudz labaaka par Dark Water). Sizhets ir par meiteni, kurai ieoperee citas meitenes acis (vai dalju no aciim), un vinja saak redzeet (pirms tam bija akla). Un tad naak shausmene, sakaraa ar to, ko vinja redz, taa visa skaidrojums, laba viela paardomaam. Filmaa ir arii klasiskie shausmenes elementi - negaidiitaas paraadiishanaas (pie tam augstas klases), skanjas efekti, kas piedod tam visam asumu.

Laikam nepareizi izpratu, ko Ray gribeeja pateikt ar "darbojas kautkaadi psihiski vai veel kautkaadi "cilveeki"" - man likaas, ka domaats psihiski speeki, psihiski cilveeki un "cilveeki" = gandriizcilveeki = spoki u.t.t.

Ak es muljkjis visu sarezhgjiiju - laikam jau Ray domaaja psihiski = psihie un "cilveeki" = zombiji. tongue.gif


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deleted-ray
post Oct 22 2004, 16:53
Post #12


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 0
Joined: 14-June 04




Mans domaaja lai sausmenee buutu kaut kaadi sveshie, monstri, alieni, nevis kur viens vecis visus vaac
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Oct 22 2004, 17:01
Post #13


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Vecais labais Dawn of the Dead ir viens kaartiigs zombiju gabals. Nu tad to pashu Versus var skatiities arii, bet taa, kaa jau teicu, ir komeedijshausmene, un nav shausmu smile.gif

Skaties jauno versiju, taa neliekas tik... veca


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ONIX
post Oct 22 2004, 17:42
Post #14


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 94
Joined: 29-September 04
From: Riga




Mmm...vecaa Romero zombiju trilogija...., kas gan var buut labaaks par dziiviem, smadzenu eedosiem mironjiem lielaa kvantumaa.... smile.gif Labaak jau buutu vispirms tomeer noskatiities veco Dawn of the Dead pirms kerties klaat pie jaunaas.
Veel uz siis pasas nots ieteiktu Evil Dead trilogiju( kaut gan otraa dalja man nepatika).


--------------------
"We shall dive down through black abysses...and in that lair of the Deep Ones we shall dwell amidst wonder and glory forever." H.P. Lovecraft.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Oct 22 2004, 18:20
Post #15


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(ONIX @ Oct 22 2004, 16:42)
Labaak jau buutu vispirms tomeer noskatiities veco Dawn of the Dead pirms kerties klaat pie jaunaas.
*



Es skatiijos veco, tad jauno, tad atkal veco un nesuudzos, bet varbuut, ka skatiities jauno un tikai tad veco ir labaak? huh.gif


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24 April 2024 - 14:21