IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Serial Experiment Lain, huh...
jurc
post Jul 9 2005, 00:49
Post #1


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




Pat nezinu ko rakstīt.. Kārtējais demantia stils.. Nu lab, varbūt ne kārtējais, bet tomēr dīvaina anime. Sižets ir par vienu meiteni vārdā Lain. Viss sākās ar to ka viņai vajadzēja pārbaudīt e-pastu uz sava necilā PC, tad nolēma nopirkt labāku kompi un tas viss beidzās ar istabu... [hmm.. tas vairs istabu neatgādina...] kompju sistēmu ar ūdens dzesēšanu un vēl visādām fīčām. Hmm... Nu tad viņa tur cīnās par reālo pasauli un virtuālo. Riktīgas datoriķu problēmas =) Lab, par sižetu neko īpaši vairāk nestāstīšu, pārāk grūti...
Mūzika - mūzika neslikta, metālveidīga, bet galvenais kas mani šajā animē piesaistīja - skaņas! Tām šeit tika pievērsta ļoti liela uzmanība. Tagad es nekad neaizmirsīšu elektrības stabu vadu rūkšanu... brrr... Patika arī balsis kas tika ierunātas, kautgan viņi diez ko daudz nerunāja.. =)
Animācija - gribētos teikt ka nav ko dižā, bet nu tāda veida animei tā ir ļoti piemērota. Ļoti patika Lain tēls..
Dodu 7/10, jo visas sērijas noskatījos ar lielu intresi, nebija garalicīgi.. lika manām smadzenēm mazliet pasekot un padomāt līdzi...


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Jul 9 2005, 00:52
Post #2


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




cik nu dementia kaarteejais, cik nu par vienkaarshiem kastes upgreidiem ;P
imho vairaak normaals cyberpunk gabals kas celj dazhas teologjiskas/filozofiskas/eksistenciaalas teemas. + lielisks soundtracks.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Jul 9 2005, 13:41
Post #3


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Par skanaam pirmo reizi lika aizdomaaties, kad kaadaa saakuma seerijaa, kad visa `gimene` seedeeja pie galada un pusdienoja..
Uh.. shito skanu, kad tika nokosts/apeests kaads bariibas komoss.. Nekur veel nebiju tik izteikti dzirdeejis.. --> [wham]
Njaa.. ir par ko padomaat skatoties.. smile.gif Seerijas tikko saakas un jau beidzas.. aatri paiet.. heh smile.gif


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bypass
post Jul 9 2005, 22:54
Post #4


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 268
Joined: 22-September 04




Manuprāt, viens no skatāmākajiem brain-feck gabaliem.
Ah, un, protams, labs, atmosfērīgs soundtreks.
Good stuff.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jul 9 2005, 23:29
Post #5


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Jaa, soundtrack labs. Pati anime man piesaistiija saakumaa ar stilu un tas, ka pats biezhi domaaju liidziigi kaa Lain (nevis aizdomaajoties, bet pilniibaa. man domaashanas modes "paarsleedzas"...). Bet uz beigaam imho sviests.

P.S. Cerams, ka ShinChan, sho postu lasot, nebuus rakstaamnoskanjojumaa...


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Jul 10 2005, 08:58
Post #6


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




savaada Anime vareetu teikt es nesapratu vinju, protams ost un openings ir vienkaarshi super, bet nu anime na ljubitela taa vareetu teikt. Es nespeeju izteikt savu viedokli par vinju vai man patika vai nee , bet nu noskatiities var buus intresanti.


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shoune
post Jul 13 2005, 15:50
Post #7


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 119
Joined: 13-July 05
From: tagad uz kadu laiku parvacos uz Londonu... =(




Tiesi anime Japanu stila, ar savu filozofiju un mistiku, beidzot uzstaisija anime, kur beigas neko saprast nevar heh(lidzigi evangeliona, tikai tur beigas saprotamas)... =)
Jokaina, ar viena reizes noskatisanos nepietiek lai saprastu, man liekas ja kadas 3 reizes noskatas pat saprast nevares(isteniba ka kuram), bet nu sita ir viena no tam
psihologiska trilleja animem, un man patika =)))


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
PHz
post Jul 13 2005, 15:57
Post #8


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 65
Joined: 20-November 04
From: the top of my dome




Skatījos pagājušovasar kopā ar draudzeni, kurai tas bija pirmais anime seriāls un maybe vispār pirmā anime. Pats neko nesapratu (tā gadās bieži, un par to īpaši neuztraucos), viņa teica, ka esot sapratusi VISU.
Secinājums: ir taču uz pasaules gudri cilvēki smile.gif


--------------------
I am a shaman, magician
The sun is purple
3D dimensions
I am for mental extensions

image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Jul 13 2005, 19:55
Post #9


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




Tā jau ir, vairākas animes IR jāskatās vairākas reizes lai saprastu visas detaļas kas ar to bija domāts. Kautkad plānoju otreiz noskatīties + piepirkta jauna skaņas sistēma - visas ekstras lai vēlreiz izbaudītu šīs animes openingu + pārējās skaņas (vadu dūkoņu... blink.gif )

Un vispār kāds varētu man pateikt kāds sakars tur bija ar citplanētiešiem? Tjipa viņi atbrauca uz izveidoja to WIRE tīklu? Man takā neaizgāja...


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Jul 13 2005, 20:01
Post #10


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




QUOTE(PHz @ Jul 13 2005, 14:57)
Skatījos pagājušovasar kopā ar draudzeni, kurai tas bija pirmais anime seriāls un maybe vispār pirmā anime. Pats neko nesapratu (tā gadās bieži, un par to īpaši neuztraucos), viņa teica, ka esot sapratusi VISU.
Secinājums: ir taču uz pasaules gudri cilvēki smile.gif
*


iesaki tad draudzenei Karlosu Kastanjedu palasiit ;>
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jul 13 2005, 20:08
Post #11


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(PHz @ Jul 13 2005, 14:57)
Pats neko nesapratu (tā gadās bieži, un par to īpaši neuztraucos), viņa teica, ka esot sapratusi VISU.
Secinājums: ir taču uz pasaules gudri cilvēki smile.gif
*


Nu nu...
Lain sapratni daudz vairaak kaa praata speejas nosaka tas, vai tevi tas interesee, vai tu peec rakstura esi speejiigs iedziljinaaties, kaa arii tas, cik ljoti tu speej ignoreet vai iekalt mazjeedziigo (ja tev riebj daudz atcereeties naakamdienaam, tad nekas labs nebuus).
Galu galaa, Lain ir labas (un pamatos shaubos, ka origjinaalas) idejas savdabiigs atainojums, kas nedomaa par to, cik ljoti spees lasiitaaju iedziljinaat pamatidejaa, bet droshi meetaa sizhetu uz visaam puseem, liidz ar ko skatiitaajam jaaatceras informaacijas kalni, lai speetu veelaak kopaa sasaitiit. Vispaar tas ir raksturiigi japaanju filmaam, tomeer taas dod vairaak maz paarprotamus faktus, bet Lain dod paarsvaraa lietas, kas tev pasham galvaa veel jaaanalizee, un analiizes rezultaati normaalaa gadiijumaa nav viennoziimiigi, bet ir ljoti vispaariigi un ar daudzaam varbuutiibaam. Tas noved pie taa, ka Lain paraadiito var iztulkot daudzos ticamos veidos. Papildus visam, sizhets pamet ideju, peec tam apgaazh (kas gan it kaa ir labi, jo tad ir ko izdzeest no atminjas), bet tad pamet naakamo - apgaazh, tad naakamo, u.t.t., - kaadam aatri var pieriebties un gribeet pie velna zinaat, kas tur notiek, ignoreejot visu, lai sagaidiitu beigaas "slepkavu". Bet beigas nevar saprast, ja nav viss klausiits.
Man liekas, ka shito manu tekstu var izlasiit tikai tie, kas saprata Lain. edg arii nedomaa par lasiitaaju, kad analizee lietas. Jaaraksta bojevikus nevis anime analiizes...

P.S. Aa jaa, atminjas vaajumu vai slinkumu (vai nu kas mums kuram zemapzinjaa to informaaciju atgruuzh) daljeeji var aizstaat, kaa jau Hideki teica, skatiishanaas otrreiz.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Jul 14 2005, 10:49
Post #12


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




QUOTE(edg @ Jul 13 2005, 20:08)
Man liekas, ka shito manu tekstu var izlasiit tikai tie, kas saprata Lain.
*



Tad tev nepareizi liekas!!! Es Lain vispār neesmu redzējis, bet tavu tekstu esmu izlasījis!!!! biggrin.gif Un viss normāli saprotams, neko sarežģītu neesi uzrakstījis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jul 14 2005, 21:46
Post #13


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Hikaru @ Jul 14 2005, 09:49)
QUOTE(edg @ Jul 13 2005, 20:08)
Man liekas, ka shito manu tekstu var izlasiit tikai tie, kas saprata Lain.
*



Tad tev nepareizi liekas!!! Es Lain vispār neesmu redzējis, bet tavu tekstu esmu izlasījis!!!! biggrin.gif Un viss normāli saprotams, neko sarežģītu neesi uzrakstījis.
*


Ne jau sarezhgjiiti. Mani teikumi parasti ir tik gari, ka, lasot beigas, sen jau aizmirsts saakums.
Bet jaa, tu ljoti pareizi piekasiijies pie logjiskuma nepilniibas manaa teikumaa. Pareizaak buus: "var izlasiit tikai tie, kas var saprast Lain".


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Jul 16 2005, 19:20
Post #14


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




QUOTE(PHz @ Jul 13 2005, 14:57)
Skatījos pagājušovasar kopā ar draudzeni, kurai tas bija pirmais anime seriāls un maybe vispār pirmā anime. Pats neko nesapratu (tā gadās bieži, un par to īpaši neuztraucos), viņa teica, ka esot sapratusi VISU.
Secinājums: ir taču uz pasaules gudri cilvēki smile.gif
*


Hehz! Nu ir tachu uz pasaules daudz religiju un top un taps jaunas. Jo ik pa laicinjam Kaads Saprot Visu, un taa saciiit paar vinju naak atklaasme kura ir tik origjinaala ka bez jaunas sektas neiztikt. Taalaak shii jaunaa atklaasme nonaak maarketinga liimenii un tiek vanjgoti potenciaaalie agaismiibas objekti.

Neaizmirsiisim veco labo latvieshu demetia/horror zhanraaa ietureeto "Eziitis Miglaa". Varbuut kaads vaavuljos, ka jams ir izpratis sho multeni un dveeseliski paardziivojis, kaa ariii dazhu sirmu matu ienervozeejis. Tad man no vinjas ne silts ne auksts un uzskatu ka tas ir naudinjas pelniishanas noluukos darbinieku izsviedreets monteejums, kas involveeja smagu darbu, jo lellju animaacija ir pati nepateiciigaakaa bez datorgrafikas.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harpy
post Feb 23 2006, 15:48
Post #15


Lira member
*****

Group: Chuunin
Posts: 428
Joined: 29-October 05
From: citur




Jeeziit, shitaa ir viena no manama miiljaakajaam anime un es veel te neesmu izteikusies...
Harpy uzreiz atziistaas, ka shitaa bija taa anime, kas vinju pieradinaaja pie anime smile.gif
Manuprata, lieliska anime nemza nerunaajot par saundrtreku un vispaar skanju kas vinjaa ir. Animaacija, manupraat lieliski piemeerota shai anime. Viena no, manupraat, orginaalakajaam anime, ko es esmu redzeejusi, saliidzinoshi maz klisheju, ar kuraam parasti anime's ir piebliiveetas. Lieliski apspeeleets esamiibas un realitates jautaajums.
Lai gan beigas man nu galiigi nepatiik tomeer anime ir, manaa skatiijumaa, lieliska!

*iet paskatiities kaadu ep veelreiz* blush.gif


--------------------
IPB Image
...I'm not sleeping - I'm thinking...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 03:23