IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

17 Pages V « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Izmaiņas User`u galerijās
Asuka
post May 20 2007, 13:07
Post #46


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 354
Joined: 8-July 05
From: bottle of Concha y`Toro




tomoko, tu neesi vienīgā kas tā domā. nu ņemsim par piemēru Tigru2. (atvainojos par nika neatļautu izmantošanu) Tigra zīmē labāk, par lielāko vairumu artistu kuru topiki ir user'u galerijās un bet viņas topiks nav sensejos tāpēc, ka redz moderi tā izdomāja.
un sigfa visu cilvēku viedokļi ir svarīgi, ja tev to neviens nav iemācījis. smile.gif

This post has been edited by Asuka: May 20 2007, 13:07


--------------------
IPB Image IPB Image
don`t see. don`t hear. don`t talk. don`t care.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post May 20 2007, 13:34
Post #47


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




QUOTE(Asuka @ May 20 2007, 13:07) *

Tigra zīmē labāk, par lielāko vairumu artistu kuru topiki ir user'u galerijās [..]
un sigfa visu cilvēku viedokļi ir svarīgi, ja tev to neviens nav iemācījis. smile.gif


HAHAHAHA! kautko shitik smiekliigu sen nebiju lasiijis *noslauka asarinju* . Naivums un bezgaumiiba ir viena lieta, bet taa deklaraacija no *es esmu vecaaks un gudraaks par tevi* pozas ir vnk hilarious biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post May 20 2007, 13:38
Post #48


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE
un sigfa visu cilvēku viedokļi ir svarīgi, ja tev to neviens nav iemācījis.


Naivums nav netikums - tikai pieredzes trūkums.


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post May 29 2007, 23:55
Post #49


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




Pārlasot iepriekšējos postus radās tāda ideja.

Tiek ieviesta Useru galerijām vērtēšanas sistēma. Katru topiku var novērtēt 5 zvaigžņu sistēmā. Vērtēt drīkst tikai forumieši no Sensei of Art. Katrs novērtē topikus, kurus uzskata ka tos jāpārceļ uz Sensei of Art. Minimālais balsu skaits ir 10 (jo pagaidām tik lietotāju ir aktīvi, pārējie pāris mēnešus nav rādījušies forumā). Un kopējam vērtējumam, lai tiktu iekš Sensei of Art, jābūt ne mazākam par 4+(?) zvaigznēm.
Protams vērtējumu varēs pārvērtēt, jo lietotāju skilli nestāv uz vietas, ja sākumā netiec, ta ar laiku pieslīpējot zīmēšanas tehniku senseji pārbalsos un būs visas iespējas tikt Sensei of Art.

+/- zvaigznīšu sistēma izskatīsies šitā:
IPB Image



Uzreiz saku kāpēc nedomāju ka vajadzētu visiem vērtēt - tad rastos tāda situācija "Eu, paklau, ieej otaku.lv forumā, piereģistrējies un nobalso par maniem zīmējumiem". Domāju ka ideju uztvērāt....


Ko domājat? Vajag/nevajag? Varbūt kādi ieteikumi?


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cowkiller
post May 30 2007, 00:01
Post #50


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 953
Joined: 10-September 06
From: Earth...




hmm ideja laba bet manupraat jaapiedomaa pie draugu buushanas...
senseji sagatavojaties jums driiz vien buus hardcore pieliishana: euuuu nju tu man esi taads draugs nu plllliiiiizz plox nobalso par mani esmu maza miilja hentai meiteniite :*****
un vai senseji skatiisies visos topikos? piem mani veel nav ieveerojushi.
nu diivosim redzeesim! biggrin.gif


--------------------
IPB Image
PREDATOR
http://www.youtube.com/watch?v=JayynOsTHsc yep thats f...ing me! :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
X_Kamui
post May 30 2007, 01:50
Post #51


CLAMP Fan
********

Group: Chuunin
Posts: 1352
Joined: 17-November 04
From: Дома...




Huh, man patiik ši ideja...tikai es pat nezinu vai balso6u...jo man kkaa pie vienas vietas kas un kurš ir sensejos...mani pat no turienes vareetu iztriekt un man buutu pof...bet ideja laba, es par! wink.gif


--------------------
IPB Image
"Peace is but a Shadow of Death desperate to forget it`s Painful Past..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa De Šarlote
post May 30 2007, 08:00
Post #52


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 454
Joined: 17-April 07




ideja ir laba, bet piemēra kā Kais saka deiziņ vai ka toposajiem sensejiem intresēs tāda lieta...Es personīgi, pagaidām User'u galerijas
redzu trīs labus topošos māksliniekus kuri ir senseja vērti...
Un jā es piekrītu tādai domai, bet nezinu cik tas veksmīgi ies....


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aeonseraph
post May 30 2007, 08:52
Post #53


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 343
Joined: 6-October 05




Jurc, tomēr ņēmi vērā manu ideju? wink.gif

Domāju ka jāpārbauda kā tā štelle strādās. ja gadījumā arī sākumā bik būs kā būs tad domāju jo vairāk Senseju parādīsies jo vairāk balsotāju būs. Tikai galvenais lai objektīvi balso nevis vot ir kāds frends kuru grib dabūt iekšā un tad nobalso smile.gif

P.S.

un vēl radās ideja ka parcik senseji var balsot par useriem lai tie tiktu Sensei of art tad varbūt ir jādod iespēju Useriem balsot par sensejiem. Tipa sistēma būtu tāda kaVarētu redzēt kko līdzīgu Top sensei Skalu, un tam kas ir topā tiek piedēvēts tur kkāds tituls, nezinu, moš Guru of art:D:D:D Nu tas tipa būtu tas pats kā balva pirmajā vietā nokļuvušajam. (Bet tas par to balvu tā, to var neņemt vērā)
Pie viena varētu redzēt kuri ir tiešām aktīvi Senseji un kuri ir vnk tikuši un vairs nedara neko. Un vēl, tas varbūt motivētu jaunos senseju nestāvēt uz vietas bet darīt vēl vairāk lai tiktu tajā skalā un virzītos uz topu. smile.gif

bet nu tas tā Idea for consideration

This post has been edited by aeonseraph: May 30 2007, 09:06
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa De Šarlote
post May 30 2007, 09:19
Post #54


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 454
Joined: 17-April 07




Jā es piekrītu aeonseraph, jo tieši gribeju teikt ka sensejos ir tādi cilveki kas nav rādijušies vismaz gadu un vismaz trīs nav aktīvi vai pat vairāk.....tādus nav verts turēt....


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post May 30 2007, 12:16
Post #55


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Ok.. lai arī kā man nepatīk salīdzīnāt cilvēkus un viņu spējas.. tomēr, ideja jau interesanta. Es tikai nesapratu kā tieši tiks realizēta tā balsošana? Tip, katru dienu pa vienai balsij varēs ziedot?
Kas attiecas uz aeonseraph ideju, tad, manuprāt effektīvāk būtu, pie balsošanas pielaist tikai tādus userus, kuri forumā jau kādu laiku reģistrējušies un/vai sapostējuši kādu noteiktu daudzumu postu. Savādāk varētu sanākt ne pārāk objektīvs balsojums wink.gif


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post May 30 2007, 12:39
Post #56


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




QUOTE(xikes @ May 30 2007, 11:16) *

Es tikai nesapratu kā tieši tiks realizēta tā balsošana? Tip, katru dienu pa vienai balsij varēs ziedot?

Nēe, tikai vienreiz varēs balsot. Tā pat kā iekš imdb.com par filmām balso smile.gif


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post May 30 2007, 13:07
Post #57


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Ideja ir ļoti laba, es esmu par.
Nepiekritīšu Aeon'am par neobjektivitāti. Protams, es vienmēr esmu bijis smadzenēs apdalīts bērns, bet manās acīs visi cilvēki ir vienādi, kad runa iet par prasmi, un vairs nav nozīme tādām lietām, kā draudzība, naids un kas vēl ne. Kaut vai, piemēram, ja man jāsaka, kas ir labāk zīmē - Tomo (tas krutais hentaivecis, kuru cerams sestdien varēšu satikt? Q.Q) vai Cowkillers (tas tur, kam speciāli pielāgots mugurkauls savas pakaļas bučošanai), tad es teiktu, ka Cowkillers ir labāks, jo tā tas pašlaik vienkārši ir. Tā lūk.
Ja kāds grib, lai es par viņu nobalsoju, variet droši mani bombardēt ar PM'iem. Nobombardēšu jūs ar necenzētiem vārdiem un šā vai tā nenobalsošu (izņemot, ja man patiks tas, ko es redzu).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aeonseraph
post May 30 2007, 13:22
Post #58


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 343
Joined: 6-October 05




QUOTE(Kikyou @ May 30 2007, 10:07) *

Ideja ir ļoti laba, es esmu par.
Nepiekritīšu Aeon'am par neobjektivitāti. Protams, es vienmēr esmu bijis smadzenēs apdalīts bērns, bet manās acīs visi cilvēki ir vienādi, kad runa iet par prasmi, un vairs nav nozīme tādām lietām, kā draudzība, naids un kas vēl ne. Kaut vai, piemēram, ja man jāsaka, kas ir labāk zīmē - Tomo (tas krutais hentaivecis, kuru cerams sestdien varēšu satikt? Q.Q) vai Cowkillers (tas tur, kam speciāli pielāgots mugurkauls savas pakaļas bučošanai), tad es teiktu, ka Cowkillers ir labāks, jo tā tas pašlaik vienkārši ir. Tā lūk.
Ja kāds grib, lai es par viņu nobalsoju, variet droši mani bombardēt ar PM'iem. Nobombardēšu jūs ar necenzētiem vārdiem un šā vai tā nenobalsošu (izņemot, ja man patiks tas, ko es redzu).


Nu jā, es tevi ļoti labi saprotu Kikyou, tu varbūt arī būtu objektīvs vērtētājs, bet tas nenozīmē ka visi šeit ir tādi kā tu vai es...

Xikes un par to postu būšanu, jā tā arī laba doma, varētu uzčinīt tā ka balsot var sākt tie kas i sarakstījuši konkrētu skaitu postu (kas nav spams) un tad tiek pie balsošanas tiesībām.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa De Šarlote
post May 30 2007, 14:11
Post #59


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 454
Joined: 17-April 07




bet jaboalso godīgi tā lai vis būtu robežās un javertē arī vecums....


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Isabel Carmin fon Edelhain
post May 30 2007, 14:20
Post #60


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




Par vecuma ņemšanu vēra jau izklausās diezgan absurdi, jo ne jau visi pievēŗšas zīēšanai tieši konkrētā itka nolikta vecumā. Cits to dara ilgi, bet kāds tik vēl var sākt un ne jau pamatskolas vecumā. Galvenais kas ir iekšā un spējas nevis gadi

This post has been edited by Isabel Carmin fon Edelhain: May 30 2007, 14:20


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

17 Pages V « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 18 April 2024 - 11:49