IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

17 Pages V < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Izmaiņas User`u galerijās
jurc
post Jan 2 2007, 16:52
Post #16


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




te labi ja pusgadā kādi 2 labi mākslinieki uzrodas, nebūs tak te par ko balsot katru mēnesi.


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kazuki
post Jan 2 2007, 17:04
Post #17


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 633
Joined: 15-September 05




gomen, bet atljaushos nepiekrist. peedeejo 24 stundu laikaa vien ir uzradushaas kkaadas 3 jaunas galerijas. bet ja katru meenesi kaadu iebalsotu ieksh sensei galerijas, tad jau peec gada tur buutu taads pats bardaks kaa tagad user'u galerijaas. es domaaju, kaka nebuutu slikti, ja par topija paarcelshanu uz sensei sadalju vienotos vai nu modi vai arii sensei sadaljas maakslinieki.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Jan 2 2007, 17:15
Post #18


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




QUOTE(Kazuki @ Jan 2 2007, 16:04) *

nebuutu slikti, ja par topija paarcelshanu uz sensei sadalju vienotos vai nu modi vai arii sensei sadaljas maakslinieki.

Nu tā arī pagaidām notiek - modi vienojas par to, kuri topiki tiks pārcelti uz sensejiem. Atbalstu arī ideju par to ka senseji nosaka to, kurus topikus pārcelt, vismaz modiem mazāk darba būtu =)


Un salīdzini tos šodien izveidotos 3 topikus ar sensei of art. Pilnīgs craps smile.gif


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Jan 11 2007, 17:00
Post #19


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Khmm... Ieteikums no manas puses, pārcelt Sushi un Zeloco galeriju uz Sensejiem. Varbūt kļūdos, bet man šķiet, ka abas galerijas tur iederās.
Pēdējais vārds, protams, ir modiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jan 12 2007, 16:25
Post #20


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




sushi nav ne tuvu tam liimenim ko vareetu saukt par labu, zeloco gan vareetu ielikt.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cowkiller
post Jan 14 2007, 11:19
Post #21


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 953
Joined: 10-September 06
From: Earth...




ja modi ieskatiitos arii manaa mapee, tad esmu diezgan paarliecinaats ka vinjiem patiktu
mani ziimeejumi, bet tas taa, garaam ejot...


--------------------
IPB Image
PREDATOR
http://www.youtube.com/watch?v=JayynOsTHsc yep thats f...ing me! :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jan 14 2007, 21:15
Post #22


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Cowkiller @ Jan 14 2007, 10:19) *

ja modi ieskatiitos arii manaa mapee, tad esmu diezgan paarliecinaats ka vinjiem patiktu
mani ziimeejumi, bet tas taa, garaam ejot...

Ceru, ka tas bija joks. Ja nee, taisniiba ir visiem tiem, kas mani briidinaajushi, ka juusu savstarpeejais ziimeeshanas/slavinaashanas grupeejums ir dazhus iespaidojis liidz taadai pakaapei, ka vinji notic, ka ziimeejumi rullee. Driizaak pasaki, kuram no Sensei of Art ziimeetaajiem tu turies liidz, lai vareetu paardomaat, varbuut sho ziimeetaaju no taas sadaljas dzeest!


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Namejs
post Jan 16 2007, 23:38
Post #23


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 113
Joined: 10-August 05
From: tou dont wanna know it....realy you dont




es domaaju ka maija ir sensej cieniiga


--------------------
Dont tell what to do, and i wont tell you where to go :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Jan 17 2007, 00:02
Post #24


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




QUOTE(Namejs @ Jan 16 2007, 22:38) *

es domaaju ka maija ir sensej cieniiga

Sorr, viņai ir tikai viens zīmējums, un nav pierādīts, ka tas ir viņas. Ja tur būtu vairāki zīmējumi pēc kuriem varētu spriest par viņas skillu, ta runa būtu cita.


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Erik4xp
post Jan 28 2007, 23:21
Post #25


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 312
Joined: 11-February 06
From: Mālpils




Mana kritika par iekļūšanu Senseja godā ir:
~ darbi ir izkrāsoti totāli labi uz datora...
~ skices ir tikpat "pareizas" cik japāņu veterāniem, protams tas nenozīmē, ka top tikpat ātri...
~ ir kāda forša īsa manga... mangas kvalitāte superb!!!
~ darbu vēstījums ir labs, labas idejas
~ ~ ~ pats galvenais noteikums, ja šis tiek īstenots, tad pārējie neskaitās. Ieraugot darbu ir skaidrs, ka ir sensejs(baigākais skils, īsts dzīvs mākslinieks), ja rodas šaubas nu tad nekā...
# noteikumi nekādi neattiecas uz esošajiem sensejiem, viņi rulz... bet par daudz senseju arī nav labi... ievērojiet, ka es lietoju "darbi" daudzskaitlī...

P.S. Es vēlos, lai Sensejos neiekļūst kurš katrs!!! Var pat izvedot senseju iecelšanas limitu... Viens sensejs gadā...


--------------------
Lidoju...
Bet reālajā pasaulē vēl aizvien staigāju... :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
EruLaif
post Jan 29 2007, 01:21
Post #26


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 122
Joined: 1-November 06




Ja taas mulkiibas, ko tu tur esi sarkastiijis tiktu iistenotas, tad Sensei Of Art sadalaa esosho cilveeku skaits buutu apala 0. Un nedomaaju, ka tas cipars kaut kad mainiitos biggrin.gif
Vieniigi sadalas nosaukums liekas taads neveiksmiigs.

This post has been edited by EruLaif: Jan 29 2007, 01:31


--------------------
IPB Image
IPB ImageIPB ImageIPB Image
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jan 29 2007, 14:32
Post #27


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Maz tev to izkraasoto darbu, Erik4xp. Peec taa mazuminja, ko tur redzu, nevaru noveerteet. Veestiijumam tajaa sadaljaa nav noziimes. Svariiga ir tikai ziimeetprasme. Tavos ziimeejumos, cik paspeeju ieveerot, galvenie truukumi ir fons, detalizeetiiba un pabeigtiibas sajuuta. Pirmie divi tev droshi vien pasham skaidrs.
Pabeigtiibas sajuuta ziimeejumam ir tad, kad no kontuuraam nelien aaraa sari. Taa ir tad, kad nav fonaa redzamas dzeestaas ieprieksheejaas kontuuras. Diivainu papiiru tu lieto un ziimulis arii laikam viens, taas pashas stingriibas. Taapeec, iespeejams, taa skice tik pavirsha liekas, un tavas skices nav iisti pietiekamas Sensei of Art.
Bet ne jau ar skiceem parasti lepojas. Izkraasotie, pabeigtie ziimeejumi - tas ir tas, kas ir vissvariigaakais. Traseeshana (ir tachu taads vaards, ne?) tev sanaak laba, un kraasojums arii. Uz beigaam tavi ziimeejumi pashi par sevi paliek labaaki. Diemzheel, vinju ir par maz, lai vareetu sakariigi kaut ko spriest. Piestraadaa pie fona, detalizeetiibas, paraadi veel kaadus darbus, un runaasim atkal, un tad jau trumpji buus tavaas rokaas!


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Jan 29 2007, 21:29
Post #28


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Es izdomaaju, ka man dziivee truukst exteme, tāpēc metu izaicinājumu!
Es tagad mēnesi no vietas apgūšu visu ko spēju un katru dienu iepostošu vienu zīmējumu. Sākot no 1 februāra. Un, ja tie būs cool, tad es gribu sevi redzēt pie sensejiem.
Apnika justies vienā līmenī ar... nu saprotat par ko es runāju.... sleep.gif
Un kā eksāmenu, varat man katru nedēļu uzdot kādu lielāku darbiņu paveikt, uz photoshop... vai arii manga veidā...

Nu nezinu, vienkāŗši dzīvē trūka izaicinājuma, un es gribu nopwnot ēriku... XD...

Vispār I will do that un ceru, ka kāds par mani pacheeros...kāds pievienosies, nju, ja es to vareeshu meenesha laikaa, tad varbuut kaads veel sagribees sekot manam paraugam. Ou well.... Ja esmu uzrakstiijusi, tad mans leemusm paliek nemainaams un es nevaru atkaapties :B
Tāpēc neuztveriet par Spamu, man vienkaarshi vaig savu leemumu nopubliskot, lai neatkaaptos.
Ceru, ka kaads, kuram ir vara mani pievienot sekos man liidzi. ^.^ I Can do it!
(Kā arī es nevaru uzrakstiit jurcam labu reklaamu par CO, ja neesam neko uuberiigu paveikushi, un tas buus pirmais solis)



Edit1: lai neveidotu spamu, atbildeeshu editojot: Es Zinu.... (varbuut taapeec arii man tas ir vaidziigs )
(I will try as hard as I can :3)

This post has been edited by Tigra2: Jan 29 2007, 21:43


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jan 29 2007, 21:32
Post #29


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




tigra, tev veel LJOTI daudz truukst no prasmeem, lai tiktu pie sensejiem. Es gan tevi necenshos demoralizeet, bet es tev saku, ka ar vienu meeneesi tev diez vai sanaaks, taakaa neapvainojies, kad tev pateiks, ka tev veel paaris gadinjus jaapaziimee, lai tiktu pie sensejiem (ja vien kaads neizdomaas vienpraatiigi tevi iecelt pie sensejiem)

This post has been edited by Sigfa: Jan 29 2007, 21:34
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Jan 29 2007, 21:56
Post #30


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Anyway, ja sanāks, mans visdziļākais respect. Es vienmēr ļoti dziļi noliecu galvu to priekšā, kas kaut ko sasniedz. Ar vai bez sākotnējas skaļas kladzināšanas par to.
Arī ja netiksi mūsu foruma mākslas virsotnē, bet centīsies, arī tad visnotaļ atbalstīšu tevi morāli.
Ja neko nedarīsi, es klusēšu, un tu vari iztēloties, ko es par tevi domāšu.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

17 Pages V < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 March 2024 - 07:48