IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

17 Pages V < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Izmaiņas User`u galerijās
edg
post Jan 29 2007, 22:52
Post #31


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Atceroties Tigra2 anime projektu, neshkjiet, ka daudz vairaak par kladzinaashanu tur buus. Bet, protams, ja veselu meenesi katru dienu uzziimee pa ziimeejumam, skilli paliek daudz labaaki. Iespeejams, lai arii ar skepsi, ka vareesi tik Sensei of Art sadaljaa. Taapeec neuzstaadi to sev par primaaro meerkji. Ja veelies meenesi ziedot daudz laika, lai kljuutu labaaka, ziimeetaaja - jaa. Ja veelies peec meenesha tikt Sensei of Art sadaljaa - nee. Izveelies pareizo meerkji!

Taa kaa tu sakladzinaaji to shajaa topikaa nevis savaa, mees veerosim, vai tu speej tureet soliijumus, novest projektus liidz galam, vai tikai bauro. Veiksmi!


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Jan 30 2007, 12:23
Post #32


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Tigra.. nu tavs lēmums ir diezgan savāds.
Labi, ir cilvēki, kas grib paspīdēt ar savu zīmētprasmi, mākslu.
Bet, cilvēki mīļie, kāda starpība vai tu esi te kaut kādā ''sensei of art'' vai parastās ''useru galerijās''.. Otaku.lv tāpat nav nekāds mākslinieku forums, kur kādam patiešām ļoti interesē jūsu (mūsu) mākslas darbi. Šajā forumā tiešām tikai daži ir tādi, ko es varētu nosaukt par māksliniekiem. Un tie ir tikai daži no ''sensei of art''. Iespējams, ka tagad visi, kas nav tikuši cēlajos ''sensei of art'' baigi centīsies tikt pamanīti, mācīsies zīmēt labāk.
Protams, var jau būt, ka kādam tas dod kaut kādu, tā teikt, labumu.
Dead Star man pati ir teikusi, ka ir tikai kādi 2-3 cilvēki, kas darbu paskatās ar interesi, novērtē.
Ok, man tāpat neizdosies nobeigt to domu.. varbūt pat lieki vervelēju.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kentaishi
post Jan 30 2007, 18:08
Post #33


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 108
Joined: 10-May 06
From: Behind your shade.




Nepiekrītu Sushi, jo manuprāt ļoti pārskatāmi ir kad Sensei of Art ir atdalīts no pārējiem zīmētājiem. Un sensejos ir ļõti interesanti aplūkot zīmējumus, kā arī es vienmēr uzmanīgi izpētu visu pārējo useru mākslas darbus. Šī jaunā ideja noteikti atmaksāsies, esmu gandrīz droša.


--------------------
IPB ImageIPB ImageIPB Image



IPB ImageKentaishi
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Catgirl
post Jan 30 2007, 18:25
Post #34


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 276
Joined: 8-June 06




QUOTE
Labi, ir cilvēki, kas grib paspīdēt ar savu zīmētprasmi, mākslu.
Bet, cilvēki mīļie, kāda starpība vai tu esi te kaut kādā ''sensei of art'' vai parastās ''useru galerijās''.. Otaku.lv tāpat nav nekāds mākslinieku forums, kur kādam patiešām ļoti interesē jūsu (mūsu) mākslas darbi. Šajā forumā tiešām tikai daži ir tādi, ko es varētu nosaukt par māksliniekiem. Un tie ir tikai daži no ''sensei of art''. Iespējams, ka tagad visi, kas nav tikuši cēlajos ''sensei of art'' baigi centīsies tikt pamanīti, mācīsies zīmēt labāk.
Protams, var jau būt, ka kādam tas dod kaut kādu, tā teikt, labumu.
Dead Star man pati ir teikusi, ka ir tikai kādi 2-3 cilvēki, kas darbu paskatās ar interesi, novērtē.


ari nepiekriitu, jo....
useru un sensei of art galerijas padara sho forumu koshaaku un....jautraaku....utt(neliekas? biggrin.gif ) laugh.gif un bez tam tas ko ziimee sensei of art un useru galerijaas arii ir manga&anime... taa kaaa..who really cares? tongue.gif
QUOTE
Es nedomaju, ka to labakos jaizvelas moderatoriem. Jauztaisa balsoshana, un 10 vetas. Katrs uzrakstis 10 kandidatus uz Best of the Best. Menesha beigas modishi ieliks uzvaretajus Labako nodalja. Pec tam, katru menesi bus balsoshana par vienu jaunu makslnieku, kura zimejumiem vieta Labako sadalja. Ta, katru menesi bus arvian vairak un vairak makslinieku.


piekriitu! happy.gif

P.S.beidzot kaada sakariiga doma no modernizaatoriem laugh.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Saint_one
post Jan 30 2007, 20:38
Post #35


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 56
Joined: 21-January 07




""Es nedomaju, ka to labakos jaizvelas moderatoriem. Jauztaisa balsoshana, un 10 vetas. Katrs uzrakstis 10 kandidatus uz Best of the Best. Menesha beigas modishi ieliks uzvaretajus Labako nodalja. Pec tam, katru menesi bus balsoshana par vienu jaunu makslnieku, kura zimejumiem vieta Labako sadalja. Ta, katru menesi bus arvian vairak un vairak makslinieku.""
****************************************************************
Šitam nu es galīgi nepiekrītu jo tad izvēlēsies nevis labus māksliniekus bet gan labākos no useriem, piem: 10 mākslinieki. 9 draņķīgi un viens tāds vidējšs.
Notiek tā balsošana, visi protams no tiem 10 izvēlās to vidējā līmeņa darbu zīmētēju, bet nejau tāpēc ka viņš būtu kaut kas labs bet vienīgi tāpēc ka viņš ir labāks par tiem pārējiem 9 !
PS. ceru ka sapratāt! ja ne nu tad es nez kā lai vel paskaidro!


--------------------
IPB Image-> truth about me...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kelhims
post Apr 4 2007, 20:25
Post #36


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 42
Joined: 24-February 07
From: Rīga




tikko tik pamaniju ka ir sitads topiks. nu ko lai saka... Te ir diezgan daudz tādu kas iedomājas ka ir labāki nekā tiešām ir. un par Tigras mēneša plānu varu pateikt - es piem zīmēju visu dzīvi, neesmu gan nekur speciāli mācijies, bet tomēr. es piemēram sevi neuzskatu piemērotu tam vārdam ''Sensei of Art'' jo tam jābūt reāli tādam kas pats ir ģeniāls un loģiski var ko dot arī citiem... gandrīz vienīgais manuprāt, kas tur tiešām ir nopelnījis būt ir aeOn... ja runājam par to. nu un es uzskatu ka Moderatoriem braukt virsū nevajadzētu viņi dara ko var un iespēju robežās... lecīgums jau te ir diezgan bieži sastopama parādība.

Esiet pateicīgi par to kā ir un savas pretenzijas var izteikt arī ieteikumos nevis uzbraucienos...

moš nedaudz par vēlu šito rakstu, bet kā jau teicu tikko tikai pamanīju topiku biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zeloco
post Apr 6 2007, 01:34
Post #37


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




QUOTE(Tigra2 @ Jan 29 2007, 21:29) *

Es izdomaaju, ka man dziivee truukst exteme, tāpēc metu izaicinājumu!


Es tevi atbalstu, bet man jaapiekriit arii edg, ka "tikt sensejos" ir nedaudz nepareizs meerkjis. Tas var noziimeet tikai to, ka tava maaksla ir vai kljuust komerciaala. tu to vairs nedari prieksh sevis, bet citiem. Man ir taa pati probleema - patiikamaak ir, kad tevi atbalsta, bet es tagad no taa aarsteejos (ziimeeju "luupainaas" beibes ;D) nu.. vai vismaz censhos no taa tikt valjaa..

QUOTE(Sushi @ Jan 30 2007, 12:23) *

Tigra.. nu tavs lēmums ir diezgan savāds.


Piekriitu tam, ka shis nav nekaads maakslinieku forums, bet shis forums ir izaudzis taados apjomos, ka tas jau saak sadaliities vairaakaas grupaas (rupji njemot - tajos, kas ir anime fanaati; tajos, kas par anime k-ko zina un tajos, kam patiik hentai/yuri/yaoi/citas japaanju izdomaataas perversijas ;D). Doma ir taada, ka viena no shiim grupaam ir tie, kas vairaak fano par japaanju-tipa maakslu nekaa pashaam animaacijaam/komiksiem.
Galu galaa, ja viss shis ir tik nenoziimiigi kaadeelj tad tas nav subforumaa "offtopic"? shis topiks vien pieraada, ka par to ir interese.

QUOTE(kelhims @ Apr 4 2007, 20:25) *

tikko tik pamaniju ka ir sitads topiks. nu ko lai saka... Te ir diezgan daudz tādu kas iedomājas ka ir labāki nekā tiešām ir. un par Tigras mēneša plānu varu pateikt - es piem zīmēju visu dzīvi, neesmu gan nekur speciāli mācijies, bet tomēr. es piemēram sevi neuzskatu piemērotu tam vārdam ''Sensei of Art'' jo tam jābūt reāli tādam kas pats ir ģeniāls un loģiski var ko dot arī citiem... gandrīz vienīgais manuprāt, kas tur tiešām ir nopelnījis būt ir aeOn... ja runājam par to. nu un es uzskatu ka Moderatoriem braukt virsū nevajadzētu viņi dara ko var un iespēju robežās... lecīgums jau te ir diezgan bieži sastopama parādība.

Esiet pateicīgi par to kā ir un savas pretenzijas var izteikt arī ieteikumos nevis uzbraucienos...

moš nedaudz par vēlu šito rakstu, bet kā jau teicu tikko tikai pamanīju topiku biggrin.gif


Useru galerijas/Sensei of art ir nosaciiti nosaukumi - kaa jau Sushi izteicaas - shis nav maakslinieku forums, taadeelj te tu pikaso-tipa maakslu vari negaidiit ;D
Es laikam k-ko palaidu garaam... kursh te brauc augumaa modiem? Tigra2? Viss, ko vinja dariija bija izteica savus plaanus un noraadiija modiem, ka vinja shaadu lietu dara (citaadi visi domaas, ka Tigra2 nojuugusies - saakusi postot katru dienu ;D), lai tie pieveerstu tam nedaudz vairaak uzmaniibas "just in case". Tad jau driizaak jaapajautaa pashiem modiem - vai vinji to uzskata par uzbraucienu? *paskataas augshup*


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kelhims
post Apr 7 2007, 19:48
Post #38


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 42
Joined: 24-February 07
From: Rīga




es jau nesaku ka baigais mākslinieku topiks vienkārši nedaudz ierēcu parto cik daži to uztvēra nopietni... nu lab mani reti kurš saprot... laikam tā ir manis paša vaina
uuun vinekārši saskatiju nelielu agresiju starp rindām dažiem par to ka vini nav sensejos utt. laikam jabeidz te kautko komentēt ha es te ielienu reizi diena kauko uzrakstu un pēc neilga aizmirsu ko un tapec man sāk veidoties naidnieku pulciņš biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
mundios
post May 3 2007, 19:37
Post #39


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 28
Joined: 3-May 07
From: Riga




Vajadzētu ievietot balsošanu un tas kļūtu par sen-sei rolleyes.gif

This post has been edited by mundios: May 3 2007, 19:37
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mishelin
post May 3 2007, 20:10
Post #40


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 219
Joined: 20-July 06




Nu kas tad tagad isti nosaka kas atradiisies sensejos??? smile.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zeloco
post May 4 2007, 14:53
Post #41


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




labs jautaajums, es ar gribeetu zinaat..


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tomoko
post May 5 2007, 00:19
Post #42


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 594
Joined: 27-April 05




Man pašai vispār neliekas pieņemama ideja par Senseju subforumu. Ok, varbūt citiem tad ir baigā motivācija sākt baigi kruti zīmēt, bet šādi tie, kas cenšas tiek nolikti vienā līmenī ar tiem, kas necenšas/zīmē kā galīgākie sīkaļas (Nē, nedomāju speciāli kādu apvainot, es tikai to vispārinu).
Manuprāt daudzi, kas nav sensejos zīmē labi, bet šādi viņi tiek diskriminēti.
Es šaubos, ka šādi domāju es vienīgā, kā arī es arī vēlētos zināt kādi ir kritēriji, lai būtu sensejs un kurš to izlemj, lai useri būtu tādi. Un es neapmierināšos ar atbildi "Personas 'x' darbi ir sensejos, jo 'x' kruti zīmē." Ir taču kaut kas vairāk par to!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post May 5 2007, 09:23
Post #43


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Redzi, Tomoko, tas ko Tu domaa shajaa gadiijumaa nav svariigi, jo modu mazhoritaate, apspriezhoties ar dazhaam autoritaateem maakslas jautaajumos, ir izleemusi kam ir lemts buut Sensejos.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post May 5 2007, 09:57
Post #44


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Ļoti vienkārši, Sigfa un pārējie. Sensejos tika tie, kuru zīmētprasme bija laba uz pārējo šeit tusējošo zīmētprasmes fona un sakrita ar modu kopējo personīgo gaumi. Cik zinu, nekādi profestionālie mākslinieki šī jautājuma risināšanā piesaistīti netika, un arī nākotnē droši vien netiks. Balsošanu par senseja kļūšanu gan varētu ieviest, parunāšu ar citiem modiem.

Vēl - tas, ko Tu domā, Tomoko, ir svarīgi, lai ko arī neteiktu citi, tāpēc, ja ir kas sakāms, neturi mēli aiz zobiem.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa De Šarlote
post May 5 2007, 12:15
Post #45


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 454
Joined: 17-April 07




Uh senseju padarīšana ir nopietna lieta, nu jā saprotams ka nav svarīgi kā tu zimē un cik labi, galvenais lai tas patiktu citiem un tur tā lieta....


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

17 Pages V < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 User(s) are reading this topic (3 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 March 2024 - 05:59