IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Pašreizējais Statuss, Cik tālu reāli tikts?
Haikis
post Jun 22 2004, 19:27
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 267
Joined: 9-June 04




Nu luuk, iemetiishu skices, kas tapa pēc otrās tikšanās.

Kas notiek saakumaa? Meiteniite macas, tad iemet galdinju skolotaajam un atrauj valjaa durvis:
user posted image

Miesassargi:
user posted image

Miesassargi un ko vinji dara. Logjiski izskrien aaraa pa durviim un neredz neko:
user posted image

Meiteniite paskrien garaam miesassargiem (viens no gruutaakajiem momentiem):
user posted image

Te nu ir vesels staasts. Zaale pliivo meiteniite iet garaam seetai aiz kuras aizlido lidmashiina. Pa vidu paraadaas sceenas ar to kaa vinja nopeerk biljetes, kaa llido, kaa vinjas lidmashiina lido un to redz no jumta jaunais latvju pusis:
user posted image

Taadi kaa varonju atteeli ar ko vinji dariijushi beerniibaa(te veel darbs preikshaa):
user posted image

Tagad vajag sarunaat muuziku... jaa jaa, soliju, bet man darbs pilnas rokas! Nevareeju saskrieties ar ervingu no autobusiem debesiis.

Uzziimeet !!!pilniibaa!!!! galveno varonju apgjeerbu. (Naakamai tikshanaas reizei).

Tas nu ir izdariits. Un tie bija tikai siikumi, kas tapa paaris stunsdaas jautra radosha darba.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Haikis
post Jul 2 2004, 09:20
Post #2


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 267
Joined: 9-June 04




Charu koncepts. Es gan saaku domaat, ka iespeejqms vajadzeetu tomeer garos matus... Paaraak tomboy tipa meitene sanaak.
user posted image

Tauta, saakiet ziimeet! Jebko, kas ir saistiits ar projekta doto faazi! Fonus, varonjus, vinju teerpus saakot no matuspraudeem beidzot ar tupelju zoleem!

Veel nepiecieshams no muusu scenaaristiem teela kopsavilkums. Kapeec vinja skrien prom? Kaada ir vinjas iztureeshanaas dziivee, kaads ir vinjas ieksheejais dveeseles staavoklis. Kapeec vinja valkaa brunciishus, nevis bikses?

Nepiecieshams meiteniites apraksts, lai labaak saprastu ko ziimeet.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Jul 3 2004, 10:16
Post #3


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Njaa.. varbuut tomeer tieshaam meiteni vajadzeeja ar gariem matiem...
Es varbuut veelaak kaut ko pameeginaashu, peec tam kaud buushu to animaaciju piebeidzis...


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Jul 6 2004, 12:01
Post #4


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Ta, man ir pretenzijas, pret varones teerpu, juus noteiti gribat svaarkus?
Labi, es aizieshu ieskaneet savu varinatu, tad jau redzees kaa un ko var sataisiit.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Haikis
post Jul 7 2004, 08:04
Post #5


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 267
Joined: 9-June 04




Te nu ir moments par kuru nopietni jaasarunaa - kas ir tas cilveeks kursh ziimee vislabaak. Taa stilaa arii tiks ietureeta animaacija. Tobish shis cilveeks uzziimee galvenos kustiibu kadrus, bet paareejie saliek starp shiim kustiibaam kadrus. T. i.

galvenais ziimulis -> meitene staav un meitene noloikusies.
paareejie attieciigi -> saziimee kadrus starp meitene staav un meitene noliekusies.

Plus - cilveeki ja juus nopietni nesaaksiet ziimeet to ko es ieprieksh teicu, tad buus taisniiba cilveekiem, kas saka ka shis projekts neizskataas gana nopietns lai kaut kas reaals sanaaktu!!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Jul 7 2004, 11:58
Post #6


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




za4peedinja, runaajot par projektu, ja ir veeleeshanaas veel nekas nav stingri nolemts [ un tas ir slikti] bet tu veel arii vari tajaa iesaistiities. Ja ir veeleeshanaas, un maaki ziimeet. [shkiet maaki gan] Bet tuvaak es tev pastaastiishu vakaraa. cool.gif

@iki, ja tu man nodroshinaasi pieeju skanerim, tad es no savas puses piesolu katru otro dienu kadu jaunu skici. Bet taa kaa man liidz skanerim ir ui cik taalu jaachaapo, tad es neko aatraak nevaru dariit. dry.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Jul 7 2004, 14:35
Post #7


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




QUOTE (Haikis @ Jul 7 2004, 07:04 AM)
Te nu ir moments par kuru nopietni jaasarunaa - kas ir tas cilveeks kursh ziimee vislabaak. Taa stilaa arii tiks ietureeta animaacija. Tobish shis cilveeks uzziimee galvenos kustiibu kadrus, bet paareejie saliek starp shiim kustiibaam kadrus. T. i.

galvenais ziimulis -> meitene staav un meitene noloikusies.
paareejie attieciigi -> saziimee kadrus starp meitene staav un meitene noliekusies.

Plus - cilveeki ja juus nopietni nesaaksiet ziimeet to ko es ieprieksh teicu, tad buus taisniiba cilveekiem, kas saka ka shis projekts neizskataas gana nopietns lai kaut kas reaals sanaaktu!!!!

Nez.. nu manupraat shis "Galvenais ziimulis" vareetu driizaak ziimeet katru kadru, tikai taadaa kaa rough stadijaa, bet paareejie izdzeesh liekaas liinijas atstaajot tikai vienu galveno... Nu var jau buut arii vairaaki shie "Galvenie ziimuli", jo manupraat, ja vairaaki cilveeki meeginaas ziimeet vienu un to pashu charu, tad vinsh vareetu atsevishkaas sceenaas izskatiities savaadaak nekaa citaas...

Runaajot par labaako ziimeetaaju, es laikam tas nebuushu, jo atceros, ka kaut kad senaak es saaku taa intensiivi ziimeet peec tam kad biju redzeejis tavus darbus Haiki... thnx.. tu mani iedvesmoji...


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Jul 9 2004, 00:32
Post #8


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Taa, nu mans veel dazhas skices piemtikai citaa sadaljaa... tas ir sheit


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
asamashii ritori banpaia
post Jul 13 2004, 16:39
Post #9


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 423
Joined: 8-July 04




wow, kā es esmu nošāvis garām tikai tagad pievienojoties šim forumam..
njā, man ar kautkur ir skices ko mēs ar Aiki kopā zīmējām un scenārijs.. ā, scenāriju es veiksmīgi aizmirsu pie zaķpēdiņas biggrin.gif bet nu kad tikšu pie skenera tad piemetīšu vecās skices + jaunās skices + arī ielikšu vēl pāris savus ķēpājumus 'zeme-gaiss' tongue.gif

no manis gan nav liela jēga - es tikai vāros ar idejām kuras nepatīk nevienam un zīmēt arī nemāku..

BET, es šito kuģi nepametīšu, pat ja tas sāks grimt!

P.S. ja meitenei gribat atstāt īsus matus, tad moš džekam 'jāpagarina'? (nu nav obligāti jāvelk asociācijas ar Terry Bogard..), bet tas tikai mans viedoklis.


--------------------
All the english I know, I learned watching anime.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
fikcy
post Sep 5 2004, 00:31
Post #10


Unregistered









QUOTE (asamashii ritori banpaia @ Jul 13 2004, 04:39 PM)
wow, kā es esmu nošāvis garām tikai tagad pievienojoties šim forumam..
njā, man ar kautkur ir skices ko mēs ar Aiki kopā zīmējām un scenārijs.. ā, scenāriju es veiksmīgi aizmirsu pie zaķpēdiņas biggrin.gif bet nu kad tikšu pie skenera tad piemetīšu vecās skices + jaunās skices + arī ielikšu vēl pāris savus ķēpājumus 'zeme-gaiss' tongue.gif

no manis gan nav liela jēga - es tikai vāros ar idejām kuras nepatīk nevienam un zīmēt arī nemāku..

BET, es šito kuģi nepametīšu, pat ja tas sāks grimt!

P.S. ja meitenei gribat atstāt īsus matus, tad moš džekam 'jāpagarina'? (nu nav obligāti jāvelk asociācijas ar Terry Bogard..), bet tas tikai mans viedoklis.

neesi tu noshavis garaam..... smile.gif wink.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Oct 6 2004, 16:52
Post #11


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




biggrin.gif Es te palasiiju, sizets liekas taads eee... iipatneejs bet man patiik, man diezgan labi sanaak ziimeet kad sanaaks uzziimeeshu kaut ko par shito teemu
un iemetiishu sheit. Varbuut sanaaks arii pie jums aizbraukt, kur notiek satikshanaas?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
asamashii ritori banpaia
post Oct 6 2004, 16:58
Post #12


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 423
Joined: 8-July 04




šķiet ka viss šitais iet pa dēli. vismaz šaķiet. un nekas jau arī vairs īsti nenotiek. varbūt pēc festivāla kāds atcerēsies par šo tēmu...


--------------------
All the english I know, I learned watching anime.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Oct 7 2004, 15:23
Post #13


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




Cereesim ka taa. Vispaar jau taa kaa pashnaavnieki( ziimeet...) bet buutu interesanti. AIZLUUGSIM!!! tongue.gif


Attached thumbnail(s)
Attached Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seven_of_zero
post Oct 9 2004, 00:49
Post #14


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 826
Joined: 30-March 04
From: Riga




Nu cerams ka izdosies... Kaut kad. Bet man tagad sak paradities tadas aizdomas biggrin.gif . Kapec vini tik peksni saka radit sadu festivalu biggrin.gif Aizdomigi... Un tad vel tas gadijums ar tiem mikrofoniem.... biggrin.gif


--------------------
There is nothing imposible.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ella
post Oct 9 2004, 13:53
Post #15


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 1080
Joined: 16-May 04
From: Wherever my heart takes me ... *^^*




blink.gif Kaadiem mikrofoniem??? blink.gif huh.gif


--------------------
If there's so mutch i must be, can i still just be me? The way I am... Can I trust in My own heart, or remain just one part, of some big plan...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 20 April 2024 - 01:44