IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

6 Pages V < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> ...
Shinobi-sama
post Nov 8 2004, 10:58
Post #31


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Yume-chan:
Es vienaa chupaa nemetu, bet gan vairaak noraadiiju, ka muusu CHUPA peec konstruktiivajiem principiem ir ekvivalenta vinju chupai. Taa teikt tie pashi veezhi savaadaakaa formaa un savaadaak nokraasoti. biggrin.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Nov 8 2004, 16:56
Post #32


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




QUOTE(Shinobi-sama @ Nov 8 2004, 09:58)
Yume-chan:
Es vienaa chupaa nemetu, bet gan vairaak noraadiiju, ka muusu CHUPA peec konstruktiivajiem principiem ir ekvivalenta vinju chupai. Taa teikt tie pashi veezhi savaadaakaa formaa un savaadaak nokraasoti.  biggrin.gif
*


Yume nu kau kaa galiigi zem sufleksa chan netraapa rolleyes.gif Shinobi Sama
pavecu pavecu mosh vieniigais ja kun tu vinju vareetu saukt laugh.gif


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Nov 9 2004, 03:20
Post #33


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(kaarleens @ Nov 8 2004, 15:56)
Yume nu kau kaa galiigi zem sufleksa chan netraapa  rolleyes.gif  Shinobi Sama
pavecu pavecu mosh vieniigais ja kun tu vinju vareetu saukt  laugh.gif
*


Nu beidz tachu, mees tachu senchi: veci viiri "dziives beigas - visu piekaast" stadijaa meetaajas ar sufiksiem pa labi un pa kreisi biggrin.gif

Un Shinobi, tu tur baigi izteicies, ka mees esot taadi un shitaadi bijushi, ka izeedushi nabaga Animy: cik es toreiz to postu lasiiju, kur vinja sveicinaajaas, man atminjaa spilgi ieseedies tieshi tavs iipashi garais un izcili kritizeejoshais posts, kuru tu peec tam nodeeveeji kaa meegjinaajumu padariit Animy par erm... slinkums mekleet... nu principaa tu pats biji lielaakais izeedaajs, kaut arii, iespeejams, negribot. Taapeec klusiibaa paardomaa, kaapeec TU vinju izeedi no foruma, un tad, kad buusi ticis skaidriibaa ar sevi, tikai tad piesienies paareejiem, ka vinji to arii dariija.

Iespeejams, ka shodien esmu nedaudz kritisks, pavirshs un nespeeju konentreeties, taapeec piedodiet, ja galiigas muljkjiibas sarakstiiju - kam negadaas...


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Nov 9 2004, 11:30
Post #34


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Mans meerkjis arii bija nokritizeet un meegjinaat izeest nabadziiti Animy un nekaadas nozheelas... Un esmu gatavs uznjemties sho atbildiibu par "slepkaviibu" ar ieprieksheeju nodomu biggrin.gif. Un paareejiem es nepiesienos visaa var manot mani, paareejie lieliski nokomenteeja manu iemeslu kapee ES vinju "nogalinaaju".

Tapee shinii sasniegumaa ka mees esam nodeveeti par senchiem pateicaties MAN MAN MAN! biggrin.gif

QUOTE
Yume nu kau kaa galiigi zem sufleksa chan netraapa  Shinobi Sama
pavecu pavecu mosh vieniigais ja kun tu vinju vareetu saukt

te luuk ir mazinja veesturiite un kamee Yume-chan neiebildiis es vinju taa labraat deveeshu, kaut gan arii vinjas "skalpelis" vareetu buut arguments man izvairiities no shii sufiksa, es tomeer uzdroshinos biggrin.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Nov 9 2004, 19:09
Post #35


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Mha... Shinobi.. tu esi slepkava tad jau sanāk, aukstasinīgs bērnu slepkava. Brrr.. kur taus kauns. Visu tavai mammai pastāstõšu..
Bet īstenība.. ko te strīdētie tagad, tas bērns bija pats vainīgs ka neizturēja "senču" ironiju un sarkasmu. Tas nebūt nenozīmē ka mēs esam vainīgi pie tā aiziešanas ( nē, Shinobi ir vainīgs pie tā suicīda akta , bet pārējie gan nē biggrin.gif )
Tādiem ir savi forumi, un ja negrib te sēdēt.. tad neviens jau nespiež, es teiktu ka mums savējo pietiek.

Un, Yume neiebilda par sufiksu tik ilgi, kamer tas galīgi neizvedīs no sevis... pagaidam es vēl sevi mierinu ar domu ka nabaga Shinobi, sācis jukt pratā.. un slimi cilvēki jaliek mierā... kas zin, varbūt lipīgs. ph34r.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Nov 9 2004, 21:07
Post #36


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




QUOTE(Yume @ Nov 9 2004, 18:09)
Tādiem ir savi forumi
*



Forumi diez vai, a chats (kuraa visbiezhaak meetaatie teksti ir "Anninja no 6. vsk 7b ir maita!" un "es miilu peeteri no 11c" utt...) gan noteikti biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Nov 9 2004, 22:21
Post #37


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




QUOTE
Shii saite tomeer ir wilshanas...es jau tikai veelejos but sabiedriska...cilvex kursh seez mala un nebilst ne varda nav nekaads jautribas iemiesojums


Mjā jāsaka, ka cerības nu nekādi neattaisnosim (to principā varēja no sākuma pateikt). Jo, manuprāt, vairāk vai mazāk visi otaku dalās divās grupās - ir izvirtuši perverti un drūmi / vienaldzīgi subjekti..

Lai arī cik paradoksāli tas neizklausītos un nebūtu, jo vairāk tu skaties animes, jo principā (vismaz man) dzīve liekas garlaicīgāka un bezjēdzīgāka.
Lai arī 90% gadījumos vienmēr ir ietvertas pamācības par to ka "dzīve ir tāda kāda tu to veido", par to ka "ja pats necentīsies nekas nebūs", par to ka "nekad nevajag padoties", "keep up", "be strong" utt, no otras puses arvien vairāk kļūst skaidrs cik cilvēka ikdiena tomēr ir patukša un drūma (šeit es nerunāju par meiteņu ar zaļiem matiem neeksistēšanu smile.gif ) un ka vairāk vai mazāk tu šā vai tā esi viens.

Līdz ar to uzgrūst vēl savu sāpi citiem ir bezgala bezatbildīgi.. Ir jau tā grūti..

being otaku is hard..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Nov 9 2004, 22:44
Post #38


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Thre-there Roze.. tu tā raksti ga skarbi ap sirdi paliek, par otaku bariem kas tagad sēž stūrītī un domā ko iesākt ar šo nožēlajamo dzīvi..
bet ta nebūt nav visiem.. kā piemērs varētu kalpot.. nu teiktim Aya-angle.. vai za4pleedina... nu ko es taadu genki vēl pazīstu.. labi, sevi neminēšu, esmu pofigists.. bet ir gaužām daudz cilvēku kas māk izspiest no dzīves to mazumiņu ko vajag lai nav garlaicīgi.
Vajag tikai ticēt sev.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Nov 9 2004, 22:55
Post #39


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




QUOTE
tu tā raksti ga skarbi ap sirdi paliek, par otaku bariem kas tagad sēž stūrītī un domā ko iesākt ar šo nožēlajamo dzīvi

Nu vai dzīve nav skarba? smile.gif Bet par domāšanu ir tā ka bieži vien tam neatliek laika.. cilvēks ir noņēmies ar savām rutīniskajām nodarbēm.
Protams ir jau arī tādi mazie ikdieīšķie prieciņi..
QUOTE
kā piemērs varētu kalpot.. nu teiktim Aya-angle.. vai za4pleedina

Vai viņas nav maziņas? =] (no offence) aiz kam meitenēm jau kaut kā savādāk tur..
Pat pēc animēm skatoties tie kas visvairāk saiet sviestā / "screw up" / "breake down" ir vīriešgabali..
QUOTE
Vajag tikai ticēt sev.

Nu re tu jau par to pašu ko es rakstīju smile.gif Nu a kāda jēga ticēt sev (ja tāpat slinkums / besis)? Ka būs viss ok? Ka kautkas reiz mainīsies? smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Nov 9 2004, 22:58
Post #40


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(Roze @ Nov 9 2004, 21:21)

Lai arī 90% gadījumos vienmēr ir ietvertas pamācības par to ka "dzīve ir tāda kāda tu to veido", par to ka "ja pats necentīsies nekas nebūs", par to ka "nekad nevajag padoties", "keep up", "be strong" utt, no otras puses arvien vairāk kļūst skaidrs cik cilvēka ikdiena tomēr ir patukša un drūma (šeit es nerunāju par meiteņu ar zaļiem matiem neeksistēšanu smile.gif ) un ka vairāk vai mazāk tu šā vai tā esi viens.
*


Parakstos zem šiem vārdiem.
Lai cik motivējošas un didaktiskas būtus anime, neviena no tām mani nav radikāli sapurinājusi un likusi izmainīt dzīvi, lai gan prātā saprotu, ka tas būtu jādara. A varbūt pie vainas ir mani pēdējā laikā biežie apmeklējumi moralpain.bad.lv (nevienam cilvēkam ar skaidru un nesamaitātu prātu es to lapu neiesaku, manā gadījumā, diemžēl, jau ir par vēlu)


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Saiko
post Nov 9 2004, 23:05
Post #41


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 238
Joined: 12-February 04
From: planet 34r7h




pilnībā piekrītu Rozes teiktajam .. ir pat tādas dienas kad var nosēdēt tāpat vien - neko nedarot vai visu dienu jo vienkārši nekas vairs nespēj aizraut - dot asumu dzīvei... sēdi tā un skaties tukšu skatienu kaut kur... vienreiz man pat vectēvs pajautāja: 'ko es tāds domīgs sēžot?' es atbildēju: 'ka tāpat vien - dzīve tāda' savukārt vectēvs teica ka tāda sēdēšana būtu viņam japiekopj nevis man kas vel jauns un kuram tad tā dzīve būtu jābauda / jātver mirklis .. dažubrīd tiešām liekas ka mana vieta būtu kādā klusā kalnu namiņā ehh... nebūtu nemaz ar slikti...


--------------------
There is no one who loves pain itself, who seeks after it and wants to have it, simply because it is pain.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Nov 10 2004, 00:16
Post #42


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




domaaju ka esmu no retajiem kas taa domaa... bet izraadaas ka taadu ir daudz.... Un šo dzīves suurumu un patiesiibu paliidz atklaat tikai PC, internets.... Paskatoties uz tiem kas ar kompi ir uz Jūs, liekas ka vinjiem dziivee viss ir ok, apmierinaati ar sho dziivi...
Taa vienkaarshi ir!


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Nov 10 2004, 00:53
Post #43


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Nu dāāāāā.. cilvēki..man pilnīgi nolaižās rokas.. viens raksta " .. dzīvei nav jēgas.. " , otrs " vairs nekas neiazrauj..".. trešajam vispār datoru mānija.
Dārgie.. tas ir smieklīgi. Jūs taču paši neko nedarat. Kautgan arī neko nedarot īstenībā var tomēr nepalaist garām īsto brīdi. Un ja viņu sagaida, pat slinkojot un besoties, tad galvenais viņu nepalaist vaļā un dzīve vairs neliksies rutīna.
Var sasniegt visu vēlamo, tikai nevajag aizmirst savas vēlmes,un noteikti vajag pamanīt kad būs tas brīdis, kad ir jāķer laime aiz astes.
( bļāviens, es te tagad jūtos kā "peace on the world" psiholoģe, bet kā lai savādāk ieskaidro ka dzīve var būt rožaina?)
Kas jums ir visiem. Jūs esat lekuši ar izpletni? Gulējuši telefonbūdiņā līdz pamodina policija? Lēkājuši pa garāžu jumtiem? tas ir bērnišķīgi, jā.. bet tomēr.. tie ir tie brīži kas ir nepieciešami relaksācijai, lai nenotiet tā kā jums tagad, ka dzīve sastāv no vienas lielas pelēkas rutīnas.
Dariet taču kautko lietas labā!!!
Man kauns par savu tautu paliek, ja tā ir galvenā cilvēku nostāja pret dzīvi, tad nākotne viņai arī izskatās visai pelēka.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Nov 10 2004, 01:05
Post #44


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(Yume @ Nov 9 2004, 23:53)

Var sasniegt visu vēlamo, tikai nevajag aizmirst savas vēlmes,un noteikti vajag pamanīt kad būs tas brīdis, kad ir jāķer laime aiz astes.
( bļāviens, es te tagad jūtos kā  "peace on the world" psiholoģe, bet kā lai savādāk ieskaidro ka dzīve var būt rožaina?)
*



Yume, padod roku...lai tevi varu ieraut savā drūmestības un vientulības piepildītajā pasaulē.... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Tevis aprakstītie notikumi nemaz ar tik jautri neizskatās. Runājot par psiholoģēm, man jau pietiek ar vienu iekš TV3, Aina (Poiša) viņai vārdā.
*iedzer pāris antidepresantus*
Tā, kur mēs palikām?


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Nov 10 2004, 01:12
Post #45


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




mha... jā.. Aina... lol, es vienu dienu ieslēdzu TV , pusdienot gribēju.. taču ieraugot talk show'u pa tv3, un vēl pie tam mūsmāju... heh, kan kumoss kaklā nelīda.

Njā, un runājot par jautrajiem notikumiem. Zini, viss ir atkarīgs no uztverša,as... es rakstīju no savas pieredzes, un zini, man visi šie notikumi, un daudzi cili, neļauj pasniegt tev roku . tongue.gif Un vispār, tu iedomājies kas notiks ar tavu "drūmestības un vientulības piepildītajā pasaulē" pasauli, ja taijā iekāpšu ES... hehe... man noslieksmes uz depresiju nav.. vienīgais kas man uznāk ir besis, un tad es kļūstu agresīva.. hehe, labas beigas šim stastam nebūtu biggrin.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

6 Pages V < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 08:29