IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> Princess Princess, school-life, shounen-ai, comedy.
Karamele
post Jan 11 2007, 23:40
Post #1


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 695
Joined: 7-December 05
From: huhu




nesen sāku skatīties un atlika vien secinat, ka tiešām labs un rēcīgs gabals ^^

The boy school Toru transferred has a strange system, “Hime” (princess); a student who is chosen as Hime must be disguised in woman’s clothes at every opportunity in order to add beauty to manly life. Toru is selected as the candidates for Hime. At first, he refuses to become Hime, but knowing that Hime has various privileges, he makes up his mind to become Hime.
Except for Toru, there are other Hime at the school. They are Shiyoudai Shiro and Yotaka Mikoto. Shihodani enjoys himself being Hime, while Mikoto is still trying to quit Hime. A strange school life begins around these three Hime and other handsome guys with unique personalities.
by: AnimeNfo


IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ragana
post Jan 14 2007, 01:35
Post #2


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 172
Joined: 9-March 06
From: yume no sekai




Nu, neredzu lielas jēgas rakstīt par šo anime, bet Shounen-Ai jāatbalsta.

Nu... Animācija likās diezgan pieņemama, tikai tāda nelaime kā Gakuen Heaven - vidusskolnieki tiek attēloti kā pieauguši vīrieši...
Ne sižets, ne tēli nepiesaistīja, man patīk zēni meiteņu drēbēs, bet šie te bija mazliet pārāk meitenīgi un mazliet par daudz to izbaudīja... Sāka baisi palikt - to laikam sauc par fanservisu meitenēm, kam patīk redzēt zēnus meiteņu drēbēs? Vienīgais puslīdz mīļais chars - Mikoto, no viņa un Tooru būtu iznācis labs pāris.
Vispār, mazliet par daudz ne-manā-gaumē fanservisa. Ja būtu bijis manā gaumē, tad, protams, izcila anime, ļoti smieklīga, utt...
Varbūt kādreiz palasīšu mangu, ja varēšu atrast...


--------------------
Hey, the world is pretty, isn't it?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Jan 17 2007, 03:54
Post #3


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




QUOTE
..vidusskolnieki tiek attēloti kā pieauguši vīrieši..
..Vienīgais puslīdz mīļais chars - Mikoto, no viņa un Tooru būtu iznācis labs pāris..

wth r u talkin' 'bout?? ..lai nu par ko varētu šai anime piesieties, bet par viņu izskata atbilstību vecumam nu gan nevar. Varbūt tad noskaties vēlreiz un, ja nekādi citādi nevari, tad vismaz salīdzini viņus savā starpā: galvenie varoņi - viņu senpai (vecākās klases; skolas padomes loc.) - skolas valdes loc.
..umm.. ?? .. ?? .. #%^$^&*%^#&%&* ?? dry.gif tongue.gif no comments.

..lai nu kā, šis patiešām likās pietiekami smieklīgs, lai to sauktu par comedy, bet lai (es) to sauktu par shounen-ai, tur tomēr ļoti, ļoti pietrūkst.
Kopumā ir normāli. Vislabāk patikās tās labās auras ap skaistajiem un princešu uzstāšanās 7. sērijas beigās. laugh.gif


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ragana
post Jan 21 2007, 15:50
Post #4


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 172
Joined: 9-March 06
From: yume no sekai




QUOTE(Ginta @ Jan 17 2007, 02:54) *
..umm.. ?? .. ?? .. #%^$^&*%^#&%&* ?? dry.gif tongue.gif no comments.

why?

Em... Nu, skatīties vēlreiz man slinkums, bet sāku lasīt mangu, un tā ir ļoti laba - tēli ļoti labi uzzīmēti un seksīgi(ieskaitot senpai, kas seriālā bija vnk tizli). Vispār var redzēt, ka yaoi mangaka zīmējusi, un vismaz tikpat smieklīga kā anime...

This post has been edited by Ragana: Jan 21 2007, 15:50


--------------------
Hey, the world is pretty, isn't it?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Jan 21 2007, 15:54
Post #5


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Uhuu, skatīts kādu laiciņu atpakaļ, ja nemaldos biju tas mūdzis, kurš ieteica šo raganai. :3

Man šitais vareni gāja pie sirds, no sh-ai tik hinti, tomēr comēdija laba un chari kawai. Ko vēl vairāk var vēlēties. Sižets arī visai interesants. Soo... ir ok.
8/10



--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Jan 22 2007, 02:25
Post #6


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




QUOTE(Ragana @ Jan 21 2007, 14:50) *

QUOTE(Ginta @ Jan 17 2007, 02:54) *
..umm.. ?? .. ?? .. #%^$^&*%^#&%&* ?? dry.gif tongue.gif no comments.

why?
Em... Nu, skatīties vēlreiz man slinkums, bet sāku lasīt mangu, un tā ir ļoti laba - tēli ļoti labi uzzīmēti un seksīgi(ieskaitot senpai, kas seriālā bija vnk tizli). Vispār var redzēt, ka yaoi mangaka zīmējusi, un vismaz tikpat smieklīga kā anime...


..khe'.. nuu.. sleep.gif katram jau laikam savs.. so nevermind that. (tas pats attiecas uz manga artwork (man tā kā anime šoreiz labāk))

more edit:
lai gan joprojām nepiekrītu par to anime tēlu tizlumu, dažādu apstākļu dēļ mana domas par Mikiyo Tsuda talantu ir nedaudz mainījušās. Nessen sāku lasīt viņas darbus un atklāju, ka tie nemaz nav tik slikti. Tad nu (-beidzot- par to, kāpēc tad es šo vispār te stāstu-) sāku lasīt manga ar nosaukumu 革命の日 (Kakumei no Hi [day of revolution]) un man nez kāpēc visu laiku nepameta doma par saistību ar Pri-Pri. Kad biju beigusi, uzreiz devos info meklējumos par autoru un a'riche'nu- izrādās ka arī Princesešu stāsts ir viņas. (pēc tam arī vēlreiz sameklēju Pri-Pri manga un to pārlasot manīju domas. -varbūt man sākumā likās, ka ne sevišķi patīk tāpēc, ka anime vienkārši (artwork ziņā) ir pavisam citādāka)

un tiem, kam Princess Princess patika iesaku izlasīt 革命の日 (tas ir kā labs Pri-Pri sidestory.. -.. vai drīzāk Pri-Pri ir Kakumei no Hi sidestory, jo iznāca ~3 gadus vēlāk.. laugh.gif )

This post has been edited by Ginta: Jan 24 2007, 04:18


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rika
post Jun 11 2007, 18:29
Post #7


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 268
Joined: 6-November 05
From: I am un-locatable




Lūk tā,noskatījos arī šo! *pati sevi pahlopē pa plecu* Tiešām interesants story,personāži arī.No sākuma man dikti nepatika,kā bija uzzīmēts,bet tad jau pieradu.Tik' žēl viena,ka tur bija tikai hints par shonen-ai.Eh,žēl gan. Taču jāsaka,ka esmu ļoti apmierināta,ļoti labi varēja izsmieties.Ļoti interesanti,bet tā~~~ gribējās redzēt kkādas yaoi cienīgas ainas.Bet bij' lab'!^^


--------------------
даже добро делал всем на зло
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nerine
post Jun 24 2009, 20:06
Post #8


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 216
Joined: 9-May 06
From: Saulītē, meklēju pirmos sniegpulkstenīšus.




Noskatījos vakar visu, patika jau nu ļoti. happy.gif
Protams, no shounen ai, atļaušos teikt, tur ne smakas (jo to skūpstu es tā īsti pat neskaitīju - viņi bija gērbušies kā meitenes un skūpsts arī bij tikai lai aizbaidītu Sayaku, tā ka..)
Bet vispār man ļoti patika anime kā tāda. Sižets jauks, chari mīlīgi, animācija ar nav no tām sliktākajām, tā ka kopumā ļoti jauka skatāmviela. happy.gif
8/10 - biju cerējusi uz vairāk shounen ai

QUOTE(Ragana @ Jan 14 2007, 01:35) *

Mikoto, no viņa un Tooru būtu iznācis labs pāris.

omg, vai tu nesajauci Mikoto ar Yuujiro? blink.gif Mikoto tak bija Megumi vai kā nu to draudzeni viņam sauca, un Tooru tak vislabākās attiecības bija ar Yuu, vai ne? Ja nu tur vajadzēja kādam pairam būt, tad tikai TooruxYuu. wub.gif


--------------------
~Today is always the most enjoyable day~!

IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24 April 2024 - 12:35