IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

11 Pages V « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> warn system, spamotāju apkarošana
edg
post Oct 24 2005, 11:08
Post #61


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Shumins @ Oct 24 2005, 09:29)
Nu tad varbuut izdarat taa, ka jaunam lietotaajam atsuuta zinju, kur ir linki...ar top 10 torentu anime, DC++ hubiem, Wallpaperiem, ost un citiem populaariem anime forumiem...varbuut tad buus miers, jo sanjemot veestuli vinja sapnis piepildiisies... laugh.gif
*


Lieliska ideja! Labaak aizsuutiit PM ar linkiem uz svariigaakajiem topikiem, kas mums jau eksistee, - kaadas ir animes, kur nokachaat, u.tml.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
EndlessReality
post Oct 24 2005, 12:27
Post #62


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 177
Joined: 28-August 05




QUOTE(-Kai- @ Oct 24 2005, 08:35)
QUOTE(EndlessReality @ Oct 23 2005, 13:15)
Bet vairāki accounti vispār ir atļauti? Noteikumos nekas par to nav teikts...
*


Diez vai...
*


Vispār lastguru kaut kur minēja, ka viņam ir vairāki, es tāpēc arī jautāju.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Oct 24 2005, 13:08
Post #63


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




nu kaapeec lai nevareetu buut vairaaki accounti??? vnk regjistreejies ar citu niku un viss, tikai es nesaprotu kaapeec tie buutu nepiecieshami?????? wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Oct 24 2005, 13:52
Post #64


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




Man skjiet ka es to jau reiz teicu, bet laikam ne visi to izlasiija.

Daudzajiem neaktiivajiem useriem ir labs paskaidrojums: art sadalja.
Skjiet ka pietiekoshi daudz zina, ka tieshi bilzhu galerija piesaista aarzemniekus. cilveecinjsh atnaak, paskataas ka smukas bildiites te liek, vinjam iepatiikas un vinjsh izdomaa iegriezties veelreiz. iegriezhoties naakamajaa reizee (teiksim peec 3 dienaam) vinjsh (cilveecinjsh, lai meitenes neapvainojas) ierauga topiku sarakstu, kas ir bikinjs samainiijies, dazhi topiki paarbiidiijushies, datumi peedeejiem postiem mainiiti utt. Cilveecinjsh saak ar roku paarbaudiit ko vish jau redzeejis, ko nee. Tas process ne visiem patiik, bet bildes smukas, gribas redzeet naakamaas, bet negribas naakamajaa reizee atkal caurskatiit lielaako dalju. Tieshi shajaa briidii arii dzimst gjeniaalaa doma par regjistreeshanos, jo regjistreetie lietotaaji redz kur ir jauni posti un kur nav.
Ja peec shii random apmekleetaaja dziivesstaasta zgriezuma veel ir kaadi kas nesaprot kapeec te dazhi regjistreejas, bet neko nedara: nu zheel.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Oct 24 2005, 19:51
Post #65


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




QUOTE(edg @ Oct 24 2005, 10:08)
QUOTE(Shumins @ Oct 24 2005, 09:29)
Nu tad varbuut izdarat taa, ka jaunam lietotaajam atsuuta zinju, kur ir linki...ar top 10 torentu anime, DC++ hubiem, Wallpaperiem, ost un citiem populaariem anime forumiem...varbuut tad buus miers, jo sanjemot veestuli vinja sapnis piepildiisies... laugh.gif
*


Lieliska ideja! Labaak aizsuutiit PM ar linkiem uz svariigaakajiem topikiem, kas mums jau eksistee, - kaadas ir animes, kur nokachaat, u.tml.
*


Jā, tā varētu būt lieliska ideja!
Tāda sava veida "welcome to forum" automātiska ziņa smile.gif


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Oct 24 2005, 19:53
Post #66


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




QUOTE(EndlessReality @ Oct 24 2005, 12:27)
Vispār lastguru kaut kur minēja, ka viņam ir vairāki, es tāpēc arī jautāju.

huh? nekur es shaadu info nemineeju. es rakstu tikai no viena akkaunta - shii. un neko labu es neteikshu cilveekam kas raksta vairaak kaa no viena akkaunta... ja pamaniishu... visticamaak shadaa gadiijumaa viens no akkauntiem tiks sleegts... labaakajaa gadiijumaa...


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
EndlessReality
post Oct 25 2005, 15:24
Post #67


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 177
Joined: 28-August 05




Tas laikam bija tanī brīdinājumā par 1.septembra topika spamu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Oct 26 2005, 21:39
Post #68


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




Yay, man ir warning! XD Es tikai nesparotu, kapēc nebeidzamam spamam, piem., iekš "Strelku" topika nepievērš uzmanību, bet man gan... XD Anyway, es gribu zināt, vai gadījumā, ja mani izbanos, man nebūs pieejas arī Kaigan sadaļai?


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Oct 26 2005, 22:40
Post #69


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




1. es kaut kaa neticu ka tu speesi sakraat tik daudz warnu lai tevi izbanotu wink.gif
2. Kaigan Valdei jebkuraa gadiijumaa tiks atstaata pieeja Kaigan sadaljaam... iespeejams ar postu priekshapskati, bet pieeja buus. Mani noziimeeja personiski sekot liidzi lai valde neizbanotos... vinjiem tachu vajag straadaat, un pieeja ir shii uznjemtaa darba sastaavdalja. liidz ar to kad briesmas tuvosies (teiksim pie kaadiem 70-80%), es saakshu pienjemt meerus kurus paareejiem nepiemeero... Iipasha attieksme noziimee respektu pret uznjemtajiem pienaakumiem, nevis acu pievershanu uz noteikumu paarkaapshanu.

P.S. tev gan vajadzeetu zinaat ko noziime ja pieveersh paaraak lielu uzmaniibu wink.gif biggrin.gif


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Oct 27 2005, 00:00
Post #70


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




Es centiishos mazinaat nelogjiskos postus, tachu,manupraat, tad sanaaks, ka es vispaar neraxtu. XD Nu ja, labinji. Paldies par informaaciju.


Buutu gan labaak, ja warningi buutu redzami visiem. Jo tad es vareetu izraadiities, ka esmu bad girl, hah hah ha hha hah hah hah ! Sorrz, off topic. laugh.gif


*klusē kapa klususmā*


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
X_Kamui
post Oct 28 2005, 10:56
Post #71


CLAMP Fan
********

Group: Chuunin
Posts: 1352
Joined: 17-November 04
From: Дома...




Mde nu nezinu man tie warningi ir pie vienas vietas(sorr) un man viņi vispar netraucee... ( Es to saku laikam tapec ka man to warningu nava XDDDD)
...........es vel neesmu izlasijis tos noteikumus (Надо будет хоть для приличия прочитать biggrin.gif )


Ja šita warnu sistema butu ievesta pirms kada gada vai pusgada iepriekš... man buutu jau kadi 50% ph34r.gif gan par spamu, quote bildeem...


--------------------
IPB Image
"Peace is but a Shadow of Death desperate to forget it`s Painful Past..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Oct 29 2005, 00:16
Post #72


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Ieteikumi:
  • kā būtu ar pogu "Ziņot"?
    image
  • Varbūt par sodīšanu varētu paziņot īpašā topikā, jo savādāk kādam var rasties sajūta, ka reāli neviens neko nemoderē. Tas arī samazinātu čīkstēšanu par pāridarījumiem no moderātoru puses, jo varētu redzēt kurš, ko, kā un kāpēc ir sodījis.
Update: Kamēr šito rakstiju lastguru atsūtīja PM, ka poga "Ziņot" iespējams būs.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Righorn
post Nov 24 2005, 12:26
Post #73


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 242
Joined: 11-February 05
From: Pie kompja




ja jau pie reizes runaajam ka spamot ir slikti, lamaaties ir slikti un apvainot citus ir slikti! Tad labaak so suuda warn izdzeest un lai neebuutu jaashkirsta pusstundu topiki! topikus kuros nav rakstiits meenesi vai divus izdzeest! tad tieshaam laiks buutu daudz labaak ietaupiits, jo nevienam tacju ar sevi runaat nepatiik... mad.gif (audzinaashanas noluuki? phe... tongue.gif )
sho banu ir iespeejams apdirst?? piemeeram pieregistreeties(man ) ar useri "Righorn." vai kaa citaadi?? vai arii shis bans uzreiz visu ip adresi papiljii liidzi?

This post has been edited by righorn: Nov 24 2005, 12:29
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Nov 24 2005, 15:05
Post #74


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(righorn @ Nov 24 2005, 11:26)
ja jau pie reizes runaajam ka spamot ir slikti, lamaaties ir slikti un apvainot citus ir slikti! Tad labaak so suuda warn izdzeest un lai neebuutu jaashkirsta pusstundu topiki! topikus kuros nav rakstiits meenesi vai divus izdzeest! tad tieshaam laiks buutu daudz labaak ietaupiits, jo nevienam tacju ar sevi runaat nepatiik...  mad.gif (audzinaashanas noluuki? phe...  tongue.gif )
sho banu ir iespeejams apdirst?? piemeeram pieregistreeties(man ) ar useri "Righorn." vai kaa citaadi?? vai arii shis bans uzreiz visu ip adresi papiljii liidzi?
*


Ko tu iisti veelies?
Lai nebuutu warn? Sheit ir ljoti labi izskaidrots, kaapeec eksistee warn: http://otaku.lv/index.php?showtopic=2256&v...indpost&p=64147 Ja tev ir lieliskas idejas, kaa savaadaak dariit, luudzu saki.
Topikus, kuros nav ilgi rakstiits, dzeest? Foruma pamatideja ir, ka cilveeki sheit ieliek informaaciju, to apspriezh, un peec tam jebkursh cilveeks, arii tas, kas ienaak peec gada, var palasiit informaaciju un viedokljus. Ja ir topiks par Elfen Lied, cilveeki izsaka savus viedoljus par Elfen Lied, tad peec gada atnaak Peecis un ierauga: "O, Elfen Lied! Jaapalasa, kas tas taads ir!" Vinjsh palasa un saprot, ka taa anime nav vinja gaumee.
Apkakaat banu? Viskautko var izdariit, bet kaada sunja peec? "This land is made of Love and Peace". Ja tev kas nepatiik, izrunaajies - edg paliidzees! Bet neaizmirsti, ka neesi vieniigais forumaa un viedoklji par to, kaa labaak, atshkjiras. Ir jaameklee kaut kaads vidusceljsh.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Righorn
post Nov 24 2005, 19:27
Post #75


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 242
Joined: 11-February 05
From: Pie kompja




Bet kaada jeega man rakstiit, ja nevaru sanjemt "diskusiivu viedoklja atbildi", kad peec meenesha skatos peedeejais posts joprojaam ir mans(piemeers)...
P.S.
tas warn neko nedod! pie 80% procentiem tikuntaa paarstaashu buut ljauns!

This post has been edited by righorn: Nov 24 2005, 19:29
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

11 Pages V « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 User(s) are reading this topic (3 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24 April 2024 - 21:08