IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> DNAngel, sugoi Romance anime
Hikaru
post Jan 29 2006, 07:23
Post #1


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




2 reizes noskatījos šo anime. Būs jāsāk skatīties 3. reizi, kad dabūšu dvd-ripus.

QUOTE
Niwa Daisuke is your average teenager, until his fourteenth birthday. He tries to declare his love to the girl of his dreams, but fails. Suddenly, whenever he thinks about this girl he turns into the legendary phantom thief known as Dark. Daisuke`s mother, very much aware of this, makes him turn into Dark and steal valuable works of art for a purpose unkown to Daisuke. As the story unfolds, he learns why, and about his classmate who seems to have the same ability.


Galvenais, kas patika šajā animē - atmosfēra... patīkama Romance atmosfēra visa seriāla garumā. Šī laikam ir mana favorite romance anime.
Ļoti skaisti uzzīmēta. Pat ir 3D grafika... "sapludināta", kāda visiem ir vajadzīga. biggrin.gif
Pa vidu varbūt dažas pagarlaicīgas sērijas bija. Bet tā kā parasti, kas man ir garlaicīgs, tiek uzskatīts par meistardarbu, tad uzskatīšu to par labu īpašību. laugh.gif Un tākā pēc tam parāda labu, skaistu specefektu, tad tās sērijas bija vērts skatīties:
image

Ļoti patika beigas happy.gif , ka galu galā gribas ielikt visas 10 balles.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jan 29 2006, 08:12
Post #2


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Varonju izskats (character design) man ljoti nepatika. Un leena arii vinja ir. Un to nekompensee ne origjinaals vai sarezhgjiits sizhets, ne laba muuzika, ne kas cits, kas vareetu piesaistiit uzmaniibu garajaas, izstieptajaas ainaas. Nespeeju liidz galam noskatiities. Nav prieksh manis.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Feb 6 2006, 19:26
Post #3


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Esmu tikai sākusi to skatīties, piekritīšu, ka atmosfēra seriālā ir laba, mna patīk sajūtas, kuras izraisa šīs animes skatīšanās laugh.gif
Varoņu izskatam gan nebija ne vainas. Īpaši Darkam. rolleyes.gif Sižets vēl pilnībā nav ksiadrs, bet pagaidām liekas tīri skatāmi. I gues mūzika varēja gan būt nedaudz labāka, bet tai nav ne vainas kopumā.


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Righorn
post Feb 6 2006, 22:02
Post #4


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 242
Joined: 11-February 05
From: Pie kompja




NU jaa tas animiks taads paaraak leens likaas!!Crads visskrutaakais tu bija!! Tas daisuki taads paipuika arii palika , un maasas bija vienkaarshi paarak vienaadas, ne jau raksturi...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harpy
post Feb 8 2006, 00:25
Post #5


Lira member
*****

Group: Chuunin
Posts: 428
Joined: 29-October 05
From: citur




Miiliiga anime, bet neteiktu, ka vinjas veerteejums varetu buut tuvu 10 kautkur 6.5 vareetu gan buut. Nekaa iipasha tur nebija diemzheel, pagarlaiciiga, likaas, ka vinja taa pa miegam kustaas uz priekshu. Bet jaasaka, ka pilniibaa zemeemetama vinja naf. Ir dazhas ainas un sizheta paveersieni( ja to klumbureeshanu taa var saukt), kas padariija vinjas skatiishanos diezgan baudaamu smile.gif


--------------------
IPB Image
...I'm not sleeping - I'm thinking...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinya
post Feb 10 2006, 22:46
Post #6


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 151
Joined: 30-September 05
From: Dir en Grey-land




Es redzeeju....hmm...pirmaas 2 seerijas, ir ielaadeeta 3 bet nav laika noskatiities, anime taa neko....slinkums rast laiku skatiities taalaak... tongue.gif


--------------------
IPB Image
~~~Taion~~~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaoru-chan
post Feb 11 2006, 01:06
Post #7


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 33
Joined: 10-January 06
From: The land of my dreams and hopes!




Tisk tisk tisk Shinya deel tewis man vispaar shis anime loti iepatikaas
esmu tikusi liidz 17 vai 18 epai huh.gif iisti neatceros bet tiktaal ir bijushas tikai dzas garlaiciigas epas (laikam 2) .....
Newaru sagaidiit kad redzeeshu kas beigaas no wisa taa sanaaks laugh.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Suu
post Feb 13 2006, 19:37
Post #8


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 68
Joined: 22-August 05
From: My friends computer.....




Jaa man shi anime patiik, es erii parskatijos divas reizes. Jaa shur tur ir garlaiciigi bet kopumaa labi! laugh.gif


--------------------
Izglāb draugu. Nošauj koku.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Feb 14 2006, 19:21
Post #9


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Kāds nevarētu man,. plīz, pastāstīt, kas notika 21 sērijā? Es neatradu un skatoties 22 neko nesapratu. Plīz, kurš zin!!! unsure.gif
Un beigas bija vienkārši fantastiskas! Tik skaistas.


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
baseboalbatboy
post Feb 14 2006, 21:13
Post #10


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 29-October 04




Es esmu lasiijis mangu ... baigi forshi patikaas shad tad deelj Dark taadas neveiklas situaacijas tur sanaak utt tongue.gif (bet pashu anime veel nees mu redzeejis ph34r.gif )


--------------------
Kill the Spiders...To save the butterflies ....
It's rational until you realize that by striving for it,you become a spider yourself. . .

IPB Image
No Place To Hide, No Beginning No End, No Time No Future, No Virtue No Vice, No Place For Heroes, No Time For Heroes, No Place In Time, No Time To Die, No War For Snake, Some Legends Must Die.....some must live.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pinksakura
post Mar 8 2006, 16:02
Post #11


Hentai-chan
******

Group: Chuunin
Posts: 604
Joined: 23-July 05
From: :D




nju shis gabals man likās sugoi.....nezinu laikam piesaistīja romance charu dizains ir labs muzika ar laba dažos momentos nepatika tā 3 D animācija bet tā visam kopumā es liktu 10 laugh.gif sirdī palikusi tā opening song smile.gif


--------------------
Agent Smith: We're willing to wipe the slate clean, give you a fresh start. All that we're asking in return is your cooperation in bringing a known terrorist to justice.
Neo: Yeah. Well, that sounds like a pretty good deal. But I think I may have a better one. How about, I give you the finger
[He does.]
Neo: ...and you give me my phone call.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ANGELUS
post Mar 12 2006, 02:44
Post #12


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 4
Joined: 25-January 06




mmmm sirdii palikusi shii anime , kaa pirmais anime seriaals ko es redzeeju visu , un arii kaa pagaidaam vissaldaakais seriaalinjsh happy.gif ( nedomaaju ka kaadreiz kaada spees paarspeet sho veco labo gabalu ) skatiita ir 4as reizes ... moss aiziet taga noskatiities vel arii 5to reizi unsure.gif


--------------------
Yami Kaze
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bladez
post Mar 17 2006, 20:39
Post #13


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 237
Joined: 8-February 06
From: City of Townsville




Superīgs seriāls. Dodu 11 no 10 ballēm. Atmosfēra bija ļoti laba, un 3D grafika super (salīdzinot ar Bakuretsu Tenshi). Šitais varētu pat būt Must See.
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.

Beigas bija superīgas. Vienīgi žēl palika Mio, ka viņa pazuda......žēl, ļoti žēl. Un vēl Hikari saskatījās ar Risu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Chufanzo
post Mar 22 2006, 12:37
Post #14


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 154
Joined: 2-July 05
From: Riga...




Seriaals tiiri labs un skataams, vislabaakais protams, ka galvenais varonis iet peedaas, kas dod taadu kaa noturiibu seriaalam, jo nav taa ka kaarteejo reizi parastam garaam gaajeejam rodas speciaalas speejas no zila gaisa smile.gif


--------------------
Neverless anime is a religion in which man can come in temrs with peace, joy, sadness and other emotions. Even more, this religion never ages...
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vampiregirl
post Aug 17 2008, 19:30
Post #15


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 187
Joined: 17-May 08
From: Talsi




tiko noskatījos pēdejo epu un šis pagaidām ir vienīgais anime,no tiem ko esmu redzējusi, ar labi uzteisītām beigām. visi notikumi ļoģiski beidzās nevis paliek pakārti gaisā. dodu visai anime 10!


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 11:01