IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Kāpēc otakieši klausās sūdīgu japāņu mūziku?
Kikyou
post Feb 15 2010, 23:36
Post #16


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Feb 15 2010, 23:38
Post #17


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




Indeed...


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arts
post Feb 15 2010, 23:39
Post #18


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 940
Joined: 10-September 05
From: The world itself,in reality




Šeit vajag labas mūzikas piemērus un sliktus. Vajag lietas nodefinēt, lai kaut ko sāktu šķirot.
Šķirot gaumes un šķirot cilvēkus.
Kā jutīsies mazā, neaizsargātā dvēselīte, kad dzirdēs, ka viņas gaumi ir nolikuši ļaunie elitisti. Tad varbūt viņa ies uz mūzikas ''gaumes'' pilnveidošanas ceļu, sāks klausīties labās mantas. Varbūt tīnītim patīk vārtīties tajos labumos, kas jums pārējiem ir mēsli. Un viņš bez savas sajēgas pāries uz jūsu mēsliem.
Kas tagad cilvēkam var patikt, lai šamo neiedzen zemē?



P.S.
Wtf, piu ir tas pats,kas piu?


--------------------
IPB Image
When you do things right,people will think you haven't done anything at all.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Feb 15 2010, 23:39
Post #19


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




QUOTE(GM @ Feb 15 2010, 22:34) *

QUOTE
Bet varbūt "man nepatīk kā skan" nevis "es nevēlos".
Pastāsti man, kāpēc kādam jāklausās ir kaut ko kas esot labāks, ja tas nepatīk?


Nu, šeit viss ir atkarīgs no tā, kas raisa nepatiku. Iespējams pirmajā postā tas nebija līdz galam saprotams, bet es šeit nevēršos tik daudz pret nepatiku pret augstvērtīgāku japāņu mūziku, kā pret nevēlēšanos to izzināt, no kā rodas tas, ko varētu saukt par iracionālu nepatiku. Nevar noliegt, ka liela daļa minētās mūzikas ar substanci prasa priekšzināšanas, bez kurām "patikšanu" ir grūtāk sasniegt, no kā ar veidojas "Bēēē, this makes my faggoty brains melt, gief some Gaaaaackt!!!" attieksme.

I have no beef, ja ir ievāktas zināšanas, mēģināts izzināt un nav paticis - oh, well, gadās. Turpretī, manī izraisa smīnu mūsu multenīšu korifeji/japanofīli, kas apstājas pie Gāāāākt, vai kas nu tur tagad ir modē, neveicot nekādu tālāku izziņas procesu.

Ej prom!

Tu pat dzirdējis nebiji par Angel Witch, tā kā tava piekasīšanās pie citu cilvēku muzikālās gaumes ir absolūti nevietā.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Feb 15 2010, 23:44
Post #20


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE(Arts @ Feb 15 2010, 22:39) *

ļalalaļalalalalalWHODAFUCKCARESļalalalala


Bah, nu neizjauc visu bullšitu ar savu nesalaužamo loģiku. dry.gif

This post has been edited by GM: Feb 15 2010, 23:44


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Feb 15 2010, 23:51
Post #21


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




IPB Image

un vairaakiem ubagiem shaads dziivesveids patiik labaak par straadaajosho rutiinas dziivesveidu; no sabiedriibas puses - suudigis dziivesveids, no vinjeejaa - labaakais. es labaak saku nevis "slikts", bet "man nepatiik", jo muusu veertiibu skalas buus neizbeegami atshkjiriigas (vieniem svariigs ir aranzheejuma interesantums, kameer citam speeciigi basi un spalgs vokaals).

runaajot par iemesliem, es teiktu, ka pie vainas ir familiaritaate ar to muuziku caur animeem, jo tieshi j-rock un j-pop ir ost'os hip animeem. Ja animes taisiitu dienvidaafrikaa, tad tas pats tiktu dariits ar neegjeru muuziku un dzhambu skanjaam, bet, alas, tas taa nav.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Feb 15 2010, 23:58
Post #22


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




QUOTE
(vieniem svariigs ir aranzheejuma interesantums, kameer citam speeciigi basi un spalgs vokaals)

Šis.
Personīgi man parasti (ar izņēmumiem) vissvarīgākais ir tas, lai ir (man) patīkama melodija un tas, kas to melodiju rada. Pilnībā vienalga, cik tā ir sarežģīta, kā tā uzbūvēta. Ēdiens ausīm.

QUOTE(Sigfa @ Feb 15 2010, 22:51) *

runaajot par iemesliem, es teiktu, ka pie vainas ir familiaritaate ar to muuziku caur animeem, jo tieshi j-rock un j-pop ir ost'os hip animeem. Ja animes taisiitu dienvidaafrikaa, tad tas pats tiktu dariits ar neegjeru muuziku un dzhambu skanjaam, bet, alas, tas taa nav.

Un šis. Ir vesela tonna mūzikas, kuru bez asociācijām diez vai klausītos.

This post has been edited by Kikyou: Feb 16 2010, 00:03
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Feb 15 2010, 23:59
Post #23


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




QUOTE(Kikyou @ Feb 15 2010, 22:36) *

IPB Image

Es šitamo kaķi gribu sev.

Ā, btw, es ik pa laikam klausos sūdīgu korejiešu muzonu:

http://www.youtube.com/watch?v=30cHPFm09aY

Un man pat liekās, ka es saprotu, ko viņi dzied O__o


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Feb 16 2010, 00:05
Post #24


Unregistered









QUOTE(GM @ Feb 15 2010, 15:11) *

Šim topikam pamatā ir diskusija, kas aizsākās skaipā, apspriežot ar cienījamo foruma veterānu Sērfiju ALK jaunās favorīt-forumietes Kikyou last.fm profilu.

Liekas, ka GM būs ieķēries Kikyou, un pārdzīvo, ka šamai tāda nestandarta gaume cool.gif
Ir daudz labāki veidi kā pievērst uzmanību...

Par J-Rock.

Domāju, ka Japāņu mūzika iet līdzi Anime kultūrai. Tā visa ir modes lieta. Samācīties daudz Japāņu vārdus, ēst suši, dzert zaļo tēju - klausoties J-Rock. Katrā laikā daži pārāk aizraujas ar dažādiem importa sviestiem, ja vietējā dārziņā nekā laba neaug. Un nav jau tā, ka japanofīlija būtu sliktāka par amrikanofīliju. Nē, ASV tomēr piedāvā mazliet labākus produktus, jo Japāņu viss jaunais ir sen aizmirsts Amerikāņu vecais labais. Tā teikt, visu aizmirsto izdekorē ar Japāņu mēsliem, un dod pakošļāt vēlreiz - vienreiz bija labs, gan jau kāds uzķersies atkal.

Bet sevi nekad negribētu identificēt ar Amerikāņiem un Japāņiem. Es domāju, ka kultūras šūpulis ir tepat Eiropā. Es drīzāk sevi redzu kā mežoņu pēcteci.
Barbaru kultūra liekas man daudz tuvāka.

IPB Image

Skyforger - Gatavs biju karavīrs

QUOTE

Brēmenes Ādams par kuršiem (ap 1080):
"... no salām lielākā ir tā, kas saucas Kurzeme (Churland). Ceļš līdz tai ir astoņu dienu garš; kurši ir visnežēlīgākā cilts, un visi no tās bēg. Tur ir daudz zelta (t.i. nospodrināta bronza) un vislabākie zirgi. Visas viņu mājas ir pilnas ar priesteriem un burvjiem, kuri pat ietērpti mūku apģērbā."


Vai, ja savējie bāliņi slinko, var ieklausīt arī kādu kaimiņu grupu, kaut vai to pašu Nightwish no Somijas. Kopā ar Tarju bija klausāma mūzika.

Nightwish - 14 Ghost Love Score (End of An Era) Live

Var uzgriest vienatnē uz pilnu klapi un ar alu pameditēt laugh.gif

Japāņu mēsli drīz apsīks - nekas nav mūžīgs, modes iet un mainās. Redzēs, kas būs nākamais...
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Feb 16 2010, 00:14
Post #25


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




QUOTE(Shumins @ Feb 15 2010, 23:05) *

Liekas, ka GM būs ieķēries Kikyou, un pārdzīvo, ka šamai tāda nestandarta gaume cool.gif

Nē, Šumi, tu gluži vienkārši nesaproti - GM vienkārši ir piemīlīga tsundere.

Es un GM 1. sērijā:
IPB Image

GM 9. sērijā:
IPB Image

GM 16. sērijā:
IPB Image

Es un GM 26. sērijā:
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Feb 16 2010, 01:02
Post #26


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Metaala topiks paarvietots, jo gribu piebilst pie esoshaa.

Lai arii Aven ir taisniiba par diskusijai pietruukoshajiem priekshnosaciijumiem, shie priekshnosaciijumi var tikt atvasinaati no tuvaakaa jeedziena objektivitaatei shinii gadiijumaa - labs ir tas, kas nodroshinaas labu kaiminju, draugu, tautieti, civilizaaciju, kaadu mees redzam to labu esam. Civilizaacijas attiistiibas celshanaas tika nodroshinaata uzkraajot apkaarteejo zinaashanas. Veelme nepazaudeet senas gudriibas ir muusu stuurakmens, mums liidziigu cilveeku celts, kuri par labu atzina kultuuru un tradiiciju. Laba balss turpretii nodroshina speeju preciizi artikuleet intonaaciju, kas ljauj ar runu nodot daudz vairaak informaacijas kaa vaardi vien. Dziedaashanaa vai citaa labveeliigaa jomaa prasmiigs cilveeks liecina par savu speeju maaciities un treneeties, liidz ar to - kaut ko sasniegt, nenaaveet savus beernus badaa. Saskatiit labo tradicionaalos, ar kvalitaati paarsteidzoshos un izteikti virtuozos priekshnesumos ir pieraadiits cilveeces attiistiibas virziens. Un, kameer ir vienoshanaas par virziena pareiziibu (nevis egoistiskaam iegribaam), mees varam nepiecieshamaas cilveeka iipashiibas visai labi izmantot kaa objektivitaates aizstaajeeju.
Pieljaujos, shaada definiicija visus nevar apmierinaat, toties "labs ir viss, kas ir melns," vai "labs ir viss japaanju" ir visai lieli ekstreemi aarpus kultuuras virziitaas takas, kuriem kaa jebkam zinaatnee buutu jaanes smagums sevi pieraadiit pirms aklas sekoshanas tiem. Lai arii kaa jebkurai ticiibai man nav tas gods juus, japwanabijus, vest pie praata, es varu vismaz atgaadinaat, ka akli mineejumi ir loterija un, izveeloties labo vieglpraatiigi, juus esat regresiivi civilizaacijas izmirstoshie zari. Ja vien netikaat sevi iemaaniijushi jau tik taalu jau iekshaa, ka kljuustat pashi sev par Kristiini, uzturot savaa postaa laimiigo dalju ar savu maaksliigi uzcelto veertiibas skalinju - "viss japaaniskais ir labs, jaa, jaa, jaa!" Shajaa gadiijumaa juus var mainiit tikai ar traktoru.

P.S. Par fleimu buus bargi sodi!


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anti
post Feb 16 2010, 01:08
Post #27


Draņķītis
*******

Group: Jounin
Posts: 922
Joined: 2-April 05
From: Latvija, Rīga




QUOTE(edg @ Feb 16 2010, 00:02) *
Lai arii Aven ir taisniiba par diskusijai pietruukoshajiem priekshnosaciijumiem, (..)

edg, Aven šajā diskusijā nav bildis ne vārda ಥ_ಥ


--------------------
ALWAYS, I WANNA BE WITH YOU
AND MAKE BELIEVE WITH YOU
AND LIVE IN HARMONY, HARMONY, OH LOVE
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Feb 16 2010, 01:11
Post #28


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Arts, Aven, Avvz kas vai man visi jaaatceras?


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Feb 16 2010, 01:20
Post #29


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Vai tad maz ir tādi, kuri uzskata, ka viena un tā pati lieta ir labāka, ja tā nāk no Japānas?
Mifijs taču nav mazāk jauks par Hello Kitty, bet viņš ir holandietis. ;x Parasti jau tiem, kam patik viens, patīk arī līdzīgie.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Feb 16 2010, 15:03
Post #30


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Kāpēc vispār otaku forumā jautā par jpopu? Vai tad atbilde nav acīmredzama?
Ko dara otaku - skatās anime.
Vai animē ir mūzika (yeah, mūzika)? Jā, un ir arī dziesmas.

Attiecīgi, ja patīk anime, tad bieži iepatīkas arī titru dziesmas. Un sākās fanošana par totālu krapu, kurš fanotājam šķiet ļoti labs.

Un tā nav tikai ar anime, tā ir ar daudzām citām lietām, kas rada patīkamas asociācijas, plus vēl ja tas notiek tīņu gados, emocijas un asociācijas ir vēl spēcīgākas. Pirmā mīlestība lauku diskotēkā Laskovij Maij fonā? So there you go - cilvēks ilgu laiku uzskata ka Laskovij Maij ir ļoti kruta grupa (piemērs nav par mani). Ļoti laba filma + viduvējs OST's bieži paceļ OST'a līmeni skatītāja acīs. Un tā tālāk. Vopšem bieži esam agrāko gadu spilgto iespaidu vergi...


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 March 2024 - 17:56