IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Dazi ietekumi..., tadas manas domas...
svekris
post Mar 9 2006, 16:38
Post #1


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 23
Joined: 9-March 06
From: Cesis




1) varētu ieviest vairākus skinus , man piemeram tas deafult blue , bikin gribās kaut ko košāku , piem neo ach , vai matrix malufuncion , nu varētu pievienot.

2) bet varētu attēlot postu skaitu nevis ar kubicniem ,bet ar kadu japanu rakstu zīmi ,vai kadu bildi ar weponu piem tur mini sword - iesacejs , mega uber blasters ar zilu zilu mirdzosu asmeni - krutajam (varētu panmet no kadas anime sples gif. failiem, kaut vai ta pasa dibalo tur bija smuki weponi luk piemērs- cik liels - image)

3)varētu uzlikt admin-cp ka pēc 30dienām nepsotojot auto rezima posts aizveras ,lai nebutu problemeu , ka kads cel aukšā pagājušā gada topicus
4)varētu biskin vairāk kāds piestrādāt pie formua latviskojuma ,protams visi mēs gandzīz perfekti lasam angliski , tomer patikami redzēt laviešu mēli piem. - jauki jau skan mans asistens , bet apaksa ir tadi brinumi kā, The moderating team , nu varētu tak uzraksīt- Sazināties ar Adminiem , vai arī admini
4.1. nu varētu kaut sito pasu sadaļu pārsaukt par - noteikumi , problēmas un ietekumi. 5)varētu kaut kur pie noteikumiem uzraksīt no cik postiem un kāds mainās nosaukums ,tā tītri intreses pēc apskatīties, un būtu labi uzināt ko to vārdi arī nozīme smile.gif
6)varētu pievienot jaunus samailijus ar tādām kā izteksmīgākām lietām , kā piemēram - image,image image

p.s. es pilniba apzinos ,varbūt kāds no maniem ieteikumiem ir galīgi garām, bet tomēr būsim iecietīgi un tur baigi nerakstīsim - tas galīgi nekam neder ,nevjag tādu shitu. nu paturi pie sevis...
p.s.s. pateicos ,ak izlasīji.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Mar 9 2006, 19:52
Post #2


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




IMHO, forumam svarīgāks ir saturs nevis forma, bet nu... Par kaut ko no šī protams, brīvajā laikā var padomāt.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psycholog
post Mar 9 2006, 20:22
Post #3


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 217
Joined: 30-January 06




Piekriitu ka vajag papildus skinus, jo tomer ir patiikamaak atrasties tavai gaumei piemeerotaakaa forumaa (gribu melnu skinu smile.gif )
Piekriitu arii ka dereetu vel paris jauni smailiji...neesmu jau nekaads to fanaats, bet nu dazhreiz lieki noder arii vizuaalaas izteiksmes liidzeklji
Paareejam varu pateikt tikai kategorisku un noraidoshu NEE


--------------------
Positive black.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Mar 9 2006, 20:43
Post #4


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




2. Tas veicinaatu postu kraashanu. Taapeec taa nebuus.

3. Dazhreiz taa ir probleema, bet lielaakajaa daljaa gadiijumu tas ir pat veelams. Ja par kaadu lietu cilveeki jau ir runaajushi, tad labaak turpinaat shaadas runas tajaa pashaa topikaa.

4. Jaa, shaads mikslis vinjsh jau ir kopsh senseniem laikiem... Cilveeki ir pieradushi, un spiezh pogu "Post" un taa saucas "postoshana". Vinjiem buus neeerti, ja peekshnji buus poga "Suutiit" un visaadas ierakstas darbiibas buus jaasauc latviskos vaardos. Latviski runaat, protams, ir labi, bet nav lielas jeegas mainiit pashreizeejo ierasto valodu miksli. Vai ir?

5. Manupraat, saraksts paraada iespeejamos (sasniedzamos) titulus, ko sasniegt. Taatad kaadam var veicinaat veelmi postot, lai tiktu pie labaaka nosaukuma. Tas jau ir skaidrs, ka cilveeki postoshanu neuztver kaa kaut ko sliku, par ko jaakaunaas. Noziimes gan nezinu, bet buutu interesanti uzzinaat. Tiesa - liidz ar noziimju uzzinaashanu, skaidri ir arii pashi vaardi... Tiem, kas prot lietot forumu, vaardi zinaami gan ir jau taapat, bet tie parasti nav postu kraajeeji.

6. Dazhiem cilveekiem ir paarmeeriigas tieksmes lietot smailijus masveidaa. Ir jau labi, ka ir taadi smailiji, kas ljauj paraadiit emocijas rakstiishanas briidii, bet, manupraat, pashreizeejie ir pietiekami. Negribu, lai forums paarveerstos par kustiigu smailiju murgu, kuraa kaut ko normaalu izlasiit vairs nav iespeejams.

P.S. Ieveerojiet manu pashcentrisko izteiksmes veidu! Iespeejams citi ir galiigi savaadaakaas domaas. Taadaa gadiijumaa mans viedoklis nekam nav deriigs, un es dariishu kaa labaak forumam.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Mar 9 2006, 20:56
Post #5


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




1) Doma varbūt arī nav slikta. Tiks skatīts kas lietas labā darāms.
2) Dumja ideja. ^^
3) Nepareizi. Bieži veci topiki ir nākuši atkal gaismā un tikuši papildināti ar interesantām sarunām. Ja topiki tiks slēgti, tad būs problēma ar topiku dubultošanos.
4) Gan jau arī tas tiks izdarīts. Varbūt =)
4.1) Lai vēl pagaidām paliek kā ir. (tam ir zināmi iemesli)
5) Pie tā jau kādu laiciņu tiek strādāts.
6) Iebilstu. Jo mazāk smailiju tekstā jo labāk. Nepatīk kā izskatās tie forumi, kuros šie smailiji ir vienkārši piebāzti līdz max.


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Mar 9 2006, 21:42
Post #6


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Jā, jauni skini būtu ļoti labi. Man jau arī tā zilā krāsa biški wacko.gif
Par otro punktu... njā interesanti jau būtu, bet par to postu skaitu piekrītu edg!
Jaunus smailijus nevajag. Pietiek taču tāpat! smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Mar 9 2006, 22:31
Post #7


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Dajoš kaucekļus kā kurbijkurnē!!! laugh.gif


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
davio
post Mar 10 2006, 00:01
Post #8


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 184
Joined: 19-December 05




Man gribētos tikai kādu savādāku skinu, bet smailiju skaits ir pietiekams. Un ideja par kubiciņu aizstāšanu ar zīmējumu būtu samērā stulbi, tad visi tikai saaktu masveidā taisīt postus lai dabūtu krutāku ''zobenu'' un par japāņu raxtu zīmēm... dry.gif ne visi zin ko katra zīme nozīmē un daudziem visas izskatīsies viens un tas pats, tā, kā rastos liels juceklis. Un par to latviskošanu... ņu nez... var jau, bet nekādu īpašo vajadzību neredzu. Bet kādu jaunu skinu gan vajadzētu ievietot biggrin.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
svekris
post Mar 10 2006, 16:05
Post #9


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 23
Joined: 9-March 06
From: Cesis




1)skini - tas laikam viarkuma gadījumu ir ataluts un atblastits
2) pilnigi piekritu tas butu stulbi un veicina ''postu karshasnas sindromu''
2.1. tiesham prieks acīm ka otaku.lv foruma acis priecē garie un saturīgie teksti nevis tue kaut kāds ok , je men , grzzzzt wink.gif
3)nu seit ir dazadi viedokli -
1. ieviešot so funkciju rastos lielaka pārsatāmība , tacu var teikt zustu daži vecāki posti ,kas varbūt tiešām traucē.
2. tas būtu vēlams jo tomer ir tada nekārtība - rezultāti
= iesaku uzlikt ,ka aizveras neaktivie posti nevis 30 ,bet kadas 90 vai 120 , vai vairak dienu kaut gadu , jo tomer vajadzetu pagajusha gada topicus aizsatāt ar citu ja tomēr šī tēma at kal aktualizējas citu , jo kaut vai cilvēki pa gadu taaa mainās.
4)Nu navajg jau tur nekadus filologoijas brīnumus rakstīt - piem tur strīdīgos, vai pierastos tulkojumus netulkot kā logg in, vai tur ad reply , manas domas ir tādas ka tomēr vajadzētu mainīt,jo tas šis forums ir diezgan nopietnu lietotaju pilns (pamatā šeit nepulcējas 13 gadīgi pokomenu fanāti kas kārtīgi runāt vēl nav iemachijushies ,bet jau spamo ), +tas rada sakārtotības izjūtu.
4.1 ja tomērn kādu iemeslu dēl tur kur ir vārds pinned (piespreusts) neavr ielikt Svarīgi , tas tāds lūgums.(to ir elmentāri izdarīt smile.gif
5)biju izbrīnīts kad jūs nezināt to vārdu nozīmi kaut vai tas chuunin , jo man idejea bija kada tabula ar līmeņie mun tulkojumiem, ļoti šaubos vai tada lieta veicinātu spamošanu , bet jajus pert tad pret ,tad es neko... (tomēr būtu jauki uzināt)
6)Nu nezinu kāpec tāda fobija no smailijiem??? tulin to apgāzīšu!
6.1 samiliju fanāti muhaha - adminc-cp var uzlikt cik smialijus var ievietot postā (var uzlik 5 vai 20 cik nu jusmskaitas tā robeza)
6.2 nu ja tev nevajag jaunos tad neliec vinus ieliekat jaunos samailijus pop un windwo apaksa kur tie nevienam netraucē, bet ir piejami
6.3 man personīgi sis smailijs loti patiktu image


p.s. kas ir kaucekļi?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Mar 10 2006, 16:16
Post #10


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




QUOTE(svekris @ Mar 10 2006, 15:05)
p.s. kas ir kaucekļi?
*


Aizej uz kurbijkurni un paprasi, vietējie Poterēni tev izskaidros, man nav ne jausmas smile.gif


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lija
post Mar 10 2006, 16:23
Post #11


(yaoi) rota 69
******

Group: Chuunin
Posts: 761
Joined: 22-March 04
From: look behind you... maybe i`m there?




a kapeec vispaar vajaga kaut ko mainiit?? viss ir tik pierasts un viegli lietojams... ja kaut ko gribas mainiit, var ar PM paliidziibu paprasiit adminam, gan grupaa iecelt, gan nomainiit niku etc, etc..
pilniibaa noraidu parlieku lielo smailiku paarbagaatiibas ievieshanu forumaa... tik tieshaam ir atbaidoshi ja viss posts sastaav no desmit dazaadiem smailikiem un atbilde tam ir liidziiga
nez nez pastaav kaut kur smailiku foorums?? huh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Mar 10 2006, 16:31
Post #12


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




Skini: kameer varees lietot neitraalu skinu, man nav nekaadu pretenziju ka ir vel kaadi. Darbaa negribeetos lasiif melnu forumu, jo tas tiiri labi pieveershu uzmaniibu darba pienaakumu nepildiishanas faktam.

topiku sleegshana: kaada velna peec kaut kas ir jaasleedz. tas uzreiz ir pretrunaa ar to ka nevajag taisiit jaunus topikus teemaam kuras apspriestas citur. topika sleegshana kaa taada ir pietiekoshi stulba padariishana, kur nu veel auttomaatiska ar terminju.

Latviskojums: tik ilgi kameer man buus iespeeja lietot origjinaalo anglisko versiju un nevienu citu valodu man neviens nespiediis virsuu, varat kaut vai uz posrtugaalju valodu tulkot forumu.

Tituli: paskaties to crapiigo seriaalu Naruto, varbuut paliks skaidraak.

Smailjiki: vispaareeja valodas degradaacija. ja nevari izpaust emicijas rakstiskaa veidaa, ljoti zheel. Tas, kas nenormaali gribees ielikt smaidinjus un giljotiinas, atradiis veidu kaa to izdariit (pirmajaa postaa pats to pieraadiiji), turpretii, ja to varees izdariit ar diviem klikiem, saaksies bildiishu fluuds. <fakts taa starp citu: dazhi meedz atsleegt bilzhu raadiishanu paarluukprogrammaa, lai ielaades laiku samazinaatu>


Kopsavilkums: dazhas no ieteiktajaam lietaam netrauceetu, bet neredzu vajadziibu peec taam.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ragana
post Mar 10 2006, 20:30
Post #13


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 172
Joined: 9-March 06
From: yume no sekai




QUOTE
Dajoš kaucekļus kā kurbijkurnē!!! laugh.gif

QUOTE
Aizej uz kurbijkurni un paprasi, vietējie Poterēni tev izskaidros, man nav ne jausmas smile.gif

Tev nav ne jausmas, kas ir kaucekļi, bet to tos iesaki. Interesanta pieeja. laugh.gif
Kaucekļi ir laba lieta, līdzīgi čatam, bet tomēr labāki, taču, ja jūs tādus ieviesīsiet, tos nevajadzētu saukt tāpat kā Kurbijkurnē. Man liekas, ka šis ir anime, nevis Harija Potera forums.
(Kaucekļi parādās HP grāmatās - vēstules, kas savu saturu izkliedz, pie tam, ja tās neatver, vēstule uzsprāgst un izkliedz tik un tā tongue.gif )
Es iesaku izdomāt šim forumam piemērotu nosaukumu.

EDIT:Varbūt varētu panākt, lai katras pavediena lapas augšpusē parāda pirmo rakstu???
Tas padara lasīšanu krietni ērtāku.


--------------------
Hey, the world is pretty, isn't it?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Mar 10 2006, 20:52
Post #14


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




QUOTE(Ragana @ Mar 10 2006, 19:30)
QUOTE
Dajoš kaucekļus kā kurbijkurnē!!! laugh.gif

QUOTE
Aizej uz kurbijkurni un paprasi, vietējie Poterēni tev izskaidros, man nav ne jausmas smile.gif

Tev nav ne jausmas, kas ir kaucekļi, bet to tos iesaki. Interesanta pieeja. laugh.gif
Kaucekļi ir laba lieta, līdzīgi čatam, bet tomēr labāki, taču, ja jūs tādus ieviesīsiet, tos nevajadzētu saukt tāpat kā Kurbijkurnē. Man liekas, ka šis ir anime, nevis Harija Potera forums.
(Kaucekļi parādās HP grāmatās - vēstules, kas savu saturu izkliedz, pie tam, ja tās neatver, vēstule uzsprāgst un izkliedz tik un tā tongue.gif )
Es iesaku izdomāt šim forumam piemērotu nosaukumu.

EDIT:Varbūt varētu panākt, lai katras pavediena lapas augšpusē parāda pirmo rakstu???
Tas padara lasīšanu krietni ērtāku.
*


Kārtējais keiss no sērijas "es te piereģistrējos lai visiem pierādītu kas ir kurbijkurne"? Aivvvs nr. 3(laikam)?
Jūs ko uz atslēgvārdiem internetā reaģējat vai kā?
Diemžēl internets nenonod sarkasmu, jo es man personīgi tāds pārspīlēts latviskojums, kāds ir tur, derdzas.

Skaidrojumu kas ir kauceklis, varēji arī aiztaupīt, esmu pazīstams ar šo diždarbu.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Mar 11 2006, 03:09
Post #15


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




QUOTE(svekris @ Mar 10 2006, 15:05)
5)biju izbrīnīts kad  jūs nezināt to vārdu nozīmi kaut vai tas chuunin , jo man idejea bija kada tabula ar līmeņie mun tulkojumiem, ļoti šaubos vai tada lieta veicinātu spamošanu , bet jajus pert tad pret ,tad es neko... (tomēr būtu jauki uzināt)

man gan visu laiku likaas ka ar pasasto search var atrast gan vusu grupu aprakstus, gan visu titulu aprakstus, kopaa ar attieciigo postu skaitiem, un citu info.


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 March 2024 - 14:12