IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

42 Pages V « < 40 41 42  
Reply to this topicStart new topic
> Labaakais avatars, kaa tu domaa?
Kazuki
post Oct 27 2005, 00:10
Post #616


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 633
Joined: 15-September 05




beidz runaat muljkjiibas esnless reality. ja arii gadaas ar dazhiem sakashkjeeties tas veel nenoziimee ka neviens tevi te negaida un ka visiem gribas tikt no tevis valjaa. taas ir absoluutas muljkjiibas.
thnx kai. izskataas ka tu esi vieniigais kuram mans avs patiik. tongue.gif biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shaisuke
post Oct 27 2005, 00:19
Post #617


shinigami
******

Group: NERV
Posts: 685
Joined: 3-January 05
From: LV




QUOTE(+Chibi+ @ Oct 26 2005, 23:07)
Gods, šitas ir bezjēdzīgākais topiks EVER. "Vai man mainīt avu?", "A kā jums patīk mans avs", "Man patīk Foxy avs", "Foxy avs ir sexīgs" Jeebus... O.o
*



Chib, paris lapas talak bija mans koments tieshi par sho pashu teemu. Manuprat vispiespamotakais topiks uzreiz pec dzimshanas dienam.

~BN~


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Oct 27 2005, 00:42
Post #618


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




otaku.lv noteikumi ir tikpat mainīgi kā fašisma ideoloģija! Aizliegumi pēc pieprasījuma. happy.gif [Don't mind me, es mācos exāmenam].

Lai nebūtu tā, ka es spamoju : man arī patīk Dark angel avs. oneone111!!!. XD


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Oct 27 2005, 06:04
Post #619


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




QUOTE(+Chibi+ @ Oct 26 2005, 23:07)
Gods, šitas ir bezjēdzīgākais topiks EVER. "Vai man mainīt avu?", "A kā jums patīk mans avs", "Man patīk Foxy avs", "Foxy avs ir sexīgs" Jeebus... O.o
*



Ko ta Sensei gaidīja no topica par avatariem? >.>
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Oct 27 2005, 08:42
Post #620


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Kikyou @ Oct 27 2005, 05:04)
QUOTE(+Chibi+ @ Oct 26 2005, 23:07)
Gods, šitas ir bezjēdzīgākais topiks EVER. "Vai man mainīt avu?", "A kā jums patīk mans avs", "Man patīk Foxy avs", "Foxy avs ir sexīgs" Jeebus... O.o
*



Ko ta Sensei gaidīja no topica par avatariem? >.>
*


Zinaatnisku diskusiju par katra ava objektiivo dailjumu un iespeejamajaam subjektiivajaam ietekmeem un foruma daliibniekiem.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Oct 27 2005, 12:09
Post #621


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




Nu jaa jau Chibi-sama un Shaisuke un iespeejams veel kaads suudzas uz sho topiku, tad laikam peedeejais laiks kaut ko ar sho padariit. Spama sheit izskataas pat vairaak nekaa dzimshanas dienu topikaa (tur vismaz apsveikumi, a sheit...), bet ja saakt tiiriit tad paaris dienas buutu ko dariit... un uz to neviens negrib teereet savu laiku.

Pashlaik mums jau ir ongoing konkurss par labaako avataru, liidz ar to vispaar jau shim topikam ir veel mazaak jeegas. Atieciigi liidz konkursa beigaam (5. novembrim) sho sleegsim. ja konkursi turpinaasies, topiks tiks sleegts uz ilgaaku laiku...

P.S. ja sheit buutu kas taads ko tikko edg piedaavaaja buutu labi... bet liekas shaads topiks mums arii bija: http://otaku.lv/index.php?showtopic=1716


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

42 Pages V « < 40 41 42
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 17:40