IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

20 Pages V < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> New Shows
zenofex
post Oct 3 2007, 22:47
Post #31


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Patērēju anime tik mazās devās, ka iečekot jaunos seriālus nav jēgas. Tāpat neskatīšos lielum lielo daļu no tā. Un, on a side note, no kurienes tev, Taka, dati ka LV publika skatās tikai ecchi un school comedy, un uzspļauj uz gundamiem? Manuprāt iesīkstējis uzskats. Jāmaina.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Oct 3 2007, 23:27
Post #32


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Meh... we'll see. Kā visi raujas mani mainīt... taisni prieks. Dakteris nevēlas savas zāles vispirms uz sevis noprovēt?

This post has been edited by Taka: Oct 3 2007, 23:29


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Oct 4 2007, 11:17
Post #33


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Es apskatījos piedāvājumus, te dažas manas piezīmes:

1. Blue Drop: Tenshitachi no Gikyoku - reklāmā patika animācija, vajadzēs iečekot, varbūt gadīsies kaut kas interesants.
2. Night Wizard: The Animation - šito gribu redzēt. Man smuki, kruti zobeni nekad neapnīk. tongue.gif Ceru ka story būs interesantāk izklāstīts nekā... piem., Shining Tears?
3. Myself, Yourself - Varbūt būs laba Romance anime? Vismaz vajadzēs iecheckoutot.
4. Dragonaut the Resonance - Kaut kāda podozritjeļnaja 3D grafika. Visdrīzāk kaut kas garlaicīgs, bet vajadzēs iecheckoutot. Man patīk 3D grafika.
5. You're Under Arrest: Full Throttle - āa.. hmm.. jā.
6. Clannad - Tīri dēļ animācijas būs jānoskatās.
7. Shakugan no Shana 2 - A nu es pat noskatījos 1. sezonu līdz galam. Varbūt šo arī būs janoskatās skatīšanas pēc.
8. Gundam 00 - hmm... nu laikam būs jāpaskatās.
9. ef - A Tale of Memories - Patika kā reklāmā ir uzzīmēts. Labs charu dizains. Varbūt būs laba Romance anime.
10. Rental Magica - varbūt nejauši iecheckoutošu, kas tas ir.
11. Prism Ark - noskatījos reklāmas rullīti un ļoti sagribējās to noskatīties. Varbūt šis būs interesantāks par iepriekšējām tādām pašām animēm. tongue.gif Varbūt šoreiz no spēles uztaisīs ļoti labu anime? biggrin.gif
12. Genshiken 2 - oj... es esmu atpalicis no dzīves... es vēl neesmu noskatījies līdz galam pirmo Genshikenu. ph34r.gif
13. Straight Jacket - Smuki Screenshoti.

Drošvien vēl šo-to esmu palaidis garām... bet tāpat man nebūs laika visu šo skatīties, bet vismaz piezīmēšu, ka tādas anime eksistē.

This post has been edited by Hikaru: Oct 4 2007, 11:20
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Oct 4 2007, 15:42
Post #34


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




QUOTE(Hikaru @ Oct 4 2007, 11:17) *
9. ef - A Tale of Memories - Patika kā reklāmā ir uzzīmēts. Labs charu dizains. Varbūt būs laba Romance anime.
Jā, izskatījās ļoti labi, taču dažas ainas bija nepabeigtas (daudz mazāk detalizētas). Jācer, ka man ir taisnība, un tās vienkārši vēl nav līdz galam pabeigtas, nevis tādas būs arī pašā anime, lai arī tās vienalga izskatās labi, tomēr tāda kvalitātes svārstīšanās man uzdzen nelabumu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Oct 4 2007, 17:53
Post #35


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




QUOTE(Taka @ Oct 3 2007, 21:43) *
meča starp LV otaku nav iecienīta, nacionālā specifika tā teikt... toties ecchi un school komedy LV publika gatava patērēt jebkuros daudzumos jebkurā gadalaikā.
Tas tāpēc, ka Latvijas iedzīvotāji ir visnelaimīgākie Eiropā [pēc kaut kādiem statistikas datiem pa TV bieži to saka]. Tāpēc viņi grib vairāk skatīties kaut ko jautru, jauku, smieklīgu, kas uzlabo garastāvokli un dzīvesprieku. Un ir arī otrādi, kuri jau ir tik nelaimīgi, ka skatās tikai kaut ko ļoti depresīvu.
biggrin.gif

QUOTE(Niks @ Oct 4 2007, 15:42) *
Jā, izskatījās ļoti labi, taču dažas ainas bija nepabeigtas (daudz mazāk detalizētas). Jācer, ka man ir taisnība, un tās vienkārši vēl nav līdz galam pabeigtas, nevis tādas būs arī pašā anime, lai arī tās vienalga izskatās labi, tomēr tāda kvalitātes svārstīšanās man uzdzen nelabumu.
Bet parasti reklāmās parāda tās labākās (vienīgās) ainas, un pašā animē viss būs sliktāk. biggrin.gif

This post has been edited by Hikaru: Oct 4 2007, 17:57
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Masha
post Oct 4 2007, 23:35
Post #36


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 92
Joined: 22-April 05




QUOTE(Niks @ Oct 3 2007, 21:38) *

Taču bez jebkādām japāņu valodas zināšanām raw skatīties ir nereāli.


man tas neliekas tik nereali- var tacu izvertet vizualo pusi- un pec bildes tak ari var daleji saprast kas notiek- nu vismaz tik daudz, lai izlemtu vai gaidt subus vai ne.

pec vairaku dazadu rawu noskatisanas vismaz zinu, ka no ta visa Dragonaut skatisos noteikti.

Un nu es esmu nobijusies no Gundam... gruti man iet ar tiem milzumgarajiem serialiem- nevaru vien pabeigt Blood+ noskatities

vai kads zina, kas plano subot Strait Jacket?

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Oct 5 2007, 01:19
Post #37


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Hikaru, pirmā dzirdēšana, ka skatoties virtuālas romantiskas attiecības, cilvēks kļūst laimīgāks...
Masha - neskaties. Mums vairāk paliks smile.gif
principā motivācija "beidzot jasaprot kapec daudziem sis serijas patik un daudziem riebjas" nav iemesls kaut ko skatīties. To daudz vienkāršāk ir uzzināt, pajautājot cilvēkiem pašiem. Noskatoties kaut ko pati, tu tikai sapratīsi kāpēc tev pašai tas vai cits šovs patīk/nepatīk, nevis kāpēc viņš patīk/nepatīk citiem.
Skatās lai nosistu laiku, vai arī lai gūtu kādus patīkamus iespaidus, vai atziņas sev. Skatīties lai "saprastu kāpēc kaut kas citiem patīk/nepatīk" jau robežojas ar zinātnisku darbību vai mazohismu smile.gif
Un nav ko baidīties, nepatiks - pārstāsi skatīties un viss. Uzsākot kaut ko skatīties, tu tak neparaksties ka obligāti noskatīsies līdz beigām lai tur vai kas. Arī filmas vidū tak var piecelties un iziet ārā, nu vienīgais, ka nauda pazaudēta, bet ja filma nepatīk, tad nauda ir velti iztērēta jebkurā gadījumā.

This post has been edited by Taka: Oct 5 2007, 01:26


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Masha
post Oct 5 2007, 01:59
Post #38


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 92
Joined: 22-April 05




vel par Gundam un iemesliem lai to skatitos vai neskatitos- meginot precizet manis ieprieks rakstito- lielaka dala manas intereses par sim serijam radusies no ta, ka tas ir vienas no ilgakajam anime serijam ar llielu fanu bazi un pretrunigiem viedokliem par tam. meaning- ir tacu tur kaut kam jabut, lai laudis tik ilgi skatitos, tiktu razoti turpinajumi, pat te, otaku lv foruma pieminot jaunas Gundam serijas uzreiz tika pausti dazadi viedokli; tiesi tadel man gribas paskatities- lai es ari varetu atrast savu vertejumu, nu ne jau kadu nebut zinatnisku vai kadu tur vel iemeslu del. smile.gif

un man vienmer ir zel iesakto pamest smile.gif

This post has been edited by Masha: Oct 5 2007, 02:01
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Oct 5 2007, 08:50
Post #39


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Nu nepamest iesākto - tas ir labi.
Gundamu bieži vien salīdzina ar Star Trek. Man personīgi šis salīdzinājums nepatīk, jo es Star Trek pasauli neciešu. Redzi ar Gundamiem ir tā, ka eksistē daži cilvēki, kuriem pats vārds "Gundam" izraisa līdzīgu reakciju kā vērsim sarkana lupata smile.gif
Redzējuši apm 5 min no vienas epizodes un uzreiz "ir viedoklis" par visu. Neatzīti ģēniji.
Gundam ir viens no meča žanru spilgtākajiem pārstāvjiem. Nu vismaz bija. Taču laika gaitā ļoti komercializējies, saistībā ar modelīšu tirdzniecību. Ir daudz cilvēku, kuri Gundam seriālus vispār neskatās, toties ar milzīgu baudu lipina modelīšus.
Otrs meča žanra ilgdzīvotājs ir Macross, kurš pie tam daļēji ir atbildīgs par Rietumos tik populārā Sci-Fi subžanra Battletech rašanos.
Diemžēl jāsaka, ka mūsdienās meča žanrs ir ļoti komercializējies, jo ir spēcīgi saistīts ar modelīšu tirdzniecību. Sižeta pavērsienus bieži vien diktē modelīšu tirdzniecības panākumi - piem. viens no SEED varoņiem pārgāja "pareizajā pusē" tikai tāpēc, ka viņa Gundam modelītis slikti tirgojās - ļaundaru Gundamus redz nepērk. Tas izskaidro arī milzīgo Gundamu skaitu jaunajos seriālos - SEED un Destiny katrā ir pa 12. Grunt mobile suit kits doesn't sell...
Agrākajos seriālos Gundams bija 1 - un vienīgais ar ko viņš izcēlās - bija advancēts prototips. Un tāpat dabūja pa mici, tika sabojāts utt. Jaunajos seriālos Gundami bieži vien ir neuzvarami - you need a Gundam to defeat a Gundam. Pārējie ir tikai gaļas vietā.
Vislabāk par Gundam, Macross un citiem meča seriāliem var palasīties šeit: MAHQ

This post has been edited by Taka: Oct 5 2007, 13:51


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Oct 5 2007, 14:57
Post #40


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




D.C. II - var skatīties, tomēr, manuprāt, Sola ir labāka.
Night Wizard - pat sliktāk nekā gaidīju - tad jau labāk vēlreiz noskatīšos Fate/Stay Night
Sketchbook - vienkārši nežēlīgi garlaicīgi
Dragonaut - sižets drusku nesaprotamas (kas, kā, kāpēc, ...?), taču kopumā man patīk. Noteikti skatīšos.
BLUE DROP - diemžēl sapratu mazāk kā pusi no teiktā, taču neizskatījās īpaši interesanti.
CLANNAD - var just KyoAni stilu (Chidori, anyone?), tomēr tas nemaina faktu, ka jau vēlos, lai galveno varoni notriec vilciens - tik kaitinošs tips.... gao~

This post has been edited by Niks: Oct 5 2007, 14:58
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Masha
post Oct 5 2007, 21:22
Post #41


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 92
Joined: 22-April 05




Taka- paldies par informaciju!

un par citu temu- Dragonaut jau nosubots!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Oct 5 2007, 22:37
Post #42


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Pats fakts, ka nosubots, nav nekas satriecošs - ja tu varētu pateikt, kāda tai relīzei kvalitāte, tas gan jau būtu kaut kas, jo AniDB par pašas relīzes kvalitāti nekas nav (ja neskaita to, ka enkoderim ir līkas rokas - hardsub'i kopā ar mod4 AVC, that's simply stupid!).
Update: piemirsu, ka arī iekš MP4 var iedabūt softsub'us, tikai ne ASS, līdz ar to jāiztiek ar plain looking ones (taču, kā jau domāju, šajā gadījumā ir hardsub'i).

This post has been edited by Niks: Oct 5 2007, 22:40
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Masha
post Oct 5 2007, 22:52
Post #43


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 92
Joined: 22-April 05




tulit driz torrents beigs ieladeties, tad ari varesu pateikt kaut ko par kvalitati.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Oct 6 2007, 11:51
Post #44


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Nu man reiz trāpījās AVI ar H264 video un OGG audio. Perversi, jo skaņu tā es arī nepiedabūju pie dzīvības, negribēju viena videofaila dēļ mocīt datoru ar līkiem risinājumiem...
Brīžiem rodas veselīga vēlme, paņemt ar brūngano substanci notraipītu mietu un mazliet paārstēt garīgi slimo enkoderu sabiedrību lai neražo visādas kreisas kombinācijas.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Oct 6 2007, 13:11
Post #45


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Visticamāk vajadzēja vienkārši remultipleksēt uz Matroska - tādos gadījumos tas parasti palīdz.
Drusku paturpināšu par jaunajām animēm, kuras esmu redzējis:
BAMBOO BLADE - patīkams humors, tikai pagaidām neviens nav nosubojis.
Kaiji - mmm.. grūti izteikt vārdos, bet aizraujošs gabals.
Mokke - nav gluži manā gaumē, tomēr man patika (un nevaru vien sagaidīt, kad iznāks OST).
Kaut kad šovakar, cerams, noskatīšos vēl - jau otro dienu cīnos ar CLANNAD raw, slinku tulku un laiku, tādēļ nav sanācis neko vairāk noskatīties.

This post has been edited by Niks: Oct 6 2007, 22:15
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

20 Pages V < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 March 2024 - 18:51