IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

16 Pages V < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Pāri naktīm..., Jā, jā esmu slinka
Winry
post Aug 19 2005, 11:22
Post #16


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 434
Joined: 1-June 05




Nu jaa...turpinaajumu vajag!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


--------------------
"Describe your sorrows and desires, the thoughts that pass through your mind and your belief in some kind of beauty - describe all these with heartfelt, silent, humble sincerity and, when you express yourself, use the things around you, the images from your dreams and the objects that you remember." (Rainer Maria Rilke)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
windhover
post Aug 19 2005, 12:59
Post #17


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 75
Joined: 3-February 05
From: Silta ligzdiņa..




Nevarētu teikt, ka šis stāsts nebūtu aizrujošs.. Man pat patīk, neskatoties uz vienkāršo valodu.. Bet kāpēc viņi ceļā visu laiku klusēja (neviens neko neprsīja, piemēram: "Kas tu tāds?" un "Ko tu darīji vakar parkā?")


--------------------
image
Galu galā pirmajā vietā anime un tad viss pārējais...
Viss pārējais ir, lai varētu būt pirmais...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Aug 19 2005, 18:38
Post #18


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Tas vinjiem patureets prieksh iipashaas sarunas! Intriga intriga! ^__^


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
not_alone
post Aug 23 2005, 18:06
Post #19


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 460
Joined: 3-December 04
From: Nenoteikta atrašanās vieta




Missy..u rock!man patīk,jaf sen neko tamlīdzīgu nebiju lasījusi..kruti!jā jā jā.....hmm..cepini nu turpinājumu smile.gif

Hell yeah....taisni vai sagribējās pašai k-ko uzrakstīt smile.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Aug 24 2005, 20:59
Post #20


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Nu te buus turpinaajums!

Lai atsleegtu durvis, Tajs izmantoja kaadas piecas atsleegas. Kendiina bija ljoti nosalusi un ar nepacietiibu gaidiija apseesties siltaa dziivoklii pie galda, uz kura staav silts eediens. Toties vinja nebija kljuudiijusies. Taja dziivoklis bija iekaartots eerti un omuliigi. Visvairaak krita aciis sarkanaas tapetes, kas kaadaa indieshu stila istabinjaa rotaaja sienas.
Tajs piedaavaaja Kendiinai apseesties. Vinja apseedaas un veeroja interesanti iekaartoto telpu. Logs bija nedaudz aizklaats ar sarkaniigiem aizkariem. Tachu tas stiepaas liidz pashai griidai, kur staaveeja beeshiigs diivaaninjsh ar lillaa spilveniem. Pie griestiem karaajaas raiba lampa, kuras lustra gatavota no audumam liidziiga materiaala. Istabas centru klaaja apaljsh paklaajinjsh ar baarkstiim. Gar sienaam staaveeja vairaaki plauktinji ar dazjaadiem suveniirinjiem, viiraku un graamataam. Kendiina seedeeja uz miiksta kreesla, kas atradaas pie apalja galdinja.
Tajs bija aizgaajis, lai samekleetu kaut ko uzkozjamu un driiz jau bija atpakalj.
-Te buus cepumi un teeja.
-Jaa, paldies.- Atbildeeja Kendiina -Tev ir jauks dziivoklis. Interesants interjers.
-Paldies! Pats domaaju!- Tajs pasmaidiidams atplauka. -Tachu tagad par teemu. Ir dazjas lietas, ko es tev veeleetos uzticeet.
-Ja tu uzticies man, es uzticeeshos arii tev.
-Labi.
-Tachu, kas vakar notika? Kaapeec tev ir paarsista galva?
-Nu, vispirms es tev pastaastiishu par savu gjimeni...- Tajs iesaaka -Mans teevs bija ljoti labs, veseliigs un pat dizjciltiigs viirs. Vinjsh straadaaja operaa par pianistu. Vinjam ljoti patika savs darbs. Vinjsh ar prieku ceelaas no riitiem, lai dotos uz meegjinaajumiem. Vinjam agraak bija kaadas triis klavieres. Tagad ir palikushas vienas, kas staav dziivojamajaa istabaa. Vinjsh ljoti miileeja savu gjimeni, nu, mani, mammu... Vispaar vinjsh bija ljoti jauks un godaajams cilveeks. Tachu mamma bija skaista un aatra sieviete. Vinja, kaa par sakritiibu, bija baleriina. Nezinu, vinja sho karjeru iesaaka, kad bija maza un taa arii turpinaaja liidz tagadienei. Vinja sheit bija diezgan populaara. Arii uzstaajaas tanii pashaa operaa un vienmeer (gandriiz) uzstaajaas tanii pashaa izraadee, kur teetis speeleeja klavieres.
-Vai tad vinjsh nespeeleeja klavieres viens?- Iejaucaas Kendiina.
-Nee, vinjsh speeleeja klavieres dazjaados uzvedumos. Bet taa... Mamma arii miileeja savu darbu un ar smaidu sejaa dejoja cik vien vareeja! Tachu kaadu dienu teetis vinju nogalinaaja...

Gaidiet turpinaajumu!!!!!! happy.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
not_alone
post Aug 24 2005, 21:49
Post #21


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 460
Joined: 3-December 04
From: Nenoteikta atrašanās vieta




ko?nea... blink.gif kāpēc tu tik nežēlīgi izrīkojies *almost starts to cry* un neraxti vairāk?
sad.gif ļoti gaidu(un man domāt,ka pārējie arī) turpinājumu smile.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikumi
post Aug 24 2005, 21:55
Post #22


Ecchi-san
********

Group: Chuunin
Posts: 1286
Joined: 3-May 04
From: Rīga




Āāā! Kadēļ nogalināja??? Lūdzu, turpinājumu un pēc iespējas ātrāk! *dauza ar dūri pa galdu*


--------------------
Go and die, please.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
not_alone
post Aug 25 2005, 00:11
Post #23


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 460
Joined: 3-December 04
From: Nenoteikta atrašanās vieta




*pievienojas Kikumi un aktīvi dauza ar dūri(nea,labāk ar abām laugh.gif ) pa galdu*


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Aug 26 2005, 16:08
Post #24


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Labi labi labi labi labi!
Turpinaajums=>

Shinii briidii Kendiina palika ar muti paveertu.
-Kaapeec nogalinaaja???- Vinja ar neizpratni sejaa jautaaja -Vinji tachu miileeja viens otru. Nu vismaz peec tevis staastiitaa...
-Nu taapeec klausies, jo iemesls bija diezgan banaals- Tajs gandriiz nenotureeja asaras -Kaadu dienu teetis atnaaca maajaas dusmiigs. Vinjsh neko neeeda, tikai dzeera. Kad apjautaajos: kas noticis? vinjsh saaka klaastiit, ka mamma vinju kraapj, ka vinjsh to pats redzeeja utt. To klausiities bija shausmiigi! Taapeec luudzu, lai vinjsh beidz, kaut arii mazliet mani tas tomeer intereseeja. Tad vinjsh iesleedzaas savaa istabaa un aaraa nenaaca liidz mammas atnaakshanai. Kad vinja gaaja apsveicinaaties ar teeti, vinjsh izteelojaas, ka viss ir kaa parasti. Pat iedeva kaisliigu skuupstu! Es centos neko neieveerot. Gaaju uz savu istabu un klausiijos muuziku. Naakamajaa dienaa mammu un teeti maajaas neredzeeju. Tikai uz galda pamaniiju milziigu torti. Uz taas bija rakstiits mammas vaards un klaat baleriina no marcipaana. Izlikos, cik vien var, vienaldziigs. Vecaaki maajaas nebija arii naakamajaa dienaa. Un nu jau es saaku uztraukties! Naakamajaa riitaa lasot aviizi gandriiz nogjiibu! Pa visu aviizi rotaajaas teksts ''Mirusi slavena baleriina no Šinu kjiinieshu ciematinja''. Jau saakot lasiit pirmo rindinju sapratu, ka staasts ir par manu maati. Uzreiz zvaniiju uz zemaak noraadiito numuru policijai. Mees sarunaajaam tikshanos pie vinjiem iecirknii. Tur arii visu uzzinaaju.
-Tur tu uzzinaaji kaa tika noslepkavota tava mamma?
-Kaa tu zini, ka noslepkavota?
-Es tikai tiecos peec faktiem!

Turpinaajums veelaak! Man jaaskrien! wink.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Winry
post Aug 26 2005, 20:42
Post #25


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 434
Joined: 1-June 05




Nee nu moins....gribu turpinaajumu....man pat acis saaka starot lasot...bet tad uzraxts turpinaajums sekos......shausmas......es vnk nezinu ko teikt....tik aizrajoshi!!!! smile.gif


--------------------
"Describe your sorrows and desires, the thoughts that pass through your mind and your belief in some kind of beauty - describe all these with heartfelt, silent, humble sincerity and, when you express yourself, use the things around you, the images from your dreams and the objects that you remember." (Rainer Maria Rilke)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
not_alone
post Aug 26 2005, 22:10
Post #26


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 460
Joined: 3-December 04
From: Nenoteikta atrašanās vieta




woohoo!!!tālāk,tālāk!!!
*seems xtra excited*


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Aug 27 2005, 01:17
Post #27


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Taatad... wub.gif

-Labi, aizgaaju uz turieni un taa arii teicu! Ka es esmu vinjas deels, un lai arii cik shausmiigi tas nebuutu, veelos uzzinaat, kaa tas notika! Vinji mani pienjeema laipni, tachu visu laiku atkaartoja ''Man ljoti zjeel''. Tas, protams, ir normaali, tachu ljoti negribeejaas, lai tas atsauc atminjaa pashu maati.
-Nu bet kaa tas notika?- Kendiina vairs nebija pacietiiga -Kaa tad vinju nogalinaaja?- Vinja runaaja taa, it kaa taa buutu normaala lieta.
Tajs kaadu laicinju kluseeja.
-Tanii briidii, kad teetis iesleedzaas istabaa, vinjsh kala plaanu. Nezinu, kas vinjam uznaaca. Vinjsh jau taads diivains bija peedeejo nedeelju...
-Pastaasti, kaads bija shis plaans.
-Piedod, bet vai es tev jau teicu, ka mamma slimoja ar trepineksiju?
-Aciimredzot nee! Jo shaadu vaardu dzirdu pirmo reizi!
-Taa ir taada slimiiba, kad cilveeku nedriikst paarslogot, jo lielas spriedzes rezultaataa, vinjam var saakties leekme, kad uz kaadu iisu briitinju apstaajaas sirds... Tachu mammai darbaa tas nekad nebija atgadiijies.
-Un... Tavs teevs vinju paarslogoja?
-Nu...- Tajs saprata, ka Kendiina ir ljoti nepacietiiga un zinjkaariiga meitene. Tachu tajaa pashaa laikaa skaista un ''iistaa''! -Vinja plaans bija shaads: Vinjam darbaa ir taads Klanji. Vinjsh mani zin un veel pie tam ljoti ieniist. Shis plaans vinjiem, aciimredzot, bija kopiigs. Naakamajaa dienaa mammai un teetim bija kopiiga uzstaashanaas. Vinji ljoti gatavojaas. Iipashi teetis! Izraades laikaa vinji aktiivi uzstaajaas. Mamma spariigi dejoja, teetis speeleeja klavieres. Briidii, kad klaviereem bija solo, mammai bija jaadejo aatri siiki soliishi. Teetis speciaali saaka speeleet aatraak un aatraak. Mamma tikai centaas tureet liidzi! Tad... tad arii pienaaca briidis, kad mamma krita. Teetis praataa smiineeja, tachu mamma mira. Vinjas sirds bija apstaajusies uz ljoti ilgu briidi. Aarsti nevareeja to izskaidrot.
-Un kas notika ar tavu teevu?
-Policija saprata, ka pie maates naaves vainojams vinjsh, taapeec vinju aresteeja. Aizveda uz kaut kaadu psihiatrisko cietumu. Vairaak policija man neko neteica...
-Tu to noteikti negribeesi zinaat, bet... man ljoti zjeel.
-Nuu... par cik 18 gadi man ir, iztikt jau varu...
-Labi, bet kaads tur sakars ar vakarnakti?


Shoreiz nerakstiishu to katrreizeejo tekstu, taapeec rolleyes.gif Tachu veel gaidiet!


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Isabel Carmin fon Edelhain
post Aug 27 2005, 01:34
Post #28


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




Nu stāsti, stasti kāds sakars ar vakarnakti. *nepacietibā mīņājas*


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikumi
post Aug 27 2005, 11:33
Post #29


Ecchi-san
********

Group: Chuunin
Posts: 1286
Joined: 3-May 04
From: Rīga




*acīs iemirdzas nežēlīgas uguntiņas* Tu tikai turpini! Sen neesmu neko tik interesantu no fanfikiem lasījusi! *o*


--------------------
Go and die, please.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pinksakura
post Aug 27 2005, 14:10
Post #30


Hentai-chan
******

Group: Chuunin
Posts: 604
Joined: 23-July 05
From: :D




(skatās ar mirdzošām acīm un ļoti nepacietīgi mīņājas uz vieteas)skaisti skaisti!vajag turpinājumu gribu zināt *kāds sakars*labākā intrigas saglabāšana kopš....eee es atceros.. laugh.gif biggrin.gif


--------------------
Agent Smith: We're willing to wipe the slate clean, give you a fresh start. All that we're asking in return is your cooperation in bringing a known terrorist to justice.
Neo: Yeah. Well, that sounds like a pretty good deal. But I think I may have a better one. How about, I give you the finger
[He does.]
Neo: ...and you give me my phone call.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

16 Pages V < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 09:32