IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> My cat
XipnosS
post Nov 4 2004, 22:27
Post #1


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 23
Joined: 4-November 04




Shodien paspeleejos ar photoaparaatu, dazas bildes patiesam labas smile.gif :

image
image
image
image
image
image
image
image
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Nov 4 2004, 22:32
Post #2


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Kawaiiiiiiiiiiiiii!!! Es esmu kaķu mīļotājs, pašam divi balti mājās smile.gif ņurcīt tādus tongue.gif


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Nov 4 2004, 22:34
Post #3


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




nja.. maneejais gan nav tik miiljsh... sad.gif(


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dzonis
post Nov 4 2004, 22:36
Post #4


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 585
Joined: 19-February 04




mans psihs nenormaals..skraida pa sienaam (nu jau vairs nevar.pa resnu palicis), seedoshiem un lasoshime cilveekiem caur aviizi sejaa lec un no slepnja bruuk virsuu kaajaam, lai gan nav vairs nekaads jaunais...varbuut vecuma vaajpraats??
p.s.redz, JurCHIX, ne visiem katji forumaa ir nepienjemami (cerams ar to striidi beixies smile.gif)


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rune
post Nov 4 2004, 23:05
Post #5


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 261
Joined: 12-February 04
From: Kur pagadās.




Mans kaķis gan ir savu mūža maizi nopelnijīs - 9 gadus vecs. Tāds piemīlīgs un arī no svešiem nebaidās. Kaķītis visu dienu guļ un ēd. Ēd diezgan daudz un vēl pietam pat resnāks nepaliek! (ka tik cērmes nav) Anyway, kaķi ir jauki, ja par tiem arī rūpējas, bet man šausmīgi nepatīk tie, kas skraida apkārt un pa naktīm brēc. (Ak, kaut man būtu bise jel`)


--------------------
Elitärer Niedergangsdiagnostiker
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Nov 4 2004, 23:20
Post #6


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Maneejais ir vienkaarshi stulbs... smile.gif


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Nov 4 2004, 23:22
Post #7


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Par vecumu runājot, manai kaķenei ir 14 gadi un viņa ir kurla. Bet nu rādās, ka velk savus pēdējos mēnešus. Laikam būs beigu galā jāizšķiras par eitanāziju sad.gif


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Nov 4 2004, 23:25
Post #8


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(ShinChan @ Nov 4 2004, 22:22)
Par vecumu runājot, manai kaķenei ir 14 gadi un viņa ir kurla. Bet nu rādās, ka velk savus pēdējos mēnešus. Laikam būs beigu galā jāizšķiras par eitanāziju sad.gif
*


Tev draugi medikji taadus vaardus samaaciijushi? (eitanaazija = jaaver valjaa vaardniica...) Vai arii jau esi nopietni domaajis par taadas lietas dariishanu?


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Nov 4 2004, 23:35
Post #9


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(edg @ Nov 4 2004, 22:25)
Tev draugi medikji taadus vaardus samaaciijushi? (eitanaazija = jaaver valjaa vaardniica...) Vai arii jau esi nopietni domaajis par taadas lietas dariishanu?
*


šo vārdu es ielāgoju tiko tas sāka aktualizēties (Holandē, Austrālijā u.c.). Tas bija kaut kad pirms 5-6 gadiem, man pat par šo tēmu bija debatēs jāpiedalās. Starp citu', ļoti interesanta tēma par ko katram no mums vajadzētu padomāt. Vai drīkst dzīvniekam vai cilvēkam atļaut pašam aiziet, ja dzīve šaisaulē tam sagādā tikai un vienīgi fiziskas mokas? Es domāju, ka drīkst


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Nov 5 2004, 00:07
Post #10


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(ShinChan @ Nov 4 2004, 22:35)
Vai drīkst dzīvniekam vai cilvēkam atļaut pašam aiziet, ja dzīve šaisaulē tam sagādā tikai un vienīgi fiziskas mokas? Es domāju, ka drīkst
*


Es ne tikai taa domaaju, bet arii ceru, ka man kaads paliidzees, ja nu, nedod dievs, kas taads gadiisies (tpu tpu tpu)...

Manaa skatiijumaa dziive nav taadu fizisku moku veerta - forshi jau ir dziivot, bet, kad vairs nav forshi, tad nav. Cita lieta ir, ko dariit ar cilveeku, kursh pie pilna sapraata nav izteicis savu viedokli. Mokaas var gribeet, lai kaads izbeidz cieshanas, bet peec tam priecaaties, ka neviens to neizdariija. Un veel sliktaak ir ar dziivniekiem, jo to domas vispaar var tikai mineet.

Nu ka manas domas ir patiesiibaa diezgan radikaalas, jo uzskatu, ka vajadzeetu "paruupeeties" arii par cilveekiem, kuri ciesh gariigas mokas (daudz jo daudziem attieciigas iestaades eksperimentkaamiishiem *khe* es gribeeju teikt "pacientiem"). Taa kaa man ir tieksme iejusties citu cilveeku aadaa, esmu pilniigaa shokaa par to, ka tiek atljauts dziivot cilveekiem, kas slimo, piemeeram, ar autoanarhiju... vaajpraats. Kaa jau esmu teicis - dziive ir daavana. Ja tev uzdaavina letaali izmeegjinaat moku ratu, un tu tajaa tiec iesiets, tev buutu jaabuut tiesiibaam pateikt "ew, nu gan pietiks, kaut kaa nav tik inchiigi kaa gribeejaas, nogaliniet mani uzreiz...".


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MitSuki
post Nov 5 2004, 00:49
Post #11


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 309
Joined: 13-August 04




Ja runajam par kakiem man kakis ir totali stulbs..Vins visu dienu gul un velak nakti 00:00-2:00 vai ari pat ilgak vienkarsi sak naudet skala balsi(man ir siamieties)..Vins vienkarsi jau ir visus iebiedejis gan aradus gan cieminus...Nu labi es ptas vinu spidzinu katru dienu bet nu labi mans kakis ir vienkarsi psihs..piliksi roku velak ta roka nebus(ne tik traki, bet uz to pusi ir)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dzonis
post Nov 5 2004, 01:13
Post #12


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 585
Joined: 19-February 04




mjaa....ar siaamieshiem ir traki..zinu vienam chomam ar ir..tikliidz kaads pie vinja atnaak tas uzlec uz galda un shnjaac virsuu..visi firmas katji ir bishk diivaini


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tador
post Nov 5 2004, 03:07
Post #13


Hakushaku
******

Group: Kaigan Valde
Posts: 699
Joined: 20-October 04




hummz... tureet tos kaadus 20 metrus no manis un tad kakji man patiik...
tik neko nepareizu nedomaajiet - gruuti buut labaas domaas par dziivnieku kameer vinju deelj acis asaro, deguns... lupataas... galva saap, ect.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rob_X
post Nov 5 2004, 08:50
Post #14


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 491
Joined: 16-February 04
From: Riga




QUOTE(JaYzZ @ Nov 4 2004, 23:49)
Ja runajam par kakiem man kakis ir totali stulbs..Vins visu dienu gul un velak nakti 00:00-2:00 vai ari pat ilgak vienkarsi sak naudet skala balsi(man ir siamieties)..Vins vienkarsi jau ir visus iebiedejis gan aradus gan cieminus...Nu labi es ptas vinu spidzinu katru dienu bet nu labi mans kakis ir vienkarsi psihs..piliksi roku velak ta roka nebus(ne tik traki, bet uz to pusi ir)
*


Shitais kakjis man no sakuma pielien murraadams un pec tam megjina atkost ko vien var dry.gif

Par maniem kakjiem : majas 2 kakji, viens tads pilnigi melns ka kads siamieshu paveids (mosh ari ir blink.gif ) a otrs tik pukains ka atstaj spalvu celju nopakalj tongue.gif
Un vispar abi milji - visu dienu gulj a vakaros un ritos lien klat lai vinjus glauditu, buzhinaatu, mudzhinaatu utt.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Nov 5 2004, 12:41
Post #15


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Šin-čan, hm es gribētu palūrēt uz tavu juridisko noformējumu "eitanāziju kaķim". Kā nekā vaidzīga mirēja piekrišana - jo savādāk tā nav etioanāzija, bet slepkavība. Ir sen jau pierādīts, ka dzīvnieki, kurus mēs uzskata ar saprātu neapveltītus, cenšas izdzīvot par katru cenu, pat ja visņh nespēj sev nodrošināt dzīvībai nepieciešamos procesus, tik un tā tikko viņam kāds palīdzēs tā viņš momentāli centīsies izmantot šo labvēli LAI DZIIVOTU. Uz vecumu dzīvnieks samierinās, bet nekad labrātīgi neies nāvē apzinoties to.
Nu tas mēs piekasāmies vārdam eitanāzija, kā mēs zinām saapes ir prāta ilūzija un to apzināšānās izraisa šoku, ja mēs ignorējam vai neapzināmies saapes tad musm ir pofig, jo cilvēks var dabūt šoku netikai no fiziskāmm bet arī no iedomātām saapēm.
Šin-čan atzīsti - izvēloties iemidzināšanu, tu sevi atbrīvo no garīgā šoka ko tu paardzīvosi, kad pēkšņi atradīsi savu kaķi mirušu , kaut kur istabā nolīdušu. Es tevi saprotu, bet līšana aiz vārda eitanāzija ir nedaudz neveiksmīgs ataisnojums vēlmei škirties no "drauga" izbeidzot šo "draudzību" no savas puses, jo tad ir mazāks paardzīvojums. smile.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 01:43