IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

> Basilisk
Sigfa
post Jun 1 2005, 18:44
Post #1


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




"A man cannot be too careful in the choice of his enemies."
/Oscar Wilde/

Ha, jau otrais citāts šodien. Kauktas ar mani nav labi. Lai vai kā, runa ir par vienu no jaunajiem anime gabaliem: Basilisk- kouga ninpou chou. Nosaukuma radītā mistērija ir neizdzēsta pat līdz 7. sērijai.

Tā, lai neradītu sajukumu, vispirms tās sliktās lietas. Ja nebūtu slikto lietu, tad nebūtu arī labo lietu (jo labs nevar pastāvēt bez slikta, tāpat kā, lai kāds uzvarētu, kādam ir arī jāzaudē), tamdēļ ir tik svarīgi izvērtēt šī seriāla katru aspektu, ko es, protams, neuzņemos darīt. Un bez tālākas muldēšanas- kropļi! visur kropļi! Kas notiek ar mūsdienu japāņiem?! skaties kuru fighting seriālu gribi, visur kropļi. DBZ apkārt skraida kautkādi rozā mērkaķi, naruto viskautkādi ļaunīši, viens tur stiepjās kā slims un kožot kādam uzliek curs'u, Kenšinā daudz un dažādu kropļu, piemēram tas pats kekss kurš i reiz sadedzis un tagad staigā kā mūmija, Demon eyes- Kyo notiek gandrīz tas pats kas kenšinā- ejam sist kropļus!, utt., bet jaātzīmē, ka šis ir šovs kurā kropļu integrētībā normālā sabiedrībā ir īpaši izcelta. Cik var? Dodiet mums ko orģinālu! Muzikālais pavadijums šķiet jau kautkur dzirdēts, bet tas gan īsti mīnuss... lieku pie plusiem, man neapnīk *dēmonisks smaids*. Biku par lielu krūtis meitenēm... es reiz šin čanam vaicāju, kas viņam nepatīk lielās krūtīs iekš tenjou tenge- man jāsaka, ka tur tas bija normāli, tas seriāls tomēr ir 50% ecchi, bet šis izteikti brutālais seriāls... nee, biš par lielu... Pēdējā lieta, kas jāmin- visu personāžu izteiktā vienveidība. Pa visu seriālu ir tikai kādi 5 čari kuri spiežas laukā no paarējo masas. Katram cīnītājam ir katram savs super-mega-ultra abilitijs ar kuru nu viņš ņem citus priekšā, bet pēc rakstura, temperamenta katrs vīrietis ir vienādi, vienu sievišķi no otra arī pēc uzvedības neatšķirsi. Nu, kopumā skatoties- sīkumi un lielākoties subjektīvs viedoklis. Tagad pie plusiem.

Vispirms jau jāmin animācija skaistums. Animācijas brīnišķā būtība izceļas dinamikā- tā izceļ galveno un rada lielisku iespaidu par notiekošo. Īpaši patīkams ir seriāla prologs (nevis intro, kurš arīdzan nav peļams)... čūska lieliski izstrādāta. Nu jā, vēl mani priecēja brīnišķā pieeja cīciņiem- vājprātā brutāli, asiņaini un bieži vien kropli.. bet par to jau es izsūdzēju grēkus. Kā jau minēju iepriekš- muzikālais pavdijums. Labi ritmi, rada to īpašo sajūtu , ka 'nu tik būs...' un paceļ adrenalīna līmeni organismā. Kill them! Kill them all! Brutālisms- šīs anime lielākais pluss. Ja ir vēlme skatīties ko ļaunīgu, bez izteikti labiņajiem čariem tad šis ir gabals ko varu ieteikt un teikt- nenožēlosi! Kas vēl... sižets ir ļoti neparedzams, nekad nevar zināt kad kas mirs. Man viens komrāde izteicās, ka viņam neveicas- visi personāži kas viņam iepatīkas vienmēr nomirst. Vai es jau minēju ka šis šovs ir brīnišķi brutāls?

Vērtējums- 8; Blood, death and veangence. (kurš ir redzējis The Gamers?)

[nevaru dabuut normaalu screen capu... jaadabuu jauns video pleijeris.]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 20 April 2024 - 00:31