IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

14 Pages V < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Standarta tikshanaas vieta, Riigaa
Aven
post Feb 19 2006, 23:13
Post #31


Kaigan īpašums


Group: weirdo
Posts: -170
Joined: 21-November 05
From: Rīga => Vecmīlgrāvis




Nu tik traki jau nebija, church bik paarspiilee jo nezin kaa bija ieprieksheejaas reizees(saliidzinot ar taam bij aljooooti mieriigi)


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinya
post Feb 20 2006, 11:47
Post #32


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 151
Joined: 30-September 05
From: Dir en Grey-land




Nuu so sestdien bij visnotalj maz cilveeku, daudzi Lietuvaa, i GO nebija, tapeec tika brists peec kaartiim laugh.gif Bet ar teeja tika pasuutiita, taa kaa diezin vai vinji tur var suudzeeties...ar troksnis iipashi nemaz nebij tongue.gif


--------------------
IPB Image
~~~Taion~~~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Feb 20 2006, 13:25
Post #33


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




nav taa ka tur nav jaabuut troksnim. tur ir jaabuut klusumam. un tas, ka tika pasuutiita teeja neko nenoziimee, tas ir pashsaprotami un nedod "privileegjijas" paarkaapt pieklaajiibas normas.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Feb 20 2006, 17:47
Post #34


Unregistered









nu nesakt telot ka nu vecakie tur ir loti piklajigi un klusi briziem visu to bardaku rada nevis mazie pokemoni, kuriem tas tiek piedods jo vini vienkarsi vel ir berni, bet gan parejie priziem uzvedas sklak neka vesals bars pokemonu kopa. jus tur tusesieties tik ilgi kamer vienkarsi vienu dienu jus tur palugs aiziet prom pa visam un netaisist tur pasedesanas. un tad ju bus vienalga kas tur skali uzvedas un kurs ne
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Feb 20 2006, 17:57
Post #35


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Sipps, kuri tad bija tie vecaakie? Edg, ETM, yaoi trio un veel visaadi bija Kaunjaa, taapeec troksni Jukatanaa mums sacelt buutu problemaatiski.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lija
post Feb 20 2006, 18:30
Post #36


(yaoi) rota 69
******

Group: Chuunin
Posts: 761
Joined: 22-March 04
From: look behind you... maybe i`m there?




QUOTE(edg @ Feb 20 2006, 16:57)
, yaoi trio
*


ne pirmo reizi redzu so vaardu savienojumu!!! taa tagad taada "klichka"? huh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Feb 20 2006, 18:32
Post #37


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Lija @ Feb 20 2006, 17:30)
QUOTE(edg @ Feb 20 2006, 16:57)
, yaoi trio
*


ne pirmo reizi redzu so vaardu savienojumu!!! taa tagad taada "klichka"? huh.gif
*


Es juus taa saucu pirms pasaakuma (jums aiz muguras smile.gif), kaa arii braucot no Kaunjas maajupceljaa, shkjiet, taa izmetu. Man taa vieglaak, nekaa nosaukt visus juusu vaardus. Ja nepatiik, izdomaashu ko citu.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Feb 20 2006, 18:34
Post #38


Unregistered









QUOTE(edg @ Feb 20 2006, 16:57)
Sipps, kuri tad bija tie vecaakie? Edg, ETM, yaoi trio un veel visaadi bija Kaunjaa, taapeec troksni Jukatanaa mums sacelt buutu problemaatiski.
*



es nerunaju par pedejo reiz kad jus bijat prom, bet par traci ko jus pasi radat un uzvelat visu vainu pokemoniem. paseadi mala un pavero ka neviensd nav bez greka. un galu gala pasr ko seit ir diskusija? par troksnosanu jukatana? vai ari par atiecibu nosakidrosanu kuri tur vr troksnot un kuri ne? tas jau sak klut bezjedzigi vieni apvaini trus par nemiera celsanu, bet praktiskas jegas nav. varbut beidzat te dzit bezjedzigas sarunas?? jo galu gala ir kads vispar aprunajies ar saimnieci un noskidrojis vinas viedokli? varbut vinai patik ka mazi berneli leka pa trepem un dauzas, leka apkart?? kads to ir noskaidrojis??
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Feb 20 2006, 18:42
Post #39


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




es nekad neesmu vainojis pokemonus un ljoti labi apzinos ka mees pashi nevaaji bljaustaamies. tieshi tapeec otaku tusus jukatanaa NEVAJAG riikot. Atrodiet kaadu vietu kur var bljaustiities!


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Feb 20 2006, 18:43
Post #40


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Sipps, probleemu nevar risinaat, pasakot, ka visi ir vainiigi. Tad katrs atsevishkji nomierinaasies, jo uzskatiis, ka pie vainas ir paareejie. To var risinaat tikai liekot katram pasham saprast, ka vinjsh bija pie vainas. Taa kaa "lielie" bija Kaunjaa, tad ir ceriiba, ka "mazie" sapratiis, ka vinji nav gluzhi baltas pienenju kuucinjas.
Un, nee, mees nenoveelaam visu vainu uz "pokemoniem". Mees apzinaajaamies arii savu vainu, bet izskatiijaas, ka taa sauktie "pokemoni" neapzinaajaas.
Prakstiskaa jeega, ko mees gribam panaakt, ir, lai katrs apzinaas, ka ir pie vainas un njem visu atbildiibu uz sevi. Nevis tikai edg, kuram jau ir kauns tur veelreiz raadiities, vai Lija, kura shaadu domu apomaa, bet arii tiem, kas peec shaada pasaakuma pasaka "Bija baigi jautri! Ieshu naakamreiz atkal!"
Un par saimnieces viedokli tu brauc graavii. Ja vinja gribeetu bljaurus, tad tajaa vietaa buutu krogs nevis teejas naminjsh.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Feb 20 2006, 18:52
Post #41


Unregistered









QUOTE(edg @ Feb 20 2006, 17:43)
Ja vinja gribeetu bljaurus, tad tajaa vietaa buutu krogs nevis teejas naminjsh.
*




fori ka tu esi cilveks kurm piemit telepatiskas spejas nojaust par ko doma cilveks nemaz ar vinu neaprunajoties. ka TU VISPAR VARI SPRIEST PAT TO KO CILVEKI DOMA UN KAPEC TU ESI TIK PARLIECINATS KA VINA IR VIENISPRAT AR TEVI SAJUA JAUTAJUMA?? nezliecies tik pargudrs bet aizej aprunjies kas un ka ar saimnieci un tad izsaki savus parmetumus parejiem par troksnosanu. es domaju ka ta butu vipareizak, nevis gvelzt seit sazin ko??
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Feb 20 2006, 19:10
Post #42


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




Tas ir teejas naminjs, tajaa nav pienjemts trokshnjot, bet gan uzvesties klusu.

No ieprieksheejaa izriet, ka jaapieraada nevis tas ka bljaustiities nedriikst, bet gan tas ka bljaustiishanaas ir pienjemama, tapeec uzskatu ka vajadzeetu suutiit aprunaaties ar saimnieci nevis tos kuri paarmet par trokshnjoshanu, bet gan tos kas uzskata ka trokshnjot varbuut arii var.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Feb 20 2006, 19:15
Post #43


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Man kā cilvēkam no malas lasot šos komentārus aizvien mazāk rodas vēlme tikt asociētam ar lv otaku sabiedrību un arī apmeklēt konrēto iestādījumu, kad tur atrodas minētie īpatņi.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Feb 20 2006, 19:30
Post #44


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




es vinjai paaris reizes uzprasiiju, vai vinjai netraucee troksnis. vinja teica "nee". un vinja man pedaavaaja pat shaadu variantu nedeelju pirms doshanaas lietuvaa: ja gadiijumaa mums negarsho teejas, taa vietaa lai taas pirktu mees vnk varam samaksaat pa telpaam - 5Ls/stundaa - ja mums nav kur satikties. no taa visa es varu secinaat ka vinjai ir vienalga, lai tik uznjeemums nes peljnju... btw, es nedomaaju ka vinjai ir ljoti daudz apmekleetaaju parasti sestdienaas, so...

BET protams, tas nav iemesls uzvesties neeetiski un nepiemeeroti tai iestaadei kur atrodamies.


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aigarius
post Feb 20 2006, 21:59
Post #45


Hentai no Kami (変態の神)
****

Group: NERV
Posts: 299
Joined: 28-May 05
From: Rīga




Pie lastguru posta maz ko būtu vēl piebilst, bet nu lai pilnībā noņemtu jebkādas pretenzijas pret trokšņošanu izdarām tā: mums jau ir NERV. Ja kādam kādā konkrētajā gadījumā šķiet, ka troksnis ir pārāk liels (vai ir kādi citi kārtības pārkāpumi), tad tas sūdzās tuvākajam NERVam. Ar vai bez sūdzības NERVam ir tiesības (pēc saviem uzskatiem): 1. palūgt trokšņotāju iznākt telpas vidū, griežoties uz saimnieci skaļi pateikt "noisu gomenasai" un paklanīties. 2. izteikt publisku "fui" forumā ar sekām, ko izlemj foruma administrācija.
Tam vajadzetu noņemt jebkādas esošās pretenzijas un nodrošināt iespēju sainiecei izteikt jebkādas pretenzijas, ja tādas parādās. Ok?


--------------------
I am not an extrovert, I just pretend to be one.
And in my avatar, I am the penguin!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

14 Pages V < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 March 2024 - 12:36