IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Ekstrēmisms Rīgā, ārzemju viesi un citas nepatikšanas
White owl
post Dec 3 2006, 01:52
Post #1


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 19
Joined: 3-December 06
From: Bohēmā...:)




Pastaigājoties šīs nedēļas sākumā pa Rīgu aizdomājos par to cik maz cilvēki ir informēti par apkārt notiekošo un cik daudzi no viņiem ir iebiedēti ar to, ka nedrīkst to un nedrīkst šo...ķibele pēc ķibeles. Vasarā Buša atbraukšana. Tagad nato Sammits un tam visam pa vidu parastie iedzīvotāji. Gribējās pajautāt kā vispār cilvēki pārdzīvoja Sammitu. Sēdēja mājās? vai tomēr nezaudēja drosmi un devās pilsētas ielās. Un kādi ir iespaidi? Un pats galvenais vai būtu ar mieru vēl kādreiz paciest tādas pašas neērtības?


--------------------
Visa dzīve ir spēle. Bet kurš vainīgs, ka mums labāk patīk spēlēt mūziku uz citu nerviem?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Dec 3 2006, 01:58
Post #2


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE
cilvēki pārdzīvoja Sammitu.


Jā, samits jau bija ļoti grūti pārdzīvojams. Nebūtu laicīgi nostāk atliktā provianta un pagarabstāvā izraktā bunkura, diezin vai būtu pārdzīvojuši šīs briesmīgās trīs dienas...

QUOTE
vai tomēr nezaudēja drosmi un devās pilsētas ielās


No tevis teiktā izriet, ka došanās ielās nozīmēja gandrīz drošu nāvi. Nezinu, ko tev šajā sakarā stāstīja māte, bet mums, cilvēkiem, pastāgājoties pa Vecrīgu tomēr kaut kā izdevās palikt sveikiem un veseliem.

QUOTE
Un pats galvenais vai būtu ar mieru vēl kādreiz paciest tādas pašas neērtības?


Neērtības? Kādas vēl neērtības? Standarta procedūra, pret kuru jebkura izglītota sabiedrība izturas ar sapratni. Teksti par "bezjēdzību", "cilvēktiesību ierobežošanu" un "neērtībām" varētu skanēt no visuma idiota nummur 1 - Ērika Stendzinieka - mutes, bet diezin vai no racionāli domājošiem cilvēkiem.

This post has been edited by GameMaster: Dec 3 2006, 02:06


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Dec 3 2006, 02:04
Post #3


Unregistered









Nez es nemaz Samitu taa iisti nespeeju izjust un izbaudiit. Kaa jau vienmeer seedeeju darbaa un kaut kaadas truliibas ziimeeju Autocad. Oki pamaniiju, ka darbaa biju palicis viens, bet neljaavos vientuliibai sevi trauceet dry.gif
Galvenais, ka mans miiljaakais Kjiinieshu restoraans straadaaja, laikam bija Huij Jan, vai liidziigi, un tad jau beedu nebija. Paeedis biju. Paareejais jau vienalga.
Tie kas paarbijushies aizmuka uz laukiem, pashi vainiigi. Dziive Riigaa turpinaajaas arii Samita dienaas laugh.gif

This post has been edited by Shumins: Dec 3 2006, 02:05
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Dec 3 2006, 02:05
Post #4


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




Neērtības? Hmm...man kaut kā pārāk lielas grūtības nesagādāja paiet pāris metrus tālāk no operas, Dailes teātra un Rīgas viesnīcām, kurās izmitināja mūsu viesus.
Drosme iziet ielās? Nezinu kā citiem, bet man šķiet, ka tieši sammita laikā ielās parādīties bija visdrošāk kopš neatminamiem laikiem, pat man, cilvēkam, kas izskatās pēc Arābu terorista.


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seila
post Dec 3 2006, 02:08
Post #5


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 406
Joined: 6-March 05
From: Rīga




Man personīgi par šo ir sakāms tikai viens. Neērtības? Kādas vēl neērtības? Ja par neērtībām var nosaukt stundu dirnēšanas uz tilta un iepazīšanos ar cilvēkiem formas tērpos tad jā šadas un tādas bija. Toties ērtību vairāk nekā vajag. Ej kur iedams visur tukšs biggrin.gif Un transports kustās ideālos ātrumos. Un jūties pilnīgā drošībā ar tādu daudzumu apsardzes. Pie tam, kādas neērtības, ja labi krogi strādāja pilnīgi normāli un nemaz nebija izmiruši laugh.gif
Neērtības varēja būt tikai zagļiem biggrin.gif


--------------------
The ice cream mafia is taking over the world, so don't f*** with the ice cream man!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bubu
post Dec 3 2006, 03:22
Post #6


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 526
Joined: 24-January 05
From: Rīga




Nemanīju nekādas neērtības. Gluži otrādi - bija lielas ērtības, ka autobuss galapunktā ieradās laikā, un no darba līdz centram verēja atbraukt pusstundā, bez nekādiem sastrēgumiem. Atšķirībā no parastas ikdienas, kurā autobuss brauc reizēm pat stundu līdz centram.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Dec 3 2006, 11:35
Post #7


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Tā kā es nedzīvoju Rīgā, es vispār neko neizjutu. Un cik zinu, neviens rīdzinieks arī nenomira. Žurnaļugu sacelts tracis. Un pilnīgi lieks.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pakkun
post Dec 3 2006, 13:05
Post #8


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 824
Joined: 20-February 06
From: λ=56.923** φ=24.039**




uzskatiet mani par slimu, bet man tieshaam zheel, ka teroristi nesarosiijaas sad.gif buutu bijis interesantaak. vismaz helikopteri man gar logu lidinaajaas, kas deva taadu ..nu.. militaaru sajuutu(iipashi taadam doorkam kaa man, kuru armijaa nemaz nelaistu tongue.gif )
centraa diemzheel neparaadiijos. nav man attaisnojuma biggrin.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Candyhunter
post Dec 3 2006, 14:59
Post #9


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 50
Joined: 21-November 06
From: Magrathea




Pārējais ir pupu mizas, bet tikt uz lidmašīnu bija murgaini. Ne 22. autobuss, kurš vadāja ļaudis no Autoostas uz lidostu, varēja atnākt laikā, ne visas pārbaudes varēja iekārtot tā, lai parastajiem cilvēkiem nevajadzētu stāvēt aukstumā. Kopā sanāca vismaz pusstundu dirnēt slapjumā, salā un miglā - vairākas dienas dzīvoju tikai no karstajiem gripas ārstēšanas dzērieniem, un tagad, esot mājās, varu tikai gulšņāt ar milzīgu temperatūru un bez balss.


--------------------
QUICK! Hide all the chocolate in my mouth!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Dec 3 2006, 15:22
Post #10


Unregistered









QUOTE(Candyhunter @ Dec 3 2006, 15:59) *

...ne visas pārbaudes varēja iekārtot tā, lai parastajiem cilvēkiem nevajadzētu stāvēt aukstumā. Kopā sanāca vismaz pusstundu dirnēt slapjumā, salā un miglā - vairākas dienas dzīvoju tikai no karstajiem gripas ārstēšanas dzērieniem, un tagad, esot mājās, varu tikai gulšņāt ar milzīgu temperatūru un bez balss.


Vienmer noderiigi ir atcereeties, ka dziivojam tachu Latvijaa. Otra valsts, kur mazaak ruupeejas par cilveekiem ir kaiminju valsts Krievija. Oki ja runaa par veeleeshanaam un tur pasniegto 100gr., kafiju un bulcinju, tad vinji pat mums ir priekshaa.
Cik esmu lidojis un pabijies par aarzemeem, tad citur attiesme pret cilveekiem ir savaadaakaa liimenii. Pret Latvieshiem jau var kaa pret lopiem, pat uz Sibiiriju muus veda tieshi taa kaa esam pieradushi, nekaadu ekstru laugh.gif
Ielidoju Briselee, tuuliit paraadiiju pasi un biju ieksh taxi peec dazjaam minuuteem. Taapat ar iechekoshanos lidojumam uz Riigu. Tach nolaizjoties Riigas lidostaa, nodiicu tur vesalas 45min. Pat taa dumjaa tante, kas kontrolee pases, 5 min mani peetiija, diez neesmu kaads terorists. Un tad kaa jau visas 40-gadiigaas laames, meegjinaaja ierakstiit ko noziedznieku mekleeshanas progaa datoraa. Katram burtam ar raadiitaaj pirkstu vajadzeeja 10sec, sviests. Kur Latvijaa taada apkalposhana un attiesme pret citiem nezinu. Kad kljuushu par ljaunu diktatoru, shaadiem cilveekiem uzbuuveeshu kolizeju.
Taaka smagi juutu liidzi tev, ja gribeeji kur Samita dienas aizlidot. Ja vienu lidmashiinu Lidosta Riga apkalpo 45 min, tad + veel samits + bardaks. Domaaju kaadas 5h jau aiznjeema.
Latvijaa jau viss vienkaarshi, izdomaa ko taisiit vai organizeet, pietiek pateikt iedziivotaajiem, sorre, jums vajadzees pamest pilseetu uz kaadaam dienaam, ko juus daraat, kaada mums dalja, kas paliks - to noshaus laugh.gif
Gandriiz Krieviem 1940 gadaa to vajadzeeja zinaat. Buutu pa Radio pazinjojushi mees ieradamies naakamnedeelj juus okupeet, braucat un muukat kur gribat. PSRS tanki ierodas un valsts jau pamesta.
Nez gan jau kaads deputaats vai iekshlietu ministrs aizdomaasies, ka arii cilveekam ir tiesiibu, bet nu domaaju tas buus, kad mees nomainiisim to nekam nederiigo PSRS laika paaudzi, kas nekaa neprot, nekaa negrib un nevar. Gan jau naakotnee buus labaak cool.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Dec 3 2006, 15:26
Post #11


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




Shumin, izdari latvietībai pakalpojumu, un Dieva dēļ brauc uz Īriju. Be a chum.
Es jūtu, ka tava nespēja pagaidīt taksometru 20 minūtes, neļaus tev šajā galā nodzīvot ilgu un piepildītu mūžu.

This post has been edited by GameMaster: Dec 3 2006, 15:27


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Dec 3 2006, 15:34
Post #12


Unregistered









QUOTE(GameMaster @ Dec 3 2006, 16:26) *

Shumin, izdari latvietībai pakalpojumu, un Dieva dēļ brauc uz Īriju. Be a chum.
Es jūtu, ka tava nespēja pagaidīt taksometru 20 minūtes, neļaus tev šajā galā nodzīvot ilgu un piepildītu mūžu.


Esmu mezjoniigs extreemists, kam patiik skriet ar galvu sienaa, taapeec nekur nebraukshu. Citur buutu labi un es njemtu un veel sajutu praataa...Itkaa jau bija doma paarvaakties uz Saltzburgu Austrijaa, bet man patiik dziivot Latvijaa blink.gif
Bet varbuut, ja te ar laiku viss kljuus labaak, paarvaakshos uz Krieviju laugh.gif
Bet gribi teikt, ka man par to attieksmi Latvijaa pret cilveekiem nav taisniibas?
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Jan 4 2007, 00:20
Post #13


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




lai gan tas jau garaam tomeer arii labpraat izteikssu savu viedokli un tas ir nossaut visus samita daliibniekus mana vecriiga bija izmirusi dry.gif

kaads te piemineeja ka tas ir peec vispaareejiem standartiem kas veel taas par mullkkiibaam paraadi man kura normaala lielaa eiropas valsts riikojot ssaadu samitu veiktu kaut divas tressdallas no tiem pasaakumiem kas tika veikti latvijaa?? mullkkiibas nekur nekas taads nenotiek....


un es biju no tiem kas izbeega no riigas man tos x-failu skatus ko izbaudiiju pirmaas dienas riitaa pilniibaa pietika lai es saprastu ka taa nav mana pilseeta kuru es miilu un iederos....


visvairaak mani kaitina pats princips ka kautkaadu sasodiitu tuuristu deell(jo savaadaak kaa par "tuurisma braucienu uz austrumeiropu" sso samitu nenosauksi) es latvijas pilsonis nevaru paarvietoties pa ielu kuru es minu dien dienaa un man patiik to dariit jo redz kautkaadam aarzemju kroplim vareetu likties ka es vinnam metiissos virssu vai vismaz piesiessos

uzskatu ka man kaa latvijas pilsonim latvijaa jaabuut lielaakaam vai vienaadaam tiesiibaam ar citu valstu pilsonniem nevis jaajuut kaut mazaakaas neertiibas cilveeku deell kas nav latvijas pilsonni un nekad arii nebuus...

vai arii sagaidu vienliidziigu attieksmi citaas valstiis


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Jan 4 2007, 00:42
Post #14


Unregistered









AIVvv TU karetejo reizi runa aplamības. šadi drošības paskumi tika veikti kaut vai ta iemesla pēc lai nebūtu nekartību, paskatoties uz vecajam eiropas savienības valstīm kur notiek pasaules "vareno tusiņi'' parasti pavada neprātīgi grautiņi, māšīnu dedzināšānas un citas jaurības. tavuprāt tas ir normali ja tevi izdemole veikalu, kafe vai tavu interneta kafeinicu tika lai izteiktu savu protestu. Nezinu man liekas stulbi, tiešī šī iemesla pec tika ieviesti ārkārtes drošības paskumi,kas sevi pilnība ataisnoja. KAS pierada tikai to ka LATVIJā var notikt kaut vai olimpsikas spēles.

tika dotas 5 brīvas dienas kuras varēji izmantot apciemojo savus vecākus vai arī ka savāk izklaidēties, neviens tevi nepiespieda dirnēt RīGA.

tava izpratne par notiekošo pasaulē ir diezgan aprobēžotas un provincjālas.
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Jan 4 2007, 00:45
Post #15


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE
kaads te piemineeja ka tas ir peec vispaareejiem standartiem kas veel taas par mullkkiibaam paraadi man kura normaala lielaa eiropas valsts riikojot ssaadu samitu veiktu kaut divas tressdallas no tiem pasaakumiem kas tika veikti latvijaa?? mullkkiibas nekur nekas taads nenotiek....


Citā Eiropas valstī - Gruzijā - uz Bušu tika mesta granāta. Pie mums netika. Secinājumus lūdzu izdarīt pašam.

QUOTE
un es biju no tiem kas izbeega no riigas man tos x-failu skatus ko izbaudiiju pirmaas dienas riitaa pilniibaa pietika lai es saprastu ka taa nav mana pilseeta kuru es miilu un iederos....


Kā tu vari spriest par Rīgu sammita laikā, ja pats tajā nemaz nebiji? Protams - TV rādīja vienus drošībniekus. Reālā situācija - visur visi varēja tikt. Ja vien, protams, tev pēkšņi, netipiski sev, bija sagribējies aiziet uz Operu.

QUOTE
uzskatu ka man kaa latvijas pilsonim latvijaa jaabuut lielaakaam vai vienaadaam tiesiibaam ar citu valstu pilsonniem nevis jaajuut kaut mazaakaas neertiibas cilveeku deell kas nav latvijas pilsonni un nekad arii nebuus...


Jā - tu alkoholiķis deģenerāts/bezģeļņiks esi pelnījis vienādas tiesības ar vispasauales politiskajiem līderiem. Tavas cilvēktiesības aiziet uz to vai citu krogu tika samītas dubļos kapitālistisko rietumu vadoņu labsajūtas dēļ. Nabaga, apbižotais mietpilsonis!

Isāk sakot, Bondar - менше разговоров, больше пиво!

This post has been edited by GameMaster: Jan 4 2007, 00:50


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 18:23