IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> Witch Hunter Robin, jeb slepkavas staasts.
Sigfa
post Jan 11 2005, 22:13
Post #1


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Jauki, inovatīvi, interesanti, iespaidīgi, patīkami un cenzēti.

Nav vairs daudz ko piebilst kā vien par to cenzētību- visa seriāla laikā, ne kripatiņas ecči- pat ņemot vērā, ka galvenā varone bija varon>E<. Skumīgi un reizē uzjautrinoši tongue.gif nez kapēc tā?

Vēl piebildīšu, ka storylains saakās tikai ap kādu 10. sēriju {._O}

UPDT: one more thing- ļoti jauka saakuma kompozīcija.

Kopvērtējums: 8 Patiīkamas paarmaiņas action un magic pasaulē wink.gif

image

image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ito no Kazuki
post Jan 11 2005, 23:01
Post #2


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 183
Joined: 10-October 04
From: Girl Next Door




Woot, 'bout time tongue.gif Nekas baisi svaigs jau nava - atceros, Animania, 2003. gada marta numurs. Tas mani arī saintriģeja. Faktiski viena no pirmajām, kuru sāku vilkt, bet tiku līdz kādai...tāk...astotajai sērijai. Atceros, vēl bija franču subiem tongue.gif Apnika un kaut kas cits uzradās. Jāpiekrīt - sižeta nebija, bet dažas interesantas epizodes gan (par leļļukiem, piemēram ^^)

Animācijas stils man patika, it īpaši pati galvenā varone...Nu, arī Amons (tās bakenes biš iedūrās acīs ><). Vēl - ļoooti patīk intro song un intro movie happy.gif

Nu ko - laikam jāturpina wink.gif


--------------------
image


Boundless Love
These falling dreams
One life one flower for the frail reality
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Jan 13 2005, 12:50
Post #3


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




QUOTE(Sigfa @ Jan 11 2005, 21:13)
Jauki, inovatīvi, interesanti, iespaidīgi, patīkami un cenzēti.

Nav vairs daudz ko piebilst kā vien par to cenzētību- visa seriāla laikā, ne kripatiņas ecči- pat ņemot vērā, ka galvenā varone bija varon>E<. Skumīgi un reizē uzjautrinoši tongue.gif nez kapēc tā?

*



Kas tev lika domaat ka cenzeeti.. man taisni otraadi galiigi nemaisiija tas ka es apemes neredzeeju un arii tas ka asinju juuras nelija bija tiiri jauki..

vieniigais nobeidzaas ar taadu domu ka var arii turpinaajumu uzmeikot...

par sotryline piekriitu ka tyas bija sviestaini iesaakts un peedeejaas 16 seerijaas ashi sabaazt intrigas vinjiem diezgan steidziigi iznaaca.. jo vareeja droshi izstiept izstiept uz visu seriaaalu.....

par chariem runaajot zheel ka vieniigais chars kas daudzmaz bija aprakstiits taa bij pati Robin'a man vairaak gribeejaas shotoe uzzinaat ari par sidechariem un arii par ljaunajiem., jo kaut kaada mistiska ljaundara novaakshana mani ne iipashi saista, kursh pirms naaves bezmaz vai aizriidamies staatsa savus motiivus un pagaatni un taadeejaadi zogot tik daargaas action sekundes cool.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aya-angel
post Jan 17 2005, 08:43
Post #4


chibi tenshi
******

Group: Chuunin
Posts: 738
Joined: 4-May 04
From: Zoļiks foreva!!! :D




Khm, vai drīkstu lūgt kādu padalīties ar mani? Esu daudz labu vārdu dzirdejusi par šo anime un ļoti gribu to redzēt. Anyone has it?


--------------------
Beauty is where you do not expect it.
So open your eyes and look carefully.
image image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Aug 10 2005, 14:10
Post #5


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




Hah hah, esmu.... 7ajā epizodē, un JĀ, man ļoti patīk. Robin ir viena no retajām varonēm, kura man nekrīt uz nerviem. *approved*


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Winry
post Mar 20 2006, 17:49
Post #6


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 434
Joined: 1-June 05




labs seriaals...man patiik..nav nekas paarspiileets kaa tas dažreiz notiek citos anime seriālos...un patika visi varoņi...tā kā skatāma lieta, pavisam noteikti biggrin.gif


--------------------
"Describe your sorrows and desires, the thoughts that pass through your mind and your belief in some kind of beauty - describe all these with heartfelt, silent, humble sincerity and, when you express yourself, use the things around you, the images from your dreams and the objects that you remember." (Rainer Maria Rilke)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harpy
post Mar 22 2006, 01:10
Post #7


Lira member
*****

Group: Chuunin
Posts: 428
Joined: 29-October 05
From: citur




Uha, piekriitu labs seriaals, un tas, ka vinjaa naf ne kirpatinjas ecchi (*sight sight*) vinju padara jo labaaku.
Diiavinaa kaartaa pat nosaciitais sizheta iztruukums netraucee, lai arii, beigas man nu taa nepaataak patika. Nedaudz paaraak neizteiksmiigas, bet nju nekas, kopumaa labs veerteejumums shai anime.


--------------------
IPB Image
...I'm not sleeping - I'm thinking...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Chufanzo
post Mar 22 2006, 12:12
Post #8


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 154
Joined: 2-July 05
From: Riga...




Man patika brilju aspekts - pat gandriiz likaas ka vinji reklamee taas brilles - buutu pat intresanti ja dziivee taadas vareetu dabuut tongue.gif Mani pievilka melnaas dreebes - kas atskjiiraas no daudziem citiem seriaaliem, kur kraasu gama ir daudz spilgtaaka...


--------------------
Neverless anime is a religion in which man can come in temrs with peace, joy, sadness and other emotions. Even more, this religion never ages...
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 20:02