IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

11 Pages V « < 7 8 9 10 11 >  
Reply to this topicStart new topic
> warn system, spamotāju apkarošana
Taka
post Mar 2 2007, 12:04
Post #121


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




QUOTE(edg @ Mar 1 2007, 21:18) *

Nee, es to saku taa, lai gan tu, gan jebkursh cits skaidri apzinaatos, ka dubljainais zaabaks vinja biograafijaa buus neizdzeeshanams.

Īpaša privilēģija havot edg'a dubļainā zābaka nospiedumu uz savas pēcpuses - kolekcijai.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Mar 2 2007, 16:05
Post #122


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Nu nemaz jau tik bargi tie modi nav. Man bija 30, bet viņus visus noņēma. Bet viņi parādījās pariodiski, parādās - pazūd, parādās - pazūd. Ja tevi no foruma ārā nemet tad ir okei, ja met, tad... jaaielien biksees un nav jaaklepo, jo tad gan jau kaads apžēlosies un nonjems, ja skalji breec, KOJUUSTEMANIAPBIZJOJAT! tad neviens, paarsvaraa neapžēlojas, tikai iedod veel.
Demokrātija te tomēr kautkādā mērā ir, bet nedaudz nosliecas uz Oligarhiju, bet ir tač okei. Ja tu tusē pa useru galerijām, tad vispār nav problēmu, jo modi to vnk ignorē. ^~^ Un mees, laimiigie, to vnk protam izmantot. Tikai dažeiz, kad SPAMs paliek par FLAMU (spams+fleims) tad kaads iedod warnyukus.
Un vispār, ja tev ir Warrnyuki, vai tie vismaz ir bijushi, tu skaities pilntiesiigs foruma biedrs :3.

Vispaar , es miilu sho forumu taadu kaads tas ir - viskrutāko.

Lai gan, man ļoti patīk tas prikols, ka postus, kas ir spamiigi, vnk izdzēš, nav warnu,nav spama un visi apmierināti. :3
Bet ir arii veertiigs spams, ko ir veerts atstaat, priecājos, ka to ārā nedzēš.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Mar 2 2007, 20:37
Post #123


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




Eee a kurš(i) sanāk tas(tie) olgarhs(i)? smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Mar 2 2007, 21:12
Post #124


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Atbildēt uz šo jautājumu atteikšos, jo atbalstu (tad, kad man tas ir izdevīgi) teicienu: runāšana sudrabs, klusēšana zelts. biggrin.gif
Varu vien piebilst, ka man jau nav nekas pret oligarhiju, demokrātija, pati pa sevi, manuprāt, ir visai dums politisks veidojums, jo pūlis ir nesaprātīgs. Ja šeit būtu demokrātija, tad warnus neviens nedotu un modi neeksistētu, un tas, manuprāt, ir visai nelāgi.

Tomēr varu derēt, ka atradīsies kāds(i) mudaks(i), kas ļoti jauki atbildēs manā vietā. ;3

runājot par kurbijkurni.. tur arī nav demokrātijas, tur ir vienkārši ļoti draņķīga oligarhija... biggrin.gif

Edit: izlasot savu postu, sapratu, ka sudrabu tomēr cienu vairāk, kā zeltu.


This post has been edited by Tigra2: Mar 2 2007, 21:15


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Mar 2 2007, 21:33
Post #125


Unregistered









pats divainaikas visa sai ir fakts, vai tu pati isti izproti to ko esi uzrakstijusi? Un saproti so vardu nozimi un to llietosanu?
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Mar 2 2007, 21:57
Post #126


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE
Atbildēt uz šo jautājumu atteikšos, jo atbalstu (tad, kad man tas ir izdevīgi) teicienu: runāšana sudrabs, klusēšana zelts. biggrin.gif
Varu vien piebilst, ka man jau nav nekas pret oligarhiju, demokrātija, pati pa sevi, manuprāt, ir visai dums politisks veidojums, jo pūlis ir nesaprātīgs. Ja šeit būtu demokrātija, tad warnus neviens nedotu un modi neeksistētu, un tas, manuprāt, ir visai nelāgi.

Tomēr varu derēt, ka atradīsies kāds(i) mudaks(i), kas ļoti jauki atbildēs manā vietā. ;3

runājot par kurbijkurni.. tur arī nav demokrātijas, tur ir vienkārši ļoti draņķīga oligarhija... biggrin.gif

Edit: izlasot savu postu, sapratu, ka sudrabu tomēr cienu vairāk, kā zeltu.


Pardon par tiešumu, but you seriously need to get laid. Or somthn.

This post has been edited by GM: Mar 2 2007, 21:57


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anti
post Mar 2 2007, 22:17
Post #127


Draņķītis
*******

Group: Jounin
Posts: 922
Joined: 2-April 05
From: Latvija, Rīga




QUOTE(GM @ Mar 2 2007, 20:57) *

Pardon par tiešumu, but you seriously need to get laid. Or somthn.


Tu kā džentlmenis jau tā kā varētu izlīdzēt.


--------------------
ALWAYS, I WANNA BE WITH YOU
AND MAKE BELIEVE WITH YOU
AND LIVE IN HARMONY, HARMONY, OH LOVE
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Mar 2 2007, 22:20
Post #128


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE
Tu kā džentlmenis jau tā kā varētu izlīdzēt.


Diemžēl viņa neietilpst manā vēlamajā vecuma kategorijā.

This post has been edited by GM: May 25 2007, 12:47


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Mar 2 2007, 22:34
Post #129


Unregistered









Liekas tuuliit dazji pashi dziivee varees izbaudiit, kaa rodas warn...
Taksh nevajag jau tik nopietnus - Rules, Problems and Suggestions pataisiit par leetu diskusijas vietu. Kas nu un kaa vareetu kam uzgulties virsuu. Gandriiz jau kaa beernudaarzaa...
Uztaisat taksh kaadu normaalu off un diskuteejiet kaut visu nakti. Vai arii man kaads varees pateikt, kaads sham visam spamam ir sakars ar konkreeto topic.
Vai arii kaads grib aarbaudiit manu ieprieksh izteikto teoriju?
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Mar 3 2007, 02:29
Post #130


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




QUOTE
Taksh nevajag jau tik nopietnus - Rules, Problems and Suggestions pataisiit par leetu diskusijas vietu. Kas nu un kaa vareetu kam uzgulties virsuu. Gandriiz jau kaa beernudaarzaa...

Nu konkrētais topiks (vai drīzāk offtopiks) jau vienmēr var tikt pārvietots uz tam pienācīgo vietu tā itkā nav tik traki ar to "lētumu"..

Faktiski piemetot pāris savas kapeikas varu tikai atkārtot analoģiju ar policistiem - labs moderators ir tāds moderators, kuru neredz / nejūt pārējie smile.gif
Līdz ar to faktiski es neatbalstu šo mehānismu.. no otras puses man zināmā mērā patīk ka sistēma / cilvēki spēj paši regulēt sevi un notiekošos procesus, taču lai neviens netiktu nekorekti apbižots ir jāpanāk, ka zināmas rīcības iespējas ir pietiekami dažādiem cilvēkiem kaut vai ar pilnīgi atšķirīgiem uzskatiem..



p.s. manuprāt "oligarhijas" termins tiek lietots nevietā, proti nav izpratnes par to ko tas apzīmē smile.gif .. Bet tas nu tā..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Mar 3 2007, 03:23
Post #131


Unregistered









QUOTE
Faktiski piemetot pāris savas kapeikas varu tikai atkārtot analoģiju ar policistiem - labs moderators ir tāds moderators, kuru neredz / nejūt pārējie


nu tadu moderatoru ar uguini jameklē.Labi ka, vismaz viens mums te tads ir.


QUOTE
Līdz ar to faktiski es neatbalstu šo mehānismu.. no otras puses man zināmā mērā patīk ka sistēma / cilvēki spēj paši regulēt sevi un notiekošos procesus, taču lai neviens netiktu nekorekti apbižots ir jāpanāk, ka zināmas rīcības iespējas ir pietiekami dažādiem cilvēkiem kaut vai ar pilnīgi atšķirīgiem uzskatiem..


Izkalusas ja mazliet utopiski ka cilveki paši spetu sevi reguēt un izturēties ar cienu vins pret otru,un ta talak un ta jo projam. Bet mes zinam kas notiek ar dārzu kuru neviens nekopj, tas parvēršās par džungļiem un ir pilngi nebudāms.Un venkarši aiziet boja. Bet tas ta..

un kas notiek tada gadijuma ja kadam ar "zinamam ricibas brivbu" apveltīts indivīds parāk aziraujās ar noteišānu kas ir labs un kas nē?

This post has been edited by sipps: Mar 3 2007, 03:26
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Mar 3 2007, 04:11
Post #132


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




QUOTE(sipps @ Mar 3 2007, 02:23) *

un kas notiek tada gadijuma ja kadam ar "zinamam ricibas brivbu" apveltīts indivīds parāk aziraujās ar noteišānu kas ir labs un kas nē?

Nu diezgan vienkārši .. viņa rīcību un aizrautību izvērtē indivīds ar augstāku pakāpi un vēl lielāku rīcības brīvību - protams, ja tiek informēts par to..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Mar 5 2007, 17:34
Post #133


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




Vispaar, manupraat, te paaris moderi un useri paarak cepjaas pa to modereeshanu. Vienkaarshi jaieveero visur pienjemtaas parastaas chata, foruma uzvediibas normas un viss buus ok.
Ja kaadu taas vaarnas baigi besii var ar mani sarunaat, droshi vien buushu tas labais onkulis kas paaris nonjems.


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Mar 5 2007, 19:29
Post #134


Unregistered









Ne jau warnu esamibiba kadam trauce. Bet moderesana ka tada, taka cilveki ir dazadi ar vinu spriedumi par liet butibi un tas ispausmem ir dazadi. Vienam patik to darit publiki un ar popozitati, saukart citiem klusam un nepamanami. Vai ar vispar nedarit neko. JO ka reiz teica kads programetajs&akloholikis " Kurs teica ka modertatora busana uzliek kadus pienakumus?

This post has been edited by sipps: Mar 5 2007, 19:31
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Feb 10 2010, 20:25
Post #135


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Čaaaaaaav, atdzīvināšu topicu ar vienu interesantu jautājumu:
Vai modi arī var dabūt warnu? :3
(Laikam jau ne, a ja nu? rolleyes.gif )


Spams ne pa tēmu:
P.S. Pārlasīju savu veco postu..ar oligarhiju es biju domājusi to, ka vara (cilvēki, kam dotas moderēšanas tiesības) netiek ievēlēti no tautas, tas ir - parastajiem lietotājiem. XD Tomēr neapgalvoju, ka tā būtu labāk.
Oligarhs starp citu ir interesants vārds, patiesībā, ja skatāmies vārdnīcās, tas saistīts ar tirgus daļām, ietekmi sfērā utt, bet nav attiecināms uz pārvaldes sistēmu, tomēr mūdienās Latvijā šo vārdu, īpaši masu medijos, lieto tiešā saistībā ar politisko varu un rīcībspēju. Domāju, ka tur es to vārdu arī toreiz izraku.

P.S.2. Es toreiz nezināju ko nozīmē ''get laid''.. XD


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

11 Pages V « < 7 8 9 10 11 >
Reply to this topicStart new topic
6 User(s) are reading this topic (6 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 17:20