IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Apliecība, ...
Lija
post Aug 9 2005, 17:36
Post #1


(yaoi) rota 69
******

Group: Chuunin
Posts: 761
Joined: 22-March 04
From: look behind you... maybe i`m there?




Tauta! Help.. vai kādam ir iespēja uztaisīt viltotu skolēna apliecību... vienalga kādā skolā... ph34r.gif
p.s. vajaga tikai vienu!!! Lūdzu!!! sad.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dero
post Aug 9 2005, 17:57
Post #2


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 337
Joined: 17-June 05




Varu paliidzeet ar lieciibaam, lai pakaitinaatu senchus vai ko taadu smile.gif
image
image
Taas liinijas ir taadeel, ka uznemti ScreenShoti no corela.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lija
post Aug 9 2005, 18:03
Post #3


(yaoi) rota 69
******

Group: Chuunin
Posts: 761
Joined: 22-March 04
From: look behind you... maybe i`m there?




nē, nē tu nesaprati..cilvēks(mana draudzene, jau kuro gadu ir augstskolā ) vajaga apliecību un nevis liecību...un ar visiem skolas zīmogiem uz nākamo mācību gadu.. happy.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Aug 9 2005, 22:08
Post #4


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




Ja es varētu dabūt, es nemaksātu 7.15 par braukšanas kartiņu, bet gan 3.60.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Aug 9 2005, 22:37
Post #5


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




un juus esat paarliecinaati ka shajaa forumaa vispaar to driixt piedaavaat? dokumentu viltoshana ir kriminaalais noziegums...


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
-kumori-
post Aug 10 2005, 01:02
Post #6


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 322
Joined: 5-February 05
From: 【 My Own Paranoia 】




QUOTE(lastguru @ Aug 9 2005, 22:37)
un juus esat paarliecinaati ka shajaa forumaa vispaar to driixt piedaavaat? dokumentu viltoshana ir kriminaalais noziegums...
*


Bet tas jau viss paliek starp draugiem. wink.gif Es pati ari esmu draudzenei viltojusi apliecibu. Vinja tagad tehnikuma macas un kaut ka negribas maxat lielu naudu par vienu mazu braukshanas kartinju.


--------------------
IPB Image
。・:*:・゚★ homeless maniac || IPB Image || MySpace || Gaia || Fotolog || Life couldn't get better! ☆彡.。・:*:・
[ ♥ my.icon.owned.by.steph.and.blinkie.by.cheryl: SJ*FH ♥ ]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
slay3r
post Aug 10 2005, 01:40
Post #7


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 171
Joined: 20-April 04




Baka baka bakaaa...
Aizej uz jebkuru skolu, aka ( 12 - 4 =? ) vakareni un vnk parrunā ar sekretārīti. Pa kādu konkrētu 'latvju ceptās maizes' riku dabūsi savu zīmodziņu! Anyway lētāk sanāks nekā gadu pa 7.-** kapeikām mēnessī braukāt.

Vienmēr var jau uz muļķi paraut! wink.gif

This post has been edited by slay3r: Aug 10 2005, 01:41
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Aug 10 2005, 10:12
Post #8


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(MIMI @ Aug 10 2005, 00:02)
QUOTE(lastguru @ Aug 9 2005, 22:37)
un juus esat paarliecinaati ka shajaa forumaa vispaar to driixt piedaavaat? dokumentu viltoshana ir kriminaalais noziegums...
*


Bet tas jau viss paliek starp draugiem. wink.gif Es pati ari esmu draudzenei viltojusi apliecibu. Vinja tagad tehnikuma macas un kaut ka negribas maxat lielu naudu par vienu mazu braukshanas kartinju.
*



Krimināllikuma 275. pants "Dokumenta, zīmoga un spiedoga viltošana un viltota dokumenta, zīmoga un spiedoga realizēšana un izmantošana" mīļie draugi nosaka:

(1) Par dokumenta, kas piešķir tiesības vai atbrīvo no pienākumiem, zīmoga vai spiedoga viltošanu, kā arī par viltota dokumenta, zīmoga vai spiedoga realizēšanu vai izmantošanu —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz četrdesmit minimālajām mēnešalgām.

(2) Par tādām pašām darbībām, ja tās izdarītas atkārtoti vai mantkārīgā nolūkā vai ja tās izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās, vai ja tās radījušas būtisku kaitējumu valsts varai vai pārvaldības kārtībai vai ar likumu aizsargātām personas tiesībām un interesēm, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz četriem gadiem vai ar naudas sodu līdz sešdesmit minimālajām mēnešalgām.

Iesaku izvērtēt potenciālo ieguvumu salīdzinājumā ar iespējamajām sekām. Dokumentu viltošana ir krimināli sodāms pārkāpums, būsim likumpaklausīgi pilsoņi, un ja ir gadījies krāpt savu valsti tad vismaz sakoposim tik daudz godaprāta un izdzīvošanas instinkta un neleposimies ar to publiskā interneta forumā, kurā jauši vai nejauši var ielūkoties visi kam nav slinkums. Zinu zinu lietota skolēna apliecība, big deal, bet nu tomēr pratīsimies kauna.




--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ayumi
post Aug 10 2005, 11:56
Post #9


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




QUOTE(ShinChan @ Aug 10 2005, 11:12)
QUOTE(MIMI @ Aug 10 2005, 00:02)
QUOTE(lastguru @ Aug 9 2005, 22:37)
un juus esat paarliecinaati ka shajaa forumaa vispaar to driixt piedaavaat? dokumentu viltoshana ir kriminaalais noziegums...
*


Bet tas jau viss paliek starp draugiem. wink.gif Es pati ari esmu draudzenei viltojusi apliecibu. Vinja tagad tehnikuma macas un kaut ka negribas maxat lielu naudu par vienu mazu braukshanas kartinju.
*



Krimināllikuma 275. pants "Dokumenta, zīmoga un spiedoga viltošana un viltota dokumenta, zīmoga un spiedoga realizēšana un izmantošana" mīļie draugi nosaka:

(1) Par dokumenta, kas piešķir tiesības vai atbrīvo no pienākumiem, zīmoga vai spiedoga viltošanu, kā arī par viltota dokumenta, zīmoga vai spiedoga realizēšanu vai izmantošanu —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz četrdesmit minimālajām mēnešalgām.

(2) Par tādām pašām darbībām, ja tās izdarītas atkārtoti vai mantkārīgā nolūkā vai ja tās izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās, vai ja tās radījušas būtisku kaitējumu valsts varai vai pārvaldības kārtībai vai ar likumu aizsargātām personas tiesībām un interesēm, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz četriem gadiem vai ar naudas sodu līdz sešdesmit minimālajām mēnešalgām.

Iesaku izvērtēt potenciālo ieguvumu salīdzinājumā ar iespējamajām sekām. Dokumentu viltošana ir krimināli sodāms pārkāpums, būsim likumpaklausīgi pilsoņi, un ja ir gadījies krāpt savu valsti tad vismaz sakoposim tik daudz godaprāta un izdzīvošanas instinkta un neleposimies ar to publiskā interneta forumā, kurā jauši vai nejauši var ielūkoties visi kam nav slinkums. Zinu zinu lietota skolēna apliecība, big deal, bet nu tomēr pratīsimies kauna.
*


MIMI, man gan neskiet ka taa buutu laba doma. labaak samaksaat pa to dranka aplieciibu, nevis seedeet 2 gadus cietumaa, vai maksaat lielu sodu naudu! unsure.gif


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lija
post Aug 10 2005, 17:08
Post #10


(yaoi) rota 69
******

Group: Chuunin
Posts: 761
Joined: 22-March 04
From: look behind you... maybe i`m there?




QUOTE(ShinChan @ Aug 10 2005, 09:12)
QUOTE(MIMI @ Aug 10 2005, 00:02)
QUOTE(lastguru @ Aug 9 2005, 22:37)
un juus esat paarliecinaati ka shajaa forumaa vispaar to driixt piedaavaat? dokumentu viltoshana ir kriminaalais noziegums...
*


Bet tas jau viss paliek starp draugiem. wink.gif Es pati ari esmu draudzenei viltojusi apliecibu. Vinja tagad tehnikuma macas un kaut ka negribas maxat lielu naudu par vienu mazu braukshanas kartinju.
*



Krimināllikuma 275. pants "Dokumenta, zīmoga un spiedoga viltošana un viltota dokumenta, zīmoga un spiedoga realizēšana un izmantošana" mīļie draugi nosaka:

(1) Par dokumenta, kas piešķir tiesības vai atbrīvo no pienākumiem, zīmoga vai spiedoga viltošanu, kā arī par viltota dokumenta, zīmoga vai spiedoga realizēšanu vai izmantošanu —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz četrdesmit minimālajām mēnešalgām.

(2) Par tādām pašām darbībām, ja tās izdarītas atkārtoti vai mantkārīgā nolūkā vai ja tās izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās, vai ja tās radījušas būtisku kaitējumu valsts varai vai pārvaldības kārtībai vai ar likumu aizsargātām personas tiesībām un interesēm, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz četriem gadiem vai ar naudas sodu līdz sešdesmit minimālajām mēnešalgām.

Iesaku izvērtēt potenciālo ieguvumu salīdzinājumā ar iespējamajām sekām. Dokumentu viltošana ir krimināli sodāms pārkāpums, būsim likumpaklausīgi pilsoņi, un ja ir gadījies krāpt savu valsti tad vismaz sakoposim tik daudz godaprāta un izdzīvošanas instinkta un neleposimies ar to publiskā interneta forumā, kurā jauši vai nejauši var ielūkoties visi kam nav slinkums. Zinu zinu lietota skolēna apliecība, big deal, bet nu tomēr pratīsimies kauna.
*



He,he,he.. kas cits ja ne es šito visu zinās... taču dokumentu viltošana un citi tamlīdzīgi pārkāpumi... phe.. ne pirmā un ne pēdējā reize.. un tā ir TIKAI apliecība...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deleted-ray
post Aug 10 2005, 18:22
Post #11


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 0
Joined: 14-June 04




Viss jau arī saakas ar TIKAI. Tagad tikai apliecība, pēc tam vēl kaut kas naudas taupības nolūkos, un tā tā lieta aiziet :| Manuprat, labāk nemaz nesākties, a ja paveicies vienreiz, tad labāk pie tā arī palikt, jo nākamajā reizē var arī nepaveikties.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
-kumori-
post Aug 10 2005, 18:23
Post #12


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 322
Joined: 5-February 05
From: 【 My Own Paranoia 】




QUOTE(Ichno-sama @ Aug 10 2005, 11:56)
MIMI, man gan neskiet ka taa buutu laba doma. labaak samaksaat pa to dranka aplieciibu, nevis seedeet 2 gadus cietumaa, vai maksaat lielu sodu naudu! unsure.gif
*


*ghm* Neviens vienalga nepiekers, sedes, ja kaut ko briesmigi svarigu viltotu, bet apliecibu vilto jau gandriz katrs piektais cilveks. Es ari ta daritu, ja nebutu skolniece un man butu jabrauc ar trolliku uz skolu. ph34r.gif


--------------------
IPB Image
。・:*:・゚★ homeless maniac || IPB Image || MySpace || Gaia || Fotolog || Life couldn't get better! ☆彡.。・:*:・
[ ♥ my.icon.owned.by.steph.and.blinkie.by.cheryl: SJ*FH ♥ ]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Aug 10 2005, 18:29
Post #13


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(MIMI @ Aug 10 2005, 17:23)
QUOTE(Ichno-sama @ Aug 10 2005, 11:56)
MIMI, man gan neskiet ka taa buutu laba doma. labaak samaksaat pa to dranka aplieciibu, nevis seedeet 2 gadus cietumaa, vai maksaat lielu sodu naudu! unsure.gif
*


*ghm* Neviens vienalga nepiekers, sedes, ja kaut ko briesmigi svarigu viltotu, bet apliecibu vilto jau gandriz katrs piektais cilveks. Es ari ta daritu, ja nebutu skolniece un man butu jabrauc ar trolliku uz skolu. ph34r.gif
*


Zinu, ka vilto katrs piektais un vilto ne tikai to vien. Novilto bāreņa apliecību un vispār par velti braukalē. Taču ir lietas ar kurām neplātās un kuras lieki nepopularizē un viena no tādām lietām ir dokumentu viltošana.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Aug 10 2005, 18:49
Post #14


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




Un tad tev kontolieris pajautaa taas skolas, kuraa tu "maacies", direktora uzvaardu un vakars klaat (izraadaas kontrolierim tus beerni maacaas). Taa jau te dazhus piekjeera. Divi gadi jau nu gluzhi nebija bet sodi nav mazi.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
flasherr
post Aug 10 2005, 23:27
Post #15


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 115
Joined: 11-July 05
From: zaru būdiņa dziļi mežā




un problēma?
Q.:Kurā skolā mācies, kāds direktors?
A.: Āvģ, Ināra Gaile

kur ir probļema??
neredzu probļemu ph34r.gif

par tiem likumiem: pie kājas. Itkā autoriesības visi ievēro. Tāpat filmas&muzons&softs lielākajai daļai kreisais

galu galā: izdzīvo stiprākais un gudrākais. Kur var izgrozīties, tur vajag grozīties.

Kāda ir valsts attieksme pret mani, tāda ir mana attieksme pret valsti


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 23 April 2024 - 15:51