IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> noslēpums. Dvīņi.[updated 23.07.08], kārtējais mans murgojums.
Arfija
post Mar 29 2007, 18:43
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 295
Joined: 9-December 05
From: ♥fluffy world♥




kādu dienu es devos garā pastaigā pa parku.nu un tad kad man apnika nolēmu aizbraukt tomēr mājās...Es iekāpu trolejbusā un apsēdos sēdvetā pie loga pašās beigās..un te pēkšņi ar tamponiem ausīs ieraudzīju meiteni kas apsēdās man pretī aiz stikla..durvis aizvērās un trolejbus sāka braukt.Viņa parādīja savu kartiņu konduktoram un ielika to atpakaļ savā zilajā somā ar miroņgalviņas piekariņu.tieši tāds pats kā manējais.-laikam jau tikai sakritība!-es nodomāju un paskatījos ārā pa logu.- šit!sāka līt lietus!nu tu ko- būs man jāņem kāda grāmata.. eh.. aliakm jau matemātikas! ķipa bibliotēkas.. ai poh! - klusībā lamājotties nez kapēc paskatījos uz to meiteni.viņas zilajās vēsajās acīs izveidojās kautkādi ledus klucīši.. brr.. izberzēju acis un palūkojos vēlreiz.nē.viņai bija tikai vēsas acis!vēsas?ņā...es laikam jau atkal atrodos kautkādā pavisam "neparastā" trolejbusa kur es redzu miteni kas man ir ļoti līdzīga. brrr.. ! nu labi.. mana pietura!es kāpju ārā!atvērās trolejbusa durvis un es izkāpu arā no tā.gāza diezgan spēcīgs lietus un skatoties uz visu mana matematikas grāmata bija izmirkusi pāris sekundēs.
esmu kādreiz domājis un jutis to ka mani vecāki kaut ko slēpj no manis.bet ko? dažreiz mēdzu pārdomāt- mošk manējie mani adoptēja?nē.bet ja nu? es jūtos kā cilvēks bez dvēseles. gluži tā it kā tu atrastos vienā vietā bet tikai ar ķermeni.tu nespēj pilnībā izjust to kas notiek.itkā tu pārdevi savu dvēseli kādām citam cilvēkam vai neparastai būtnei.
ņā...es laikam jau atkal atrodos kautkādā pavisam "neparastā" trolejbusa kur es redzu miteni kas man ir ļoti līdzīga. brrr.. ! nu labi.. mana pietura!es kāpju ārā!atvērās trolejbusa durvis un es izkāpu arā no tā.gāza diezgan spēcīgs lietus un skatoties uz visu mana matematikas grāmata bija izmirkusi pāris sekundēs.
ir pirmdienas rīts.sēžu skolas solā un nemitīgi domāju par to meiteni kas toreiz sēdēja trolejbusā...-durvis!-es klusām ieminējos.ienāca skolotāja..un kāda meiten.. -ko?- strauji piecēlos kājās un diezgan skaļi izteicos.nosarku.meitene atkal ar savām zilajām acīm paskatījās uz mani.šermuļi pārskrēja.- gomen..- klusītiņām teicu skolotājai,-tas ir atvainojiet lūdzu!un apsēdos.- nevar būt..tā pati meitene!kaut kas šeit nav kārtībā!-es nodomāju un novēroju to ko stastīja skolotāja.nevar būt ka tā ir tā pati meitene!jā!un bija arī!heh..nekad nedomāju ka man iekritīs tāda laime ar šo skaistuli iepazīties! *bluš* jā man viņa patīk! nu tā.. bet baigi patīk!
un tad skolotāja sāka savu parasto jauniņo repliku- iepazīstieties ar šomeiteni.viņu sauc Melinda.-savā rēcīgi pretīgajā balsī teica mūsu klases pretīgā vecā učene.Melinda..kaut kur dzirdēts vārds.bet es tikai nespēju atcerēties kur!-tu sēdēsi tur, blakus Emiram!-tas bija tieši blakus man! es biju šokēts!!!!blakus man asēdīsies šī skaistule Melinda!viņa apsēdās un aizvilka no somas savu matemātikas grāmatu.tad penāli, dienasgrāmatu un kladīti.Skaistu un brīnišķīgu kladīti!gluži kā viņa pati!viņa sakārtoja savas mantas un paskatījas uz mani.ilgi un veldzinoši.man prātā sāka šaustīties dažādas domās. es izfantazēju viņu, viņas skaistās lūpas un trrrrrrrrrr!pēkšņi noskanēja zvans.cik gan es ilgi fantazēju! novērsos no tāfeles un ieliekot mantas somā izgāju no klases...

This post has been edited by Arfija: Jul 24 2008, 17:15
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Storm
post Mar 30 2007, 23:36
Post #2


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 290
Joined: 12-April 06
From: nya




Staastins loti intrigeejoshs, bet neliels abloms kad pazinjo ka galveno personu sauc Emirs (ti dzeks biggrin.gif ), no saakuma padomaaju ka rakstiisi no meitenes viedoklja tongue.gif

Arfija tu esi dzeks? XD

Edit: P.S Es domaaju ka "es izfantazeeju vinju" nav iispahi litereaari ph34r.gif

This post has been edited by Storm: Mar 30 2007, 23:44


--------------------
skills of a snail
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kentaishi
post Mar 31 2007, 13:27
Post #3


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 108
Joined: 10-May 06
From: Behind your shade.




man ļoti nepatīk tas, ka šis stāstiņš ir rakstīts sarunvalodā, tas mani kaut kā atbaida, bet ja to visu pārrakstītu ar garumzīmēm un vēl literāri pareizi bez barbarismiem un tādām lietām... Esmu droša, ka būtu priecīga lasot vien. ^^


--------------------
IPB ImageIPB ImageIPB Image



IPB ImageKentaishi
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pakkun
post Mar 31 2007, 16:59
Post #4


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 824
Joined: 20-February 06
From: λ=56.923** φ=24.039**




mani gan nebiedē, ka mērenā sarunvalodā. vismaz man kkas tai veidā kā esi rakstījis/usi ļoti piesaista. ir klikšķis.
vienīgais, ko vēlētos negatīvu pieminēt - stāsts liekas ļoti sasteigts. pamēģini mazliet iedziļināties aprakstos. pamēģini kaut vai vnk domās kkur ejot, braucot, atrodoties iedomāties kā tu sev apkārt redzamo, notiekošo rakstītu. tādu kā domu grāmatu. visualise, visualise. rakstīšana ir kā psiholoģiska slimība un tai tādai arī jābūt, savādāk nebūtu interesanti, vai ne? wink.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arfija
post Mar 31 2007, 18:38
Post #5


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 295
Joined: 9-December 05
From: ♥fluffy world♥




QUOTE(Storm @ Mar 30 2007, 23:36) *

Staastins loti intrigeejoshs, bet neliels abloms kad pazinjo ka galveno personu sauc Emirs (ti dzeks biggrin.gif ), no saakuma padomaaju ka rakstiisi no meitenes viedoklja tongue.gif

Arfija tu esi dzeks? XD

Edit: P.S Es domaaju ka "es izfantazeeju vinju" nav iispahi litereaari ph34r.gif

neee!! es rakstu itkaa no zeena viedoklja! liels paldies par komentaariem! staasts ir speciaali rakstiits sarunvalodaa.diemzheel parrakstiit netaisos un turpinaashu naakamreiz veelvairaak visu piedomaajot un pielaagojot tam staastinjam! ^^ biig thnx for the comments!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arfija
post Jun 5 2007, 20:12
Post #6


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 295
Joined: 9-December 05
From: ♥fluffy world♥




----------
Viņas skats tajā stundā bija vienkārši neizturams.Kā gan vienam cilvēkam pēkšņi varētu rasties tāds ledains, stindzinoš un paralizējoš skats? Ei, Marko, tu vispār klausies?- es "runāju" ar savu klasesbiedru un labāko draugu.Izskatās ka viņš neklausās.
-Kas?Ko?ā.. piedod Emir.Es nedzirdēju ne pušplēsat vārda ko bildi..-
-atkal skatījies uz Lindu? Nu vecīt, tu nekad viņu nedabūsi! Man pat negribās tevi apbēdināt, bet tev viņu nekad neizdosies paņemt priekšā.. - es itkā teicu Marko un viņš vienkārši izliekoties, ka nedzird manu pēdējo teikto iegāja klasē.. Bet es zinu, ka viņš dzirdēja.... Eu, tā taču ir Melinda....Pēkšņi apstājos un sagrābu meitenes roku.Viņa strauji to izrāva un nikni paskatījās uz mani. es apmulsis centos ko izbilst-Mēs gadījumā kādreiz nēsam jau kaut kur tikušies?- gaidīdams normālu un laipnu atbildi no Melindas saņēmu pretī atraidošu saucienu- Go to hell bitč! - un tik skaļi, ka tas diezgan jauki noskanēja pa visu gaiteni.*bluš* es jūtu kā man piesarkst vaigi un sakārtodam somu uz labā pleca devos tālāk.Klasesbiedri tik nosauca atpakaļ- Hahā!! Emiru atšuva! Emiru atšuva! KO lien klāt tādām kucēm? -cenšoties to visu ignorēt nelaimīgs devos uz nākamo stundu.
Pagāja diezgan ilgs laiks kamēr Melinda ieradās klasē uz vēstures stundu.Durvis atsprāga vaļā un viņa ienāca ar asiņojošu lūpu. Es biju diezgan pārsteigts, ka viņai asiņo lūpa.. Kurš gan to udzrīkstētos? Heh, nosmīkņāju un iekārtojos ērtāk savā krēslā un nolūkojos kā viņa apsēdās man blakām un izņēma no somas savus vēstures piederumus.-Kur tad kavējies ja drīkst zināt BITČ?- es "ļoti mīļi" pajautāju- labāk piever muti un izliecies, ka neko nēsi redzējis.Es atspārdīju vienu kuci pie skolas ieejas.-viņa attrauca un novērsās ar savu ledaino skatu kāds tas vienmēr ir bijis. Vēstures skolotājs "mierinoši" sacīja Melindai- Tas nekas Melinda, tu noteikti apmaldījies skolā tāpēc arī nokavējies.-...-Bet..-.. -nekādus bet Melinda. Tā gadās visiem.- Melinda atmeta ar roku un palūkojās apkārt..-Kāds grib pa muti, ka tā lupī man virsū? - gluži kā enģelītis viņa jautāja ar sava veida naivumu.Es vēlreiz pasmīkņāju..-Ko rēc dauni?Arī gribi? - meitene palūkojās uz mani..- Da labi, labi, es tikai gribu zinat kura caciņa tad tā bija?--Kā tu zini ka tā bija caca?-
-Cacas šeit vienmēr atspārda..NU kura mauka tad tā bija?-
-Kkāda Linde vai Lin..Ai, nu kaut kā tā.. Viņa bja galīgākā lose. Sāka kaut ko man bļaut virsu- Re kur jaunā losīte, paskatieties kāda viņai somiņa! Ūū.. kāda seksīga! n kas pa cepurīti, kur pirki? Tirgū? Un tad es viņu atspārdīju. Slampa trāpīja man pa lūpu, bet tas jau tikai tāds sīkums un-
-Melinda un Emir, flirtēt varēsiet vēlāk, aga lūduz atveriet mācību grāmatā 65 lappaspusi!-Vēstures skolotājs pēkšņi mūs pārtrauca.Melinda pēkšņi atvēzējās ar roku un ļoti dusmīgi iemauca man pļauku.. -piu!- es iekliedzos.. -ŌŌōōōōo...- skanēja katrs kalses stūris..
-Melinda fon Felicija lūdzu iziet no šīs klases!- vēstures učuks sacīja un norādīja ar rādītājpirkstu uz klases durvīm.Melinda piecēlās, teātriski un speciāli skaļi sakārtoja savas mantas somā. Viņa paņēma somu, lēnām, speciāli gorzot pakaļu un piemirkšķinot ar aci dažiem klases saldajiem viņa devās pie tāfeles un ar saviem nagiem nobrauca gar to. Visi klasē aizspieda ausis. bet es noskatījos uz vinajs garo augumu, smailajām krūtīm un bālo ādu. -es viņu gribu!- pats sev domās sacīdams noskatījos kā viņa izgāja no klases....
//////////////////////////
Comments please, comments please!

This post has been edited by Arfija: Jul 24 2008, 17:16
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tomoko
post Jun 8 2007, 15:19
Post #7


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 594
Joined: 27-April 05




Piedod, bet tas viss ko izlasīju ir raksturojams kā haotisks bezsakars. Grūti izsekot, kas ko saka un dara. Varbūt esmu vienīgā, bet man nepatīk tādi vārdi, kā k**e, m**ka utt. Varbūt arī neesmu vienīgā.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arfija
post Jun 11 2007, 12:03
Post #8


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 295
Joined: 9-December 05
From: ♥fluffy world♥




mellow.gif nja.. nju lab! centiishos rakstiit sakariigaak.. biggrin.gif ceru ka buus kaut mazliet labaak! biggrin.gif srr, ka tik nesaprotami.. nja.. mana dveesele man atkal likusi vilties! biggrin.gif ok, gaidiet shausminoshos turpinaajumu! biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arfija
post Jun 20 2007, 19:27
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 295
Joined: 9-December 05
From: ♥fluffy world♥




tātad, turpinam visu murgojumu. pēc īpaša lūguma kuru man lūdza ārpus otaku.lv rakstīšu ar garumzīmēm! ^^:

Jau kārtējo reizi braucu autobusā. Pārdomāju visu ko gan biju domājis un iedomājies par Melindu. Nemaz jau nu tik slika man viņa neliekas. Būtu jācenšas ar viņu kaut kā tā vairāk parunāt. Saule spīd vēl vairāk nekā jūlija vidū un stari spīdēja tieši man virsū.
-Pie velna...- es nodomāju un pārslēdzu dziesmu savā apacer mp 3 atskaņotājā.
Mana pietura. Autobusā mazajā lodziņā ar sarkanajiem burtiem bija rakstīts "Ūdens iela".Man jākāpj ārā.
Lēnām ejot pa kluso un šauro ieliņ kas bija saīsinātais ceļš uz mājām gandrīz vai aizmigu... Tad jau nav brīnums kāpēc atlikušajā dienas daļā skolā biju dabūjis piecus aizrādījumus no trim dažādām skolotājām, trīs piezīmes un atsēdējis vienu stundu direktores kabinetā dēļ miegošanās un neuzmanības tizlajās stundās. esmu jau pie mājas durvīm un lēnām atvēru tās. man par brīnumu ieraudzīju jau kaut kur šodien manītu jaku. sporta jaku. nometu somu un lēnām pagrūdu galvu aiz sienas un ieraudzīju...
-Sporta skolotājs? sūcas ar manu muteri? - diezko skaļi izklaiedzu to. pēkšņi viņu kaislīgais skūpsts apstājās, pusizģērbtā māte palūkojās uz mani un savā pūkaini rozā halātiņā "itkā" atgrūda savu jauno boijfriendu..
- klausies mīļais, tas vēl neko nenozīme. tikai dažas glāzes vīna un es mazliet apreibu un..-
-un tad tas bija tikai atvadu skūpsts. protams. tad tavas biksītes atkal kaut kur manā istabā un es tevi jau atkal ienīdīšu septiņas nedēļas no vietas! - attraucu un aizcirtu savas istabas durvis. vēl tikai dzirdēju kā sporta učuks kaut ko sacīja manai muterei:
- nu varbūt es tagad iešu?-
-nē, nē, tas ir tikai tāds sindroms viņam. viņš jau ir pieradis! ko tur uztraukties. nāc šurp!- bija nojaušams ka viņa atkal jau vilināja učuku sev klāt. sportiskais nūģis iepaticies manai muterei. cik jauki skan. Viola Monbēra Kuka. fui... brr.. tā. viss. tagad viņiem kādu stundu būs sekss un pēc nedēļas mutere man jau atkal sūdzēsies ka mans sporta skolotājs viņu būs pametis. [cenzēts]. es atvēru savas istabas logu, kā nekā tomēr dzīvoju pirmajā stāvā. paķēru no sava skapja veco mugursomu un iekrāmēju dažas klades rītdienas mācību stundām.
-arivederči māmū!- pavisam klusu un neizdvešot ne mazāko skaņu izlecu pa logu. pa savu iemīto taciņu devos uz Marko māju pusi.

Pēc dažu minūšu iešanas nonācu pie Marko mājas. dega tikai viņa istabs gaisma. liekas ka neviens nebija mājās. dznnnnn..... noskanēja manis piespiestais durvju zvans. un vēlreiz. un vēlreiz. durvis burtiski atsprāga vaļā.
-čav! ā, tas esi u Emir! - ietinies palagā ar diezgan nosvīdušu sejas izteiksmi man durvis atvēra Marko.-man šobrīt tik tiešām nav laika. redzu ka kaut kur taisies iet.- pēc 30 sekundžu klusēšanas viņš saprata ka es devos pie viņa.-nu klausies vecais, man šobrīd tik tiešām nav laika. zini.. nu saproti, ir mana mūža laimīgākā diena. he he! mani gaida augšā...- pēkšņi mūsu abu sarunu pārtrauca pazīstama balss. ielūkojos dziļāk durvīs. Marko aizžmiedza savas acis un turēja noslīdējušo palagu.
-Linda!!!????- es šokēts un redzot puskailu Lindu lūkojos uz Marko.
-Nu...- Marko nezināja kā to visu izskaidrot.
es papliķēju Marko pa plecu un novēlēju jauku naksniņu. pagriezos un devo prom. aiz manis aizcirtās durvis un es devos tālāk klaiņot pa tumšajām ieliņām un meklēt sev naktsmājas. par 10 latiem mani neviens nekur nepieņems. eh..
-es pat nezinu kur atrodos!- sev teicu un apsēdos uz ielas malas. biju pie kaut kādas mājas. lielas, baltas mājas kurā noteikti dzīvoja kāds bagāts cilvēks.
-Nah es vispār aizgāju. nē, tomēr labi ir. es neizturētu visu šo laiku kā mana māte ar psorta skolotaju.. brr.. pat iedomāties to nevaru! brrrrrr.... - sevi domās mierināju un ieraudzīju Melindu kas nāca caur sarkanajiem vārtiem kas norobežo manu rajonu kur es dzīvoju no nepazīstamā bagāto cilvēku rajona. Viņa acīmredzot mani pamanīja un apstājās tieši man priekšā.
-Ko tu te dari? - viņa jautāja.
-Tieši to pašu jautājumu es varētu uzdot tev! - atcirtu un tik tiešām domāju ko gan viņa šeit meklē.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nothinga
post Jun 25 2007, 21:15
Post #10


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 226
Joined: 22-May 07
From: sapņa beigas. punkts.




Mazliet jocīgi, vienkāršota valoda, daži izteiksmes līdzekļi, kas tiek izmantoti tikai zīmējumos vai čatā, bet kopumā nemaz nav slikti. Nedaudz specifiski un ne pārāk litelāri korekti, tomēr arī šādi nešķiet tik ļauni.
īpatnējs stils, kas man nedaudz nepatīk, bet, ko var darīt, ja pamatā lasīts ir tikai tādi darbi, kas valodas ziņā ir krietnu līmeni augstāk par vienkaršrunu?
sižets varētu būt interesants. Nosaukums jau manī rada aizdomas par galveno varoni un meiteni, kas arī pie šīs aktegorijas būtu pieskaitāma.
Lai vai kā turpini - interesanti būs uzzināt cik tuvu patiesībai būs tas, ko turpinājumā domāju es.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arfija
post Jun 27 2007, 16:43
Post #11


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 295
Joined: 9-December 05
From: ♥fluffy world♥




QUOTE(Nothinga @ Jun 25 2007, 21:15) *

Mazliet jocīgi, vienkāršota valoda, daži izteiksmes līdzekļi, kas tiek izmantoti tikai zīmējumos vai čatā, bet kopumā nemaz nav slikti. Nedaudz specifiski un ne pārāk litelāri korekti, tomēr arī šādi nešķiet tik ļauni.
īpatnējs stils, kas man nedaudz nepatīk, bet, ko var darīt, ja pamatā lasīts ir tikai tādi darbi, kas valodas ziņā ir krietnu līmeni augstāk par vienkaršrunu?
sižets varētu būt interesants. Nosaukums jau manī rada aizdomas par galveno varoni un meiteni, kas arī pie šīs aktegorijas būtu pieskaitāma.
Lai vai kā turpini - interesanti būs uzzināt cik tuvu patiesībai būs tas, ko turpinājumā domāju es.

mm.. liels paldies tev nothinga! happy.gif tu esi pirmais cilveeks no shiis anime paarnjemtaas vietas kursh uzskata ka mans darbs ir interesants un tomeer, lai cik jociigs buutu, ir lasaams! happy.gif milziigs tev paldies! *iedod pukjiit nothingai! * turpinaashu rakstiit jau pavisam, pavisam driiz! gaidi turpinaajumu. un par to tavu nojausmu, tad aj nemaldos tu jau zini nobeigumu. bet tas jau nekas. galvenais buus tas, kas notiks pa vidu! *iezibsnaas acis* ! biggrin.gif hehe. smile.gif happy.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ayumi
post Jun 30 2007, 02:51
Post #12


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




Maybe sāksim rakstīt ar garumzīmēm? Būtu vieglāk un patīkamāk lasīt Tavu stāstu.


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sabrina19
post Jul 2 2007, 00:36
Post #13


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 37
Joined: 4-December 06
From: Rīga




Turpinājumu! Turpinājumu! smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif Un jā, ar garumzīmēm ir daudz labāk smile.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arfija
post Jul 3 2007, 12:08
Post #14


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 295
Joined: 9-December 05
From: ♥fluffy world♥




ok tauta.. pavisam driiz, pavisam driiz! ^^ *iemirdzaas uguntinjas aciis*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arfija
post Jul 8 2007, 17:56
Post #15


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 295
Joined: 9-December 05
From: ♥fluffy world♥




- vai redzi to māju tur?- ar galvas mājienies norādīdama uz balto māju, pie kuras vārtiņiem mēs sēdējām, Melinda vaicāja.
-nu, jā, a kas? - es pavisam nevīžīgi un garlaikots, censdamies izrādīt kaut mazāko cieņu un inetresi pavisma vienkārši un garlaicīgi atbildēju ar jautājumu.
negaidīdams neko īpašu no Melindas puses, viņa nostājās man tieši priekšā un pasniedza savu vāji bālajā ādas krāsā roku un teica- es te dzīvoju.-
pacēlu acis uz viņas seju un nesaprašanā un neaptverdams ko gan es daru pieņēmu viņas rokas sniedzienu. vairāk nebija vajadzīgi itin nekādi pierādījumi tam, ka viņa šeit patiešām dzīvo, kā vienīgi melni režģoto un nojaušamo melno jūgenstila veida vārtiņu atslēga un pašas graciozi baltās ar lielo dārzu un piebraucamo ceļu mājas atslēga. kad viņa diezgan ātri atslēdza vārtus un iegāja pa tiem iekšā es apstulbu un stāvēju kā autobusa pieturas stabs uz kura bija uzrakstīti autobusu nummuri un zemāk to iebraukšanas laiks pieturā. viņa nopūtās, gar viņas gurniem nokarājās atslēgas un viņas melnie bikšu stari pēkšņi sāka kustēties. viņa strauji tuvojās man, velreiz nopūtās, paķēra aiz rokas mani un vēlreiz nopūtās. mēs ātrā gaitā, bezmaz vai skrējām pie mājas. piebraucamais ceļš, kas bija izrotāts ar maziem, apaļu ziedu pušķīšiem varētu vilkties kādus 300 metrus, jo tik garu ceļu līdz mājai es vēl nekad nebiju redzējis. gandrīz vai gaismas ātrumā pagaisa visas domas par sliktajām attiecībām ar māti, par tās jauno romānu ar sporta skolotāju un manu aizbēgšanu no mājām. es aizmirsu, ka man uz pleciem atrodas soma ar rītdienas mācību stundu grāmatām. es lidinājos 6tajās debesīs. līdz septītajām bija jāpiepildās visām perversajām domām, kas saistījās ar šo noslēpumaino meiteni. ehh, jā. un tagad mēs atradāmies mājas parādes durvju priekšā. viņa fiksi atvēra durvis un iestūma mani iekšā.
-divplāksnis.- viņa norūca vilkdama nost savu melno jaciņu ar uzrkastu "star" pirms tam turpat pie drēbju pakaramā nomesdama savu mācību somu. es skatījos uz viņu neizprašanā.
-nu, ko tu stāvi?- viņa rūca virsū jau mazliet mierīgākā tonī. -ģērbies nost, jūties kā mājās un dari ko vēlies! - novilkusi savas kedas viņa čāpoja ar savu murgursomu, vismaz man tā likās, uz virtuves pusi. bija dzirdama kāda šķīvju šķindoņa. tad atskanēja viņas balss:
-ēdīsi?-
-j-jā! protams.- atdzīdams savu izsalkumu es atbildēju un beidzot novilku savu apavus. mugursomu atstāju turpat un mana jaka man vēl bija mugurā. plašības bija neizsakāmi milzīgas. kaut ko tādu es vēļ nemūžam nebiju redzējis. značit šī ir mana pirmā reize. ņjāaāa... lēnām kustējos uz, pēc manām domām, virtuves pusi. jā, es nebiju kļūdījies. tā bija virtuve. virtuve kura bija izmēros divreiz lielāka par manu istabu. gigantisks ledusskapis, milzīgs galds, kas pa gāzesplīti un vēļ pa rotājumiem uz grīdas. to vienkārši nav iespējams aprakstīt. tikai tagad es sāku aizdomāties par to, vai viņa būtu bagāta. pakratīju galvu un neticēju pats savām domām =, jo viņa izskatās pēc tāda paša līmeņa kā es, bet viņa dzīvoja tādā mājā par kuru daudzums tikai sapņoja un...
-piedod, bet es neko īpašu šobrīd nevēlos gatavot, tāpēc, vai būs vis sok ja es tev uzsmērēšu dažas šokolādes krēma maizītes?- pēkšņi manas domas pārtrauca viņas jau norimusī un meirīgi maigā balss.
-j-jā. protams.- mazliet apjucis un vēl joprojām neatguvies no visa šeit manītā un redzētā es kā jau vienmēr tizli atbildēju. apsēdos pie zaļi marmoretā galda kura krēsli bija pagari, kuru mieta galā atradās mīksts melns spilvens. viņa atradās man tieši pretī un smērēja ar rievotu nazi baltmaizi. uz tās atradās diezgan pabieza šokolādes krēma kārta.
-kafiju, tēju vai varbūt kakao?- viņa man piedāvāja ko dzeramu. man vēl neviens nekad nebija piedāvājis kakako.
-nē, paldies, gan jau būs labi.- es pieklājīgi atbildēju.
-nu, ceļiniek, tu vari gulēt manā istabā uz grīdas, blakusistabā, kas ir tukša viesiem vai arī šeit, viesistabā kur ir milzīgs platekrāna televizors ar mājas kinozāles piedevām un kaut kādu tēva porno izlasi. prtams ja vien tu neesi viens no tiem izņēmumiem, kas neskatās tos teletūbijus kurus parasti rāda pa tv1000 pēc 11 naktī!-
šī garā runa lika atplesties manai mutei.
-piever muti, savādāk mušas ielidos iekšā. nu vispār es tavā vietā izvēlētos gulēt vai nu manā istabā vai arī viesistabā, ja vēlies skatīties tos porņukus tad noteikti tev ir jāguļ viesistabā uz mazā dīvāniņa. -
es tajā visā klausījos un pamanīju ka ārā ir diezgan satumsis.
-ermm.. peidod par tādu jautājumu, bet kur ir tavi vecāki?-
-ha,- viņa nosmējās.- viņi ir londonā uz divām nedēļām. -
-bet, tas nekas, ka es šeit pēkšņi ierados?-
-nu vispār jau es tevi uz šejieni atvilku! -
-nu jā, bet...-
-neuztraucies, ja mani vecāki būtu mājās tad viņi būtu pārlaimīgi, ka pie manis kāds ir ieradies ciemos. tā jau man jau neviens nav draugs un atd mani pārenti vienmēr uztraucas, ka tik es nesāku pārdzīvot un tad man ir jāapmeklē latvijas labākie psihologi pie kurem man liek zīmēt savu pasausli kaut kādās tizlās smiltiņās. heh..-
es ar apbrīnu klausijos viņā un nolūkojos kā viņa pēc visa tā teiktā aizgāja piecu soļu attālumā no galda acīmredzot uzlikt vārīties ūdeni. tad viņa atnāca atpakaļ un uzdeva man jautājumu- no kurienes un kāpēc es atrados pie viņas mājas vārtiņiem tupot kā nelaimes čupiņa.
- nu redzi, -es atbildēju.- manai mātei tagad ir romāns ar mūsus porta skolotāju.-
viņa papleta acis un atspeisdamās uz galda uzlikdama uz tā savas rokas iepleta acis.
-ja?- pavisam pārsteigta viņa lūkojās manī. bija tik grūti tas viss notiekošais aptvermas, ka es tam neticēju, kā no vienas saskatīšanās trolejbusā un sēdēšanas vienā solā un pļāpāšanas vēstures stundā mēs esam nonākuši šeit viņas mājā sēžot un pļāpājot. tas viss biaj tik neaptverams un neaprakstāms, ka pārtraukt šo stāstu tieši šajā vietā būtu nežēlīgi un tāds nu reiz es esmu.


shis gabals, lai cik jociigi neliktos ir garlaiciigs! biggrin.gif driiz iebaaziishu naakamo teksta dalju! ^ ^
[and]: doubleposting is exciting! ^ ^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 08:07