IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Tagadējie zīmējumi, nu ja...
Catgirl
post Feb 3 2008, 21:22
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 276
Joined: 8-June 06




ar guašām:
IPB Image


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mimi
post Feb 3 2008, 22:26
Post #2


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 440
Joined: 31-December 06




nē, nu ir jau dāudz labāk. smile.gif


--------------------
(sun)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Feb 4 2008, 00:07
Post #3


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Krimināli trūkst ēnas, tāpēc nabaga kukainis izskatās galīgi plakans, bet labāk katrā ziņā ir. Turies!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nothinga
post Feb 6 2008, 15:21
Post #4


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 226
Joined: 22-May 07
From: sapņa beigas. punkts.




Vienkārši, bet labi, manuprāt ^^ Šķiet plakans, kā jau tika minēts, bet izskatās skaists, teju līdzīgs īstam ^^


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Feb 6 2008, 16:06
Post #5


Unregistered









QUOTE(Catgirl @ Feb 3 2008, 21:22) *

ar guašām:


Liekas, panīdi muchai labāk eļļas krāsa - rezultāts būs vēl labāks.
Uzmetīsi vēl kādu ēnu un labāk par daudzu izbijušu Latvijas mākslinieku darbiem.

Patīk, ka zīmē ar īstām krāsām - vismaz galā sanāk māklas darbs.

Datorgrafika uz *.png rzultātā nestāv nemaz blakus.

QUOTE
Kāds kruts datorgrafiķis:
Dāvinu tev gleznu dzimšanas dienā - tā disketē, izprintē to un liec pie sienas laugh.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
Catgirl
post Feb 9 2008, 20:24
Post #6


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 276
Joined: 8-June 06




Kur var atrast kartonu planšetei 30x30?


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Feb 10 2008, 12:09
Post #7


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Kartonu planšetei? nez, varbū tu domāji paleti? Un varbūt tas ir viens un tas pats smile.gif Kartonus, tai skaitā arī gleznām, vari nopirkt, piem., Mākslas Akadēmijas pagrabiņā (tavu ceļu var vadīt jauka dežurante un, liekas, zaļas bultiņas). Tur tu vari atrast pavisam milzīgus kartonus, uz kuriem parasti glezno ar eļļu. Brīdinu: pirms eļļas lietošanas (arī pirms guašiem, ja godīgi) kartons jānoķellē ar PVA, kas atšķaidīts uz pusēm ar ūdeni, lai nesūc iekšā. Turklāt no abām pusēm, citādi salocīsies tas nabaga kartons. Veiksmi! smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Catgirl
post Feb 18 2009, 14:02
Post #8


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 276
Joined: 8-June 06




Sen neesmu šeit bijusi un jau gribēju atrast manu galeriju 25 lapā, bet biju pārsteigta, ka tur neesmu. Nu, lūk izdomāju ievietot šeit savu 2008. gada rudens garadarbu. Nekas īpašs, bet tāpat nav ko likt. Darbu veicu apmēram 4 stundās (2 dienās pa 2 stundām). Man jau tad viņš paspēja apnikt un neiekrāsoju krītošo ēnu dažās vietās. Tā kā man bail rīkoties ar jauno apartūru, es labāk nofotogrāfēju. Sliktāka kvalitāte, ne tas efekts, kautko varbūt arī neredz, bet pašu domu jūs jau sapratīsiet. smile.gif
IPB Image


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Feb 18 2009, 14:53
Post #9


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Es minēšu- guaša?
Es ienīstu guašu, viņai ir par daudz mīnusu, bet tas ir gaumes jautājums.
Atkal lielākās foruma daļas problēma- gaismas un ēnas. Saulei ir 'silta' gaisma. ēnām jābūt vēsām, tikai tā tu panāksi īsti saulīgu efektu
Par sauli- tā tomēr nav siera ripa, tā ka taisi vien baltu. Var efektam ielikt kādu gaiši gaiši dzeltenu spīdumu.
Jo augstāk no zemes, jo debesis ir tumši zilākas, pie zemes tās pat var nedaudz zaļganīgas iekrāsot

Vispār no šīs ainavas var uztaisīt ko tiešām skaistu. Aizver acis un iztēlojies ko tu tur gribi redzēt, citādi pagaidām izskatās pēc sims vides- viss ir vienādi zaļš un neinteresants.
Pārspīlē gaismēnu. Saliec ziedu punktiņus, zariņus Kokus zilganākus (jo viņi ir tālāk) utt.
žēl gan ka tu saki, ka tev jau apnika sad.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Catgirl
post Feb 18 2009, 15:12
Post #10


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 276
Joined: 8-June 06




QUOTE(FuschichO @ Feb 18 2009, 13:53) *

Es minēšu- guaša?
Es ienīstu guašu, viņai ir par daudz mīnusu, bet tas ir gaumes jautājums.
Atkal lielākās foruma daļas problēma- gaismas un ēnas. Saulei ir 'silta' gaisma. ēnām jābūt vēsām, tikai tā tu panāksi īsti saulīgu efektu
Par sauli- tā tomēr nav siera ripa, tā ka taisi vien baltu. Var efektam ielikt kādu gaiši gaiši dzeltenu spīdumu.
Jo augstāk no zemes, jo debesis ir tumši zilākas, pie zemes tās pat var nedaudz zaļganīgas iekrāsot

Vispār no šīs ainavas var uztaisīt ko tiešām skaistu. Aizver acis un iztēlojies ko tu tur gribi redzēt, citādi pagaidām izskatās pēc sims vides- viss ir vienādi zaļš un neinteresants.
Pārspīlē gaismēnu. Saliec ziedu punktiņus, zariņus Kokus zilganākus (jo viņi ir tālāk) utt.
žēl gan ka tu saki, ka tev jau apnika sad.gif


Jā, guaša. biggrin.gif
Man apnika jau tad, kad restaurēju gleznu pēc apgāzta ūdens trauka. Labāk tomēr to visu darīt, kad ir vairāk laika, kā vasarā, pat tad ir visvisādi darbi, kuri jāpabeidz līdz rudenim. Žēl, ka nevaru ielikt šeit savu planšeti, pateicoties kurai man bija 9 kompozīcijā. Tiešām smags, rūpīgs darbs ar tušu un vēl to visu taisīt uz 12,5 cm kubu paaugstinājuma > lielākais klupšanas akmens, starpcitu..
Centīšos to izdarīt, kad būs vairāk laika un nebūs tik intensīvi jāmācās.
Sauli negribēju nepamanāmu, bet spilgtu, lai tā piesaista uzmanību un darbā būtu vairāk siltas noskaņas, kā nekā rudens, kad vēl skumst pēc siltās saules un zaļās zāles, un koku.

This post has been edited by Catgirl: Feb 18 2009, 15:22


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 22:30