IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> High And Mighty Color, Kurš ir dzirdējis? Kā patīk?
davio
post Apr 3 2006, 16:30
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 184
Joined: 19-December 05




Nesen tika ''izrakta'' šāda grupiņa. Man patīk. Diezgan enerģiska un jautra mūzika.
Vai kāds ir dzirdējis kko no šī te? Patieshaam uber cool grupa!!!
Sameeraa jauna grupa... ir tikai viens albums - Groover . Izdots tikai 2005 gadaa, taatad jauna grupa un viss veel priekshaa, bet saakums man patiik!
EDIT: hmm... izraadaas ka jau ir 2 albumi... sry....
image


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Faplo
post Apr 3 2006, 16:35
Post #2


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 136
Joined: 22-September 04
From: Jaunogre




Ah! Jūtu ka kā lipīgs vīrus no manas puses sāks izplatīties! Klausos jau kādu laiku ideāla grupa smile.gif
*lēkā apkārt*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
-kumori-
post Apr 5 2006, 08:27
Post #3


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 322
Joined: 5-February 05
From: 【 My Own Paranoia 】




imageJau sen pamanita un mileta grupa... XD [PV viniem ir vnk awesome!]
Man ir jaunais vinu albums, kas iznaca tikai *ehrm* 3 dienas atpakal. "Gou on PROGRESSIVE". Taja ieksha ir ari tas Bleach ops "Ichirin no Hana". [ka man patik ta dziesma *wee!* ^__^ ]...
Man loti patik Maki un Yusuke saskaniba. Vinai ir tik smuka, mieriga balss [un nemaz neatgadina kaut kadu rock dziedataju] un vins ir tas, kas blaustas ^^

izraxsts no wikipedia [partulkots, jo bija vajadzigs manam projektam] (...)2004. gadā viņi izlaida savu pirmo singlu “Over”, kuru izpirka mēneša laikā, jo tas ir bijis ierobežotā daudzumā. 2005. gadā grupa izlaida savu pirmo “oficiālo” singlu ar nosaukumu “Pride”, kas tika arī izmantots kā otrais openings anime Gunam SEED Destiny. Kopš tā laika, grupa ir visai veiksmīga Japānā, un šā gada aprīlī ir gaidāms viņu otrais albūms. (...)


--------------------
IPB Image
。・:*:・゚★ homeless maniac || IPB Image || MySpace || Gaia || Fotolog || Life couldn't get better! ☆彡.。・:*:・
[ ♥ my.icon.owned.by.steph.and.blinkie.by.cheryl: SJ*FH ♥ ]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Apr 5 2006, 09:30
Post #4


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Jap jap ieraugot High And Mighty Color, man kā sevis cienošam mechas un gundam gfanam pirmais, kas ienāca prātā GSD.
Varētu pat teikt tā, ka tas ir veiksmīgākais GSD openings .. parejas vilka uz tadam geju dziesmiņām tongue.gif
Tapēc vēl jo īpaši šai grupai paveicās ar to - momentāli tikai kawai radio un citos topos u.t.t.

P.s. man pat pāris klipiņi ir happy.gif nu Pride protams ka ir viens no tiem tongue.gif


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
-kumori-
post Apr 5 2006, 21:33
Post #5


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 322
Joined: 5-February 05
From: 【 My Own Paranoia 】




QUOTE(Spectre @ Apr 5 2006, 09:30)
P.s. man pat pāris klipiņi ir happy.gif nu Pride protams ka ir viens no tiem tongue.gif
*


Define vardu "paris"? XD Viniem to ir tikai 6: "Over", "Run Run Run", "Days", "Pride", "Ichirin no Hana" un jaunais "Here I am"...
Man, personigi, loti patik Pride klipa tas melnais MILZIGAIS suns. Baisigi liels, tomer miligi izskatas blakus Maki.
Pagaidam milakais klips laikam ir "Here I am", jo tas izskatas mazliet agresivaks neka parejie un Maki vismaz nestav uz vietas *lol*, jo parasti Maki dziesmas sakuma skatas kamera, stav ka sasalusi un dzied [plata muti].


--------------------
IPB Image
。・:*:・゚★ homeless maniac || IPB Image || MySpace || Gaia || Fotolog || Life couldn't get better! ☆彡.。・:*:・
[ ♥ my.icon.owned.by.steph.and.blinkie.by.cheryl: SJ*FH ♥ ]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 01:21