IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> japāņu valoda
Ginta
post Mar 16 2008, 04:14
Post #1


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




Tiek organizēta japānu valodas pašmācības grupa. (ņemot vērā, ka šis mazliet novirzījās tādā virzienā, kas neguva pārāk lielu atbalstu.)
Galvenajos vilcienos: aicinājums savākties pāris/dažiem/cik nu būs ieinteresēti cilvēkiem un kopīgi mācīties japānu valodu.
Līmenis: pats sākums un uz priekšu. (ļoti izsmeļoši, zinu)
Šībrīža plāns: Tiek sastādīta sistēma, pēc kuras tiek apgūti japānu valodas pamati. Es kā organizators (ne 'skolotājs', jo šī domāta kā kolektīva pašmācība), uzņemos galveno lomu, sastādot stundu plānu, gādājot materiālus, veidojot uzdevumus un mājasdarbus(?-ja kādam gribēsies). Bet katras stundas beigās tiek pateikts, kāda tēma būs nākošā un jebkurš, pēc paša vēlēšanās, ir aicināts par to sameklēt, ko vien var, lai to varētu iztirzāt nākošajā tikšanās reizē.
(bet pēc dalīblieku vēlēšanās viss var tikt mainīts)
Kāpēc es to piesakos darīt: Lai dotu nelielu ieskatu tiem, kam liekas, ka interesē, pirms tiek lieki izšķersti laiks un līdzekļi nopietnākām mācībām, vēlāk tos pametot. +savtīgi iemesli ;P
Nelieli noteikumi:
-Nedrīkst izmantot mācību materiālus un metodiku, kurs saņem mācoties kādā maksas iestādē vai augstskolā!! ...mēs neviens negribam problēmas 0_<
-Vecumam, dzimumam, rasei, reliģiskai piederībai, etc. nav nozīmes līdz brīdim, kamēr nesākat ko sludināt, kādam uzspiest savu viedokli utt. (;3)
-esiet daudz maz nopietni un regulāri apmeklējiet norunātās tikšanās.
-jābūt reģistrētam šajā forumā. (papildu noteikums pirmajai, eksperimentālajai grupai: pirms šī topic-a aizsākšanas datuma)
-Ja kas nepatiks, varēsiet darīt visu pa savam, bet neizmantojiet manis sagādātos materiālus <<
Es apņemos:
-neatteikt mācības pat 1 interesentam. (ja vien netiks pārkāpti noteikumi vai vispārpieņemtas sabiedrības normas.)
Laiks: visticamāk tikšanās varētu notikt 6dienu rītos. piem ap 10 vai 11.
Vieta: Rīga, centrs. (Atkarībā no dalībnieku skaita konkrētāka vieta var mainīties, tāpēc tas tiks kopīgi nolemts.)
Maksa: necik (d'aa tā ir pašmācība).
1. Pieteikšanās termiņš: 31.03.2008
Pirmā, iepazīšanās tikšanās: 05.04.2008
Pēc tam redzēs kā ies un tiks lemts par to vai un kad varēs pieteikties vēl.
Vispārīgus jautājumus, kas varētu interesēt arī citus, varat uzdot te pat, specifiskus un pieteikšanos - pm.
No spam and/or flaming, paldies.


Update 23.05.2009 :

Nyoron~~


This post has been edited by Ginta: Oct 25 2009, 19:28


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dExIT
post Mar 24 2008, 21:50
Post #2


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 90
Joined: 24-December 07
From: Rīga, Pļavnieki




Opā.. esmu priecīgs, tapēc ka ar guru tur k-kā pajuka, jo atmetu viņa ideju...
Jau samierinājos, ka tikai uz septembri varēšu tikt iekš LU valodu kursiem:)

Bet tik tiešām prieks wink.gif es būšu 100% biggrin.gif

This post has been edited by dExIT: Mar 24 2008, 21:52


--------------------
QUOTE
Seeing is believing, that the world is a wonderful place :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dExIT
post Mar 28 2008, 15:26
Post #3


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 90
Joined: 24-December 07
From: Rīga, Pļavnieki




Kas pa **** kas neveins negrib pamēģināt ?! kstate , Ginta-chan ja kāds no maniem paziņām grib, viņam obligāti jāregojas šeit ja?>


--------------------
QUOTE
Seeing is believing, that the world is a wonderful place :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Mar 28 2008, 15:40
Post #4


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Kā negrib? Es gribu smile.gif Bet laikam kaut ko nesapratu- laikam kāds posts dzēsts vai kā. Nu cerams, ka nebūs tur tikai pāris cilvēku, bet bik vairāk, lai energētiskāk izdotos


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Mar 28 2008, 19:07
Post #5


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




QUOTE(dExIT @ Mar 28 2008, 14:26) *

Kas pa **** kas neveins negrib pamēģināt ?! kstate , Ginta-chan ja kāds no maniem paziņām grib, viņam obligāti jāregojas šeit ja?>
Varbūt vēlies vispirms apgūt letiņu šprāhu, pirms ķeries pie vervelēšanas kā triekas ķertai škībacainajai:
QUOTE
-jābūt reģistrētam šajā forumā. (papildu noteikums pirmajai, eksperimentālajai grupai: pirms šī topic-a aizsākšanas datuma)

Un, ja būs daudz cilvēku, beigsies (un sāksies) ar dzeršanu, ja vien kāds neuzmetīsies par bargo skolmeistaru ar garo lineālu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
IronSoul
post Mar 29 2008, 00:12
Post #6


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 117
Joined: 22-November 07
From: Riga, Salu tilts




Ir pāris jautājumi:

Kā ir ar parkingu ? Kurā vietā centrā ? Dažās vietās ir nereāli apstāties.
Vai var no otrās reizes, jo man vēl nākam nedēļ lekcijas. (cerams pēdējās)


--------------------
Saproti, dēls, dzimteni un prezidentu neizvēlas...
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Mar 29 2008, 00:54
Post #7


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




QUOTE(Niks @ Mar 28 2008, 18:07) *

QUOTE(dExIT @ Mar 28 2008, 14:26) *

Kas pa **** kas neveins negrib pamēģināt ?! kstate , Ginta-chan ja kāds no maniem paziņām grib, viņam obligāti jāregojas šeit ja?>
Varbūt vēlies vispirms apgūt letiņu šprāhu, pirms ķeries pie vervelēšanas kā triekas ķertai škībacainajai:
QUOTE
-jābūt reģistrētam šajā forumā. (papildu noteikums pirmajai, eksperimentālajai grupai: pirms šī topic-a aizsākšanas datuma)

Un, ja būs daudz cilvēku, beigsies (un sāksies) ar dzeršanu, ja vien kāds neuzmetīsies par bargo skolmeistaru ar garo lineālu.


man jau sen ir kas sakāms:

kritizēt ir viegli, grūtāk ir pakustināt savu dirsu un sākt pašam kaut ko darīt lietas labā. Tā ir visu mirstīgu cilvēku indeve, ne tikai tava, protams... Pēc tevis rakstītā vēl pie tam var tevī just izteiktu ne-krievu un patiesi sirsnīgu kārklu vācieti biggrin.gif So old-school! Varbūt tomēr kļūsi, barbariski vai kā tur izsakoties, tomēr par šķībacaino beigās? Ņemot vērā skatīto anime skaitu tavā listē, tas ir vairāk iespējams nekā satikt dinozauru uz ielas (un tā iespējamība ir iekš veseliem 50%!!!!)!
Tikai neņem pierē, un kā 90-jos gados sevišķi modīgi bija teikt "ņem mutē" biggrin.gif!

Lab, tas ir totāls offtopics, es atvainojos- man šodien jautrs garastāvoklis. Variet droši šo dzēst ārā.

Tomēr: nav labi nolikt kāda cita uzņēmīga cilvēka centienus. Man liekas, Nik, par tavu nevajadzīgi kritisko un pavisam ne-paškritisko dabu tev jau ir daudzi aizrādījuši. Sarcasm doesn't work well in the internet (ja tu arī kādreiz centies būt ironisks vai sarkastisks), jo neviens neredz tavu sejas izteiksmi un nedzird tavu balsi. Ja nu tev kādreiz gribās savu bargo vaigu nomainīt pret jautrāku, izmantojot sarkasmu, atceries par smailiņiem, zin, tie reizēm visu jēgu pārvērš.

Pissed off... nu ko. Tas arī viss.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Mar 29 2008, 05:26
Post #8


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




Nu tā, ko tik jūs te nēesat paspējuši sadarīt...

Tātad:

1. Es neesmu ieinteresēta piesārņot šo forumu ar cilvēkiem kas vienkārši grib na halavu mācīties valodu, bez jebkādas intereses par japāņu (pop)kultūru un/vai jebko, kas saistīts ar šo forumu. Tāpēc nē, diemžēl, kā jau sākumā bija teikts: nevar piedalīties neviens, kas nav šeit reģistrēts +1. grupā nevar neviens, kas to izdarījis pēc 16.03.2008.

2. Nekādas dzeršanas nebūs. Ja kāds nevarēs iztikt un vēlēsies uzņemt ko stiprāku par tēju/kafiju/kakao/etc., nāksies vien atteikt dalību, jo tas kaut vai neatbilstu noteikumam 'esiet daudz maz nopietni'.

3. Ja ārkārtīgi nepatiks cilvēki, kas piedalās un nav spējīgs ieturēt koleģiālas attiecības (kā jau jebkurā vietā- darbā/skolā/etc.) ir tiesības savu dalību atsaukt.

4. @IronSoul tā kā joprojām negribu piesaistīt lieku @$$#0l uzmanību, izraisot publisku visa aptaisīšanu, nosūtīšu pm un tad varēs tālāk ko mēģināt sarunāt.

un BRĪDINU: ja kāds bez iepriekš saņemtas atļaujas paņems kādu līdzi, kas nav starp tiem no kā ir saņemts pieteikumus- kick in the ass un varēsiet soļot tālāk.


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dExIT
post Mar 29 2008, 21:52
Post #9


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 90
Joined: 24-December 07
From: Rīga, Pļavnieki




QUOTE(FuschichO @ Mar 28 2008, 23:54) *

QUOTE(Niks @ Mar 28 2008, 18:07) *

QUOTE(dExIT @ Mar 28 2008, 14:26) *

Kas pa **** kas neveins negrib pamēģināt ?! kstate , Ginta-chan ja kāds no maniem paziņām grib, viņam obligāti jāregojas šeit ja?>
Varbūt vēlies vispirms apgūt letiņu šprāhu, pirms ķeries pie vervelēšanas kā triekas ķertai škībacainajai:
QUOTE
-jābūt reģistrētam šajā forumā. (papildu noteikums pirmajai, eksperimentālajai grupai: pirms šī topic-a aizsākšanas datuma)

Un, ja būs daudz cilvēku, beigsies (un sāksies) ar dzeršanu, ja vien kāds neuzmetīsies par bargo skolmeistaru ar garo lineālu.


man jau sen ir kas sakāms:

kritizēt ir viegli, grūtāk ir pakustināt savu dirsu un sākt pašam kaut ko darīt lietas labā. Tā ir visu mirstīgu cilvēku indeve, ne tikai tava, protams... Pēc tevis rakstītā vēl pie tam var tevī just izteiktu ne-krievu un patiesi sirsnīgu kārklu vācieti biggrin.gif So old-school! Varbūt tomēr kļūsi, barbariski vai kā tur izsakoties, tomēr par šķībacaino beigās? Ņemot vērā skatīto anime skaitu tavā listē, tas ir vairāk iespējams nekā satikt dinozauru uz ielas (un tā iespējamība ir iekš veseliem 50%!!!!)!
Tikai neņem pierē, un kā 90-jos gados sevišķi modīgi bija teikt "ņem mutē" biggrin.gif!

Lab, tas ir totāls offtopics, es atvainojos- man šodien jautrs garastāvoklis. Variet droši šo dzēst ārā.

Tomēr: nav labi nolikt kāda cita uzņēmīga cilvēka centienus. Man liekas, Nik, par tavu nevajadzīgi kritisko un pavisam ne-paškritisko dabu tev jau ir daudzi aizrādījuši. Sarcasm doesn't work well in the internet (ja tu arī kādreiz centies būt ironisks vai sarkastisks), jo neviens neredz tavu sejas izteiksmi un nedzird tavu balsi. Ja nu tev kādreiz gribās savu bargo vaigu nomainīt pret jautrāku, izmantojot sarkasmu, atceries par smailiņiem, zin, tie reizēm visu jēgu pārvērš.

Pissed off... nu ko. Tas arī viss.



Nu jā, es tik tiešām atvainojos, par savu neuzvedību, bet šoks paliek šoks.. smile.gif jebkurā gadījumā centīšos Laboties NIK ! biggrin.gif

BTW - Kā ar pierakstiem ir vajadzība ( Domāu pats ka ir ) bet pierakstus ka portatīvo var ņem līdzi skolotāj ? Gin-chan ? wink.gif

This post has been edited by dExIT: Mar 29 2008, 22:04


--------------------
QUOTE
Seeing is believing, that the world is a wonderful place :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Mar 29 2008, 22:05
Post #10


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




QUOTE(dExIT @ Mar 24 2008, 20:50) *
ar guru tur k-kā pajuka, jo atmetu viņa ideju...

ar guru kkas pajuka jo kāds (paskatās uz dexit pusi) bija pazudis uz 2 mēnešiem, kas aktīvi kliedza ka uzņemsies grupas vadību. vienīgā kas bija man pieteikusies ir Ginta. Nu un kas tā būs pa grupiņu no viena cilvēka? nē nu labi, ja tiešām neviens neko negrib darīt izņemot Gintu, ta var iztikt un tā... prieks, ka kāds vismaz tiešām ir determined smile.gif


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dExIT
post Mar 30 2008, 16:59
Post #11


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 90
Joined: 24-December 07
From: Rīga, Pļavnieki




Man bij asavi iemesli, un es zinu kas un kapēc notika... lastguru saprotu ka esi dusmīgs k-kādā veidā, bet dažādas lietas notiek, tb neparedzēti gadījumi...


--------------------
QUOTE
Seeing is believing, that the world is a wonderful place :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Mar 31 2008, 21:40
Post #12


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Tā kā japāņu valoda ir viena no galvenajām dzīves jēgām, tad es arī varētu pamēģināt peidalīties šajā pasācienā. Es kaut kad pirms gada vai diviem biju iemācījies visu hiraganu, bet jau piemirsās. Vajag uzveikt slinkumu un piespiest sevi mācīties.

This post has been edited by Hikaru: Mar 31 2008, 21:41
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Apr 1 2008, 12:09
Post #13


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




QUOTE(Hikaru)
Tā kā japāņu valoda ir viena no galvenajām dzīves jēgām..
laugh.gif
___________________________

Tātad: Pieteikšanās ir beigusies. Par atkārtotu 'biedru uzņemšanu' tiks ziņots šai pašā topic-ā. Tāpēc, ja kādu tas interesēja, bet kādu iemeslu dēļ nepaguva, sekojiet līdzi vai šeit neparādas kas jauns.

Un liels paldies visiem, kas to izdarīja. Ceru, ka mums šis pasāciens izdosies.
Vēlu mums veiksmi, pacietību un izturību~


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
alt
post Apr 1 2008, 15:54
Post #14


Hakushaku
******

Group: NERV
Posts: 607
Joined: 19-February 04
From: Oddworld




QUOTE(Ginta @ Apr 1 2008, 12:09) *

QUOTE(Hikaru)
Tā kā japāņu valoda ir viena no galvenajām dzīves jēgām..
laugh.gif
___________________________

Tātad: Pieteikšanās ir beigusies. Par atkārtotu 'biedru uzņemšanu' tiks ziņots šai pašā topic-ā. Tāpēc, ja kādu tas interesēja, bet kādu iemeslu dēļ nepaguva, sekojiet līdzi vai šeit neparādas kas jauns.

Un liels paldies visiem, kas to izdarīja. Ceru, ka mums šis pasāciens izdosies.
Vēlu mums veiksmi, pacietību un izturību~


a ko dariit ja nepieteicaas - ,man tik tagad pateica ka te kaut kas taads ir

btw mees ar Lastguru sen sen taisiijaam wikipeedijaa apmaaciibu - i think, ka wikipeedijaa

This post has been edited by alt: Apr 1 2008, 15:56


--------------------
"nav runaashanas ar durikiem, nav alus" © Kaarklinjsh
IPB Image
http://otaku.lv/uploads/20080226_831_2006-10-31.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Apr 1 2008, 20:22
Post #15


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Gribēju piemetināt, ka, jā nu kādam no organizatoriem kādreiz vajag kādu palīdzību vai arī materiālus, varu tos pieškirt, jo pati apgūsti LU Moderno Valodu Fakultātē Japāņu valodu, tā kā ar to man nav nekādu problēmu. Tā kā, ja nu kādam ko kādreiz ievajagas, varat jautāt un centīšos izpalīdzēt. smile.gif


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29 March 2024 - 04:46