IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

11 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Cosplay, ...
Yume
post Dec 23 2004, 11:44
Post #1


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Nu, man radās doma par cosplay'er apvienošanu.
Pašlaik cik es zinu Latvijā viņu ir visai maz, a ja tiešāk tad veseli 8 cilvēki un vēl kādi 3 kas grib, bet nevar savākties.
Tad nu man ir piedāvājums, ja vēl kāds grib piedalīties tad varbūt pasakiet. pasākums ir gauzām jautrs, zinu pēc vairākkārtējas pieredzes.
Un jo vairāk cilvēku, jo jautrāk.
Kopa vieglāk arī tērpus taisīt, nerunājot jau par chara meklēšanu kuram esi daudz maz līdzīgs
Es gaidu kādu atsaucību.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ito no Kazuki
post Dec 23 2004, 12:05
Post #2


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 183
Joined: 10-October 04
From: Girl Next Door




*izstiepj rociņu un aktīvi lēkā*
Apvienošanās ir tiešām laba ideja - citādi, sēžot vienam pašam līdz trijiem naktī, drāklējot apmetņa vīles, dažkārt pārņem doma - is the pain worth it? laugh.gif Un tad būtu arī tāds kā apvienotais cosplay record. Katrā ziņā, mana atsaucība garantēta! *chiii*


--------------------
image


Boundless Love
These falling dreams
One life one flower for the frail reality
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kima
post Dec 23 2004, 13:15
Post #3


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 739
Joined: 16-June 04
From: atkla jau laikam paarwaacos...... <_<




Es jau ar wisaam chetraam par!!!!!Tikai man patiesham gribaas atrast kautk ko kam es esmu liidziiga....Nu Yume tu jau zini manu ideju par Digi Charats wink.gif


--------------------
(\_/)
(^.^) This is Bunny. Copy Bunny to your signature
( (')(') to help him achieve world domination.
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Dec 23 2004, 13:25
Post #4


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Varbūt tomēr labāk ejiet ķekatās.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Dec 23 2004, 13:40
Post #5


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Varbūt tomēr ej.. em labi.. nelamāsimies.. vārdu sakos Shin Chan.. varbūt tomēr ej kautkur un nemaisi, jan nav ko teikt?

Un kam interesē.. te būs kautkas priekš jums http://www.livejournal.com/community/balticcosplay/

Starp citu, kam ir tērpi, laipni aicināti piedalīties coplayā šo sestdien..


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Dec 23 2004, 14:09
Post #6


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(Yume @ Dec 23 2004, 12:40)
Varbūt tomēr ej.. em labi.. nelamāsimies.. vārdu sakos Shin Chan.. varbūt tomēr ej kautkur un nemaisi, jan nav ko teikt?
*


Te prasas peec zinaama paskaidrojosha teksta:

Ķekatnieki ir ģērbušies dažādās maskās - nāves, zirga, lāča, dzērves un citās. Tie staigā no ciema uz ciemu un nes visur savu svētību un dzen prom ļaunus garus. Ķekatnieki jāuzņem viesmīlīgi.

Svētku naktī priekš pusnakts atskan pie loga ziemassvētku dziesmas. Nu sanāk visi mājas ļaudis pie loga un noskatās uz pagalmā dejojošo un dziedošo bārenīšu un nabagu pulciņu. Tie ir tā saucamie gradzes, pirmie svētku vēstneši. Par dziedāšanu namamāte tos apdāvina ar pīrāgiem, sviestu, gaļu un desām.
Ķekatnieki centās pārģērbties pēc iespējas dīvaināk un arī balsi pārmainīja, jo liels gods bija palikt nepazītam. Ar sparīgu dancošanu ķekatas nesa svētību arī dārzos, lai tur augtu kāļi, kāposti, un druvās.
Ķekatu baru veda vecākais, barvedis vai budēļu tēvs, kam līdzi bija sieva jeb budēļu māte. Ķekatas pārbauda, vai viss mājā kārtībā, vai pīrāgi izcepti, vai bērni prot lasīt. Gan saimnieces un saimnieka, gan puišu un meitu, gan bērnu pienākumiem jābūt izpildītiem. Visur jāvalda tīrībai un sakoptībai. Budēļu tēva neiztrūkstošs atribūts ir dzīparota pātadziņa vai arī bērzu slotiņa, ko sauc par budēļu rīksti. Šai rīkstei latvieši piedēvējuši maģisku spēku. Visā Eiropā izplatīts paradums ziemas saulgriežus sagaidīt ar izplaucētiem zariem, ar kuriem, pieskaroties cilvēkiem vai dzīvniekiem, varēja pārnest dzīvinošo spēku, kas piemīt šiem zariem. Ar šo Eiropā izplatīto tradīciju sasaucas budēļu tēva rīkste. Tos, kas nepaklausīgi vai slinki, budēļu tēvs simboliski noper.
Šīs pēršanas pamatā nav sods par slinkumu, pārmācīšana, bet gan veģetatīva auglība un veselība. Tāpat cilvēkus kuļ ne tikai Ziemsvētkos, bet arī Lieldienās, lai tos pasargātu no dažādām kaitēm un ļaunuma.

Avots:http://www.liis.lv/folklora/gadsk/origin/ziemsvetki.htm

Kaa redzi nekaa aizvainojosha vai rupja manaa tekstaa nebija wink.gif


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Dec 23 2004, 14:26
Post #7


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Bet ar ko iet kekataas ir labaaks par iet kosplejaa? biggrin.gif
Yumes ideju atbalstu, tachu nepiedaliishos. Man nekad nav patikusi paargeerbshanaas par kaut ko citu. Pietiek jau ar galda RPG wink.gif


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Dec 23 2004, 14:30
Post #8


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Shin Chan.. emm.. tava ironija spīd pa visiem stūriem un man tas nepatīk. tāpēc bija tāda atbilde. tongue.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Dec 23 2004, 16:23
Post #9


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(Yume @ Dec 23 2004, 13:30)
Šin Čan.. emm.. tava ironija spīd pa visiem stūriem un man tas nepatīk. tāpēc bija tāda atbilde. tongue.gif
*


Taa vienkārši bija alternatīva (diezgan aktuāla) kosplejam. Palasi, cik daudz kopīga ir kosplejam ar ķekatām, es pat teiktu ķekatas kospleju sit pušu gan kostīmu, gan aktivitātes, gan atraktivitātes ziņā, bez tam ir taču Ziemassvētki, un tā kā vairums no foruma dalībniekiem, cik noprotu, pēc paarliecības ir pagāni un ateisti tad nesasakatu neko sliktu šādā ierosmē. Bet, ja nu tu tomēr manu izteikumu uztvēri kā sava topika torpedēšanu un kosplejistu apsmiešanu (kas nebūt tā nebija domāts, vismaz ne tad kad es to rakstīju) tad atvaino, nebija ļauni domāts.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Dec 23 2004, 16:58
Post #10


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Neesmu ne pagaans, ne ateists, ne arii man zinaamas religjijas ticiigais, tomeer doma par kjekataam likaas spiidosha. Saprotu veelmi paargjeerbties par anime varonjiem, bet ir tachu Ziemassveetki! Pie tam, jums patiik paargjeerbties par kaadu citu. Ja paargjeerbsieties par kjekatniekiem, sagaadaasiet Ziemassveetku prieku cilveekiem, pie kuriem iesiet ciemos, un veel labi paeediisiet, un noteikti buus vismaz tikpat jautri kaa parastaa kosplejaa. wink.gif

P.S. Manaa postaa gan nav ironijas - nepaarprotiet kaarteejo reizi.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
X_Kamui
post Dec 23 2004, 18:04
Post #11


CLAMP Fan
********

Group: Chuunin
Posts: 1352
Joined: 17-November 04
From: Дома...




ph34r.gif Ka saprast costplay............
smile.gif Mekle lidzibu ar kadu charu, taisi viņa terpu un................ talak.........

ES TIKAI PAJAUTAJU...................... unsure.gif


--------------------
IPB Image
"Peace is but a Shadow of Death desperate to forget it`s Painful Past..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Dec 23 2004, 19:25
Post #12


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




OK, man piebesīja šitā te reakcija, nepatīk nelieniet.

Tā ja tomēr kāds grib, par sestdienu, mums ar Yuki ir 2 tērpi ar kuriem varam padalīties, ja kāda meitene grib, laipni aicināta aizņemties. Vienīgais ka viņi ir uz augumumu minimums no 170cm. tā kā mēs abas esam 175.. nu tā.
manis te vairs līdz svētdienai nebūs tāpēc ja kādam rodas vēlēšanās tad var zvanīt uz 9753563 un es paskaidrošu kas un kā.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Guest
post Dec 24 2004, 00:15
Post #13


Unregistered









apmeeram ir kaa tu saprati (1. reizee)Kai. Sorry,Yume, ljoti jau gribaas man tikai es biju un esmu nesagatawota, gan jau pacentiishos uz kaa du naakoshoreizi! wink.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Dec 24 2004, 12:47
Post #14


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




emm, un kas bija šis nezināmais kas aizmirsa ielogoties?


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
wiesiiz
post Dec 24 2004, 12:55
Post #15


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 5
Joined: 15-December 04




ta kas iisti ir tas cosplay???


--------------------
They don't give a f.ck about us.
(2pac)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

11 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 16 April 2024 - 09:52