IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Golden Boy
kaarleens
post Feb 20 2004, 23:23
Post #1


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




Noskatiijos peec drauga ieteikuma arii vienu pavecaaku seiaalu nu protams ja 9 gadi var uzskatiit pa vecu =) nu ko lai saka animaacija protams atpaliek lai gan nav slikti arii prieksh muusu laikiem bet tas nu galiigi nav svariigi , svariigs shitajaa miniseriaalaa (tiemzheel tikai 6 ep sad.gif ) ir saturs galvenais varonis 25 gadiigs muuzhiigais students (nu izspljauts es) ir pametis unevirsitaati, un uz doto briidi turpina izgliitoties dazhaados pagaidu darbos ehzz nu protams tajos darbos visur ir dazhaadas kaardinoshas sievietes daudz kurjozu ja neteiktu labaak megokurjozu situaaciju nu taa smeejies sen nebiju iesaku visiem =)
mans veerteejums 7/10 ehh toletes podu uz kura seezh meitenes samiiljoshana laugh.gif


Attached image(s)
Attached Image

--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Fatalis
post Feb 20 2004, 23:38
Post #2


Unregistered









Šitamo k-kad pa VIVA rādīja.
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Feb 21 2004, 00:12
Post #3


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




7/10?

Man kaut kaa liekas ka viena no forshaakajaam animeem (par pieaugusho teemu) no vienas puses ljoti sexuaala no otras puses censhas buut pamaacosha..
Visaadaa zinjaa par izklaidi es dotu 10 no 10..

Benkyo benkyo benkyo...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Feb 21 2004, 00:17
Post #4


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




QUOTE (Roze @ Feb 20 2004, 11:12 PM)
7/10?

Man kaut kaa liekas ka viena no forshaakajaam animeem (par pieaugusho teemu) no vienas puses ljoti sexuaala no otras puses censhas buut pamaacosha..
Visaadaa zinjaa par izklaidi es dotu 10 no 10..

Benkyo benkyo benkyo...

labi pa saturu 10 +++ 3 nonjeemu pa animaaciju nu lab vareeja principaa 8 -9 likt =) study study study wink.gif)


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Leonheart
post Mar 7 2004, 12:05
Post #5


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 89
Joined: 7-March 04




Skatities GB sudiiga Divx-rip kvalitatee, protams ka grafika buus sudiiga happy.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Guest
post Mar 11 2004, 01:46
Post #6


Unregistered









Meh, kaa jau Roze teica, taa ir viena no labaakajaam animeem par pieaugusho teemu.... Podu samiiljoshanu vai cita objekta, kur sieviete likusi savu kjermeni, ne tikai shinii animee paraadaas wink.gif Komeedijaas, kur ir meitenes un miilestiiba puishi dzenas peec to biksiiteem, pierodi biggrin.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
karlik
post Mar 11 2004, 01:46
Post #7


koopa troopa
*

Group: Chuunin
Posts: 18
Joined: 13-February 04
From: Valmiera




QUOTE (Guest @ Mar 11 2004, 12:46 AM)
Meh, kaa jau Roze teica, taa ir viena no labaakajaam animeem par pieaugusho teemu.... Podu samiiljoshanu vai cita objekta, kur sieviete likusi savu kjermeni, ne tikai shinii animee paraadaas wink.gif Komeedijaas, kur ir meitenes un miilestiiba puishi dzenas peec to biksiiteem, pierodi biggrin.gif

mja, to es rakstiju....


--------------------
ultra mainies!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Leonheart
post Mar 11 2004, 21:45
Post #8


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 89
Joined: 7-March 04




Pieaugūšais, tu joko. Viņš nav parastais pieaugūšais!
a) genius
b) really perverted
c) and 26 years old (pieaugūšais? ne nu tu tochno yoko :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seto
post Mar 17 2004, 13:00
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 143
Joined: 24-February 04
From: Riga




nu es pa ViVU ar skatiijos -kaadreiz gaaja- tieshaam labs gabals -saistoshi skatiities -bet visvairaak man patika ka taas sievietes peec tam saprata cik shis labais dzheks ir un meeggina vinhu peec tam nokkert - labs


--------------------
Ir lietas , kas ir jāizdara!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rune
post Mar 17 2004, 13:39
Post #10


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 261
Joined: 12-February 04
From: Kur pagadās.




2. seerija - Todays lesson: "The human head cannot be turned by 360 degrees" laugh.gif


--------------------
Elitärer Niedergangsdiagnostiker
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Apr 22 2005, 12:38
Post #11


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




labi pa saturu 10 +++ 3 nonjeemu pa animaaciju nu lab vareeja principaa 8 -9 likt =) study study study wink.gif)
*

[/quote]
Nu jaa es te ko postoju ar dazu meeneshu noveeloshanos ( neredzeeju shito topic'u bat lai nukaa shii ir viena no manaam miiljaakajaam animeem par saturu visi 9/10 ( 1 nost jo tikai 6 seerijas, bet viss turpinaas mangaa) bet par animaaciju lieku klaat 1 punktu. Man atshkiriibaa no Kaarleena likas ka shinii animee ir noveerojama visu laiku labaakaa anime animaacija, lielaakajai daljai animju foni ir haltuura bet shait var redzeet ka kaads ir smagi straadaajis, varbuut cilveeki bija mazliet viekaarshi uzziimeeti bet viss zobi un sejas vienkaarshi superiigi smile.gif taatad par animaaciju kopaa 10/10.

This post has been edited by S.U.D: Apr 22 2005, 14:01
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Apr 22 2005, 14:27
Post #12


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Par to fonu un sejaam. Kaa jau es reiz izteicos, kaadreiz viena no anime lielaakajaam atshkjiriibaam no citvalstu animaacijas bija ruupiigi ziimeeti foni un saliidzinoshi vienkaarshi ziimeeti cilveeki, to sejas. Muusdienaas vairaak iziet uz to, lai chari buutu peec iespeejas vairaak kawaii, pie tiem vairaak piedomaa, un fonu nohalturee, lai ietaupiitu naudu. Taa kaa esmu oldschool piekriteejs, man labaak patiik vecais stils smile.gif


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Apr 22 2005, 15:03
Post #13


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




QUOTE(edg @ Apr 22 2005, 14:27)
Par to fonu un sejaam. Kaa jau es reiz izteicos, kaadreiz viena no anime lielaakajaam atshkjiriibaam no citvalstu animaacijas bija ruupiigi ziimeeti foni un saliidzinoshi vienkaarshi ziimeeti cilveeki, to sejas. Muusdienaas vairaak iziet uz to, lai chari buutu peec iespeejas vairaak kawaii, pie tiem vairaak piedomaa, un fonu nohalturee, lai ietaupiitu naudu. Taa kaa esmu oldschool piekriteejs, man labaak patiik vecais stils smile.gif
*


Jaa bet GB kjermenji bija vienkaarshi taapeec varbuut kaadam likaas ka animaacija ir suudiiga bet sejas bija detalizeetaakas par visaam reaali ziimeetajaam animeem kuras es esmu redzeejis ( laigan ja taa padomaa es nemaz tik daudz reaali ziimeetu anime redzeejis neesmu laugh.gif ).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Apr 22 2005, 15:23
Post #14


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(S.U.D @ Apr 22 2005, 14:03)
Jaa bet GB kjermenji bija vienkaarshi taapeec varbuut kaadam likaas ka animaacija  ir suudiiga bet sejas bija detalizeetaakas par visaam reaali ziimeetajaam animeem kuras es esmu redzeejis ( laigan ja taa padomaa es nemaz tik daudz reaali ziimeetu anime redzeejis neesmu laugh.gif ).
*


Seju detalizaacija man nelikaas iipasha. Bet sejas izteiksmes bija vienas no iespaidiigaakajaam, kaadas redzeetas biggrin.gif


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
goku
post Apr 27 2008, 02:33
Post #15


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 75
Joined: 21-December 05




Šodien noskatījos visas epas biggrin.gif Nu forši forši.. Izteiksmes.. Reakcijas...
"You've got a boner" ... "Yes, I do" =D vsp rēcīgs ļoti.... gribējās vēl sērijas :-/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 14:43