IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

 
Reply to this topicStart new topic
> Ko mēs vēlamies no šī foruma?, Paša un citu ziņkārībai.
Es vēlos:
Es ļoti, ļoti vēlos:
Tikai ar anime, manga & japan stuff saistītas lietas [ 7 ] ** [12.07%]
Tikai ar anime & manga saistītas lietas [ 1 ] ** [1.72%]
Lai tiktu apspriests jebkas, kas interesē otakiešus [ 19 ] ** [32.76%]
Ir labi taa, kaa ir [ 19 ] ** [32.76%]
Man vienalga, ko, ka tikai mazaak spama [ 4 ] ** [6.90%]
Mazaak varnus, vairaak par ko runaat, biezhaak organizeet tusus [ 6 ] ** [10.34%]
Cits variants. [ 2 ] ** [3.45%]
Total Votes: 58
Guests cannot vote 
Psycholog
post Aug 12 2006, 17:28
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 217
Joined: 30-January 06




Nu par to jau patiesībā var lemt tikai foruma tēvi, bet es vienkārši vēlētos dzirdēt foruma parasto useru domas.
Ja ir vēl kādi varianti, nekautrējieties, postojiet iekšā, nevienam tas netraucēs, es domāju.
Personīgi es uzskatu, ka vajadzētu no foruma atdalīt sadaļu ART un izveidot no tā visa atsevišķu forumu (īsti vēl neesmu patiesībā izdomājis, kā tas varētu notikt) un sadaļu offtopic vajadzētu vairāk kontrolēt, t.i. lai viss forumā būtu pa tēmai, nevis ka ik pa laikam parādās visādi eksistencionāli jautājumi.

Laikam nedaudz par daudz variantu saliku.

Paldies par uzmanību ph34r.gif


--------------------
Positive black.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psycholog
post Aug 12 2006, 20:19
Post #2


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 217
Joined: 30-January 06




Odnako par "Ir labi taa kaa ir" veel nav nevienas votes smile.gif

Bet arii daudz tautas ne vienmeer ir labi, ja tajaa saak palikt nepatiikami uztureeties...taada man ir taa ideja


--------------------
Positive black.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Aug 12 2006, 21:26
Post #3


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




Cik ta var par vieniem muļķikiem vārīties? Dažādībai arī tomēr jābūt, tāpēc patreizējais stāvoklis ir pilnībā apmierinošs. Vismaz man kā cilvēkam, kas labākajā gadījumā reizi mēnesī noskatās kaut ko no animju klāsta.


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Aug 12 2006, 23:43
Post #4


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




..nez ko Jūs domājāt ar 'Lai tiktu apspriests jebkas, kas interesē otakiešus'..
ja šajā apgalvojumā otakieši ir domāti tie, kas klīst pa šo forumu, tad te īstenībā var novērot arī tādus, kam interesē spamošana un bezjēdzīga apd*-anās.. dry.gif
bet ja tie ir domāti otakieši kā vienkārši otaku, tad visticamāk jau tāpat varēja iztikt ar atbildi 'Tikai ar anime, manga & japan stuff saistītas lietas'.. (varbūt tikai vēl pievienot klāt 'games').. dry.gif

This post has been edited by Ginta: Aug 13 2006, 11:48


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psycholog
post Aug 13 2006, 00:18
Post #5


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 217
Joined: 30-January 06




Ginta, nu vnk es biju domaajis tos, kur paraadiijaas visaadi zinjojumi par tusiem, kuriem nav pilniigi nekaada sakara ar anime vai mangu vai japan stuff (nu piemeeram kautkaads tur metaala koncerts, vvz)

GM, citam ir citi forumi un visaadi chati.


--------------------
Positive black.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Aug 13 2006, 19:19
Post #6


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




QUOTE(Psycholog @ Aug 12 2006, 17:28) *
nevis ka ik pa laikam parādās visādi eksistencionāli jautājumi.

nju man iisteniibaa patiik eksistencionaalie jautaajumi, un liekas viss paareejais arii sheit iederas... pasaakumu gan tieshaam vareetu buut vairaak...


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Aug 14 2006, 06:32
Post #7


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Ir labi taa, kaa ir.

Shuminam taisniiba, 2004. gadaa forums patieshaam bija labaaks, par cik bija mazaak cilveeki, bet es jau neieshu kaarteejo reizi uzrakt veco, labo "vai ku toreiz bija labi" teemu. Bija, pagaaja.

Man iipashi netraucee tas, ka liela dalja foruma ir veltiita lietaam, kas nav saistiitas ar anime/manga/japaanu. Taa tas bijis jau no pasha saakuma. Protams, prieksh taadaam lietaam ir savi forumi, bet cik forumos tu gribi buut vienlaiciigi? Peec manaam domaam, jo mazaak forumi jaapaarbauda, jo labaak. Ja vienaa forumaa tiek viss smuki apvienots, kamdeelj gan ne? Pie tam, ar japaanu saistiitiem pasaakumiem ir pashiem sava vieta sheit.

Nedaudz kriit uz nerviem tas, ka visus labos fleimu topikus vienmeer aizsleedz, bet tas taa - man vienkaarshi patiik skatiities, kaa citi savaa starpaa debatee. :)

This post has been edited by Kikyou: Aug 14 2006, 06:34
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seila
post Aug 14 2006, 13:13
Post #8


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 406
Joined: 6-March 05
From: Rīga




Patreizējais stāvoklis mani personīgi pilnībā apmierina. Sarunas par Anime un Mangu un pa brīdim uzpeld kāda interesanta diskusija. Ideāls savienojums.


--------------------
The ice cream mafia is taking over the world, so don't f*** with the ice cream man!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Aug 14 2006, 14:11
Post #9


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Kādu esam izveidojuši tāds viņš arī (tagad) ir.

Jo lielākā cilvēku daļa (aktīvo) ir no paša laika gala te. Katram ir savs stūrītis kur vairāk izvēršas, bet kādā citā klusē.

IMHO - nav ne vainas. Un kā jau mēs visi zinam nav perfektu lietu/vietu utt. šajā pasaulē wink.gif


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Aug 14 2006, 19:04
Post #10


Unregistered









QUOTE

Ko mēs vēlamies no šī foruma?


mazāk bezjedzigu poll un topiku no sērijas ""ko jūs domajat par to un to, ka jums patika tas un tas"", un vel milzum daudz citu bezjedzigu sarunau tematus. kads parmet par to ka offtopika ir par daudz spama, bet kurš tad rada šōs topiku? tiek radita labvēliga vide spamotajiem un vini to ar izmanto. ja tas ir tas par ko cilvēki satraucas.

bet no otras puses citur izpausties jau nav kur izņemot offtopic jo 1)art sadala visadi maniaki nepartraukti liek iekša nenormālos daudzumos visa veida bildes un bildītes, kā arī apspriež vins, otra ar vistas kāju raditos zīmejums( protams ir arī izņēmumi) 2) anime sadaļa pirmais cilvēks padalās ar junāko ko ir noskatijies un uzraksta mazu recenziju, toties pec tam sākas vienkārš PĪĪ ( es noskatijos 4 ep ļoti patika, turpināšu skatīties un ja tiešām baigi forši un tada stila, ja reiz nav ko saturīgu piebilst tad labāk paklusē, jo nevienu tiešam neintresē cik daudz tu esi noskatijies ja nevari pārejiem pateikt ko noderīgu un lasīšanas vērtu.

Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Aug 14 2006, 19:15
Post #11


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




QUOTE(sipps @ Aug 14 2006, 19:04) *

2) anime sadaļa pirmais cilvēks padalās ar junāko ko ir noskatijies un uzraksta mazu recenziju, toties pec tam sākas vienkārš PĪĪ ( es noskatijos 4 ep ļoti patika, turpināšu skatīties un ja tiešām baigi forši un tada stila, ja reiz nav ko saturīgu piebilst tad labāk paklusē, jo nevienu tiešam neintresē cik daudz tu esi noskatijies ja nevari pārejiem pateikt ko noderīgu un lasīšanas vērtu.

Preciizs iemesls apeec es vairs tikai retu reizi lasu to sadalju un tad arii tikai toppikus kuros apspriezh man zinaamas animes nu kur ir maz reply. Shodien gribeju ko labu ierakstiit par onegai teacher/twins, bet izlasopt peedeejo postu "jau 5. seeriju noskatiijos" nolaidaas rokas un galvaa saaka skaneet "kam to vajag?". Nu ok, ja es tur neko sakariigu nerakstiishu, neviens cits ar neko sakariigu nerakstiis, taa nu ir taisniiba, bet esmu par slinku cilveeks lai kaut ko dariitu bez man redzama labuma. Shobriid izskataas ka visiem patiik buut iformeetiem cik katrs epizodes noskatiijies, pie taa arii paliksim (varbuut man ar saakt ik peec 20 minuuteem postot ko esmu noskatiijies un cik cool tas bija).


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Aug 14 2006, 23:13
Post #12


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




QUOTE(ETM @ Aug 14 2006, 19:15) *

bet izlasopt peedeejo postu "jau 5. seeriju noskatiijos" nolaidaas rokas un galvaa saaka skaneet "kam to vajag?". Nu ok, ja es tur neko sakariigu nerakstiishu, neviens cits ar neko sakariigu nerakstiis, taa nu ir taisniiba, bet esmu par slinku cilveeks lai kaut ko dariitu bez man redzama labuma. Shobriid izskataas ka visiem patiik buut iformeetiem cik katrs epizodes noskatiijies, pie taa arii paliksim (varbuut man ar saakt ik peec 20 minuuteem postot ko esmu noskatiijies un cik cool tas bija).

Jā, par šo ari esmu domājis. Turpmāk tādus postus vairs neredzēsi. Ja noskaties animi - tad ari uzraksti savas domas par to, nevis "noskatijos 4 epas, un nevaru sagaidīt kad atnāks 5 epa. Wiiiiii...". Informācija tādā postā - 0.

Atgādināšu - TV,OVA&Movies sadaļa tiek (un turpmāk tiks) visvairāk moderēta un uzturēta kārtiba.


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psycholog
post Aug 15 2006, 03:48
Post #13


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 217
Joined: 30-January 06




Veeleetos izteikt pateiciibu pedejiem 3 postotaajiem, jo vinji beidzot pateica to, ko gaidiiju, kad veidoju sho topiku smile.gif

Shodien IRC sezhot nonaacu pie veel kautkaa:
Sadalja ART...labi, ir skaidrs ka neviens netaisaas no taas veidot atsevishkju forumu, jo kautkam taadam laikam shis forums veel nav gatavs (patiesiba pats shaubos, ka tas ir vajadzigs, bij tik tads pienjemums), bet lieta ir taada, ka aciimredzot moderatori sho sadalju pilniibaa atziist par spama pereekli un pat netaisaas tur meegjinaat ieviest kaartiibu...bet varbuut tomeer dereetu noziimeet kaadu atsevishkju cilveeku, kursh ar stingru roku sekotu kaartiibai tur un skatiitos, lai neviens lieki nespamo ? Vienkarshi savaadaak taa sadalja driiz paliks neskataama un vieniigais labums no taas buus, ka kaads varees tajaa atveldzinaat savas bezjeedziigaas postoshonas veelmes (sipps kautko jau uz to pusi mineeja)

P.s. Ja kaadam tiesham ienaak shada likteniiga doma praataa - ne, es negribu kjerties pie art sadaljas moderaacijas, man jau pieredzes ar admina darbu pietiek. Neesmu varaskaars banomanjaks.


--------------------
Positive black.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Aug 15 2006, 18:59
Post #14


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Varaskaarais banomanjaks edg var pateikt, ka tas viss nav tik skaisti. Ir vesels bars cilveeku (skaties votes), kuri uzskata, ka viss rullee, un neko nevajag mainiit. No vienas puses ir ljautinji, kas grib lasiit augstas kvalitaates postus, kas satur vairaak nekaa lasiitaajs uzzinaatu gadu pa internetu rakaajoties. Bet ir otrs bars, kuri sheit nomet pa dienu uzkraato stresu, priecaajoties par visvisaadaam bildiiteem vai filozofeejot par pasauliigaam teemaam. Nee, nav "bars"; ir diezgan miglaina robezha starp shiim divaam puseem un tur viduu, miglaa, ir iistaa lielaakaa dalja forumieshu. Paaraak daudzi nebuus mieraa ar Art sadaljas izvaroshanu.
No otras puses - kaapeec spama sadaljas traucee? Dazhi grib tikai uuberaakaas bildes redzeet Art sadaljaa. Tiem paliidzeet iipashi nevar. Vinjiem jaapaciesh, un jaameklee tajaa juuklii. Bet kaapeec tad veel? "View New Posts" arii var iemest aci, kuraa sadaljaa ir topiks, lai neliistu kur nevajag. Un peec pirmaa topika posta un postotaaja jau var saprast, kaada veida topiks tas ir, un modi it kaa censhas ruupeeties, lai par taada pasha stila topiku arii paliktu. Tas ir, normaali recenzeeta anime, lai netiktu izcuukota ar "noskatiijos 5 epas wiii". Tas, ka diez ko nesanaak mums, ir cita lieta.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Aug 17 2006, 16:01
Post #15


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Pilniigi izskataas, ka tu man to rakstiitu... Gribu dariit zinaamu, ka neesmu no tiem cilveekiem, kas prasa uuber kvalitaati. Mana atbilde bija "Ka tikai mazaak spama". T.b., kvalitaate var buut viduveeja (izlasi manu parakstu), ka tikai nav taadi posti, kuri smird peec nokluseejuma (flame, useless crap, citu teiktaa atkaartoshana, ...). Postaa ir jaabuut kaut nedaudz kaut kam jaunam, ideaali - origjinaalam. Neko vairaak man personiigi nevajag.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 02:22