IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Forum Guidelines, Jaunās foruma vadlīnijas
edg
post Dec 1 2005, 03:50
Post #16


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Nevajag ieseereet uz vadliinijaam, aizmirstot par pashu galveno. Shis forums ir paredzeets latvijas otaku, kaa patiikama vieta, kur uzkraat informaaciju un apspriesties. Vissmagaakais ir izlemt - "kas iisti ir patiikami?". Citam patiik taa, citam savaadaak. Taapeec tiek mekleets kaut kaads vidusceljs. Bet viduscelju dazhaadi modi atrod dazhaadu. Cits atrod par labu aizveert topikus, cits dzeest postus, cits banot userus. Citam iemesls ir 3vaardiigs posts, citam saruna par jaanjtaarpinjiem. Redzi - modu domas atshkjiras. Taapeec ir aptuvenas vadliinijas, kuras daudz maz nosaka, kaa buutu tomeer pareizaak. Papildus, un ne mazaak svariigi, peec shiim vadliinijaam jebkursh forumietis var apmeeram nojaust, par ko vinjsh var tikt neieredzeets un sliktaakajaa gadiijumaa banots vai citaadi represeets.

Muusu foruma modu pienaakums ir, manupraat, aciimredzams - ruupeeties, lai forums buutu patiikama vieta latvijas otaku. Shis uzdevums ir ljoti gruuts. Mees neveelamies, lai masveidaa uzbruukoshi Yugioh fani aizbiedee to otaku dalju, kura intereseejas par anime ar formu un saturu. Kaadam ir jaaciesh, lai citiem buutu labaak. Taapat ir ar spamu. Mees neesam roboti, kas saskaita burtu skaitu postaa, lai pateiktu, ka kaut kas ir meesls un attieciigi riikotos. Mees esam cilveeki, pie tam puukaini - daudz atljaujam cilveekiem izteikties pirms ar droshu sirdi veicam reguleeshanas darbiibas.

Siikaak par spamu topikos. Jaa, iespeejams daudz praatiigaak buutu spamu dzeest vai paarvietot uz citu topiku. Cik atceros, bija laiki, kad mani posti visai biezhi tika paarcelti atsevishkjos topikos... Tomeer tas nenoziimee, ka topika aizveershana ir slikta metode kaa aptureet spamu. Jaa, ne pati labaakaa, tomeer nav slikta. Jo spams tachu apstaajas. Un, ja tu veelies kaut ko rakstiit par teemu, tad paprasi modiem, lai atver topiku (ko saka priekshaa 18. vadliinija).

Par spamu ieksh outdoor. Jaa, tas ir chats. Bet jaaieveero, ka shaads chats neko daudz netraucee. Gluzhi otraadi - ir otaku, kas fano par shaadu chatu. Redzi, tie, kam nepatiik, apzinaas, ka tas ir outdoor un tur droshi vien atkal sarakstiiti posti formaa "tuss bija super!". Liidziigi ar lietotaaju galerijaam. Svariigi ir atcereeties nespamot sadaljaas, kuras paredzeetas "normaala rakstura informaacijai", piemeeram, "Manga". Kaa jaunpienaaceejam to zinaat? Nekaa iipashi. Vinjam ir jaalasa shis mans posts (nee, vinjam masveidaa jaalasa mani posti, lai nebuutu laika spamot), jaastudee shii foruma neuzrakstiitie ieksheejie likumi un jaasanjem warn par savaam nejeedziibaam.

Jaa, 9. un 10. vadliinijas ir diezgan liidziigas. Tomeer kaapeec nee? Sadalot pa diviem punktiem tiek uzsveerta sho vadliiniju noziimiiba. Padomaa par fraazi: "Rūpējieties par citiem apmeklētājiem kas gribēs izlasīt jūsu rakstus.". Taa satur sevii pashu galveno foruma ideju - tu raksti, lai citi lasiitu! Modi ir tie, kas ruupeejas, lai tevis rakstiitais tieshaam buutu tas, ko citi gribeetu lasiit un ar labpatiku to dariitu.
Vai tiek ierobezhota cilveeka individualitaate, spiezhot vinjus rakstiit "nekropļojiet valodu un rakstību, netaisiet kaitinošus rakstus, un tādus kas bojā foruma izkārtojumu". Jaa, protams! Shaadu individualitaati mums nevajag.

Lamu vaardi tik tieshaam ir ljoti dazhadi. Iedomaajies skolu. Ja tu pateiksi skolotaajam "grieta", tad vinjsh neko neteiks. Bet, ja teiksi "pi**is", tad izdziis no klases. Arii sheit lamu vaardi nekur nav uzskaitiiti. Tomeer skolotaajam ir peedeejais vaards. Ja kaads grieziisies pie moda, raudaadams, ka "vaards "grieta" vinju ir aizvainojis", vinjsh tiks uzklausiits. Cita lieta - vai mods vinjam noticees u.tml.

Par lietotaaja vaardu izrunaashanu. Lietotaaja vaards nedriikst buut "*&^K433*%". Tam ir jaabuut idejiski saprotamam un audiaali uztveramam. Piemeeram, sk3it, normaalaa situaacijaa tiks lasiits kaa "skeit", taatad cilveekiem ar domineejoshu audiaalo domaashanu buus viegli uztverams. Veelreiz atceries, ka shiis ir vadliinijas nevis koks pa galvu, ja nepildiisi!

Secinaajums: Foruma vadliinijas nav jaauztver burtiski un tieshi. Taas ir tikai paliigs foruma uzvediibas normu izpratnei!


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Dec 22 2005, 17:56
Post #17


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




izlabota kljuuda noteikumos: parakstam bija noraadiits izmeers 150x200 (avatara izmeers). noteikums izlabots uz 600 pikseljiem horizontaali uz 150 pikseljiem vertikaali


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Jan 6 2006, 12:43
Post #18


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Man ir priekšlikums - no postošanas offtopic sadaļā postu skaits neaug.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Jan 6 2006, 13:24
Post #19


Unregistered









tikpat labi jau var neskaitit postus vispar nekur. jo kada gan starpiba cik tev ir postu. un tas savukart sakmes to ka civlveki nerakstis viskauko viskautkur tikai tapec lai palielinatu savu postu skaitu.
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jan 6 2006, 13:58
Post #20


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Kad forumaa ienaak kaads jauninjais, vinjam tomeer ir noderiigi zinaat, kuri cilveeki sheit ir ilgi un aktiivi biedri. Kad ir kaads jautaajums tieshi par shii foruma uzbuuvi, principiem un veesturi, tad tieshi visvairaak postus sarakstiitaaji ir tie, kuru teikto ir veerts lasiit. Nezinu, vai tas ir pietiekami speeciigs iemesls, lai postu skaitiishana eksisteetu, bet liidz shim tas nav bijis nepaarvarams trauceeklis. Arii tad, kad posti netiek skaitiiti, spameri grib tikt pamaniiti un spamos. Pret vinju spamu var un tiek ciiniits savaadaak. Vinjiem ir jaameegjina ieskaidrot robezhas un, ja tas neizdodas, tad jaapaluudz aiziet (tas pieklaajiigi runaajot).
Vislabaak jau buutu, ja cilveeki savu postu skaitu uztvertu ar kaunu, jo tas paraada, cik daudz tu forumaa esi saspamojis. Jaa, dazhi posti ir lasiishanas veerti, bet, ja tev ir daudz postu, tad visdriizaak tur ir paarsvaraa spams. Diemzheel, cilveeki to uztver kaa cienjas raadiitaaju vai kaut ko taadu. Bet spams sheit nav cienjaa!
Visaadaa gadiijumaa, ja tu ieej savaa profilaa un redzi: "Most active in offtopic - 45% posts", tad tev ir jaaiet kaktaa un jaaraud! Bet cilveeki to atkal taa neuztver.
Protams, cits man var iebilst, bet tas, ka posti tiek skaitiiti, manupraat, nav nekaada dizhaa probleema. Tas vienkaarshi labi ljauj atshkjirt jauninjos no iesuubeejushiem.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Jan 6 2006, 19:18
Post #21


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Redzi edg, pat ja tu posto ļoti maz ar gadiem kaut kas sakrājas tik un tā. Ne jau postu skaits pats par sevi ir rādītājs, bet gan postu skaits laika vienībā, teiksim vidējais postu skaits dienā.
Teiksim topikos, kur notiek forumčats, daudz īsu postu ir normāli, jo cilvēki apspriež kad, kur un cikos notiks kārtējais tuss.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Jan 6 2006, 20:12
Post #22


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




Pilniigi noliedzu jebkaadu cilveeka veerteeshanu peec postu skaita. Uter bulls**t. Daudzi, kuru viedokli cienu, knapi 100 paarsniegushi. Nedaudz vienkaarshojot - laika, gadu gaitaa cilveeku iepaziis peec vinja viedokljiem jebkuraa gadiijumaa .. savukaart tie kas citus veel nepaziist / tikko piejoinojushi - vairumaa gadiijumu vinju viedoklis man (veel) neruup. Papildinaashu .. tie kas springst par postu skaitu, manii izraisa sarkastisku smiinu ;D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jan 6 2006, 20:22
Post #23


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Nu jaa, kas un kaa notiek forumaa zina arii tie, kas tikai lasa, bet neko neposto. Laikam vieniigais reaalais kriteerijs, peec kura jaunajiem skatiities, kuram padomus prasiit, ir Jounin.
Church, nedomaaju, ka vispaar kaads postu skaitu njem par pamatu viedoklja uztvershanai.
Tas, kas runaa man pretim pret postu skaita neraadiishanu ir divas lietas:
1) Buus gruutaak uztvert, kursh ir jauninjais. Taisniiba, ka daudzi lasa un var uzsaakt peekshnji postot, un vinji nebuus jauninjie, bet peec taadiem izskatiisies. Bet tas ir neparasts gadiijums. Man, personiigi, kluciishus vieglaak uztvert kaa datumu. Bet varu padomaat arii, kaa raadiit datumu liidziigi kluciishiem. Ja buus laiks.
2) Liidz shim mees mieriigi esam izdziivojushi ar visu skaitiishanu. Un arii pashlaik, manupraat, neviens aktiivi nenodarbojas ar postoshanu skaita deelj. Visi, kas to iesaak, taapat arii ir izbeigushi. Laikam saprot procesa bezjeedziibu.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Jan 6 2006, 20:48
Post #24


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Teiksim, postu skaitu var ārkārtīgi ātri pacelt, postojot bildītes sadaļā Art. Tur tak arī postus skaita, ne? unsure.gif
Postu skaits ir tikai tāda... statistika. Nothing more, nu vienīgais no tā aug tie kubiciņi un kaut kad mainās tituli laikam. Īsti jau vajadzības nav.
Teiksim dažos forumus cilvēki tiešām posto lai vairāk zvaigznīšu/titulu sapelnītu. Nolaižas līdz pat "+1" tipa postiem.

Hmmm... pastījos savu postu skaitu, man vidēji sanāk kādi 2 posti dienā huh.gif

This post has been edited by Taka: Jan 6 2006, 20:50


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Jan 6 2006, 22:28
Post #25


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Nav nācies šeit novērot biedrus, kuri rakstītu tikai postu skaita audzēšanas dēļ. Visi kas ir bijuši agri vai vēlu izčib intereses trūkuma dēļ. Arī man (godpilnās trešās vietas ieņēmējs postu skaita ziņā) tas cipariņš nekad nav kalpojis par stimulu postošanai. ja gribu spamot tad spamoju tāpat, ja dvēseles stāvoklis liek rakstīt pa ģēlu tad to arī daru (pēdējā laikā gan nav nācies).
Neredzu Takas ierosinājumam pamatu. Ja ar šo tu gribi panākt, lai publika daudz maz aizvācas uz anime related topikiem un tur arī posto, tad diezin vai ar šo pasākumu tev tas izdosies. Tad būtu jālikvidē offtopic sadaļa kā tāda, kas savukārt izsauktu straujus biedru atplūdus un augošu spamu un offtopiku ontopika topikos.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jan 6 2006, 22:51
Post #26


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Shinchan, es gan esmu piedziivojis taadus biedrus, kas vaaca postus postu peec. Un vinji nemaz prom neaiziet, bet labojas.
Labums no taa, ka postu skaitiishanu atsleedz offtopic, useru galerijaas un fan fiction buutu taads, ka cilveeki postu skaitu tieshaam saaktu uztvert kaa kaut ko: cik daudz normaalus postus tu esi sarakstiijis forumaa (cik daudz devis tam labuma). Bet, jaa, iespeejams saaktos offtopic ieksh ne-offtopic topikiem.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Jan 7 2006, 02:22
Post #27


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




edg, taadaa gadiijumaa visiem esoshajiem biedriem vajadzeetu to skaitiitaaju samazinaat, vai vispaar noresetot, taa? tas gan buutu interesanti ja mees tagad visi saaktu no nulles, tik es domaaju ka forumieshi to nenoveertees wink.gif

bet ja kaads grib zinaat manu viedokli, es domaaju ka skaitiishana visur ir jaaatstaaj kaa ir.


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Mar 12 2006, 01:41
Post #28


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




pamanot neseno meegjinaajumu reklameet forumaa .. vai nevajag pieviest papildus punktinju ruleem? mans viedoklis buutu - taadus topikus neklozot, bet uzreiz dzeest, juuserim PM warns, un naakoshreiz atkaartojoties no taa pasha (l)usera - baans minimums uz meenesi. no vienas puses var saprast, ka 15 gadiigs chiks i vieglaak iespaidojams ar vecum-vecajaam finansiaalajaam piramiidaam, no otras puses .. ARII TE ?! $#(&@ !!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Mar 12 2006, 01:45
Post #29


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Jaa, vot taa ir viena lieta, ko es te negribu redzeet 100 gadus. Domaaju, vajag pielikt drakoniskus noteikumus sakaraa ar reklameeshanu. Vismaz vienu vietu visaa netaa gribeetos tiiru no reklaamaam.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Mar 12 2006, 20:07
Post #30


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Jā, komerciālos reklamētājus nīdēt. Bet tos, kas reklamē savu anime lapu, hubu, vai ko citu, kas saistīts ar anime. mangu un japānu, tos gan ne. Ja, protams, indivīds nepārcenšas.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Pages V < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 User(s) are reading this topic (4 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 March 2024 - 13:13