IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> UZMANIIBU: AnimeCon un japaanas dienas 2006, orgnizeeshana
lastguru
post Dec 28 2005, 23:00
Post #1


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




So, tauta, abi Latvijas anime klubi kopaa vasaras viduu, juulijaa, riikos pirmo Latvijas AnimeCon (atshifreejas laikam kaa Anime Konference vismaz es taa sapratu wink.gif).

Galvenais jautaajums ir, kaadus pasaakumus tur riikot, un kas var paliidzeet tos riikot? UZMANIIBU: shis nav topiks lai pateikt: "es buushu/nebuushu", bet gan topiks kur pateikt kas un ko varees noorganizeet, kā arii ideju apspriedei.

pashreizeejais programas uzmetums:
* Rīts: anime
* Diena: kosplejs, konkursi, spēles
* Vakars: anime
* Vēlais vakars: Tokyo Dolls koncerts un diskotēka

kaadas idejas mums ir:
* karaoke
* organizētais kosplejs (katrs kosplejers vai kosplejeru grupa gatavo scēnu vai izrādi)
* tematiskais kosplejs
* japāņu spēles (kakurenbo, jeb paslēpes ???)
* japāņu datorspēles (Guilty Gear ???)
* diskotēka/afterparty
* mākslinieku izstāde
* go turnīrs
* DDR

vairaak ideju pagaidaam nav, pie tam, katru no shiem pasaakumiem vajag organizeet, taapeec vajag Kaigan kluba biedru un ne-biedru atbalstu shim pasaakumam, paraadiisim ka maakam ne tikai skaisti spriest, bet arii kaut ko dariit lai rezultaataa visiem buutu jautri un interesanti. Luuzu idejas un aktivitaates!

Nu piemeeram, vai kaads gribeetu novadiit/organizeet, vai vismaz apmekleet lekciju par to, kaa taisa anime? Vai varbuut kaads vareetu noorganizeet kaadas japaanju grupas viziiti Latvijaa? Lai juusu fantaazijai buutu veel mazaak ierobezhojumu, taiksim arii ka kopaa ar AnimeCon ir doma taisiit arii Japaanas dienas Lavijaa, taatad derees viss, kam ir sakars ar Japaanu.


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Dec 30 2005, 04:11
Post #2


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




OK, es neko uzreiz pateikt nevaru, bet piesakos parunāt ar savu japāņu valodas pasniedzēju Hashimoto-sensei, viņa ir ļoti mīļa un jauka, un cik noprotu ir ne gluži vienaldzīga uz šīm lietām.
Domāju ka arī ar vēstnieku varētu sarunāt tikšanos, un sarunāt ko nopietnāku kultūras jomā.
Bet tas viss bēs tikai pēc sesijas, tas ir februārī.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shaisuke
post Dec 30 2005, 16:49
Post #3


shinigami
******

Group: NERV
Posts: 685
Joined: 3-January 05
From: LV




Es vareetu paliidzeet ar kautko kas saistiits ar kospleju. Un domaaju ka vajadzetu noteikt terminju liidz kuram datumam pieteikties kospleijeru konkursam. Lai nesanaak taa ka beigu beigaas atnaak tikai dazi random anime char teerpos gjeerbushies ljautinji. Un vajadzetu noteikt kriterijus pec kuriem kosplejs tiks vertets un kaa.

~BN~


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Dec 30 2005, 17:51
Post #4


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




liidz juunijam jaabuut visam kosplejam sagatavotam, un visaam sceenaam sacereetaam.


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Dec 30 2005, 18:54
Post #5


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




Kas tiek domāts ar scēnām? Jo reāli ir tā - lai būtu ainiņas, ir jābūt cosplay group, a ko darīt vientuļniekiem. Ja es tur būšu, nezin', Hagu-chan no Hoeny and Clover, man būs gleznas stūrītī jāzīmē, vai?


Edit: kas ir tematiskais cosplay?


Vai mākslienieku konkurss būs "a man riebjas šitā kāja" veida žūrija, vai būs cita veida balsojums?


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Dec 30 2005, 20:48
Post #6


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Hmm, Stase, es pieņemu, ka ka ainiņas ir - tēlu atspēlēšana. Nu tas ir standarts krievijas konos, to es noteikti zinu, un fun.... bet par to cilvēki ir jabrīdina uzreiz. Jo kad mēs sākam darīties tadā lieta, 4 cilvēku grupai vajadzēja 1 menesi lai saštukotu ko darīt, kas daris un pie kādas mūzikas.

a vot kādā ziņa tematiskais, man arī interesē, jo tas ir, tā teikt, ne maza mēr paakums, un standarta tematiksais cosplay , tas ir cosplay grupa te neies cauri.
Tad nu vienīgi ja pēc žanra.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jan 2 2006, 18:08
Post #7


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




QUOTE(+Chibi+ @ Dec 30 2005, 18:54)
Ja es tur būšu, nezin', Hagu-chan no Hoeny and Clover, man būs gleznas stūrītī jāzīmē, vai?
*



Nee, tev buus vislaik jaaizskataas depresiivai un dazhbriid jaaizsaucas "oooo!" un jaataisa lielas acis smile.gif

Kas attiecas uz AniCon, tad zinot kaa izskataas LatCon un citi tml pasaakumi, tad daljai visa taa pasaakumaa jaabuut informatiivai un pasaakuma ietvaros jaaiekljauj anime klipi un treileri uz projektora. Kautkaadai siiklietu tirdznieciibai arii buutu jaabuut, tai skaitaa stickeri, flaieri, plakaati, mangas, yurgja kaartis utt. utjp.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
davio
post Jan 2 2006, 19:34
Post #8


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 184
Joined: 19-December 05




Ok. Es ar gribeetu piedaliities, bet cik liela meeroga pasaakums tas taisaas buut? Un kur tas taisaas buut? Kaautkaadaa hallee vai briivaa dabaa? Jo ja tas ir liels pasaakums kur buus arii daudz cilveeku no malas, kas nav pilniigi anime fanaati, tad tam grupu cosplayam ir jaabuut kautkam ljoti populaaram, ko gandriiz visi buutu redzeejushi.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Faplo
post Jan 2 2006, 20:10
Post #9


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 136
Joined: 22-September 04
From: Jaunogre




Hmm, es lieku lielu ceriibu uz to ka tas ir liels pasaakums kuraa varees piedaliities, skatiities arii cilveeki no malas! Vispaar jau pats nosaukums "Japaanas dienas" manaas ausiis skan ljoti plashi.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shaisuke
post Jan 5 2006, 12:42
Post #10


shinigami
******

Group: NERV
Posts: 685
Joined: 3-January 05
From: LV




Runaajot par kospleju. Kaa ir ar j-rock kospleju? Vai to varees?

~BN~


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Jan 5 2006, 14:54
Post #11


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




ja tu pie reizes kaut ko padziedaasi, tad kaapeec nee smile.gif . tas vareetu buut tas tematiskais kosplejs, ja buutu vairaaki shaadi cilveecinji...


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Jan 8 2006, 20:36
Post #12


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




es buussu ...varbuut.... unsure.gif


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shaisuke
post Jan 11 2006, 20:55
Post #13


shinigami
******

Group: NERV
Posts: 685
Joined: 3-January 05
From: LV




QUOTE(lastguru @ Jan 5 2006, 13:54)
ja tu pie reizes kaut ko padziedaasi, tad kaapeec nee smile.gif . tas vareetu buut tas tematiskais kosplejs, ja buutu vairaaki shaadi cilveecinji...
*



Obligaati buus jaadzied? Nevarees taa kaa popielaas pagoriities pie muuzikas pavadijuma? biggrin.gif

aivvv... youy're such a spammer... nelabojams

~BN~


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
gramozeks
post Jan 16 2006, 17:51
Post #14


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 352
Joined: 23-May 05
From: Riiga, Latvija.




taa vien liekas ka viss notiek. smile.gif ta4u kaa ir ar dažaaam siikaam brobleemaam??? piemeeram Budžets kas ir noteikti nepiecie6ams pasaakumu veido6anaaa. mums noteikti kaut kas ir jaasavaaac!
pie tam (kaut es peec tam nenožeelotu) es pisakos par Helperu komandai kas riikos 6o pasaakumu.
100% smile.gif
6is procents, tuvojoties pasaakumam, iespeejami mainiisies.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zeloco
post Jan 25 2006, 17:58
Post #15


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




QUOTE(Shaisuke @ Dec 30 2005, 15:49)
Es vareetu paliidzeet ar kautko kas saistiits ar kospleju. Un domaaju ka vajadzetu noteikt terminju liidz kuram datumam pieteikties kospleijeru konkursam. Lai nesanaak taa ka beigu beigaas atnaak tikai dazi random anime char teerpos gjeerbushies ljautinji. Un vajadzetu noteikt kriterijus pec kuriem kosplejs tiks vertets un kaa.

~BN~

*


*excited* vajag ari lolitas, nevar bez lolitaam >_<


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 20 April 2024 - 07:18