IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Svaigas asinis, yeah, yeah, even I'm doing this
Miyako
post Sep 4 2009, 22:43
Post #1


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 58
Joined: 4-November 07




Jau iepriekš atvainojos par scaning fail un lielajiem izmēriem unsure.gif
IPB Image
IPB Image
^^^ šajā es mēģināju uzzīmēt lielākus cilvēkus kā parasti, līdz ar to arī sanāca labāk redzamas kļūdas, īpaši rokas dry.gif
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Sep 4 2009, 23:02
Post #2


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Baigās krūtis, klausies. XD
Bet tu zīmē fonus un tas man patīk. Un vēl man patīk tie neorganizētie gājputni.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arta
post Sep 5 2009, 12:33
Post #3


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 877
Joined: 30-April 08
From: Paintbucket.




Jauks sākums.
Ķermeņi normāli, bet pēdas un plaukstas vnk krimināli mazas. x.x


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Keydan
post Sep 5 2009, 19:41
Post #4


Key-dano
*********

Group: Chuunin
Posts: 1766
Joined: 16-April 06




Overal - nice. Bet pie tam rokam vel jastrada.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Sep 5 2009, 23:03
Post #5


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Hahaha, starp citu, nupat tikai ievēroju, bet tavs topiks var lepoties ar godpilno 666. topika šai sadaļā vietu. XD
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Sep 5 2009, 23:58
Post #6


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




QUOTE(Kikyou @ Sep 4 2009, 22:02) *

Baigās krūtis, klausies. XD


Beidzot kāds zīmē arī ar krūtīm! biggrin.gif

Bet jā, ir ļoti labi, pēdējais zīmējums it īpaši. Tā turpināt!


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
JnVbt
post Sep 9 2009, 02:13
Post #7


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 80
Joined: 28-October 07
From: Šaurais gals ... Liepāja!




Patiešām interesants stiliņš, dod tādu ''savdabīgu piesitienu'' biggrin.gif
emmm ... man tikai viena neliela piebildīte: tajā pēdējā pic! ... man tāds paskats ka tās meitenes kreisā ''kāja''
ir vnk ''atzāģēta nost no rumpja un tiek turēta rokās .... rolleyes.gif


--------------------
Live your life with joy & no regret! =]
IPB Image
ATSLĀBSTI un baudi to ko dzīve tev sniedz!
Smieties ir labāk nekā raudāt. It sevišķi, ja nepalīdz ne viens, ne otrs.
Life`s a party! Let`s smoke it, drink it, ejoy it!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Miyako
post Sep 21 2009, 21:30
Post #8


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 58
Joined: 4-November 07




Paldies par komentāriem ^^

pie rokām tagad mēģinu vairāk piestrādāt, sapratu, ka tad, kad zīmēju, man bail viņas sataisīt par lielu. par to kāju - laikam par taisnu, bet joprojām nevaru izdomāt kā viņu būtu bijis pareizāk zīmēt.

tās lielās krūtis sākumā sanāca tīri nejauši, jo, kad zīmējot cilvēks aizņem tik lielu daļu lapas man grūtāk ieraudzīt "kopainu". bet tām meitenēm piestāv, manuprāt biggrin.gif

tā, nākamie. ar skeneri joprojām neesmu tuvos draugos. (tas putns tāds nepareizs ir speciāli)

IPB Image

un mans pirmais portrets ever. ideja radās lasot ābolus. negaidīti, ne? biggrin.gif

IPB Image

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nothinga
post Sep 22 2009, 00:19
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 226
Joined: 22-May 07
From: sapņa beigas. punkts.




Mans ieteikums - piestrādā pie anatomijas ^^ Ar laiku sanāks labāk, bet, lai sanāktu, ir vispirms jāpiestrādā ^^ Iesaku ņemt tutorialus un daudz, daudz skicēt cilvēkus no dabas, ja to gribas tieši vairāk zīmēt. Šobrīd man ķermeņi izskatās mazliet kokaini un stīvi, rokas ļoti mazas un šauras (ne tikai plausktas), kājas kokainas un nenormāli taisnas ^^

Iesākums nav slikts. Ēnojums pieklājīgs un idejas arī labas ^^ Iesaku viarāk paskicēt, pa vidu izveidojot kādu nopietnu darbu. Skices reizēm labāk palīdz iepazīt pozas un trenēt proporcijas, ķermeņa izliekumus, veidus.

Runājot vairāk par pēdējajiem darbiem -
Pirmajā: abiem tēliem rokas šķeit nenormāli tievas un tievums liek tām izskatīties nenormāli garām un kokainām. Poza nedaudz neveikla, kaut arī neslikta. Mazliet būtu jāpamaina personāžu leņķis, lai labāk izskatītos ar fonu. Vai arī fons jāpadara nedaudz viarāk horizontālāks. Iespējams priekšplānā nedaudz augstākas margas dotu vēlamo efektu ^^ Citādi fons labs. Detalizēts un veikli izēnots.
Mazliet paasas un dīvianas krītošās ēnas. Tās liek domāt, ka abi atrodas prožektoru gaismā. Taču puiša plecu ēnojums liek prātot, vai apgaismojums nenāk no apakšpuses, ko noliedz visa pārēja darba ēnojums ^^
Vēl viens mazs ieteikums - patrenējies zīmēt nedaudz izteiksmīgāku apģērbu ^^ Iespējams abiem tēliem vajadzētu izskatīties krāšņi tērptiem, bet šobrīd man šķiet, ka puisim mugurā ir labi burzītas, viegla auduma bikses un kaut kas maisveidīgs augšdaļā, bet meitenes kleita pielīmēta pie grīdas ^^
Otrais darbs - portrets:
Saku atklāti - deguns izjauc vsu skatu ^^ Nav slikti, taču deguns šādam sejas leņķim ir par zemu un par sānisku. Vai arī labā sejas puse bija jažīmē mazāk redzama, ar mazāku aci utt. šobrīd izskatās, ka viņa(es ceru, ak viņa ^^) pavērsusi seju pret skatītāju, taču deguns liek domāt, ka viņai ir 3/4 apgriezienā vismaz un pievērsusies kaut kam lapas stūrī az kadra.
BTW - viņa šķielē ^^ Viena acs skatās uz priekšu, otra uz sānu ^^
Jauki abolīši gan ^^

Atvianojos, ja ar šo kļūdu zuskaitījumu esmu aizvainojis ^^ Es no savām kļūdām nelabprāt mācos (vismaz darbos) tomēr reizēm der saņemt kļūdu uzskaitījumu, lai pēcāk uzmanītos un tās nepielaistu.
Lai vai kā, uzskatu, ka ne paŗāk ilgam zīmētājam darbi ir labi ^^ Skaisti detalizēti un smalki ^^ Tādā garā tik turpini!


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Miyako
post Sep 22 2009, 19:58
Post #10


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 58
Joined: 4-November 07




gluži otrādi, esmu pateicīga par šādu kritiku un padomiem. Iemesls, kāpēc es šeit vispār lieku savus zīmējumus, ir lai mācītos un pamanītu kļūdas, kuras var ievērot tikai sveša acs.
paldies un ceru, ka arī turpmāk šādi komentēsi ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Miyako
post Jan 19 2010, 13:56
Post #11


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 58
Joined: 4-November 07




labs laiks pagājis kopš te pēdējoreiz kaut ko ieliku. šoreiz tas ir vēl viens portreta mēģinājums, šoreiz photoshop'ā. ir arī vairāki zīmuļdarbi, bet tā kā netieku vairs pie skenera, tiem nāksies pagaidīt.

IPB Image

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arta
post Jan 19 2010, 14:21
Post #12


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 877
Joined: 30-April 08
From: Paintbucket.




Hm.
Smuki vispār. :] Bet tas laikam neko daudz neizsaka un nepalīdz, tākā mēģināšu padalīties ar ieteikumiem. ^^

Kontrasts. Zīmējums ir mazliet plakans.. matos varēji izmantot nevis tikai brūno, gaiši brūno, ōkerīgo un vēlkko tumši brūnu, bet pie saknēm, piemēram, gandrīz vai melnu un pa vidu & citās vietiņās arī. Plus vēl tā pa kluso iejaukt kādu zilu/zaļu/citas krāsas matu stiebriņu.

Tas pats visp attiecas arī uz ādu, drēbēm un fōnu. Izskatās, ka tu nolem ''Tā. Kleita būs zila!'' un tad izmanto tikai vienu to zilipelēko krāsu dažādos toņos - tumšu, gaišu un viduvēju. Fōns - tumši zaļš, gaiši zaļš un tāds pa vidu. Un arī acis.
Tev ieteiktu vairāk paspēlēties ar krāsām, piemest klāt kādu citu, ne tik ordināru. Arī ražot vairāk akcentus, lai ir kaut kas, kas uzreiz liek paskatīties uz tavu darbu vismaz 10 sekundes ilgāk. Kāds jokains aksesuārs, neredzēta acu krāsa, aizraujošs matu sakārtojums, pavisam jokainas puķes ar kaut kādiem kaut ko [kas tev būtu jāizdomā ^^].

Tas laikam par to kompozīciju un tādiem eyecatching momentiem, kas prasītos.

Par pašu meitenes ''uzbūvi'' cik nu viņa te daudz ir - man liekas, ka pleci ir bišk par augstu. o.o Ļoti tādi.. horizontāli. ---> _l l_ <--- Tas ir domāts kakls un pleci. biggrin.gif Viņie iet mazliet tā lēzenāk uz leju un nesākas tik augstu.
Un deguns nav tas ideālākais [lol tie vienmēr sagādā problēmas, cūķi tādi. xD]

Tas pagaidām viss. Sajutos radoši, lai rakstītu. :'D
Cerams, ka kkas palīdzēs. ^D^


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Jan 19 2010, 17:29
Post #13


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Es ieteiktu vispirms uzzīmēt kādu normālu skici un tad krāsot, nevis krāsot kaut ko viduvēju.
Seja ir copy-paste no iepriekšējā mēģinājuma, un tur ir tikpat daudz kļūdu (vispār jau vēl vairāk, ja piemet krāsošanu laikam)

No kompozicionālā viedokļa Art'a gan neko nepateica (although she said she did). Kompozicionāli meitenei vajadzētu būt pabīdītai vairāk pa labi un uz augšu.

Par krāsojumu jau tika šis tas atzīmēts, es gan gribētu noliegt to, ka tas ir slikts. Priekš pirmās reizes ļoti sakarīgi. Neizskatās sadedzis un nokakāts kā tas daudziem iesācējiem mēdz būt un arī krāsas negriež acīs kā dažam labam naivākam cilvēkam.

Pirms liec nākamo, padomā, vai turpinot atgremot vienus un to pašus sejas rakursus un tipus, tu kaut ko iemācīsies.

Johaidī, cik sen neesmu neko kritisku rakstījusi.

This post has been edited by FuschichO: Jan 19 2010, 17:30


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arta
post Jan 19 2010, 23:37
Post #14


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 877
Joined: 30-April 08
From: Paintbucket.




Es domāju krāsu kompozīcija. biggrin.gif Vajadzētu man skaidrāk izteikties. &! Es neteicu, ka slikts. <.<''


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Miyako
post Jan 20 2010, 12:23
Post #15


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 58
Joined: 4-November 07




Šis nebija copy-paste no iepriekšējā darba. Kad sāku es kā reiz trenējos zīmēt sejas no dažādiem leņķiem, tad iedomājos pamēģināt photoshopā. To, ka sejas leņķis ir tāds pats kā iepriekšējā es pamanīju tikai tad, kad darbu biju jau gandrīz pabeigusi. Tā kā man pašai tīri labi patika kā sanāca, ieliku arī šeit.
Grēki izsūdzēti. move on

Liels paldies par ieteikumiem un norādījumiem. No krāsām saprotu maz, un ja arī ar tām darbojos, tad piesardzīgi, tāpēc arī šāds rezultāts. Nākamreiz pacentīšos labāk, vairāk eksperimentēšu smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 March 2024 - 21:08