IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Kas pie velna ir metaals?
Shumins
post Feb 16 2010, 00:05
Post #1


Unregistered









QUOTE(GM @ Feb 15 2010, 15:11) *

Šim topikam pamatā ir diskusija, kas aizsākās skaipā, apspriežot ar cienījamo foruma veterānu Sērfiju ALK jaunās favorīt-forumietes Kikyou last.fm profilu.

Liekas, ka GM būs ieķēries Kikyou, un pārdzīvo, ka šamai tāda nestandarta gaume cool.gif
Ir daudz labāki veidi kā pievērst uzmanību...

Par J-Rock.

Domāju, ka Japāņu mūzika iet līdzi Anime kultūrai. Tā visa ir modes lieta. Samācīties daudz Japāņu vārdus, ēst suši, dzert zaļo tēju - klausoties J-Rock. Katrā laikā daži pārāk aizraujas ar dažādiem importa sviestiem, ja vietējā dārziņā nekā laba neaug. Un nav jau tā, ka japanofīlija būtu sliktāka par amrikanofīliju. Nē, ASV tomēr piedāvā mazliet labākus produktus, jo Japāņu viss jaunais ir sen aizmirsts Amerikāņu vecais labais. Tā teikt, visu aizmirsto izdekorē ar Japāņu mēsliem, un dod pakošļāt vēlreiz - vienreiz bija labs, gan jau kāds uzķersies atkal.

Bet sevi nekad negribētu identificēt ar Amerikāņiem un Japāņiem. Es domāju, ka kultūras šūpulis ir tepat Eiropā. Es drīzāk sevi redzu kā mežoņu pēcteci.
Barbaru kultūra liekas man daudz tuvāka.

IPB Image

Skyforger - Gatavs biju karavīrs

QUOTE

Brēmenes Ādams par kuršiem (ap 1080):
"... no salām lielākā ir tā, kas saucas Kurzeme (Churland). Ceļš līdz tai ir astoņu dienu garš; kurši ir visnežēlīgākā cilts, un visi no tās bēg. Tur ir daudz zelta (t.i. nospodrināta bronza) un vislabākie zirgi. Visas viņu mājas ir pilnas ar priesteriem un burvjiem, kuri pat ietērpti mūku apģērbā."


Vai, ja savējie bāliņi slinko, var ieklausīt arī kādu kaimiņu grupu, kaut vai to pašu Nightwish no Somijas. Kopā ar Tarju bija klausāma mūzika.

Nightwish - 14 Ghost Love Score (End of An Era) Live

Var uzgriest vienatnē uz pilnu klapi un ar alu pameditēt laugh.gif

Japāņu mēsli drīz apsīks - nekas nav mūžīgs, modes iet un mainās. Redzēs, kas būs nākamais...
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topic
Replies
FuschichO
post Feb 16 2010, 00:15
Post #2


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




QUOTE(Shumins @ Feb 15 2010, 23:05) *

Es drīzāk sevi redzu kā mežoņu pēcteci.
Barbaru kultūra liekas man daudz tuvāka.

(Churland)


+1




bet bet bet.... Čurlande, lol



--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Aug 19 2012, 08:45
Post #3


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




gjeniaali cuukaats K-on klipinjsh smile.gif

Par savu metaalveesturi varu pastaastiit, ka saakaas vienlaiciigi ar rebeling noskanjojumiem attieciigos jaunos gados, kam sekmeeja uztraapiishanaas uz paaris lieliskiem albuumiem tajaa laikaa, +regulaari metaala raidiijumi lokaalaa provinciaalaa televiizijaa, +studiju laikos live metaala koncertu apmekleejumi madmix klubaa un @rtu (dziivajaa taa shepte+daudz leeta alus+iejushanaas puulii, kur visus tas aizrauj, ir uima baudaamaaka pat nemetaaliskaam personiibaam smile.gif). No tiem laikiem ir palikushi tikai gari mati un dazhu labaako gabalu/albuumu/izpildiitaaju pa retumam klausiishanaas. Bet jau labi ja <5% gadiijumu no visa klausiitaa, nevis 70%, kaa kaadreiz. Ja kaadu interesee melodiskaakaaki metaali, iesaku saakt ar Metallica pirms Load/Reload albuumiem. Smagaakaas lietas labaak atstaat live pasaakumiem smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 March 2024 - 21:19