IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> noslēpums. Dvīņi.[updated 23.07.08], kārtējais mans murgojums.
sabrina19
post Jul 9 2007, 21:02
Post #16


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 37
Joined: 4-December 06
From: Rīga




Jūūūū....ceru, ka nākamā daļa būs itin drīz...un nemaz tik garlaicīgi ar nebija. Pārsteidz Melindas garastāvokļa maiņas smile.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arfija
post Jul 23 2008, 13:49
Post #17


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 295
Joined: 9-December 05
From: ♥fluffy world♥




- Kā tev ir paveicies!- viņa turpināja savu sakāmo un nelietīgi smīkņāja.
- Ūdens vārās..- es atspiedu savu galvu pret rokas delnu un atsutēju elkoni pret galdu un vienaldzīgi nopūtos.
- Da labi.. Kas tad tur tāds ir? Nu labi, romāns ar sporta skolotāju.. Pasaules gals? Manai muterei patīk sociālo zinību učuks. Nu, jā.. Bet viņa ar viņu nesalaiž. Nu, jā.. Ai.- viņa atmeta ar roku un devās uz maza skapīša pusi, kas atgādināja kādu mazu pieliekamo.
Viņa atvēra tā durvis, izņēma Nesquick ?! kakao un tad aizvēra. Tad viņas augums klumburēja uz to lielo ledusskapi, izņēma pienu un tad kaut ko dungodama pie sevis paņēma krūzīti ar kaut kādu ķēmu uz tās. Viņa iebērā tieši 3 vienādas tējkarotes kakao krūzē, atvēra piena paku, pasmaržoja to un tad ielēja to krūzē atstādama kādu centimetru vietas karstajam ūdenim. Tad Melinda paņēma krūzi, nāca piegalda un nolika to uz marmorētās virsmas.
Paņemdama krēslu, kas atradās otrā galda galā, pretī man, viņa to apgrieza un tad apsēdās. Ieslidināja divus pirkstus caur krūzes osiņu un aptvēra krūzi.
- Tātad, - viņa iesāka. - kur tu dzīvo un kad domā atgriezties pie mātes?-
- Ēm.. Es dzīvoju uz Ķeguma ielas 7.Man ar māti ir necils dzīvoklītis.. ēm.. atgriezties domāju nekad?-
- Kapēc?-
- Redzi, - es centos izdomāt, kā lai vieglāk apstāsta to, kas man tik ļoti nepatīk dzīvojot ar savu māti un kapēc man nav ne mazākās vēlmes tur atgriezties. - dzīvojot ar māti es vienmēr esmu atbildīgs par viņu un man pašam neatliek laika nedz mācībām, nedz brīvajam laikam. Tāpēc es mājas ierodos ap trijiem naktī, kad māte ir kārtējā pālī un tad mācos līdz agram rītam un guļu tikai pāris stundas. Man ir palaimējies, ka skola atrodas tikai dažas trolejbusa pieturas no manām mājām. Dažreiz sanāk pagulēt arī kādas 3 stundas. Man vienmēr ir jānovāc aiz viņas visas izdzertās pudeles un jāizslēdz TV. Tas ir nogurdinoši! Man labi, ja palaimējas, kad tieku pie kādas naudas no viņas, jo visu viņa nodzer. Krāju naudu, lai aizvestu viņu uz atskurbtuvi, bet tā maita jau negrib. Sakot, ka nebraukšot un ar varu viņu neviens uz turieni nedabūšot, blā, blā, blā. Es gribu normāli pabeigt skolu un atrast labu darbu, bet, ja turpināšu ar viņu dzīvot, man nekas no tā, ko esmu iecerējis nekad nespīdēs. Domāju tuvākajā laikā apmesties pie Marko un tad padzīvot tur. Atradīšu kādu haltūru kādā veikalā vai kaut kur citur. Būšu patstāvīgs un noteikti maksāšu īres maksu Marko mātei par to, ka izmitinās mani kādā istabā. Mācību gada beigas nav tālu un man ir jāuzlabo savas sekmes. Nu, gan jau iebrauci tajā visā, ko domāju.
Sekoja klusums. Kārtējais kakao strēbiens.
- Smagi..- Melinda sacīja un skatīdamās galda virsmā tā, itkā to visu iztēlotos. - bet, kur tad ir tēvs?- viņa palūkojās manī un tad savā krūzē, lai noskaidrotu, cik daudz kakao vēl atlicis.
- Tēvs? Es pat nezinu vai man tāds vispār ir bijis- iesmējos tā itkā to visu uztvertu kā tādu joku.
- Kapēc? Tēvs vienmēr ir. Nu, bioloģiskais jau noteikti. No kurienes tad tu rastos?- viņa piecēlās kājās izdzerdama pēdējo malciņu un tad palūkojās uz mani ar tādu sejas izteiksmi vēltikaipasaki,kanezinikārodasbērni.
- Tēvs, vismaz kā māte man sacīja, esot pametis mūs uzreiz pēc dzemdībām. Atstāja naudu un devās prom.-
- Skaidrs.. Un tad tava māte sāka dzert?-
- Nē.. Viņa dzēra jau pirms tam. Laikam tāpēc tēvs arī pameta mūs. Atstāja mani ar viņu. Brīnos, kāpēc viņai nav atņemtas mātes tiesības. Un uz tēvu es esmu daļēji dusmīgs. Viņš noteikti zināja, ka māte nebeigs dzert un tāpēc aizlaidās, atstādāms visu uzraudzību man.-
- Varbūt tik traki jau nemaz nav.. Varbūt viņš aizgāja cita iemesla dēļ? Bet ko gan es varu par to teikt? Nav jau mana dzīve!- pēc tam, kad Melinda bija nomazgājusi savu krūzīti un noslaucījusi to, salikusi pienu un kakao pa tiem atbilstošajām vietām un noklausījusies manu necilo stāstu, viņa paraustīja plecus un teica.
- Jā. Bet pietiks par mani. Kas ir ar tevi un taviem vecākiem?-
- Par mani?-
- Jā?!-
- Nūū...- viņa gari novilka. - Tici man, nekas tāds stāstāms kā tev man nav!-
Man notirpa roka. Iekārtojos ērtāk krēslā un sakrustoju rokas uz krūtīm un izaicinoši sacīju, - Stāsti, stāsti!- jo zināju, ka vairākums cilvēku pēc tādas frāzes sāk stāstīt savu biogrāfiju un sarunas aizvelkas uz kādām piecām stundām.
- Nu, pats uzprasījies!- Melinda atspiedās pret izlietnes malu, arī sakrustoja rokas uz krūtīm un tikpat izaicinoši man atbildēja. - Mani vecāki ir miljonāri, daudz ceļo un dodas prom, viņiem pieder kaut kāda firma un man viņi dabū visu, ko vien es vēlos!-
- Un?- es nepacietīgi gaidīju turpinājumu.
- Un kas? Tas arī ir viss!-
- Joko, vai?-
Viņa sataisīja ļoti nopietnu seju. - Tev tā izskatās?- Man sanāca rēka un es smējos vēderu turēdams. Viņa jocīgi uz mani skatījās un neizpratnē jautāja: - Par ko tu vari rēkt?-
Mani parāva vēl lielāka rēka un knapi caur smiekliem izmocīju: - Tava sejas izteiksme!- es smējos līdz asarām un pat situ ar plaukstu pret galdu. Tad arī Melinda iesmējās un pagāja man garām vēl tikai `netīšām` piebilstot, ka es esot muļķis.
- Izvēlējies, kur gulēsi?-
- Ēm..- es pārstāju smieties un nomierinājos. Mainīju savu sejas izteiksmi tikpat ātri cik Melinda iepriekš un sacīju: - Ja drīkstēti, jaunkundz, es vēlētos redzēt to viesu istabu!- vēl tikai nedaudz piemetinādams jocīgu akcentu.
Tad Melinda sāka smieties un kāpa augšā pa trepēm. - Seko man! Parādīšu tev gan to, gan manu istabu..-
Tā nu es viņai sekoju ar smaidu sejā un nespēju vien sagaidīt līdz ieraudzīšu Melindas istabu. Mani mocīja ziņkāre, kāda tā būs un vai mājas otrā pusē ir baseins. Man vienmēr ir licies, ka tādām lielām mājām pagalmā ir jābūt baseinam.Vai arī es kļūdos, bet kas to lai zin...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 23:53